Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 

КСО Фігуровка запрошує всіх бажаючих на відкрите тренування в Малинівському лісі. Дистанція D - коротка в заданому напрямку для молодших дітей, дистанція C - коридор, на якому видима решта карти, дистація B - дистанція С + коридор, в якому на решті карти видимі всі дороги та стежки, дистація A - дистація В + класичний коридор.

Список участников
Группа Фамилия Имя (SI) Имя на сайте/Заявлял Город Клуб Квал. Г.Р.  
A Андросович Анна Ruslan кмс 1993
A Кизиёв Сергей (1601742) KiSe Харьков O-Deaf кмс 1992
A Колосарь Юрий kolosar Харьков Ветеран 1950
A Левин Дмитрий Ruslan кмс 1998
A Наточий Сергей (1416531) natochiy КСО Фигуровка мс 1998
A Плахотник Вита Ruslan кмс 1992
A Плахотник Дмитрий Ruslan мс 1987
A Плотников Никита Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2000
A Проказин Владислав Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ3 2002
A Суркова Поліна Влад Сєвєр 2001
A Чудновский Николай ЧудНик Харьков Ветеран 1 1946
A Чухно Виталий Чухно Мерефа 1975
A Шимчук Руслан Ruslan 1973
A Юрик Вадим Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2001
B Багнюк Максим Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2004
B Бутенко Валерия Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2004
B Глеза Анастасия Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2002
B Есипова Виктория natochiy КСО Фигуровка 2003
B Жовтобрюх Дарья LeonidFeldman СК "NORD" 2006
B Константинова Лада LeonidFeldman СК "NORD" 2006
B Константинова Светлана LeonidFeldman СК "NORD" 2009
B Курилко Олександр Bond Харків O-DEAF 1 1982
B Пучкова Анастасия natochiy КСО Фигуровка 2006
B Сурков Сергій Влад Харьков 1966
B Черная Кетино Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2001
B Шип Алексей pasha-ship СК "NORD" 2 2007
C Іхненко София natochiy КСО Фигуровка 2006
C Бондарь Анастасия ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2007
C Бурдукова Роза Bond Харьков О-DEAF КДЮСШ 3 2006
C Гура Никита ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2008
C Домаев Назарий Bond Харьков O-DEAF КДЮСШ3 2007
C Ковтун Андрій ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2008
C Крамаренко Дмитрий natochiy КСО Фигуровка 2007
C Мазняк Дмитрий natochiy КСО Фигуровка 2006
C Москаленко Святослав natochiy КСО Фигуровка 2009
C Овсийчук Ярослава LeonidFeldman СК "NORD" 2008
C Савченко Никита natochiy КСО Фигуровка 2008
C Соломин Даниил natochiy КСО Фигуровка 2009
C Уфимцева Евгения ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2 1955
C Юркин Антон LeonidFeldman СК "NORD" 2007
D Доброскок Антон LeonidFeldman СК "NORD" 2010
D Зубко Вадим natochiy КСО Фигуровка 2008
D Курилко Дарина Bond Харків O-DEAF КДЮСШ3 2010
D Курка Дмитро Bond Харків O-DEAF КДЮСШ3 2008
D Машков Андрей ufimtseva_e Харьков ХФМЛ№27 2009
D Писаренко Андрій ufimtseva_e Харьков ДЮСШ-3 2009
D Романец Михаил ufimtseva_e Харьков ХФМЛ№27 2008
D Черников Антон LeonidFeldman СК "NORD" 2010
Регистрация закрыта.