Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Загальні збори ВП ГО "ФСОУ" у Харківській області

16 січня 2019 року о 18:00 відбудуться загальні збори Відокремленого Підрозділу "Федерація спортивного орієнтування України" у Харківській області, у конференц-залі "Спецвузавтоматика". Прохання всіх членів ВП ГО "ФСОУ" у Харківській області бути присутніми.

Комментарии
Вниз

 sportlover 11 Января 2019, 21:02

Уточните, пожалуйста, могут ли присутствовать и принимать участие в работе собрания люди, которые на данный момент еще не подтвердили финансово свое членство на 2019 год? С уважением, Надежда Гоенко.

 Евгений М. 13 Января 2019, 01:00

Не просто можно, а даже нужно. Срок оплаты ежегодных взносов до 20 марта 2019 года, поэтому действующие члены ФСОУ от Харьковского региона на 2018 год и есть участники общего собрания подразделения на 16 января.

 ufimtseva_e 13 Января 2019, 16:24

Опубликуйте, пожалуйста, Календарь мероприятий відокремленого підрозділу "Федерація Спортивного Орієнтування України" у Харківській області на 2019г. А также Календарь финансирования мероприятий запланированых Управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації для нашего вида спорта на 2019г‎. Заранее благодарна за информацию.

 Bond 13 Января 2019, 20:26

Питания до організаторів загальних зборів ВП ГО ФСОУ Харківськоі області: чи буде на зборах виконано пункт Статуту ФСОУ, яка діє на принципах добровільності, прозорості, законності, відкритості, РІВНОПРАВНОСТІ її членів? А саме: чи буде на зборах перекладач жестової мови для членів ВП ГО СФГУ у Харківській області, що мають вади слуху? Володимир Бондаренко

 Евгений М. 14 Января 2019, 11:09

Вы как тренер спортсменов с ограниченными возможностями языка и предоставьте переводчика или сами им будьте. Равноправие членов ФСОУ заключается совсем в другом.

 Bond 15 Января 2019, 22:02

ВЕЛИЙ ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК СУЧАСНОІ МОВИ.-"ПЕРУН".-2005:

"Рівноправність- користування однаковими, рівними з ким-, чим-небудь правами". В даному випадку, це- участь у зборах та отримання інформаціі.

17 спортсменів з порушенням слуху вступили до Федераціі спортивного орієнтування Украіни, заплатили вступний та щорічний внески за 2018 та 2019 р.р., приносять залікові очки ФСОУ Харківщини на чемпіонатах Украіни серед здорових спортсменів у складі збірноі команди області, змагаючись на рівних з ними. Чи вони не прославляють Украіну на чемпіонатах Європи, світу та Дефлімпійських Іграх?

А стосовно слів керівника підрозділу Федераціі спортивного орієнтування Харківщини Евгений М.: "спортсменов с ограниченными возможностями языка" я попрошу надати тлумачення спеціалістів на фейсбусі та надам пізніше.

 Bond 17 Января 2019, 12:15

Як і обіцяв, надаю деякі коментарі, що надійшли мені у ФБ від людей з особивили потребами, з приводу висказувань керівника нашого підрозділу Евгений М. (Евгений Милируд):

 Bond 17 Января 2019, 12:18

Вибачаюсь: особливими потребами

 Bond 17 Января 2019, 12:29

"Спортсмены с ограниченными возможностями языка". Якісь недочлени існують в ВП ГО "ФСОУ" в Харківській області, де вони не мають прав на отримання інформації й не мають на слово на зборах. Так? Чи сміятися, чи плакати?

 Bond 17 Января 2019, 12:34

Його формулювання "Равноправие членов ФСОУ заключается совсем в другом" розумію, як расистський натяк на інвалідність особи.

 Bond 17 Января 2019, 12:37

Звісно, це образливо для нашої спільноти.

 Bond 17 Января 2019, 12:46

Чи вашому керівнику мало, що ваші вихованці сплачують членські внески ФСОУ? Чи вони не приносять очки Харківському осередку ФСОУ на Всеукраїнських змаганнях серед здорових спортсменів, , коли змагаються на рівних з ними? Чи вони не прославляють Україну на Дефлімпійських іграх, світових, Європейських змаганнях?

 Bond 17 Января 2019, 12:55

і це ще не усі коментарі. Продовжувати друкувати чи досить?

Володимир Бондаренко, тренер-викладач КЗ дитячо-юнацької школи інвалідів ХОР, заслужений тренер України.

 графъ Долгихъ 17 Января 2019, 15:44

Как ветеран спортивного ориентирования, который положил молодость и здоровье на зарабатывание очков ВСМ для Родной области, сердечно прошу всех участников соблюдать элементарную этику на будущих собраниях ВП ГО "ФСОУ" в Харківській області, и не болтать в зале . Я сейчас не о напряженных дебатах господ В. Бондаренко, Р. Шимчука и Е. Милируда, С. Данькова, а о посторонних беседах. Почему просто не выйти для обсуждения ваших вопросов государственной важности, если уж они неотложны, чтобы не мешать тем, кто заинтересован в докладах? Пишу полностью понимая, что для нас всех, хомо СНГ-тикус, крайне сложно вести себя прилично и учтиво по отношению к окружающим. Такое поведение обусловлено, скорее, чисто биологическими особенностями работы мозга, поэтому обижаться на это нельзя, но и делать вид, что это нормально или, тем более, образцово - считаю преступлением, поэтому все таки испытываю надежду. С ув., ветеран СОБ Украины, Роман Долгих, КО "След ежа".

 Шимчук.В 17 Января 2019, 19:09

Владимир Иванович. Не боитесь что Вас заблокирует карающий орган подразделения.


Вверх