Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Комментарии
Вниз

 Bond 26 Ноября 2020, 16:11

12 ноября 2020г., уже находясь в больнице, Леонид Петрович дал в ФБ свое последнее сообщение:

"29 ноября на новой карте чемпионат клуба Норд"

И тому быть!

 Bond 27 Ноября 2020, 21:12

Сьогодні провели Леоніда Петровича у останню путь... Вибачайте, не усе встигаємо зробити своєчасно. У неділю змагання відбудуться. Була маленька проблема з місцем проведення та програмою змагань. Завтра зранку буде заявка. Будь ласка, робіть заявку на карти до вечора та приїзджайте на змагання, присвячені пам'яті Леоніда Фельдмана.

Вид змагань- у заданому напрямку. Усі спортсмени будуть розділени на групи А,В,С (чоловіки) та А,В,С (жінки). Карта масштабу 1:7500, н=2,5м, дистанції скорочені. .

 ufimtseva_e 27 Ноября 2020, 21:52

Подтвердили участие: Омельченко Владислав-B, Якименка Алиса-B, Дмитриева Настя-B, Романец Миша-C, Лев Климчук-C, Машков Андрей-C, Писаренко Андрей-C, Шкиртиль Лиза-C, Домова Яна-C, Уфимцева Евгения-C.

 ufimtseva_e 28 Ноября 2020, 18:56

Большая просьба: Поставьте , пожалуйста на первые стартовые минуты с минимальным интервалом дист С Климчук Лев 2010гр, Домова Яна 2008 гр, Шкиртиль Лиза 2008 гр, и Уфимцева Евгения. Спасибо за понимание.

 Bond 30 Ноября 2020, 13:29

Останнім записом ЛЕОНІДА ПЕТРОВИЧА ФЕЛЬДМАНА на своїй сторінці у ФБ, зробленим 12.11.20 р., вже перебуваючи на лікарняному ліжку, були такі його слова: "29 НОЯБРЯ НА НОВОЙ КАРТЕ ЧЕМПИОНАТ КЛУБА НОРД".

Так ми і зробили...

29.11.20р. у с. Замірці, що саме під смт Дергачі, зібралися спортсмени, його вихованці самих різніших поколінь, батьки вихованців, тренери, вчителі, найкращі друзі та колеги на змагання зі спортивного орієнтування, вже присвячених пам'яті одного з засновників спортклубу "НОРД", видатного талановитого ТРЕНЕРА (з великої літери) ЛЕОНІДА ФЕЛЬДМАНА.

Спортивні старти пройшли, як і запланував Леонід Петрович, на оновленій карті місцевості, що у 2019/2020 роках підготував один з найкращих картографів України ВАСИЛЬ БОРТНИК, (Бровари, Київська область). На самих змаганнях усе відбувалося так, як і планували організатори: застосована німецька електронна відмітка SI (сертифікована ІOF); сплановані цікаві дистанції; відмінна якість друку спортивних карт; відсутність будь яких внесків учасників; поминальні пакети кожному на фініші...

Похмура погода кінця листопаду. Мряка. Сумний настрій. Сльози на очах у жінок та дівчаток... Дуже багато вдячних слів пам'яті було сказано цього дня Леоніду Петровичу...

Дякуємо управлінню з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, тренерів та керівництво Дергачівської ДЮСШ, спортсменів, вихованців, тренерів, вчителів, батьків та усіх небайдужих за підтримку та допомогу в організації та проведенні цих змагань.


Вверх