Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 

З 1 по 10 липня 2019 року в околицях Малинівки, Есхару та залізничної платформи Дачі пройдуть навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування серед юнаків.

Список участников
Группа Фамилия Имя (SI) Имя на сайте/Заявлял Город Клуб Квал. Г.Р.   01.07 02.07 03.07 04.07 05.07 06.07 07.07 08.07 09.07 10.07
A Войенков Денис LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2009 + + + + + + + + + +
A Игнатьев Алексей Игнатьев Алексей Харьков КСО O-Компас мс 1977 +
A Колосарь Юрий ignalex Харьков Ветеран 1950 + + + + + +
A Проказин Владислав Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ3 1 2002 + + + + + + + + + +
A Савченко Иван Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 1 2003 + + + + + + + + + +
A Свидло Алексей Sverlik_02 Харьков север 1 2002 + + + + +
A Шип Алексей pasha-ship Харьков 2 2007 + + + + + + + + + +
A Щендрыгина Юлия Джулия Харьков КДЮСШ - 3 кмс 1977 + + + + + +
A Юрик Вадим Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 1 2001 + + + + + + + + + +
B Багнюк Максим Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2004 + +
B Власенко Никита Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ3 2 2004 + + + + + + + + + +
B Есипова Виктория natochiy КСО Фигуровка 2003 + + + + + + + + + +
B Кобылкина Виолетта natochiy КСО Фигуровка 2004 + + + + + + + + + +
B Прядкина Татьяна Игнатьев Алексей Харьков КСО О-Компас мс 1978 +
B Пучкова Анастасия natochiy КСО Фигуровка 2006 + + + + + + + + + +
C Анисимов Юрий natochiy 0 + +
C Белоус Алексей ignalex Харьков Ветеран 1942 + + + +
C Бутенко Валерия Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2 2004 + + + + + + + +
C Дамаскин Даниил natochiy КСО Фигуровка 2009 + + + + + + + + + +
C Дмитриева Анастасия ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2006 + + + +
C Жовтобрюх Дарья LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006 + + + + + + + + + +
C Игнатьев Александр ignalex Харьков Ветеран 1946 + + + + + + +
C Игнатьев Максим Игнатьев Алексей Харьков КСО О-Компас 2006 + + + + + + +
C Користилев Никита LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2006 + + + + + + + + + +
C Крамаренко Дмитрий natochiy КСО Фигуровка 2007 + + + + + + + + + +
C Лучков Игорь natochiy КСО Фигуровка 2008 + + + + + + + + + +
C Савченко Никита natochiy КСО Фигуровка 2008 + + + + + + + + + +
C Тишаков Денис ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2007 + + + +
C Тишковец Дарья Дарья1420 Харьков Север 2005 + + + + + +
C Чернецкий Денис LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2005 + + + + + + + + + +
C Чудновский Николай natochiy 0 + +
C Шахова Вера natochiy 0 + + +
C Шлычков Денис ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2004 + + +
D Бурдукова Роза Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ 3 2006 + + + + + + + + + +
D Гончарук Алексей LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2008 + + + + + + + + + +
D Горбунова София natochiy КСО Фигуровка 2007 + + + + + + + + + +
D Доброскок Антон LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2010 + + + + + + + + + +
D Домаев Назарий Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2007 + + + + + + + + + +
D Игнатьева Инна Игнатьев Алексей Харьков КСО О-Компас 2009 + + + + + + +
D Мирошниченко София LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2008 + + + + + + + + + +
D Притула Ульяна natochiy КСО Фигуровка 2009 + + + + + + + + + +
D Теребина Руслана natochiy КСО Фигуровка 2006 + + + + + + + + + +
D Черников Егор LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2010 + + + + + + + + + +
D Юркин Антон LeonidFeldman Дергачевская ДЮСШ 2008 + + + + + + + + + +
Регистрация закрыта.