Відкриті змагання Чугуївського району зі спортивного орієнтування (коротка диста
04.11.12
з.п. Дачі

M21A 27 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ушкварок Павел            Харьков КСО Компас   МС    253 1983 00:20:52      1      
   2 Федотов Роман             Харьков КСО Компас   МСМК  255 1974 00:22:51      2      
   3 Игнатьев Алексей          Харьков КСО Компас   МС    236 1977 00:23:06      3      
   4 Даньков Сергей            Харьков КСО Компас   МС    232 1968 00:24:36      4      
   5 Костин Валентин           Харьков КСО Компас   КМС   241 1991 00:26:37      5      
   6 Кизеев Сергей             Харьков O-DEAF       КМС   279 1992 00:27:06      6      
   7 Дьяченко Вадим            Харьков КСО Компас   КМС   235 1992 00:27:15      7      
   8 Петровец Николай          Харьков КСО Компас   КМС   248 1994 00:27:33      8      
   9 Калашник Иван             Харьков O-DEAF       КМС   278 1992 00:27:48      9      
  10 Костин Дима               Харьков КСО Компас   КМС   242 1972 00:28:08     10      
  11 Коршунов Алексей          Харьков КСО Компас         240 1981 00:29:02     11      
  12 Пуговкин Антон            Харьков ХНУ          I     305 1991 00:31:37     12      
  13 Петров Антон              Харьков O-DEAF       КМС   281 1992 00:32:53     13      
  14 Носков Игорь                                         103 1984 00:34:02     14      
  15 Гоенко Евгений            Харьков                    267 1990 00:34:06     15      
  16 Антонов Олег              ХНПУ                       310 1991 00:35:14     16      
  17 Белов Сергей              Чугуевский р-н       III   108 1983 00:44:49     17      
  18 Тудовши Василий           Харьков ХНМУ               173 1992 00:45:02     18      

M35 27 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалов Андрей          Харьков КСО Компас   КМС   238 1970 00:28:02      1      
   2 Могуренко Александр       Харьков КСО Компас         243 1968 00:28:52      2      
   3 Шип Павел                 Харьков              I     275 1973 00:29:17      3      
   4 Стадник Вячеслав          Харьков клуб 12            193 1975 00:29:36      4      
   5 Ульяненко Андрей          Харьков "Новички"          167 1975 00:30:20      5      
   6 Федько Сергей             Харьков КСО Компас   КМС   256 1963 00:32:36      6      
   7 Рубаненко Александр       Харьков Ветеран      МС    291 1955 00:33:00      7      
   8 Стафеев Сергей            Чугуевский р-н             148 1971 00:34:16      8      
   9 Штангей Дмитрий           Харьков                    276 1974 00:35:14      9      
  10 Гладовский Олег           Харьков X-Riders           307 1974 00:38:22     10      
  11 Назаренко Станислав       Харьков клуб 12            192 1975 00:40:25     11      
  12 Чухно Виталий             Мерефа                     306 1975 00:42:51     12      
  13 Бабенко Игорь             Харьков                    266 1963 00:46:52     13      
  14 Перепелица Александр      Харьков КСО Компас         245 1976 00:49:06     14      
  15 Жолудов Юрий              Харьков                    269 1982 00:51:11     15      
  16 Коренцов Александр        Харьков                    271 1963 00:51:26     16      

M18 27 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Рязанов Дмитрий           КДЮСШ-3              I     210 1995 00:30:31      1      
   2 Ткачёв Михаил             Чугуевский р-н             149 1994 00:30:34      2      
   3 Винник Дмитрий            КДЮСШ-3              КМС   196 1994 00:31:12      3      
   4 Деркач Эдуард             КДЮСШ-3                    197 1994 00:32:34      4      
   5 Исайченко Павел           Чугуевский р-н             122 1994 00:34:02      5      
   6 Диденко Руслан            Харьков ХНАУ         II    303 1995 00:39:08      6      
   7 Дудка Дмитрий             КДЮСШ-3              III   199 1995 00:39:11      7      
   8 Сурков Егор               КДЮСШ-3                    212 1994 00:52:28      8      

M50 22 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран      II    288 1950 00:33:25      1      
   2 Нетиков Евгений           Харьков Ветеран      I     289 1946 00:35:11      2      
   3 Лукавенко Геннадий        харьков luka               308 1962 00:36:52      3      
   4 Игнатьев Александр        Харьков Ветеран            287 1946 00:38:39      4      
   5 Чупринин Геннадий         Харьков лично              285 1959 00:40:39      5      

M16 22 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Дубровский Евгений        Мерефянская ДЮСШ     I     294 1997 00:23:42      1      
   2 Гладуш Кирилл             Харьков ДЮСШ3        I     219 1996 00:26:27      2      
   3 Комбаров Станислав        Чугуевский р-н       IIIю  126 1997 00:26:40      3      
   4 Тиханов Миша              Харьков ХЗОШ №38           301 1997 00:27:05      4      
   5 Копылов Владислав         Чугуевский р-н             127 1997 00:29:52      5      
   6 Подлесный Сергей          КДЮСШ-3              II    208 1997 00:30:43      6      
   7 Юдин Алексей              Чугуевский р-н       IIIю  155 1997 00:33:14      7      
   8 Артюхов Саша              Шевченковский р-н          316 1997 00:33:47      8      
   9 Морквян Константин        КДЮСШ-3              III   207 1997 00:36:23      9      
  10 Пивоваров Александр       Чугуевский р-н             139 1996 00:40:38     10      
  11 Дубюк Алексей             Чугуевский р-н             118 1996 00:42:24     11      

Ж21А 22 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данилова Анастасия        Харьков КСО Компас   МС    231 1987 00:20:08      1      
   2 Суздалова Марина          Харьков КСО Компас   КМС   251 1991 00:20:28      2      
   3 Чехунова Марина           Харьков O-DEAF       КМС   282 1982 00:21:23      3      
   4 Данькова Ольга            Харьков КСО Компас   МС    234 1977 00:24:19      4      
   5 Степанова Марина          Харьков КСО Компас   КМС   250 1985 00:28:35      5      
   6 Андросович Анна           Харьков O-DEAF       КМС   277 1993 00:28:41      6      
   7 Прядкина Татьяна          Харьков КСО Компас   МС    249 1978 00:28:51      7      
   8 Ратушная Екатерина        Харьков                    272 1990 00:30:53      8      
   9 Ложко Наталья             Харьков ХНМУ               170 1992 00:35:54      9      
  10 Цыбулькина Мария          КДЮСШ-3              II    215 1993 00:38:24     10      
  11 Мелешко Маша              ХНПУ                       313      00:45:35     11      
  12 Степанова Надежда         Харьков ХНМУ               172 1992 00:46:38     12      

Ж18 22 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ефименко Анна             КДЮСШ-3              II    200 1994 00:26:07      1      
   2 Жалкина Лариса            КДЮСШ-3              I     201 1996 00:33:56      2      
   3 Титар Анна                ХНПУ                       314      00:35:12      3      
   4 Дахно Катя                ХНПУ                       311      00:59:30      4      

Ж35 22 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Хвостиченко Галина        Шевченковский р-н          318 1966 00:27:45      1      
   2 Павлюченко Ирина          Харьков КСО Компас   КМС   244 1965 00:28:56      2      
   3 Должко Фарида             ХНПУ                       312      00:32:34      3      
   4 Суркова Елена             КДЮСШ-3                    213 1967 00:35:48      4      
   5 Лукавенко Елена           Харьков ХНМУ               171 1970 00:38:29      5      
   6 Хондак Ольга              Днепропетровск       Iю    283 1964 00:38:58      6      
   7 Шахова Вера               Харьков              II    274 1947 00:50:27      7      
   8 Семёнова Валентина        Чугуевский р-н             145 1974 00:53:46      8      
   9 Нетикова Лариса           Харьков лично        III   284 1950 01:02:07      9      

М14 20 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            Чугуевский р-н       IIю   136 1998 00:20:47      1      
   2 Снурников Дмитрий         Чугуевский р-н             147 1998 00:22:43      2      
   3 Зинчук Роман              Харьков УкрДАЗТ            176 1995 00:24:17    в/к      
   4 Балаба Ярослав            Харьков ДЮСШ3        IIю   217 1999 00:24:41      3      
   5 Гордиенко Владимир        Харьков ДЮСШ3        IIю   221 1999 00:26:29      4      
   6 Бугаевский Сергей         Чугуевский р-н             110 1999 00:27:55      5      
   7 Павленко Тарас            Харьков УкрДАЗТ            179 1994 00:28:23    в/к      
   8 Зачепило Иван             Чугуевский р-н       IIIю  121 1999 00:32:10      6      
   9 Шишкань Никита            Коминтерновский р-н        265 1998 00:32:10      6      
  10 Журавель Максим           КДЮСШ-3              IIIю  202 2000 00:35:15      8      
  11 Аветчин Саша              Шевченковский р-н          315 1999 00:37:00      9      
  12 Литвин Алексей            Харьков ЦДЮТ №5      IIю   300 1998 00:38:23     10      
  13 Соронин Сергей            Шевченковский р-н          317 1998 00:39:53     11      
  14 Перепелица Олег           Харьков КСО Компас         247 1999 00:42:53     12      
  15 Швыдкий Алексей           Харьков "Новички"          168 1982 00:54:26    в/к      
  16 Киян Алексей              КДЮСШ-3              Iю    205 1998 01:03:52     13      

Ж50 20 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Надежда            Харьков КСО Компас         230 1960 00:34:20      1      
   2 Отрешко Наталья           Харьков Ветеран      I     290 1951 00:37:56      2      
   3 Товажнянская Жанна        Харьков КСО Компас         252 1961 00:40:35      3      
   4 Чупринина Валентина       Харьков лично              286 1958 00:43:37      4      
   5 Гладковская Ирина                                    347      01:00:30      5      
   6 Уфимцева Евгения          Харьков ДЮСШ3        II    227 1955 01:00:48      6      
   7 Грушко Галина             ННЦ ХФТИ                   292 1941 01:32:56      7      

Ж16 20 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Мария              Харьков КСО Компас   Iю    229 1999 00:28:43      1      
   2 Глушко Ирина              Харьков ДЮСШ3        II    220 1996 00:30:03      2      
   3 Четверик Ангелина         Чугуевский р-н             152 1996 00:34:38      3      
   4 Жолтикова Светлана        Чугуевский р-н             119 1996 00:37:31      4      
   5 Бабайда Алина             Харьков УкрДАЗТ            174 1994 00:37:50    в/к      
   6 Сапелкина Катерина        Чугуевский р-н             143 1997 00:41:38      5      
   7 Кулиш Анастасия           Чугуевский р-н             131 1997 00:52:50      6      
   8 Пивоварова Ольга          Харьков "Новички"          165 1982 00:54:28    в/к      

М12 12 КП, 1.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Комбаров Александр        Чугуевский р-н             125 2001 00:12:31      1      
   2 Шип Алексей               Харьков Харьков            293 2007 00:13:15      2      
   3 Прима Фёдор               Мерефянская ДЮСШ     IIю   297 2000 00:13:29      3      
   4 Колодкин Данил            Мерефянская ДЮСШ           295 2000 00:14:04      4      
   5 Грешной Александр         Чугуевский р-н             115 2000 00:14:30      5      
   6 Кузнецов Ярослав          Чугуевский р-н             130 2000 00:15:59      6      
   7 Перепелица Миша           Харьков КСО Компас         246 2003 00:17:22      7      
   8 Игнатьев Максим           Харьков КСО Компас         237 2006 00:17:57      8      
   9 Литвиненко Артём          Чугуевский р-н             132 2001 00:18:02      9      
  10 Рыбалко Евгений           КДЮСШ-3              IIIю  209 2000 00:18:15     10      
  11 Ахтямов Егор              КДЮСШ-3              IIIю  195 2000 00:19:42     11      
  12 Поддубный Егор            Мерефянская ДЮСШ     IIIю  296 2003 00:26:19     12      
  13 Свидло Алексей            КДЮСШ-3              IIIю  211 2002 00:30:02     13      
  14 Хромых Борис              Мерефянская ДЮСШ           299 2001 00:33:20     14      
  15 Кучеров Андрей            Коминтерновский р-н        260 2001 00:44:55     15      
  16 Моисеев Алексей           Коминтерновский р-н        262 1999 00:53:03    в/к      

Ж12 12 КП, 1.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данькова Алёна            Харьков КСО Компас   IIю   233 2002 00:12:03      1      
   2 Суркова Полина            КДЮСШ-3              IIю   214 2001 00:14:07      2      
   3 Тишковец Дарья            Харьков                    273 2005 00:27:45      3      
   4 Свячена Ярослава          Коминтерновский р-н        263 2001 00:36:32      4      

Ж14 12 КП, 1.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Анна           Харьков КСО Компас   Iю    239 2000 00:10:05      1      
   2 Чернова Татьяна           Чугуевский р-н             151 1998 00:12:49      2      
   3 Дмитренко Юлия            Чугуевский р-н             116 1998 00:15:16      3      
   4 Татаренко Настя           Харьков ДЮСШ3        IIю   226 2000 00:16:22      4      
   5 Бондаренко Юлия           Чугуевский р-н             109 1999 00:24:33      5      
   6 Зеленская Анна            Коминтерновский р-н        258 1999 00:33:24      6      

OPEN 1 8 КП, 0.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Жорник Ярослав            Чугуевский р-н             120 1995 00:08:58      1      
   2 Кинаш Артур               Харьков УкрДАЗТ            177      00:10:04      2      
   3 Коршунова Анна                                       102 1984 00:11:48      3      
   4 Пищаль Валентина          Харьков "Новички"          166 1979 00:13:32      4      
   5 Кузьмин Геннадий          Харьков "Новички"          162 1973 00:13:56      5      
   6 Резниченко Алексей                                   327      00:13:59      6      
   7 Крацер Юра                                           321      00:18:45      7      
   8 Острась Сергей            Харьков "Новички"          164 1975 00:19:51      8      
   9 Лещенков Иван             Харьков УкрДАЗТ            182 1994 00:20:55      9      
  10 Ченцова Елена             Харьков клуб 12            194 1975 00:20:55      9      
  11 Горегляд Юрий             Харьков УкрДАЗТ            183 1994 00:20:57     11      
  12 Грошевой Максим           Харьков УкрДАЗТ            175 1994 00:20:57     11      
  13 Рий Олеся                 Харьков УкрДАЗТ            180 1994 00:23:41     13      
  14 Борисенко Евгений         Харьков ХНМУ               169 1992 00:26:52     14      
  15 Жучкова Галина            Харьков "Новички"          160 1977 00:28:42     15      
  16 Кирочкина Евгения         Харьков "Новички"          161 1992 00:32:43     16      

OPEN 2 8 КП, 0.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Фёдорова Эля              Чугуевский р-н             150 2000 00:08:32      1      
   2 Красильников Валентин     Чугуевский р-н             129 2001 00:09:40      2      
   3 Перепелица Роман          Чугуевский р-н             138 2001 00:10:01      3      
   4 Мишёв Денис               Чугуевский р-н             135 2001 00:10:05      4      
   5 Шамрай Дмитрий            Чугуевский р-н             153 1999 00:10:18      5      
   6 Садохин Богдан            Чугуевский р-н             142 2001 00:12:22      6      
   7 Иванов Игорь              КДЮСШ-3                    203 2002 00:12:50      7      
   8 Мартыненко Денис          КДЮСШ-3                    206 2000 00:12:50      7      
   9 Абраменко Никита          Чугуевский р-н             105 2000 00:14:46      9      
  10 Лысяк Иллья               Чугуевский р-н             133      00:14:57     10      
  11 Ищенко Владислав          КДЮСШ-3                    204 2002 00:15:26     11      
  12 Домаскин Владислав        Чугуевский р-н             117 2004 00:17:05     12      
  13 Дибцева Анна              КДЮСШ-3                    198 2002 00:20:16     13      
  14 Литвин Злата              Харьков ХФМЛ-27            187 2001 00:23:43     14      
  15 Бровкин Богдан            Харьков ХФМЛ-27            185 2002 00:25:27     15      
  16 Сидоренко Алексей         Харьков ХФМЛ-27            189 2000 00:25:29     16      
  17 Короткая Анастасия        Чугуевский р-н             128      00:25:38     17      
  18 Краснопольский Миша       Харьков ХФМЛ-27            184 2002 00:25:49     18      
  19 Кривошей                  Харьков ХФМЛ-27            186 2002 00:25:51     19      
  20 Витошкин Вячеслав         Чугуевский р-н             113 2001 00:28:51     20      
  21 Колиенко Ирина            Чугуевский р-н             124 2000 00:34:25     21      
Главный судья                                  Наточій М.С.
Главный секретарь                              Смалений В.Т.