Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Ушёл из жизни Леонид Петрович Фельдман
Комментарии
Вниз

 Bond 26 Ноября 2020, 15:37

26.11.20 р. Сумна новина.

Сьогодні вранці на 73-му році життя перестало битися серце одного з патріархів та засновників дитячого спортивного орієнтування Харківщини та України ЛЕОНІДА ПЕТРОВИЧА ФЕЛЬДМАНА.

Важко підібрати слова. Не стало доброї людини, що була переповнена ідеями розвитку нашого виду спорту, керівника ВП ГО "ФСОУ у Харківський області", талановитого тренера. Дуже багато вихованців пройшло не лише його школу орієнтування, а й справжню школу життя.

А яких дітлахів зумів об'єднати Леонід Петрович під свої крила, працюючи останні два роки у ДЮСШ Дергачівського району!

Особисто для мене Леонід Петрович був першим тренером у орієнтуванні та тією людиною, що надала поштовх та напрямок у моєму житті. Усе, чого я, досяг у орієнтуванні, стало завдяки цій шановній людини.

Людина живе, поки її пам'ятають. Ми не забудемо вас, шановний ВЧИТЕЛЮ. Дякуємо, Леоніде Петровичу, що були у нашому житті та назавжди залишили світло вашої души. Ви залишитесь у наших спогадах та серцях.

Висловлюємо свої щирі співчуття родині та близьким Леоніда Петровича.

Володимир Бондаренко, ЗТУ

 Karnaushenko Yuriy 26 Ноября 2020, 16:33

Нет слов! Он как будто спешил жить последние два года, вернулся в лес и ориентирование как во вторую молодость! Благодаря его инициативе появились новые ориентировщики и новые карты. Эх, у меня так и лежат для него карты Артюховки с правками для Михайлова что он еще должен был сделать! Сколько было планов впереди, сколько осталось не свершенным!!!...

 Bond 26 Ноября 2020, 16:59

У зв'язку з карантинно- санітарними вимогами, поховання, що відбудеться завтра, пройде при малому кількісті присутніх

Володимир Бондаренко

 ufimtseva_e 26 Ноября 2020, 21:44

Не знаю что сказать... Это глыба. Его эпоха на Областной станции туристов- это ЭПОХА. Вернулся в ориентирование через много лет и за два года работы опять ЭПОХА. Столько сделал, столько планов. НО МАКСИМАЛИСТ. Был, как я понимаю , бесконечно добрый к детям.

 Влад 26 Ноября 2020, 22:53

Царство небесное... Вечная память...

 графъ Долгихъ 27 Ноября 2020, 03:57

Многих воспитал и старался для еще большего. Грустно.

 Surkova 27 Ноября 2020, 11:41

Спортсмены вырастают, во3никая И3 тренера, как ветви и3 ствола. Час пробил, ты теперь на пьедестале, А, тренеру- негромкая хвала. Светлая память тебе, мой тренер, Леонид Петрович

 Bond 30 Ноября 2020, 13:52

Валентина Андріївна Рєдіна пропонує обласні змагання школярів "Великі надії" зі спортивного орієнтування, що проводить на початку жовтня обласна станція юних туристів, проводити в пам'ять Леоніда Фельдмана.


Вверх