Чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування
Малинові Джерела 4-й етап
Скорочена дистанція
31.05.2015
Малинівка

М21Е 17 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Кварта Дмитрий            ХАИ                        244 1994 00:49:45      1      
   2 Диденко Руслан            КСО Фигуровка        I     106 1995 01:00:50      2      

Ж21Е 13 КП, 4.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Суздалова Марина          КСО Компас           МС    230 1991 00:31:30      1      
   2 Перепелица Мария          КСО Компас           КМС   203 1996 00:38:33      2      
   3 Карпенко Дарья            Сумы "Ориентир"      КМС   233 1992 00:48:20      3      

Ж55 11 КП, 3.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Надежда            Харьков Ветеран            236 1960 00:56:40      1      
   2 Шахова Вера               Харьков Ветеран      II    242 1947 01:04:10      2      
   3 Опанасенко Лидия          Харьков Ветеран            240 1955 01:12:05      3      

М12 6 КП, 1.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Заика Валерий             КСО Фигуровка        IIIю  114 2003 00:10:00      1      
   2 Чупрей Данил              КСО Фигуровка        IIIю  196 2003 00:14:09      2      
   3 Будник Артем              Харьков ОблСЮТур           243 2003 00:26:58      3      

М14 10 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Скомороха Максим          КСО Фигуровка        Iю    194 2002 00:14:09      1      
   2 Красильников Валентин     КСО Фигуровка        IIю   118 2001 00:19:05      2      
   3 Мишнёв Денис              КСО Фигуровка        Iю    121 2001 00:19:38      3      
   4 Перепелица Роман          КСО Фигуровка        Iю    125 2002 00:22:04      4      
   5 Короткая Анастасия        КСО Фигуровка        IIю   115 2001 00:22:07      5      
   6 Логуновская Анастасия     КСО Фигуровка        III   120 2000 00:28:55      6      

М16 13 КП, 4.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Мария              КСО Компас           I     197 1999 00:33:47      1      
   2 Федотов Илья              КСО Компас           I     232 2000 00:35:04      2      
   3 Коновалова Анна           КСО Компас           I     199 2000 00:39:33      3      

М35 17 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Чухно Виталий             Харьков                    248 1975 00:51:15      1      
   2 Перепелица Александр      КСО Компас                 201 1976 01:09:00      2      
   3 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран            239 1950 01:12:40      3      

М40 17 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалов Андрей          КСО Компас           КМС   198 1970 00:39:24      1      
   2 Мазный Валерий            КСО Компас                 200 1973 00:41:07      2      
   3 Перепелица Алексей        КСО Компас           КМС   202 1971 00:47:58      3      
   4 Лысенко Андрей            Харьков                    246 1974 00:51:50      4      
   5 Плохой Сергей             Харьков                    104      01:06:50      5      

М55 11 КП, 3.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Опанасенко Николай        Харьков                    247 1955 00:44:48      1      

М65 11 КП, 3.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Чудновский Николай        Харьков Ветеран      I     241 1946 00:53:40      1      
   2 Игнатьев Александр        Харьков Ветеран            238 1946 00:55:45      2      
   3 Белоус Алексей            Харьков Ветеран            235 1942 00:59:05      3      
   4 Кощий Владимир            Харьков Ветеран            231 1939 01:21:00      4      
   5 Анисимов Юрий             Харьков Ветеран      II    234 1943 01:42:29      5      

Новички 10 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Вовк Даша                 Харьков                    245 2005 00:40:43      1      
Главный судья                                  Наточій М.С.
Главный секретарь