Змагання учнівської молоді зі спортивного орієнтування на лижах. Середня, 30.01.2011. Протокол старта.

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

А

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1110ТолмачёвАлександрКСО Компас Харьков12:02:00
2113ШипПавелХарьков12:05:00
3111УшкварокПавелКСО Компас Харьков12:08:00
4112ХасаншинРенат[Wazzube Kh-Team] Харьков12:11:00
5104КоврігаДмитроДЮСШ-312:14:00
6103КарнаушенкоЮрийКСО Компас Харьков12:17:00
7109ТихонинКириллДЮСШ-3 Харьков12:20:00
8107КостинВалентинКСО Компас Харьков12:23:00
9108СтадникТарасДЮСШ-3 Харьков12:26:00
10114ШпетныйВладимирХарьков СПС12:29:00
11310ЩИПКАЛЮБОВЬКСО Компас Харьков12:32:00
12102ИгнатьевОлегКСО Компас Харьков12:35:00
13106КоноваловАндрейКомпас Харьков12:38:00
14100ДаниловаАнастасияКСО Компас Харьков12:41:00
15101ДьяченкоВадимКСО Компас Харьков12:44:00
16311ФЕДЬКОСЕРГЕЙКСО Компас Харьков12:47:00
17105КондрашовВиталийДЮСШ3 Харьков12:50:00
18308ПЕРЕПЕЛИЦААЛЕКСЕЙКСО Компас Харьков12:53:00
19309ПОЛТОРАЦКИЙДЕНИСХарьков12:56:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

В

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1124ЯкименкоВикторияДЮСШ-3 Харьков12:01:00
2123ЩендрыгинаЮлияКСО Компас Харьков12:03:00
3118ПетровскаяМарияЛепецкая ДЮСШ Харьков12:05:00
4312ПАВЛЮЧЕНКОИРИНАКСО Компас Харьков12:07:00
5307СНИСАРЬИННАКСО Компас Харьков12:09:00
6122ШпартінаКаролінаДЮСШ-312:11:00
7117НикитинаЕленаДЮСШ-3 Харьков12:13:00
8115ГоенкоЕвгенийХарьков12:15:00
9125КостинаНеляХарьков12:17:00
10116ДобриловскийМихаилМСУ Харьков12:19:00
11121ТоважнянскаяЖаннаКомпас Харьков12:21:00
12120СтепановаМаринаКСО Компас Харьков12:23:00
13119СтаровАлександрКСО Компас Харьков12:25:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

С

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1126ТолмачёваАннаКСО Компас Харьков12:00:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

Ж14

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1197ДмитренкоГаннаДЮСШ-312:00:00
2233ДаньковаАленаКДЮСШ"Темп" Харьков12:01:00
3226МарченкоКатеринаЗолочівський район12:02:00
4239НгуєнВікторіяКомінтернівський район12:03:00
5253ЗадорожняСвітланаЛіцей "Промінь"12:04:00
6192ГаєнкоМаріяДЮСШ-312:05:00
7241ПеремотКаринаКомінтернівський район12:06:00
8228ОруджоваДжамілаЗолочівський район12:07:00
9245УрясоваОксанаКомінтернівський район12:08:00
10265ГруйКатеринаХарківський район12:09:00
11203ОстроушкоКаринаДЮСШ-312:10:00
12244СмородинаДіанаКомінтернівський район12:11:00
13132ИсуповаСофияБалаклейский р-н12:12:00
14274ТрощійКаринаХарківський район12:13:00
15240ПеремотРусланаКомінтернівський район12:14:00
16134КосиноваАннаБалаклейский р-н12:15:00
17238МалаяВікторіяКомінтернівський район12:16:00
18252ВолошинаОлександраЛіцей "Промінь"12:17:00
19211СурковаПолінаДЮСШ-312:18:00
20231ФедоренкоЮліяЗолочівський район12:19:00
21187АдонкінаОлександраДЮСШ-312:20:00
22232ХомичЄлизаветаЗолочівський район12:21:00
23164КучмаМаріяДергачівський район12:22:00
24282ТатаренкоНастяХФМЛ№2712:23:00
25295ПрядкоЮлияЧугуївський район12:24:00
26137НегодаАлинаБалаклейский р-н12:25:00
27290ЛізогубоваЄленаЧугуївський район12:26:00
28173ПокусайАлінаДергачівський район12:27:00
29216БогачАнгелінаЗолочівський район12:28:00
30256ФарафоноваАлінаЛіцей "Промінь"12:29:00
31280МоскаленкоВікторіяХФМЛ№2712:30:00
32247ЛомоновскаяЮлияКраевед облСЮТур12:31:00
33289КрицинаАнастасияЧугуївський район12:32:00
34147БілашІлонаДергачівський район12:33:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

Ж16

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1250АндрєєваОлександраЛіцей "Промінь"12:02:00
2275ЦюраАнастасіяХарківський район12:04:00
3234ПерепелицаМарияКДЮСШ"Темп" Харьков12:06:00
4135КрасилоАннаБалаклейский р-н12:08:00
5167ЛобасенкоАнастасіяДергачівський район12:10:00
6248РаспоповаДаринаКраевед облСЮТур12:12:00
7243РепінаДаріяКомінтернівський район12:14:00
8149ВинограденкоКаринаДергачівський район12:16:00
9221ДьяченкоМаринаЗолочівський район12:18:00
10300ЖолтиковаСветланаЧугуївський-212:20:00
11177СиволапІринаДергачівський район12:22:00
12254КасьяноваІннаЛіцей "Промінь"12:24:00
13181ТарасенкоСвітланаДергачівський район12:26:00
14213ШишкінаДар’яДЮСШ-312:28:00
15306ЧетверикАнгелінаЧугуївський-212:30:00
16261БогушЮліяХарківський район12:32:00
17198ЖалкінаЛарисаДЮСШ-312:34:00
18142РизунАннаБалаклейский р-н12:36:00
19257ХарченкоМаринаЛіцей "Промінь"12:38:00
20194ГлушкоІринаДЮСШ-312:40:00
21148ВергунТетянаДергачівський район12:42:00
22215БезроднаЛарисаЗолочівський район12:44:00
23264ГригороваКатеринаХарківський район12:46:00
24251БогушКатеринаЛіцей "Промінь"12:48:00
25140ПотапенкоИринаБалаклейский р-н12:50:00
26268КоньокЮліяХарківський район12:52:00
27172ПащенкоНадіяДергачівський район12:54:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

Ж18

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1163КулішІринаДергачівський район12:01:00
2180СлюсаренкоВікторіяДергачівський район12:03:00
3262БойкоКатеринаХарківський район12:05:00
4156КалашникОльгаДергачівський район12:07:00
5227НовакКатеринаЗолочівський район12:09:00
6183ЧеркашинаДарьяДергачівський район12:11:00
7284БабельчукАнастасияЧугуївський район12:13:00
8162КозловцеваАннаДергачівський район12:15:00
9201МельникКаринаДЮСШ-312:17:00
10174ПриходькоДарьяДергачівський район12:19:00
11286ГрызловаЮлияЧугуївський район12:21:00
12169НікітінаАннаДергачівський район12:23:00
13146ОтрешкоНатальяв\к12:25:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

М14

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1296СичкаОлегЧугуївський район12:01:00
2204ПавліченкоОлексійДЮСШ-312:02:00
3303МоскаленкоВладЧугуївський-212:03:00
4205ПісаренкоНікітаДЮСШ-312:04:00
5259ФедотовІлляОблСЮТур12:05:00
6293ПовелицаАртёмЧугуївський район12:06:00
7279ЛюковДмитроХФМЛ№2712:07:00
8155ІванченкоСтаніславДергачівський район12:08:00
9199КіянОлексійДЮСШ-312:09:00
10153ЖежерВікторДергачівський район12:10:00
11266ДубровськийЄвгенХарківський район12:11:00
12188БалабаЯрославДЮСШ-312:12:00
13130ВолянюкЕвгенийБалаклейский р-н12:13:00
14276БиндичАндрійХФМЛ№2712:14:00
15184ШимкоДенисДергачівський район12:15:00
16207РибалкоЄвгенДЮСШ-312:16:00
17176СемикаОлегДергачівський район12:17:00
18281СалоЕдуардХФМЛ№2712:18:00
19141ПотапенкоВладиславБалаклейский р-н12:19:00
20305СтарковПавлоЧугуївський-212:20:00
21278КарножицькийСавелійХФМЛ№2712:21:00
22288КамбаровСтасЧугуївський район12:22:00
23129БородавкаАлександрБалаклейский р-н12:23:00
24220ГутовськийДаніїлЗолочівський район12:24:00
25301КрицинЕвгенийЧугуївський-212:25:00
26272ПриймаФедірХарківський район12:26:00
27255СутужкоБогданЛіцей "Промінь"12:27:00
28165ЛавроМихайлоДергачівський район12:28:00
29277ГордієнкоВолодимирХФМЛ№2712:29:00
30292НаточийСергейЧугуївський район12:30:00
31269МалінецькийМихайлоХарківський район12:31:00
32219ВолодченкоАртемЗолочівський район12:32:00
33267КареловМихайлоХарківський район12:33:00
34206ПодлеснийСергійДЮСШ-312:34:00
35218ВласенкоЕдуардЗолочівський район12:35:00
36159КарпенкоДмитроДергачівський район12:36:00
37214ШмідтОлександрДЮСШ-312:37:00
38260БілоногМикитаХарківський район12:38:00
39298ЮдінОлексійЧугуївський район12:39:00
40212ТимботаМирославДЮСШ-312:40:00
41249СанинАлександрКраевед облСЮТур12:41:00
42195ГорбулінАнтонДЮСШ-312:42:00
43258ТетеряАндрійОблСЮТур12:43:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

М16

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1236ВласенкоАндрійКомінтернівський район12:01:00
2193ГладушКирилоДЮСШ-312:03:00
3161КлючкоВладиславДергачівський район12:05:00
4299БашкєєвВладЧугуївський-212:07:00
5133КарасевАлексейБалаклейский р-н12:09:00
6222ІльченкоДмитроЗолочівський район12:11:00
7171ОнопрієнкоСергійДергачівський район12:13:00
8144СинкевичМаксимБалаклейский р-н12:15:00
9210СвятошенкоАртемДЮСШ-312:17:00
10271ПоліщукАртемХарківський район12:19:00
11178СімінькоДмитроДергачівський район12:21:00
12304ПроскурнинІлляЧугуївський-212:23:00
13273СнісарМихайлоХарківський район12:25:00
14217ВербицькийСтаніславЗолочівський район12:27:00
15294ПовелицаМаксимЧугуївський район12:29:00
16157КалініченкоВалерійДергачівський район12:31:00
17208РязановДмитроДЮСШ-312:33:00
18242ПриходькоВ`ячеславКомінтернівський район12:35:00
19223ІсаєнкоВадимЗолочівський район12:37:00
20128АкимовОлегБалаклейский р-н12:39:00
21230СадовийВіталійЗолочівський район12:41:00
22190БрюховичОлексійДЮСШ-312:43:00
23136МирунАртемБалаклейский р-н12:45:00
24263ВеріженкоДенисХарківський район12:47:00
25196ГруберІлляДЮСШ-312:49:00
26145ЧереватенкоАлексейБалаклейский р-н12:51:00
27246ВласовАлександрКраевед облСЮТур12:53:00
28302КудєєнкоВіталійЧугуївський-212:55:00
29237ГужваЄвгенійКомінтернівський район12:57:00
30127АбаполовВладиславБалаклейский р-н12:59:00
31225ЛавріненкоОлександрЗолочівський район13:01:00

А В С Ж14 Ж16 Ж18 М14 М16 М18

М18

№ п/п Номер Фамилия Имя Команда Старт
1186ЯстребовАнатолійДергачівський район12:02:00
2287ІсайченкоПавлоЧугуївський район12:04:00
3160КарпенкоДенисДергачівський район12:06:00
4229ПоповОлександрЗолочівський район12:08:00
5297ТкачёвМишаЧугуївський район12:10:00
6151ГонтаренкоДмитроДергачівський район12:12:00
7143СахноВладиславБалаклейский р-н12:14:00
8202МінакОлегДЮСШ-312:16:00
9168МаслійВолодимирДергачівський район12:18:00
10131ЕфимовМихаилБалаклейский р-н12:20:00
11224КізіловСергійЗолочівський район12:22:00
12166ЛавроМиколаДергачівський район12:24:00
13291МорозовВолодимирЧугуївський район12:26:00
14182ХарченкоСтепанДергачівський район12:28:00
15270ПетровецьМиколаХарківський район12:30:00
16285БеляевМаксимЧугуївський район12:32:00
17154ЗиковЄвгенДергачівський район12:34:00
18235ПетровецНиколайКДЮСШ"Темп" Харьков12:36:00
19152ДемиденкоЯрославДергачівський район12:38:00
20209СвідлоРоманДЮСШ-312:40:00
21158КалініченкоСтаніславДергачівський район12:42:00
22283БабановІванЧугуївський район12:44:00
23150ГетьманОлегДергачівський район12:46:00
24200ЛитвиновВікторДЮСШ-312:48:00
25170НіколаєнкоСергійДергачівський район12:50:00
26139ПивоварЕвгенийБалаклейский р-н12:52:00
27185ШимкоДмитроДергачівський район12:54:00
28191ВіннікДмитроДЮСШ-312:56:00
29179СліпченкоВіталійДергачівський район12:58:00
30138ОрищенкоАртемБалаклейский р-н13:00:00
31175РожокОлексійДергачівський район13:02:00
32189БорисенкоПавлоДЮСШ-313:04:00