Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Страница 2 из 73 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

6 октября 2019г. состоятся 41-е традиционные открытые соревнования по спортивному ‎ориентированию, посвященные памяти заслуженного учителя Украины В.П.Горюна.‎ Старт с "Динамовской полянки". РЕГИСТРАЦИЯ ПРОДЛЕНА ДО ЧЕТВЕРГА 3 октября 2019г. Добавлена группа М14(ошибочно пропущенная).

В лісопарку м. Харкова (Дубрава) відбудуться обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Харківщини.

В рамках 59-го ежегодного слета туристов, проводимого Харьковским областным туристско-спортивным союзом, состоятся командные соревнования по ночному ориентированию (по выбору). Контрольное время 3 часа. Старт в 20:00 на Партизанской поляне в районе пос. Эсхар Чугуевского р-на.

Запрошуємо прийняти участь у рейтингових змаганнях з трейл Дистанція ПреО.
Старт змагань розташований поблизу південно-східного кута кладовища м. Есхар. Схема з місцем старту буде розміщена пізніше.

Запрошуємо орієнтувальників, любителів бігу та активного відпочинку, гостей міста, всіх, хто бажає познайомитися з самим захоплюючим видом спорту на спортивне свято Kharkiv O-Sprint - спринтерські міські змагання зі спортивного орієнтування!

22-26 серпня в м. Одесі проводится Чемпіонат України, Кубок України (дорослі) та Чемпіонат України (юніори, юнаки) з трейл орієнтування. Розміщено регламенти та бюлетень змагань, а також поточну рейтингову таблицю відбору на чЄ2020 у Фінляндії. Проживання замовлено. Бажаючим прийняти участь потрібно заявитись та звернутись до старшого тренера команди області Опанасенка М.В. Онлайн-заявка - на сайті ФСОУ.

Запрошуємо прийняти участь у рейтингових змаганнях з трейл орієнтування. Старт змагань розташований в 800 м на південний схід від Центру змагань СОБ "Джерел-О" (див. бюлетень "Джерел-О").

З 15 по 22 липня 2019 року в с. Свидівок Черкаської області відбудеться Командний Чемпіонат України серед юнаків. Положення про відбори в команду області та список команди вивішено. Тренерам тих спортсменів, які відібралися до збірної команди області, повідомити головному тренеру Наточію М.С. (по телефону 0661792799 або в коментарях) про участь в Чемпіонаті України, а також про участь в навчально-тренувальних зборах шляхом заявки на цю подію нижче на сайті.

З 1 по 10 липня 2019 року в околицях Малинівки, Есхару та залізничної платформи Дачі пройдуть навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування серед юнаків.