Відкриті традиційні змагання Чугуївського району зі спортивного орієнтування
"Малинові Джерела"
14.04.2013
п. Малиновка

OPEN 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Цибульник Елена           Чугуевский район           150 1999 00:27:11      1      
   2 Иванов Даниил             КДЮСШ-3                    108 2001 00:30:41      2      
   3 Переверзева Диана         Чугуевский район           140 1999 00:36:46      3      
   4 Бондаренко Виктория       Чугуевский район           115 1999 сошёл            

М12 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Роман          Чугуевский район           141 2002 00:08:56      1      
   2 Свидло Алексей            КДЮСШ-3              IIIю  111 2002 00:10:09      2      
   3 Скомороха Максим          Чугуевский район           147 2002 00:11:38      3      
   4 Шатан Вячеслав            Харьков ХФМЛ-27            234 2002 00:13:44      4      
   5 Комбаров Александр        Чугуевский район     IIIю  129 2001 00:13:59      5      
   6 Шип Алексей               Харьков КСО Компас         178 2007 00:14:19      6      
   7 Игнатьев Максим           Игнатьевы                  240      00:14:23      7      
   8 Поддубный Денис           Чугуевский район           143 2001 00:18:27      8      
   9 Кривошей Ярослав          Харьков ХФМЛ-27            232 2002 00:20:28      9      
  10 Сидоренко Алексей         Харьков ХФМЛ-27            233 2000 00:24:07    в/к      
  11 Перепелица Миша           Харьков КСО Компас         168 2003 00:25:56     10      
  12 Лысяк Илья                Чугуевский район           137 2002 00:30:55     11      

М14 13 КП, 3.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Федотов Илья              Харьков КСО Компас   Iю    175 2000 00:25:29      1      
   2 Кузнецов Ярослав          Чугуевский район           134 2000 00:35:39      2      
   3 Сухоруков Игорь           Шевченковский лицей        251 2000 00:40:53      3      
   4 Журавель Максим           КДЮСШ-3              IIIю  107 2000 00:40:55      4      
   5 Поддубный Василий         Чугуевский район           142 2000 00:43:37      5      
   6 Жовтоног Сергей           Шевченковский лицей        244 2000 00:44:02      6      
   7 Ахтямов Егор              КДЮСШ-3                    103 2000 00:44:17      7      
   8 Шамрай Дмитрий            Чугуевский район           152 1999 00:44:31      8      
   9 Сирош Александр           Шевченковский лицей        248 2000 00:44:54      9      
  10 Бугаевский Сергей         Чугуевский район           119 1999 00:53:27     10      
  11 Колесник Дмитрий          Харьков                    294 1993 00:54:29    в/к      
  12 Перепелица Олег           Харьков КСО Компас         169 1999 01:06:05     11      
  13 Овчаров Алексей           Шевченковский лицей        247 2000 01:10:48     12      
  14 Аветчин Саша              Шевченковский лицей        278      01:22:38     13      

М16 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            Чугуевский район     III   139 1998 00:38:29      1      
   2 Снурников Дмитрий         Чугуевский район     IIIю  148 1998 00:42:11      2      
   3 Комбаров Стас             Чугуевский район     IIю   130 1997 00:42:45      3      
   4 Копылов Владислав         Чугуевский район     III   131 1997 00:43:05      4      
   5 Артюхов Александр         Шевченковский лицей        242 1997 00:44:30      5      
   6 Юдин Алексей              Чугуевский район     IIIю  153 1997 00:48:26      6      
   7 Сирош Сергей              Шевченковский лицей        249 1997 01:17:47      7      

М18 21 КП, 5.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Диденко Руслан            Харків/ХНАУ          II    237 1995 00:45:51      1      
   2 Носков Игорь                                         255 1984 00:54:16    в/к      
   3 Вычуб Виктор              ХАИ                        263      00:56:21      2      
   4 Чухно Виталий             Мерефа                     236 1975 01:10:50    в/к      
   5 Дейнеко Руслан            г. Чугуев                  297 1994 01:15:38    в/к      
   6 Жорник Ярослав            Чугуевский район           288 1996 сошёл            

М21А 21 КП, 5.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Старов Александр          Харьков КСО Компас   МС    171 1987 00:28:26      1      
   2 Шимчук Руслан             Харьков                    208 1973 00:29:21      2      
   3 Федотов Роман             Харьков КСО Компас   МСМК  176 1974 00:30:52      3      
   4 Шимчук Вячеслав           Харьков                    207 1973 00:31:55      4      
   5 Даньков Сергей            Харьков КСО Компас   МС    154 1968 00:34:12      5      
   6 Игнатьев Алексей          Игнатьевы            МС    239 1977 00:34:17      6      
   7 Федько Сергей             Харьков КСО Компас   КМС   177 1963 00:34:30      7      
   8 Уфимцев Алексей           ХАИ                  МС    264      00:34:53      8      
   9 Костин Дима               Харьков КСО Компас   КМС   161 1972 00:36:18      9      
  10 Костин Валентин           Харьков КСО Компас   КМС   160 1991 00:37:11     10      
  11 Бардаков Михаил           Песочинская ДЮСШ     КМС   212 1991 00:39:07     11      
  12 Шпетный Владимир          Харьков СПС                228 1969 00:39:21     12      
  13 Долгих Роман              КО "След ежа"        I     238 1988 00:39:54     13      
  14 Петровец Николай          Харьков КСО Компас   КМС   170 1994 00:40:14     14      
  15 Винник Дмитрий            КДЮСШ-3              КМС   104 1994 00:45:19     15      
  16 Доля Евгений              Харьков              КМС   198 1969 00:46:05     16      
  17 Пустовая Наталья          Харьков                    202 1983 00:48:23     17      
  18 Коврига Дмитрий           Песочинская ДЮСШ     КМС   213 1991 00:50:58     18      
  19 Деркач Эдуард             Счастье ДЮСШ Звезда  КМС   229 1994 00:51:21     19      
  20 Спицкий Артём             Шевченковский лицей        250 1994 00:59:36     20      
  21 Колесников Дмитрий        Харьков ХНУРЭ              192 1990 01:00:06     21      
  22 Исайченко Павел           Чугуевский район     II    128 1994 01:03:04     22      
  23 Кузьмин Антон             Харьков ХНУРЭ              194 1991 01:03:14     23      
  24 Омелаев Артём             МЧС                        290 1993 01:09:31     24      
  25 Таращенко Вячеслав        МЧС                        289 1994 01:10:30     25      
  26 Шабанов Игорь             МЧС                        287 1994 01:12:24     26      
  27 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран            217 1950 01:12:43     27      
  28 Сандыркин Денис           Харьков ХНУРЭ              197 1993 01:29:43     28      
  29 Пивоваров Сергей          Харьков ХНУРЭ              196 1993 02:05:24     29      
  30 Вечерников Алексей        Харьков ХНУРЭ              190 1988 02:19:25     30      

М35 21 КП, 5.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалов Андрей          Харьков КСО Компас   КМС   157 1970 00:37:50      1      
   2 Шип Павел                 Харьков КСО Компас   I     209 1973 00:38:47      2      
   3 Полторацкий Денис         Харьков                    201 1972 00:43:14      3      
   4 Губанов Павел             Харьков Ветеран            216 1971 00:55:21      4      
   5 Перепелица Александр      Харьков КСО Компас         165 1976 00:59:09      5      
   6 Коренцов Александр                                   274      01:01:28      6      

М50 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Толмачёв Александр        Харьков КСО Компас         174 1962 00:33:08      1      
   2 Шепелев Юрий              Горловка             III   230 1958 00:40:50      2      
   3 Чудновский Николай        Харьков Ветеран      I     225 1946 00:45:43      3      
   4 Здановский Ян             Харьков ДЮСШ-3             183 1969 00:58:00      4      
   5 Игнатьев Александр        Игнатьевы                  272      01:03:46      5      
   6 Чупринин Геннадий         Харьков                    205 1959 01:09:10      6      
   7 Перепелица Геннадий       Харьков                    200 1948 01:30:32      7      

Ж12 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Даша           Харьков КСО Компас         159 2006 00:10:32      1      
   2 Ярошенко Ання             Шевченковский лицей        246 2002 00:15:27      2      
   3 Дибцева Анна              КДЮСШ-3                    105 2001 00:18:30      3      
   4 Короткая Анастасия        Чугуевский район           132 2001 00:28:36      4      

Ж14 13 КП, 3.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Барыбина Татьяна          Шевченковский лицей        243 2000 00:34:22      1      
   2 Коновалова Анна           Харьков КСО Компас   Iю    158 2000 00:39:00      2      
   3 Тумасян Эвелина           Шевченковский лицей        252 2000 00:48:04      3      
   4 Здановская Юлия           Харьков ДЮСШ-3             182      00:50:54      4      
   5 Суркова Полина            КДЮСШ-3              IIю   113 2001 00:56:57      5      
   6 Тен Евгения               Харьков                    280 1993 00:59:28    в/к      

Ж16 13 КП, 3.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Дмитренко Юлия            Чугуевский район           122 1998 00:31:58      1      
   2 Кулиш Анастасия           Чугуевский район           116 1997 00:49:10      2      
   3 Сапелкина Катерина        Чугуевский район           146 1997 00:51:04      3      
   4 Сазонова Настя            Чугуевский район           145 1997 00:52:32      4      
   5 Штонда Виктория           Шевченковский лицей        254 1997 00:54:47      5      

Ж18 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Демченко Ольга            г. Чугуев                  295 1995 00:47:22      1      
   2 Дьяченко Богдана          Шевченковский лицей        245 1995 01:00:46      2      
   3 Глушко Ирина              Харьков ДЮСШ-3       II    180 1996 01:13:40      3      
   4 Заховаева Яна             Чугуевский район           126 1995 01:54:55      4      
   5 Домрина Аня               Чугуевский район           124 1995 02:11:31      5      

Ж21А 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Суздалова Марина          Харьков КСО Компас   КМС   172 1991 00:28:03      1      
   2 Перепелица Мария          Харьков КСО Компас         167 1996 00:36:59      2      
   3 Данькова Ольга            Харьков КСО Компас   КМС   156 1977 00:38:54      3      
   4 Ефименко Анна             КДЮСШ-3              II    106 1994 00:39:53      4      
   5 Нестерук Валентина        Песочинская ДЮСШ     КМС   214 1982 00:40:01      5      
   6 Чебераха Ольга            Харьков                    204 1983 00:41:42      6      
   7 Курятник Наталья          Харьков КСО Компас         162      00:45:25      7      
   8 Колосарь Вера                                        256 1989 00:46:02      8      
   9 Кошлякова Елена           Харьков ХНУРЭ              193 1992 01:04:11      9      
  10 Рубленко Елена                                       271      01:10:43     10      
  11 Волошина Ольга            Харьков ХНУВД              211 1983 01:12:19     11      
  12 Степаньянц Наталья        Песочинская ДЮСШ     КМС   215 1981 сошёл            
  13 Бабич Елена               Харьков                    296 1994 сошёл            

Ж35 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Прядкина Татьяна          Игнатьевы                  241      00:40:23      1      
   2 Павлюченко Ирина          Харьков КСО Компас   КМС   164 1965 00:43:38      2      
   3 Суркова Елена             КДЮСШ-3                    112 1967 00:47:24      3      
   4 Хвостиченко Галина        Шевченковский лицей        253      01:00:35      4      

Ж50 13 КП, 3.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Рубаненко Александр       Харьков Ветеран      I     224 1955 00:35:51    в/к      
   2 Губанова Ольга                                       258 1973 00:41:43    в/к      
   3 Отрешко Наталья           Харьков Ветеран      I     223 1951 00:42:50      1      
   4 Шахова Вера               Харьков Ветеран            226 1947 00:43:22      2      
   5 Опанасенко Лидия          Харьков Ветеран            222 1955 00:50:24      3      
   6 Коенцова Наталия          Харьков                    279 1960 00:51:32      4      
   7 Грушко Галина             ННЦ ХФТИ                   227 1941 00:51:36      5      
   8 Нетикова Лариса           Харьков Ветеран      II    221 1950 00:51:54      6      
   9 Товажнянская Жанна        Харьков КСО Компас         173 1961 01:01:44      7      
  10 Чупринина Валентина       Харьков                    206 1958 01:03:23      8      
Главный судья                                  М. Наточий 
Главный секретарь                              В. Смаленый