Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Страница 6 из 77 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Приглашаем принять участие в традиционных соревнгованиях Осенняя лига О-Компас-2019, которые пройду в с.Тимченки, 13.10.2019г.! ​До встречи на лесных трассах!

Результаты на сайте КСО О-Компас: o-kompas.com

Приглашаем на тренировочную дистанцию точного ориентирования А-Зеро (перенос с 05.10 на 09.10.2019)

6 октября 2019г. состоятся 41-е традиционные открытые соревнования по спортивному ‎ориентированию, посвященные памяти заслуженного учителя Украины В.П.Горюна.‎ Старт с "Динамовской полянки". РЕГИСТРАЦИЯ ПРОДЛЕНА ДО ЧЕТВЕРГА 3 октября 2019г. Добавлена группа М14(ошибочно пропущенная).

В лісопарку м. Харкова (Дубрава) відбудуться обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Харківщини.

В рамках 59-го ежегодного слета туристов, проводимого Харьковским областным туристско-спортивным союзом, состоятся командные соревнования по ночному ориентированию (по выбору). Контрольное время 3 часа. Старт в 20:00 на Партизанской поляне в районе пос. Эсхар Чугуевского р-на.

Запрошуємо прийняти участь у рейтингових змаганнях з трейл Дистанція ПреО.
Старт змагань розташований поблизу південно-східного кута кладовища м. Есхар. Схема з місцем старту буде розміщена пізніше.

Запрошуємо орієнтувальників, любителів бігу та активного відпочинку, гостей міста, всіх, хто бажає познайомитися з самим захоплюючим видом спорту на спортивне свято Kharkiv O-Sprint - спринтерські міські змагання зі спортивного орієнтування!

22-26 серпня в м. Одесі проводится Чемпіонат України, Кубок України (дорослі) та Чемпіонат України (юніори, юнаки) з трейл орієнтування. Розміщено регламенти та бюлетень змагань, а також поточну рейтингову таблицю відбору на чЄ2020 у Фінляндії. Проживання замовлено. Бажаючим прийняти участь потрібно заявитись та звернутись до старшого тренера команди області Опанасенка М.В. Онлайн-заявка - на сайті ФСОУ.

Запрошуємо прийняти участь у рейтингових змаганнях з трейл орієнтування. Старт змагань розташований в 800 м на південний схід від Центру змагань СОБ "Джерел-О" (див. бюлетень "Джерел-О").