Чемпіонат Харківської області
Середня дистанція, Покровка
03.09.16

ПК 13 КП, 3.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Тимофеева Марина          Харьков                    140      02:24:43      1      

М35 20 КП, 6.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Алексей        КСО Компас           КМС   117 1971 00:35:29      1      
   2 Милируд Евгений           КСО Компас                 114      00:37:00      2      
   3 Могуренко Александр       КСО Компас                 115      00:40:15      3      
   4 Лысенко Андрей            КСО Компас                 112 1974 00:41:12      4      
   5 Толмачёв Александр        КСО Компас                 121 1962 00:41:57      5      
   6 Костин Дмитрий            КСО Компас                 109      00:42:00      6      
   7 Плохой Сергей             КСО Компас                 119      00:45:33      7      
   8 Белоскурский Сергей       КСО Компас           I     104      00:46:16      8      
   9 Литвин Андрей             Харьков                    137 1973 00:47:16      9      
  10 Федько Сергей             КСО Компас                 123      00:49:03     10      
  11 Якименко Виталий          Харьков Радио              152      00:50:20     11      
  12 Беленец Николай           лично                      144      00:51:37     12      
  13 Коренцов Александр        лично                      145 1963 00:51:38     13      
  14 Чухно Виталий             Мерефа                     153 1975 01:03:17     14      

Ж55 13 КП, 3.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Надежда            Харьков                    135 1960 00:41:08      1      
   2 Отрешко Наталья           Ветеран                    149      00:44:28      2      
   3 Шахова Вера               Ветеран                    151 1947 00:49:39      3      

М16 15 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Красильников Валентин     лично                КМС   146 2001 00:29:10      1      
   2 Скомороха Максим          КСО Фигуровка        КМС   131 2002 00:29:21      2      
   3 Мишнёв Максим             КСО Фигуровка        III   129 2001 00:58:59      3      

Ж16 14 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Логуновская Анастасия     КСО Фигуровка        I     128 2000 00:31:20      1      
   2 Данькова Алёна            КСО Компас           КМС   107 2002 00:35:48      2      
   3 Жинкевич Александра       Краматорск                 154 2004 01:05:10      3      

М18 20 КП, 6.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            КСО Фигуровка              130      00:30:40      1      
   2 Матузка Степан            КСО Компас           КМС   113      00:32:15      2      
   3 Ярош Валентин             КСО Компас           КМС   124      00:36:20      3      
   4 Литвин Алексей            КСО Компас           КМС   111 1998 00:37:01      4      
   5 Снурников Дмитрий         КСО Фигуровка        I     132 1998 00:37:44      5      
   6 Гоенко Мария              КСО Компас           КМС   105 1999 00:49:08      6      
   7 Литвин Александр          КСО Компас           I     110 1999 сошёл            

М21Е 20 КП, 6.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ушкварок Павел            КСО Компас           МСМК  122 1983 00:27:53      1      
   2 Левин Дмитрий             Харьков O-DEAF       I     134 1998 00:34:37      2      
   3 Кизиёв Сергей             Харьков                    101      00:36:24      3      
   4 Минько Николай            Харьков                    139      00:39:16      4      
   5 Костин Валентин           КСО Компас                 108 1991 00:40:50      5      

М21А 15 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Николай            Харьков                    136 1959 01:01:18      1      
   2 Турчак Глеб               Харьков                    141      01:16:50      2      
   3 Пичугин Дмитрий           Баклажанчик                155      01:22:02      3      

Ж10 5 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Литвин Дарья              Харьков                    138      00:56:04      1      
   2 Якименко Алиса            Харьков                    143 2007 01:25:05      2      

М14 7 КП, 1.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Илья              Харьков                    102      00:14:39      1      
   2 Чупрей Данил              КСО Фигуровка        IIю   133 2003 00:17:22      2      
   3 Заика Валерий             КСО Фигуровка              125 2003 00:19:42      3      

М65 13 КП, 3.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Чудновский Николай        Ветеран                    150      01:02:20      1      
   2 Игнатьев Александр        Ветеран                    148      01:06:46      2      
   3 Анисимов Юрий             Ветеран                    147      01:23:33      3      

Ж21А 14 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Щендрыгина Юлия           Харьков                    142      00:33:04      1      
   2 Павлюченко Ирина          КСО Компас                 116      00:40:00      2      
   3 Пичугина Мария            Баклажанчик                156      01:08:10      3      

Ж12 5 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Мария             Харьков                    103      00:12:29      1      

новички 5 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ключнева Лиза             Харьков                    126      00:55:39      1      

М20 17 КП, 5.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Стоянов Роман             лично                      118 1996 01:51:10      1      
Главный судья                                  Наточій Михайло
Главный секретарь