Чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування (3-й день)
Малинові Джерела 3-й етап
Середня дистанція
11.04.2015
Малинівка

ПК 10 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Старов Александр          КСО Компас           МС    158 1987 00:37:26      1      
   2 Рубаненко Александр       Харьков ХНУГХ        КМС   204 1950 00:38:10      2      
   3 Астапович Вячеслав        Харьков                    195 1975 00:53:33      3      

Новички 7 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Рассамахина Марина        КСО Фигуровка              125 1999 00:11:22      1      
   2 Шельма Анастасия          КСО Фигуровка              131 2000 00:19:35      2      
   3 Кащавцева Влада           КСО Фигуровка              111 2002 00:22:42      3      
   4 Омельченко Владислав      Харьков ДЮСШ-3       IIIю  173 2004 00:25:52      4      
   5 Тарнакин Виктор           Харьков ДЮСШ-3       IIIю  177 2004 00:35:00      5      
   6 Черкова Елизавета         Чугуевский район           136 2002 01:00:18      6      
   7 Кулиш Вика                Чугуевский район           134 2002 01:11:27      7      
   8 Скомороха Аня             Чугуевский район           135 2002 01:16:18      8      
   9 Орлова Камила             КСО Фигуровка              123 2002 02:31:00      9      

М10 5 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Белов Александр           Чугуевский район           132 2012 00:38:42      1      

Ж10 5 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Богданова Даша            КСО Компас                 139 2008 01:16:10      1      

М12 7 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Михаил         КСО Компас                 156 2003 00:21:44      1      
   2 Лещенко Богдан                                       103 2003 00:22:44      2      
   3 Лещенко Олег                                         104 2003 00:23:39      3      
   4 Заика Валерий             КСО Фигуровка        IIIю  110 2003 00:25:15      4      
   5 Астапович Михаил          Харьков                    184 2004 00:32:23      5      
   6 Чупрей Даниил             КСО Фигуровка        IIIю  129 2003 00:34:23      6      
   7 Вараксин Борис            Харьков                    188 2002 00:43:48      7      
   8 Гендыч Дмитрий            Харьков ДЮСШ-3             168 2004 01:37:13      8      
   9 Шип Алексей               КСО Компас           IIIю  163 2007 п.п.7.8          

Ж12 7 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Корягина Алина            КСО Фигуровка              114 2003 00:56:24      1      
   2 Назаренко Аня             КСО Фигуровка              121 2004 00:59:15      2      

М14 10 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Роман          КСО Фигуровка        Iю    124 2002 00:24:46      1      
   2 Скомороха Максим          КСО Фигуровка        Iю    126 2002 00:28:38      2      
   3 Красильников Валентин     КСО Фигуровка        IIю   115 2001 00:30:51      3      
   4 Комбаров Александр        КСО Фигуровка        IIю   112 2001 00:34:22      4      
   5 Мишнёв Денис              КСО Фигуровка        IIю   119 2001 00:38:37      5      
   6 Бровиков Владислав        Чугуевский район           133 2000 00:39:33      6      

Ж14 10 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данькова Алёна            КСО Компас           Iю    143 2002 00:30:09      1      
   2 Суркова Полина            КДЮСШ-3                    181 2001 00:37:29      2      
   3 Коротка Анастасия         КСО Фигуровка        IIю   113 2001 00:40:41      3      
   4 Бовдуй Елина              Харьков ДЮСШ-3             167 2003 00:57:00      4      

Ж16 10 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Анна           КСО Компас           I     146 2000 00:27:25      1      
   2 Татаренко Настя           Харьков ДЮСШ-3       Iю    178 2000 00:34:14      2      
   3 Логуновская Анастасия     КСО Фигуровка              117 2000 01:27:51      3      

М16 12 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Литвин Александр          КСО Компас           II    148 1999 00:38:29      1      
   2 Ярош Валентин             КСО Компас           IIIю  165 1999 00:38:39      2      
   3 Федотов Илья              КДЮСШ-3              II    182 2000 00:39:49      3      
   4 Гоенко Мария              КСО Компас           I     140 1999 00:47:50      4      
   5 Балаба Ярослав            Харьков ДЮСШ-3       IIю   166 1999 01:00:00      5      
   6 Писаренко Никита          Харьков ДЮСШ-3       IIю   175 1999 01:01:41      6      
   7 Шамрай Дмитрий            КСО Фигуровка        III   130 1999 01:06:51      7      
   8 Кузнецов Ярослав          КСО Фигуровка        IIю   116 2000 01:23:58      8      

М18 18 КП, 7.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            КСО Фигуровка        КМС   122 1998 00:47:41      1      
   2 Матузка Степан            КСО Компас           КМС   151 1999 00:48:22      2      
   3 Литвин Алексей            КСО Компас           I     149 1998 00:49:26      3      
   4 Снурников Дмитрий         КСО Фигуровка        II    128 1998 01:03:59      4      

Ж18 12 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Штонда Виктория           Харьков              II    196 1997 01:01:15      1      

М20 18 КП, 7.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Андрейкович Виктор        НЮУ                  КМС   209 1997 01:18:40      1      

Ж20 12 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Мария          КСО Компас           КМС   155 1996 00:42:33      1      

М21А 10 КП, 4.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко ЕВгений            Харьков                    190 1990 00:41:02      1      
   2 Ропин Сергей              Харьков Баклажанчик        207 1987 00:49:01      2      
   3 Вараксин Андрей           Харьков                    187 1971 00:51:03      3      
   4 Сурков Егор               КДЮСШ-3              I     180 1996 00:51:52      4      
   5 Пичугин Дмитрий           Харьков Баклажанчик        205 1991 01:01:01      5      
   6 Омельченко Виталий        Харьков ДЮСШ-3             172 1979 01:03:15      6      
   7 Старов Евгений                                       216      01:09:42      7      
   8 Внуков Саша               КСО Мухомор                210 1984 01:15:50      8      
   9 Серегина Ольга            КСО Мухомор                211 1982 01:19:10      9      
  10 Дегелер Виктория                                     102 1984 01:21:34     10      
  11 Дегелер Андрей                                       101 1985 01:21:45     11      
  12 Бекиров Сийран            Харьков ХНУГХ        III   197 1993 01:30:45     12      
  13 Дьяченко Илья             Харьков ХНУГХ              198 1995 01:59:00     13      
  14 Емильянов Владислав       Харьков ХНУГХ        III   201 1995 02:33:00     14      
  15 Турчак Глеб                                          108 1980 п.п.7.8          

Ж21А 10 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Щендрыгина Юлия           КДЮСШ-3              КМС   183 1977 00:37:43      1      
   2 Богданова Виктория        Харьков                    185 1983 00:39:53      2      
   3 Гоенко Надежда            КСО Компас                 141 1960 00:49:05      3      
   4 Петренко Анастасия        Харьков ХНУГХ        III   203 1993 01:08:01      4      
   5 Литвиненко Валерия        Харьков ХНУГХ              202 1995 01:16:01      5      
   6 Ващенко Юлия              Харьков ХНУГХ        III   199 1995 01:20:01      6      

М21Е 18 КП, 7.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Долгих Роман              КО "След ежа"        I     212 1988 00:36:48      1      
   2 Федотов Роман             КСО Компас           МСМК  162 1974 00:40:00      2      
   3 Петровец Николай          КСО Компас           КМС   157 1994 00:43:47      3      
   4 Перепелица Алексей        КСО Компас           КМС   154 1971 00:49:30      4      
   5 Петрик Павел                                         106 1982 02:12:04      5      

Ж21Е 12 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Сухаревская Виктория      КСО Компас           МС    160 1992 00:36:26      1      
   2 Веремеенко Евгения        Харьков              КМС   189 1994 00:37:36      2      
   3 Суздалова Марина          КСО Компас           МС    159 1991 00:39:32      3      
   4 Ефименко Анна             КДЮСШ-3                    179 1994 00:40:23      4      
   5 Курятник Наталья          КСО Компас                 147 1985 00:46:26      5      
   6 Данькова Ольга            КСО Компас           МС    144 1977 00:49:08      6      
   7 Омельченко Ирина          Харьков                    194 1983 01:27:09      7      

М35 18 КП, 7.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Богданов Василий          КСО Компас           КМС   138 1977 01:08:58      1      
   2 Перепелица Александр      КСО Компас                 153 1976 01:23:20      2      
   3 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран            214 1950 01:49:35      3      

М40 12 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Даньков Сергей            КСО Компас                 142 1968 00:35:44      1      
   2 Шип Павел                 КСО Компас           I     164 1973 00:37:31      2      
   3 Мазный Валерий            КСО Компас                 150 1973 00:39:53      3      
   4 Кузьмин Геннадий           Харьков Клуб 12           215 1973 01:01:07      4      

М45 12 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалов Андрей          КСО Компас           КМС   145 1970 00:39:04      1      
   2 Могуренко Александр       КСО Компас                 152 1968 00:44:49      2      

М50 10 КП, 4.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Толмачёв Александр        КСО Компас                 161 1962 00:36:25      1      

М65 10 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Игнатьев Александр        Харьков Ветеран            213 1946 01:46:00      1      
Главный судья                                  Наточій М.С.
Главный секретарь                              Смалений В.Т.