Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Страница 2 из 42 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Шановні колеги! 27.02.2021р. планується засідання Президії ФСО України. Одним з питань повістки дня якої буде: присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям зі спортивного орієнтування. Прошу усіх зацікавлених осіб ознайомитися з ПОРЯДКОМ присвоєння категорій суддям (додається), оформити документи та надіслати їх на адресу віце-президента ФСО України Олега Постельняка.

Шановні друзі! Від імені ВП ГО "ФСОУ в Харківській області" поздоровляємо усіх прихільників спортивного орієнтування від мала до велика, їх тренерів та батьків з наступаючим НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ! Бажаємо міцного здоров'я, витривалості, наснаги та нових успіхів у житті та на різноманітніших цікавих лісових трасах!

Запрошуємо прийняти участь у позачергових загальних зборах членів ВП ГО ФСОУ в Харківській області, які відбудуться о 13:00 27 грудня 2020 поблизу с. Васищеве в центрі змагань зі спортивного орієнтування. Список членів ВП ГО ФСОУ в Харківській області розміщено в додатку.. Якщо ви не маєте можливості особисто прийняти участь у зборах ви можете делегувати свої повноваження довіреній особі. Зразок довіреності - у додатку. Заступник голови Ради ВП ГО ФСОУ в Харківській області Микола Опанасенко.

-