21.04.2012, Змагання педагогічних працівників зі спортивного орієнтування Дубрава

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ

Ч 18-34

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место КП 
   1 Дяченко Вадим             Харківський          КМС    21 1992 00:42:31      1 16 
   2 Наточій М.                Чугуївський-1                1 1987 00:45:00      2 16 
   3 Колесніченко Денис        м.Чугуїв                    60      01:10:30      3 16 
   4 Смалений В.               Чугуївський-2                7 1983 01:14:27      4 10 
   5 Бєлов С.                  Чугуївський-2                8 1983 01:14:33      5 16 
   6 Семенець Дмитро           Дергачівський               43      01:15:39      6 16 
   7 Касьян Костянтин          Золочівський                11      01:19:34      7 16 
   8 Степаненко Кирило         Дергачівський               40 1984 01:21:49      8 16 
   9 Шевченко Володимир        Валківський                 36      01:37:52      9 16 
  10 Волошин Олексій           Валківський                 39      01:43:32     10 16 
  11 Бєлов В.                  Чугуївський-2                9 1989 02:02:22     11 16 
  12 Рябовол Юрій              Золочівський                10      01:28:03     12 14 
  13 Дзюба Юрій                Дворічанський               48 1978 02:11:16     13 13 

Ж 18-34

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место КП 

   1 Олексюк Марія             особисто                    55      01:23:12      1 12 
   2 Лутай Юлія                Дергачівський               47 1987 01:40:28      2 16 
   3 Литовченко Марія          Дворічанський               49 1987 01:42:21      3 12 
   4 Бичко О.                  Чугуївський-1                2 1984 01:42:50      4 12 
   5 Піддубна Тетяна           Харківський          II     25 1976 01:43:35      5 12 
   6 Положій Вікторія          Валківський                 37 1981 01:45:36      6 12 
   7 Борох Інна                Золочівський                16      01:22:02      7 10 
   8 Ніценко Юлія              Харківський          II     26 1976 01:18:17      8 6 
   9 Щипанова Юлія             Золочівський                17      Не старт.      
  10 Завадська Мілена          Золочівський                18      Не старт.      
  11 Касьян Ірина              Золочівський                19      Не старт.      
  12 Снісарь Інна              Харківський          КМС    32 1992 Не старт.      
  13 Набойченко Ганна          Харківський          I      33      Не старт.      

Ч 35-44

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место КП 
   1 Лещенко Олександр         Дергачівський               45 1975 01:04:13      1 13 
   2 Єрмолович Олександр       Дергачівський               42 1976 01:08:59      2 13 
   3 Новіков Володимир         Золочівський                13      01:13:20      3 13 
   4 Стафєєв С.                Чугуївський-1                3 1971 01:21:44      4 14 
   5 Дораж Мирослав            Дворічанський               50 1973 01:49:24      5 13 
   6 Приходько Микола          Валківський                 34      01:21:12      6 13 
   7 Токар Сергій              Валківський                 35      01:36:46      7 12 
   8 Беленіхін Костянтин       Харківський          II     23 1975 01:40:39      8 11 
   9 Строгній Олександр        Золочівський                12      Не старт.      
  10 Рябовол Євген             Золочівський                14      Не старт.      

Ж 35-44

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место КП 
   1 Семенова В.               Чугуївський-1                4 1974 00:58:29      1 9 
   2 Смалько Наталія           Дергачівський               44 1976 01:09:47      2 9 
   3 Григор"єва Тетяна         Золочівський                20      01:22:20      3 9 
   4 Бутиліна Ганна            Валківський                 38 1976 01:25:03      4 10 
   5 Дудник Зінаїда            Дергачівський               46 1975 01:27:19      5 9 
   6 Дяченко Вікторія          Харківський          II     27 1970 01:34:18      6 9 
   7 Мусаєва Оксана            Дворічанський               51 1971 01:41:18      7 10 

Ч 45

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место КП 
   1 Резніченко Станіслав      Дворічанський               52 1959 00:46:47      1 10 
   2 Стовба Андрій             Золочівський                15      01:06:10      2 10 
   3 Смалений Т.               Чугуївський-1                5 1963 01:15:30      3 10 
   4 Луканін Сергій            Харківський          II     22 1966 01:04:30      4 6 
   5 Карайон Олександр         Харківський          II     24 1962 02:01:23      5 2 
   6 Лапін Олександр           Харківський          II     31      Не старт.      
   7 Степаненко Валерій        Дергачівський               41 1948 Не старт.      

Ж 45

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Назаренко О.              Чугуївський-1                6 1962 00:41:39      1 6 
   2 Костіна Неля              Харківський          II     28 1965 00:46:28      2 6 
   3 Бабай Людмила             Дворічанський               53 1954 00:55:07      3 6 
   4 Головіна Зінаїда          Харківський          II     30 1951 01:16:16      4 6 
   5 Шурігіна Валентина        Харківський          II     29 1953 Не старт.      
Главный судья                                   Уфимцев А. А.
Главный секретарь