Чемпіонат Харківської області. Середня дистанція.
10.07.16
Башкирівка

Ж12 9 КП, 1.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Мария             Харьков                     37 2005 00:20:23      1      
   2 Лесик Алина               КСО Фигуровка                4 2004 00:39:33      2      

М14 13 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Илья              Харьков                     36 2003 00:28:17      1      

М16 16 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Федотов Илья              КСО Компас           КМС    19 2000 00:32:34      1      
   2 Комбаров Александр        КСО Фигуровка        IIю     1 2001 00:39:10      2      
   3 Мишнёв Максим             КСО Фигуровка        IIю     6 2001 00:40:57      3      
   4 Красильников Валентин     КСО Фигуровка        КМС     3 2001 00:41:15      4      

Ж16 15 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Татаренко Настя           Харьков ДЮСШ-3              22 2000 00:33:05      1      
   2 Короткая Анастасия        КСО Фигуровка        IIю     2 2001 00:33:23      2      
   3 Логуновская Анастасия     КСО Фигуровка        I       5 2000 00:37:49      3      

М18 20 КП, 5.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Снурников Дмитрий         КСО Фигуровка        II      8 1998 00:33:16      1      
   2 Литвин Александр          КСО Компас           II     12 1999 00:34:31      2      
   3 Литвин Алексей            КСО Компас           КМС    13 1998 00:35:17      3      
   4 Гоенко Мария              КСО Компас           КМС    11 1999 00:42:29      4      

М21А 16 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Скомороха Максим          КСО Фигуровка        КМС     7 2002 00:31:24      1      
   2 Астапович Вячеслав        Харьков Адреналин           42 1975 00:59:52      2      

М21Е 20 КП, 5.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Долгих Роман              След ежа             МС     44 1988 00:29:05      1      
   2 Петровец Николай          КСО Компас           МС     46 1994 00:29:50      2      
   3  Дьяченко Вадим           КСО Компас           МС      9 1992 00:30:21      3      
   4 Половинко Андрей          КСО Компас           МС     45 1994 00:30:39      4      
   5 Петров Антон              Харьков O-DEAF КДЮСШ КМС    43 1992 00:34:05      5      
   6 Федотов Роман             КСО Компас           МСМК   20 1974 00:40:17      6      
   7 Перепелица Алексей        КСО Компас                  17 1971 00:40:45      7      
   8 Федько Сергей             КСО Компас           КМС    21 1963 00:43:27      8      
   9 Гоенко Николай            Харьков НЮУ                 40 1959 00:53:44      9      
  10 Перепелица Мария          КСО Компас                  18 1996 00:54:11     10      

Ж55 14 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шахова Вера               Харьков Ветеран      I      30 1947 00:49:30      1      
   2 Першина Елена             Харьков                     38 1962 00:50:55      2      
   3 Гоенко Надежда            Харьков                     34 1960 00:53:49      3      
   4 Отрешко Наталья           Харьков Ветеран      I      29 1951 00:56:59      4      
   5  Товажнянская Жанна       Харьков                     31 1961 01:11:22      5      

М35 20 КП, 5.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Чухно Виталий             Мерефа                      41 1975 00:48:33      1      
   2 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран             28 1950 01:09:09      2      

М40 18 КП, 5.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Лысенко Андрей            КСО Компас                  14 1974 00:38:54      1      
   2 Белоскурский Сергей       КСО Компас                  47      00:40:11      2      
   3  Плохой Сергей            КСО Компас           I      10 1972 00:46:06      3      
   4 Милируд Евгений (303)     КСО Компас           III    15 1983 00:47:44      4      

Новички 9 КП, 1.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Федотов Андрей            Харьков                     39 2010 00:19:55      1      

Ж21А 15 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Павлюченко Ирина          КСО Компас           КМС    16 1965 00:36:39      1      

М45 16 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Бабенко Игорь             Харьков                     32 1963 00:55:17      1      

М65 14 КП, 3.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1  Чудновский Николай       Харьков Ветеран             25      00:46:18      1      
   2 Игнатьев Александр        Харьков Ветеран             27      00:47:28      2      
   3  Белоус Алексей           Харьков Ветеран             24      00:48:48      3      
   4 Анисимов Юрий             Харьков Ветеран             26      01:04:02      4      
Главный судья                                  Наточій Михайло
Главный секретарь