Відкриті традиційні змагання Чугуївського району зі спортивного орієнтування
"Малинові Джерела"
13.04.2013
п. Малиновка

OPEN 7 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Носков Игорь                                         255 1984 00:11:15      1      
   2 Бондаренко Виктория       Чугуевский район           115 1999 00:22:42      2      
   3 Заносова Светлана         Весёлый барсук             101 1990 00:25:59      3      
   4 Гуринович Дарья           Чугуевский район           121 1999 00:37:17      4      
   5 Цибульник Елена           Чугуевский район           150 1999 00:40:42      5      
   6 Ищенко Владислав          КДЮСШ-3                    109 2002 00:54:42      6      

М12 7 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Роман          Чугуевский район           141 2002 00:13:26      1      
   2 Скомороха Максим          Чугуевский район           147 2002 00:14:35      2      
   3 Свидло Алексей            КДЮСШ-3              IIIю  111 2002 00:16:13      3      
   4 Поддубный Денис           Чугуевский район           143 2001 00:16:38      4      
   5 Игнатьев Максим           Игнатьевы                  240      00:19:01      5      
   6 Перепелица Миша           Харьков КСО Компас         168 2003 00:20:20      6      
   7 Лысяк Илья                Чугуевский район           137 2002 00:24:22      7      
   8 Шип Алексей               Харьков КСО Компас         178 2007 00:27:37      8      
   9 Коновалов Никита          Харьков КСО Компас         144 2000 00:35:39      9      
  10 Комбаров Александр        Чугуевский район     IIIю  129 2001 00:41:53     10      

М14 10 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Федотов Илья              Харьков КСО Компас   Iю    175 2000 00:23:22      1      
   2 Писаренко Никита          Харьков ДЮСШ-3       IIю   186 1999 00:26:32      2      
   3 Сирош Александр           Шевченковский лицей        248 2000 00:27:19      3      
   4 Жовтоног Сергей           Шевченковский лицей        244 1997 00:27:37      4      
   5 Журавель Максим           КДЮСШ-3              IIIю  107 2000 00:28:10      5      
   6 Сухоруков Игорь           Шевченковский лицей        251 2000 00:30:41      6      
   7 Кузнецов Ярослав          Чугуевский район           134 2000 00:31:01      7      
   8 Рыбалко Евгений           КДЮСШ-3              IIIю  110 2000 00:31:55      8      
   9 Овчаров Алексей           Шевченковский лицей        247 2000 00:34:05      9      
  10 Бугаевский Сергей         Чугуевский район           119 1999 00:34:49     10      
  11 Ахтямов Егор              КДЮСШ-3                    103 2000 00:35:52     11      
  12 Балаба Ярослав            Харьков ДЮСШ-3       IIю   179 1999 00:37:43     12      
  13 Перепелица Олег           Харьков КСО Компас         169 1999 00:38:38     13      
  14 Аветчин Саша              Шевченковский лицей        259 2000 00:42:45     14      
  15 Поддубный Василий         Чугуевский район           142 2000 00:53:03     15      
  16 Рейно Дмитрий             Харьков КСО Компас         135 2000 00:58:31     16      

М16 17 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            Чугуевский район     III   139 1998 00:33:58      1      
   2 Артюхов Александр         Шевченковский лицей        242 1997 00:38:16      2      
   3 Снурников Дмитрий         Чугуевский район     IIIю  148 1998 00:38:32      3      
   4 Юдин Алексей              Чугуевский район     IIIю  153 1997 00:38:33      4      
   5 Копылов Владислав         Чугуевский район     III   131 1997 00:44:49      5      
   6 Сирош Сергей              Шевченковский лицей        249 1997 00:49:21      6      
   7 Лемнв Владимир            Чугуевский район           127 1998 01:19:33      7      

М18 24 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Дудка Дмитрий             Харьков ДЮСШ-3       III   181 1995 00:48:14      1      
   2 Чухно Виталий             Мерефа                     236 1975 00:51:24    в/к      
   3 Диденко Руслан            Харків/ХНАУ          II    237 1995 00:52:48      2      

М21А 24 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шимчук Руслан             Харьков                    208 1973 00:35:13      1      
   2 Федотов Роман             Харьков КСО Компас   МСМК  176 1974 00:35:54      2      
   3 Старов Александр          Харьков КСО Компас   МС    171 1987 00:36:05      3      
   4 Шимчук Вячеслав           Харьков                    207 1973 00:40:00      4      
   5 Костин Валентин           Харьков КСО Компас   КМС   160 1991 00:40:49      5      
   6 Игнатьев Алексей          Игнатьевы            МС    239 1977 00:40:56      6      
   7 Даньков Сергей            Харьков КСО Компас   МС    154 1968 00:41:04      7      
   8 Винник Дмитрий            КДЮСШ-3              КМС   104 1994 00:41:07      8      
   9 Шпетный Владимир          Харьков СПС                228 1969 00:41:20      9      
  10 Костин Дима               Харьков КСО Компас   КМС   161 1972 00:42:59     10      
  11 Деркач Эдуард             Счастье ДЮСШ Звезда  КМС   229 1994 00:43:42     11      
  12 Петровец Николай          Харьков КСО Компас   КМС   170 1994 00:43:53     12      
  13 Доля Евгений              Харьков              КМС   198 1969 00:45:56     13      
  14 Бардаков Михаил           Песочинская ДЮСШ     КМС   212 1991 00:46:01     14      
  15 Повлюченко Макс           Чугуевский район           268 1988 00:46:11     15      
  16 Коврига Дмитрий           Песочинская ДЮСШ     КМС   213 1991 00:49:28     16      
  17 Пустовая Наталья          Харьков                    202 1983 00:52:34     17      
  18 Исайченко Павел           Чугуевский район     II    128 1994 00:56:57     18      
  19 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран            217 1950 01:06:28     19      
  20 Спицкий Артём             Шевченковский лицей        250 1994 01:07:59     20      
  21 Старов Евгений            Весёлый барсук             102 1985 01:28:04     21      

М35 24 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Могуренко Александр       Харьков КСО Компас         163 1968 00:41:57      1      
   2 Коновалов Андрей          Харьков КСО Компас   КМС   157 1970 00:44:34      2      
   3 Шип Павел                 Харьков              I     209 1973 00:45:07      3      
   4 Перепелица Алексей        Харьков КСО Компас   КМС   166 1971 00:46:55      4      
   5 Штангей Дмитрий           Харьков                    210      00:51:05      5      
   6 Перепелица Александр      Харьков КСО Компас         165 1976 01:02:32      6      
   7 Полторацкий Денис         Харьков                    201 1972 01:15:33      7      

М50 17 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Толмачёв Александр        Харьков КСО Компас         174 1962 00:31:58      1      
   2 Шепелев Юрий              Горловка             III   230 1958 00:48:20      2      
   3 Чудновский Николай        Харьков Ветеран      I     225 1946 00:50:02      3      
   4 Нетиков Евгений           Харьков Ветеран      I     220 1947 00:55:13      4      
   5 Чупринин Геннадий         Харьков                    205 1959 01:08:24      5      

Ж12 7 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ярошенко Анна             Шевченковский лицей        246 2002 00:17:17      1      
   2 Шуталёва Евгения          Харьков КСО Компас         136 2002 00:32:50      2      
   3 Короткая Анастасия        Чугуевский район           132 2001 00:33:35      3      
   4 Коновалова Даша           Харьков КСО Компас         159 2006 00:35:44      4      
   5 Переверзева Диана         Чугуевский район           149 2002 00:40:35      5      

Ж14 10 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гловацкая Ирина           Харьков КСО Компас         151 1999 00:21:58      1      
   2 Томасян Эвелина           Шевченковский лицей        252 2000 00:32:31      2      
   3 Барыбина Татьяна          Шевченковский лицей        243 2000 00:33:09      3      
   4 Коновалова Анна           Харьков КСО Компас   Iю    158 2000 00:36:28      4      
   5 Суркова Полина            КДЮСШ-3              IIю   113 2001 00:40:51      5      
   6 Добровольская Татьяна     Чугуевский район           123 1999 01:17:24      6      

Ж16 10 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Дмитренко Юлия            Чугуевский район           122 1998 00:32:24      1      
   2 Сапелкина Катерина        Чугуевский район           146 1997 00:47:50      2      
   3 Сазонова Настя            Чугуевский район           145 1997 00:59:50      3      
   4 Штонда Виктория           Шевченковский лицей        254 1997 01:09:52      4      

Ж21А 17 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Суздалова Марина          Харьков КСО Компас   КМС   172 1991 00:30:18      1      
   2 Ефименко Анна             КДЮСШ-3              II    106 1994 00:36:13      2      
   3 Перепелица Мария          Харьков КСО Компас         167 1996 00:37:06      3      
   4 Чебераха Ольга            Харьков                    204 1983 00:38:53      4      
   5 Данькова Ольга            Харьков КСО Компас   КМС   156 1977 00:41:05      5      
   6 Нестерук Валентина        Песочинская ДЮСШ     КМС   214 1982 00:46:29      6      
   7 Колосарь Вера                                        256 1989 00:59:54      7      
   8 Волошина Ольга            Харьков ХНУВД              211 1983 01:02:06      8      
   9 Бабич Елена               н                          265      01:06:52      9      
  10 Степаньянц Наталья        Песочинская ДЮСШ     КМС   215 1981 01:10:04     10      
  11 Курятник Наталия          н                          162      01:59:54     11      

Ж35 17 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Прядкина Татьяна          Игнатьевы                  241      00:44:49      1      
   2 Хвостиченко Галина        Шевченковский лицей        253      00:45:20      2      
   3 Суркова Елена             КДЮСШ-3                    112 1967 00:46:10      3      

Ж50 10 КП, 0.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Наталья           Харьков Ветеран      I     223 1951 00:33:04      1      
   2 Нетикова Лариса           Харьков Ветеран      II    221 1950 00:37:33      2      
   3 Шахова Вера               Харьков Ветеран            226 1947 00:39:05      3      
   4 Товажнянская Жанна        Харьков КСО Компас         173 1961 00:48:00      4      
Главный судья                                  М. Наточий 
Главный секретарь                              В. Смаленый