Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 

КСО Фігуровка організовує чемпіонат області (1 день) в смт Кочеток (Чугуївський район)на середніх дистанціях. Карта використовується вперше.

Список участников
Группа Фамилия Имя (SI) Имя на сайте/Заявлял Город Клуб Квал. Г.Р.  
Ж10 Игнатьева Инна Игнатьев Алексей Kharkiv KCO Компас 2009
Ж10 Коноваленко Анастасия dankov Харьков КСО О-Компас 2011
Ж12 Дмитренко Полина Alenka Харьков ДЮСШ-3 2007
Ж12 Константинова Светлана LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2009
Ж12 Савсюк Лілія osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2007
Ж12 Терехова Мария dankov Харьков КСО О-Компас 2007
Ж12 Федосова Мирослава osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2007
Ж12 Якименко Алиса ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2007
Ж14 Бикова Єлизавета osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2005
Ж14 Бурдукова Роза Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ 3 2006
Ж14 Гета Карина osport Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2006
Ж14 Горбунова София natochiy КСО Фигуровка 2007
Ж14 Дмитриева Анастасия ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2006
Ж14 Жовтобрюх Дарья LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006
Ж14 Коноваленко Диана dankov Харьков КСО О-Компас 2006
Ж14 Коновалова Дарья Дашута Харьков КСО О- Компас 2006
Ж14 Константинова Лада LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006
Ж14 Кряченко Анна osport Шевченкове Смт.Шевченкове 2005
Ж14 Кулик Ельвіра osport Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2006
Ж14 Пазыч Анастасия LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006
Ж14 Пучкова Анастасия (9002411) natochiy КСО Фигуровка 2006
Ж14 Соляник Анастасія osport С.м.т.Шевченкове Шевченківський Бдют 2006
Ж14 Швец Екатерина LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006
Ж16 Бабарико Вероніка osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2003
Ж16 Бутенко Валерия Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2004
Ж16 Есипова Виктория natochiy КСО Фигуровка 2003
Ж16 Кобылкина Виолета natochiy КСО Фигуровка 3 2004
Ж16 Невольниченко Кристина Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2004
Ж18 Глеза Анастасия Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2002
Ж18 Данькова Олена Анастасия Харьков КСО О-Компас кмс 2002
Ж18 Ліхтей Вікторія viktorialikhtei Херсон Троя мс 2001
Ж18 Черная Кетино Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2001
Ж20 Логуновська Анастасия Анастасия Харьков КСО О-Компас кмс 2000
Ж21А Короткая Анастасия natochiy КСО Фигуровка 2 2001
Ж21А Мозолевская Анастасия Litvin_a Харьков 1997
Ж21А Москальченко Анна vAnnie Харьков КСО Мухомор 1 1994
Ж21А Полянська Анастасія Lucky Харків ХНУПС 1997
Ж21А Прядкина Татьяна Игнатьев Алексей Kharkiv КСО Компас мс 1978
Ж21А Сиворонова Ольга dankov Харьков КСО О-Компас мс 1977
Ж21А Федосеева Арина stepbystep 2 1983
Ж21А Хахалкіна Валерія Lucky Харків ХНУПС 2001
Ж21А Хахалкіна Олександра Lucky Харків ХНУПС 2000
Ж21А Шип Надежда natochiy 1960
Ж21Е Андросович Анна Bond Харьков O-DEAF кмс 1993
Ж21Е Гоенко Мария sportlover Север кмс 1999
Ж21Е Коломієць Надія (1300282) Lucky Харків ХНУПС кмс 1983
Ж21Е Кушнерова Анастасія Lucky Харків ХНУПС 1998
Ж21Е Плахотник Виктория Bond Харьков O-DEAF кмс 1992
Ж21Е Суркова Поліна Surkova север 2001
Ж21Е Сухаревская Виктория Alenka Харьков О-компас мс 1994
Ж21Е Чехунова Марина Bond Харьков O-DEAF кмс 1982
Ж21Е Якименко Виктория (2067777) vyy67 Харьков Радио кмс 1992
Ж35 Щендрыгина Юлия Джулия Харьков КДЮСШ 3 кмс 1977
Ж45 Павлюченко Ирина (2069501) Irina Харьков КСО "О-Компас" кмс 1965
Ж45 Суркова Олена Surkova север 1967
Ж55 Товажнянская Жанна Жанна Харьков 1961
Ж65 Литвин Валентина Шахова Харьков Ветеран 1948
Ж65 Шахова Вера Шахова Харьков Ветеран 1947
М10 Доброскок Антон LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2010
М10 Федотов Андрей Федотов Роман Харьков КСО О - Компас 2010
М10 Черников Егор LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2010
М12 Гончарук Алексей LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2008
М12 Крамаренко Дмитрий natochiy КСО Фигуровка 2007
М12 Лучков Игорь natochiy КСО Фигуровка 2008
М12 Мятечкин Саша Alenka Харьков ДЮСШ-3 2007
М12 Плюснин Максим Litvin_a Харьков "Старт" 2007
М12 Савченко Никита natochiy КСО Фигуровка 2008
М12 Тишаков Денис ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2007
М12 Юркин Антон LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2007
М14 Игнатьев Максим Игнатьев Алексей Kharkiv KCO Компас 2006
М14 Користилев Никита LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006
М14 Мазняк Дмитрий natochiy КСО Фигуровка 2006
М14 Шип Алексей pasha-ship Харьков О-Компас 3 2007
М16 Астапович Михаил SlavkoA Харьков КСО О-Компас 2004
М16 Багнюк Максим Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2004
М16 Власенко Никита Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ3 2004
М16 Евченко Даниил Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2003
М16 Корсанюк Данило osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2003
М16 Омельченко Владислав ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2004
М16 Савченко Иван Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2003
М16 Шлычков Денис ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2004
М18 Гонтар Максим osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2001
М18 Комбаров Александр natochiy КСО Фигуровка кмс 2001
М18 Отрешко Илья natochiy 2003
М18 Проказин Владислав Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ3 2002
М18 Свидло Олексій Surkova север 2002
М18 Скомороха Максим Анастасия Харьков КСО О-Компас кмс 2002
М18 Юрик Вадим Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2001
М20 Васюта Яросслав Lucky Харків ХНУПС 1999
М20 Кузнецов Ярослав natochiy КСО Фигуровка 3 2000
М20 Литвин Александр Litvin_a Харьков КСО О-Компас кмс 1999
М20 Плотников Никита Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2000
М20 Федотов Илья Федотов Роман Харьков КСО О - Компас кмс 2000
М20 Ярош Валентин Анастасия Харьков КСО О-Компас кмс 1999
М21А Лысенко Андрей Advmark Харьков КСО О-Компас 1974
М21А Михайлов Артем Lucky Харків ХНУПС 1992
М21А Петров Антон Jantonead Харьков O-DEAF кмс 1992
М21А Смитюх Роман Lucky Харків ХНУПС 2001
М21А Щокін Данило Lucky Харків ХНУПС 2001
М21Е Єрема Дмитро Lucky Харків ХНУПС 1 1996
М21Е Антонов Олег osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2 1989
М21Е Дзьоба Максим Lucky Харків ХНУПС 3 1993
М21Е Долгiх Роман (503) графъ Долгихъ КО "Слiд їжака" 1 1988
М21Е Дьяченко Вадим Diachik Харьков КСО О-Компас мс 1992
М21Е Игнатьев Алексей Игнатьев Алексей Харьков КСО O-Компас мс 1977
М21Е Кметюк Дмитро Lucky Харків ХНУПС 2 1997
М21Е Комбаров Станіслав Lucky Харків ХНУПС 1 1997
М21Е Коноваленко Александр dankov Харьков КСО О-Компас кмс 1985
М21Е Левин Александр (7000032) amindomao Харьков КСО Мухомор 1984
М21Е Левин Дмитрий Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 кмс 1998
М21Е Литвин Алексей (21) Litvin_a Харьков КСО О-Компас кмс 1998
М21Е Милируд Евгений (SFR 303) Евгений М. харьков КСО О-КОМПАС 1 1983
М21Е Минькo Никoлай mnn Харьков 1981
М21Е Наточий Сергей natochiy КСО Фигуровка кмс 1998
М21Е Плахотник Дмитрий Bond Харьков O-DEAF кмс 1987
М21Е Поволокин Евгений Unlimit89 Чугуев 1989
М21Е Половинко Андрей (1300236) polo Харьков мс 1994
М21Е Рудь Вадим Lucky Харків ХНУПС 1998
М21Е Федотов Роман (801) Федотов Роман Харьков КСО О-Компас мсмк 1974
М21Е Христенко Николай Faustreg Харьков 1985
М21Е Шимчук Руслан Bond Харьков мс 1973
М21Е Юдін Владислав Lucky Харків ХНУПС 1 1996
М40 Беленец Николай (9000852) Belnic 1955
М40 Даньков Сергей dankov Харьков КСО О-Компас мс 1968
М40 Коновалов Андрей Дашута Харьков КСО О-Компас 1970
М40 Плохой Сергей plohoy Харьков КСО О-Компас 1 1972
М40 Степаненко Сергей stepbystep Харьков КСО О-Компас 2 1979
М40 Толмачёв Александр (2024698) ATol Харьков КСО Компас 1962
М40 Федько Сергей Irina Харьков КСО "О-Компас" кмс 1963
М40 Якименко Виталий (2040930) vyy67 Харьков Радио 1 1967
М45 Коренцов Александр plohoy Харьков КСО О-Компас 1 1963
М45 Могуренко Александр (777, 1633850) malex Харьков КСО О-Компас кмс 1968
М45 Шип Павел pasha-ship Харьков 1 1973
М65 Игнатьев Александр ignalex Харьков Ветеран 1946
М65 Колосарь Юрий kolosar Харьков Ветеран 1950
М65 Чудновский Николай ЧудНик Харьков Ветеран 1 1946
ПК Астапович Вячеслав SlavkoA Харьков 1975
ПК Варавина Ксения kadis Харьков Астровьюны 1987
ПК Вітковська Аліна osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2005
ПК Соляник Єлизавета osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2004
Регистрация закрыта.