Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Запрошуємо прийняти участь у чемпіонаті області "Пролісок-2019" з трейл орієнтування: 6 квітня об 9-00 поблизу с. Малинівка, 7 квітня о 9-30 поблизу с. Васищеве.
Змагання відбудуться перед початком та поблизу арен змагань з СОБ.
Бюлетень та місця старту будуть наведені пізніше.
Змагання є одними з рангових для комплектування збірної команди області на Чемпіонат України, що відбудеться 12-14.04.2019 р. в Харківській області. 
Список участников
Группа Фамилия Имя (SI) Имя на сайте/Заявлял Город Клуб Квал. Г.Р.   06.04 07.04
Ж16 Бабарико Вероніка osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2003 +
Ж16 Бикова Єлизавета osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2005 +
Ж16 Букір Анастасія osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2004 +
Ж16 Вовк Даша Влад Харьков 2005 + +
Ж16 Гета Карина osport с.м.т. Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2006 +
Ж16 Кулик Єльвіра osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2006 +
Ж16 Савсюк Лілія osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2007 +
Ж16 Соляник Анастасія osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2006 +
Ж16 Федосова Мирослава osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2007 +
Ж21Е Антонова Марія osport с.м.т.Шевченкове КУ"Спорт для всіх" 1 1992 +
Ж21Е Астапович Лариса SlavkoA Харьков 1975 +
Ж21Е Вовк Яна Влад Харьков 1973 + +
Ж21Е Колосарь Юрий kolosar Харьков Ветеран 1950 +
Ж21Е Шахова Вера Шахова Харьков Ветеран 1947 +
Ж21Е Щендрыгина Юлия mnn Харьков КДЮСШ-3 1977 + +
М16 Астапович Михаил SlavkoA Харьков 2004 +
М16 Корсанюк Данило osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2 2003 +
М16 Симоненко Віталій osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2 2003 +
М16 Холопченко Данііл osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2006 +
М21Е Антонов Олег osport Харківська обл. Шевченкове 1989 +
М21Е Астапович Вячеслав SlavkoA Харьков 1975 + +
М21Е Баранік Євгеній osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 3 1979 +
М21Е Вовк Влад Влад Харьков 2 1968 + +
М21Е Гонтар Максим osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2 2001 +
М21Е Гончаров Іван osport с.м.т.Шевченкове Шевченківський БДЮТ 2001 +
М21Е Пуговкин Антон Антон Пуговкин Харьков ProLisOk 1991 + +
М21Е Чудновский Николай ЧудНик Харьков Ветеран 1 1946 + +
класс Paralimpic Заика Александра Opanasenko_N Харьков 1948 + +
класс Paralimpic Литвинов Валерий Opanasenko_N Харьков 1964 + +
Регистрация закрыта.