Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
Фото

Анна Андросович: хорошее настроение одного из лидеров первого этапа в элитной эстафете КЧУ
 
Рогейн. Итоги сезона, новости, планы.

К началу сентября состоялись все официальные старты рогейна сезона 2016 года (чемпионаты Украины, Европы и мира). Представлена выборка лучших результатов выступлений харьковчан в этом сезоне по хронологии, информация по областным рогейнам осенью и предварительный календарь сезона 2017 года.

На май 2017 года запланировано проведение чемпионата Украины (рогейн, 12 часов) в Харьковской области, поэтому осенний чемпионат области (12 ч) на этой карте проводиться не будет по понятным причинам.

1-2 октября на Партизанской поляне (Эсхар) состоится чемпионат области – ночной рогейн (3 часа).  Бюллетень с информацией будет чуть позже.

В этом году состоялся «первый ночной ЧУ 3 часа в Черновцах», вероятно что такой сильно укороченный формат закрепится (см. календарь).

Также на ноябрь готовится чемпионат области рогейн (6 часов), точные сроки проведения будут определены позже.

В сезоне 2017 года планируются такие соревнования (могут быть изменения):

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків та Кубок України (1 етап) зі спортивного орієнтування (рогейн, контр. час 6 годин) (ІІІ-ІV ранг)

7-10.03.17

Дніпропетровськ

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків та Кубок України (2 етап) зі спортивного орієнтування (рогейн, середні дистанції, контрольний час 12 годин) (ІІІ-ІV ранг)

19-22.05.17

Харків

Особистий Чемпіонат України на над коротких дистанціях серед дорослих, юніорів, юнаків . (рогейн, над короткі дистанції, контрольний час 3 години, змагання особисті) (ІІІ -ІV ранг)

Чемпіонат України на над коротких дистанціях серед дорослих, юніорів, юнаків . (рогейн,) та Кубок України (3 етап) контрольний час 3 години, (ІІІ -ІV ранг)

7-11.07.17

Чернівці

Чемпіонат світу серед дорослих, юніорів зі спортивного орієнтування (рогейн) (ІІ ранг)

http://wrc2017.rogaining.lv/en/

15.20.08.17

Латвія

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів зі спортивного орієнтування (рогейн) (ІІ ранг)

http://rogaining.it/index.php/me-it-ing.html

20 -25.04.17

Італія

Чемпіонат України серед дорослих , юніорів , юнаків, та Кубок України (4 етап) зі спортивного орієнтування (рогейн, класичні дистанції, контрольний час 24 годин) (ІІІ-ІV ранг)

20-23.10.17


Херсон

 Итоги сезона 2016 года:

Особистий чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) (рогейн, 3 години, ІІІ-IVранг)

26-28.02
Херсонська область

Гоєнко Марія (Ж18) – 1 місце

Дяченко Вадим (ЧО) – 2 місце

Петровець Микола (ЧО) – 2 місце

Магас Ігор (Ч20) – 3 місце

Харківська обл. – 2 загальнокомандне місце

Протоколи за посиланням:

http://midiz.org/index.php/147-herson

Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки) (рогейн, 6 годин, ІІІ-IV ранг). Кубок України (1 етап, рогейн, 6 годин) (ІІІ ранг)

17-21.03

Дніпропетровська область

Терновська Олена, Кобзєва Світлана (ЖО) – 5 місце

Андрейкович Віктор, Кварта Дмитро (Ч23) – 4 місце

Гоєнко Микола, Пуговкін Антон (ЧО) – 3 місце

Крамаренко Віктор, Литвин Андрiй (ЧО) – 4 місце

Пилипенко Артем, Годзь Яна (мікс23) – 3 місце

Чебераха Ольга, Добриловський Михайло (міксО) – 3 місце

Харківська обл. – 3 загальнокомандне місце серед дорослих

Протоколи за посиланням:

http://midiz.org/index.php/152-dnepr2016

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (рогейн, 12 годин, ІІІ-ІV ранг), Кубок України (2 етап, рогейн, 12 годин, ІІІ ранг)

25-28.03
Херсонська область

Бабич Олена, Ратушна Катерина, Ратушна Світлана (ЖО) – 2 місце

Гоєнко Микола, Пуговкін Антон (ЧО) – 2 місце

Литвин Валентина, Опанасенко Микола (мікс55) – 2 місце

Пилипенко Артем, Кварта Дмитро (Ч23) – 2 місце

Загальнокомандний: дорослі – 2 місце, ветерани – 3 місце

Протоколи за посиланням:

http://midiz.org/index.php/154-12chasov-xerson

Чемпіонат України (дорослі, молодь, юніори, юнаки, рогейн, 3 години), Кубок України (3 етап)

9-11.07
Чернівецька

область

Не брали участі

 

Чемпіонат України (дорослі, молодь, юніори, юнаки, рогейн, 24 години), Кубок України (4 етап)

15-18.07
Чернівецька

область

Бабич Олена, Ратушна Світлана (Ж) – 1 місце

Гоєнко Микола, Пуговкін Антон (Ч) – 3 місце

 

Протоколи за посиланням:

http://midiz.org/index.php/166-xi-chu

 

 

Кубок України

Гоєнко Микола, Пуговкін Антон (Ч) – 1 місце

Чемпіонат Світу

23-24.07,  Австралія

Не брали участі

 

Чемпіонат Європи

27-28.08
Іспанія, Аралар

Пустова Наталя, Доценко Олена (Київ) (WO) – 3 місце

Чебераха Ольга, Колосарь Віра (WO) – 9 місце

https://drive.google.com/file/d/0B8PKfeJKNfNiM3RIZmVMemQ4MjB1c1JxS2E4REFINXI5b29F/view