Спортивное ориентирование в Харькове
     
   
Логин:
Пароль:
Запомнить
 
Забыл пароль | Регистрация
   
Календарь
 
Про оплату внесків ФСО України-2021

Шановні орієнтувальники Харківщини (2007 р.н. та старші) та їх тренери! Прошу вас своєчасно організовано провести оплату внесків, згідно ФІНАНСОВО-МАЙНОВОГО РЕГЛАМЕНТУ ФСОУ на 2021 рік (додається).

Термін пільгової оплати внесків ФСОУ закінчується 20.03.2021 р. Далі розмір щорічного внеску ФСОУ буде подвоєно. Але, усім, хто планує участь у ЧУ (СОБ) у м. Трускавець (Львівська обл.), прошу врахувати, що внески повинні надійти до ФСОУ не пізніше тижня до початку змагань.

Спортсмени, що вперше вступають до ФСОУ та особи, що не сплачували внески ФСОУ 2020 року, додатково до щорічного, сплачують вступний внесок ФСОУ.

Практика показує, що щорічні внески до ФСОУ сплачують спортсмени, які приймають участь у чемпіонатах України з різних видів орієнтування. Бо це вдвічі зменьшує заявочний внесок при участі у ЧУ. Також, членство у ФСОУ надає право голосу при вирішуванні усіх питань на щорічних Зборах та Конференціях ФСОУ, присвоювати кваліфікаційні суддівські категорії зі спортивного орієнтування, приймати участь у навчаннях, семінарах та багатьох інших заходах, що організовує та проводить ФСОУ.

Реєстр платників внеску ВП ГО ФСОУ у Харківській області буде вести Наталія Пустова. Побажання, звертатися за тел.:+38(095)3883247.

УВАГА!Одночасно з оплатою внесків ФСОУ, для ведення реєстру, обовязково просимо надсилати на реєстрацію копію свого ідентифікаційного коду та телефон для звязку. А для спортсменів, що сплачують внесок для вступу до ФСОУ, додатково ще надавати заяву (зразок є у додатках).