Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Страница 1 из 42 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

15.04.2021 р. після важкої тривалої хвороби, перестало битися серце лікаря- терапевта Харківського обласного лікарсько- фізкультурного диспансеру Ігора Всеволодовича Бараненка.

Запрошуємо прийняти участь в Чемпіонаті України з трейл орієнтування.

Запрошуємо всіх шанувальників орієнтування на змагання Привид (деннi) Деталi на сторiнцi змагань orienteering.kh.ua

В розділі "Документи" додано Протокол №1 відкритого засідання Ради ВП ГО ФСО України у Харківській області від 26.02.2021

26.02.2021 року у інституті астрономії ХНУ відбудеться відкрите засідання Ради ВП ГО ФСОУ у Харківській обл. Початок о 17-00. Програма засідання передбачає розгляд найближчих важливих питань роботи ВП. Обов'язково запрошуються члени Ради та усі зацікавлені члени ФСОУ, що мають конкретні пропозиції по покращенню роботи нашого Підрозділу.

Шановні орієнтувальники Харківщини (2007 р.н. та старші) та їх тренери! Прошу вас своєчасно організовано провести оплату внесків, згідно ФІНАНСОВО-МАЙНОВОГО РЕГЛАМЕНТУ ФСОУ на 2021 рік (додається).

Шановні колеги! 27.02.2021р. планується засідання Президії ФСО України. Одним з питань повістки дня якої буде: присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям зі спортивного орієнтування. Прошу усіх зацікавлених осіб ознайомитися з ПОРЯДКОМ присвоєння категорій суддям (додається), оформити документи та надіслати їх на адресу віце-президента ФСО України Олега Постельняка.

Шановні друзі! Від імені ВП ГО "ФСОУ в Харківській області" поздоровляємо усіх прихільників спортивного орієнтування від мала до велика, їх тренерів та батьків з наступаючим НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ! Бажаємо міцного здоров'я, витривалості, наснаги та нових успіхів у житті та на різноманітніших цікавих лісових трасах!

Запрошуємо прийняти участь у позачергових загальних зборах членів ВП ГО ФСОУ в Харківській області, які відбудуться о 13:00 27 грудня 2020 поблизу с. Васищеве в центрі змагань зі спортивного орієнтування. Список членів ВП ГО ФСОУ в Харківській області розміщено в додатку.. Якщо ви не маєте можливості особисто прийняти участь у зборах ви можете делегувати свої повноваження довіреній особі. Зразок довіреності - у додатку. Заступник голови Ради ВП ГО ФСОУ в Харківській області Микола Опанасенко.