Чемпіонат Харківської області
Середня дистанція, Малинівка, 6 сотня
18.09.16

Ж10 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данилова Дарья            КСО Компас                 103      00:13:17      1      

Ж12 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Крюкова Марина            Облсютур                   154 2004 00:15:17      1      
   2 Романюха Мария            Облсютур                   156 2004 00:17:48      2      

Ж14 9 КП, 2.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Паустовская Анастасия     Облсютур                   155 2003 00:33:04      1      
   2 Есипова Виктория          КСО Фигуровка              122      00:39:10      2      

Ж16 14 КП, 4.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данькова Алёна            КСО Компас           КМС   104 2002 00:43:15      1      
   2 Жинкевич Александра       Краматорск                 161 2004 00:55:24      2      

Ж21А 14 КП, 4.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Варавина Ксения           Харьков                    133 1987 01:03:04      1      
   2 Пичугина Мария            Баклажанчик                163      01:15:10      2      

Ж21Е 16 КП, 5.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данилова Анастасия        КСО Компас           МС    102 1987 00:34:10      1      
   2 Суздолова Мария           КСО Компас           МС    115 1991 00:34:22      2      
   3 Перепелица Мария          КСО Компас           КМС   113 1996 00:34:58      3      
   4 Логуновская Анастасия     КСО Фигуровка        I     126 2000 00:37:40      4      
   5 Коновалова Анна           КСО Компас           КМС   106 2000 00:40:48      5      
   6 Гоенко Мария              КСО Компас           КМС   101 1999 00:41:45      6      
   7 Бабич Елена               Люботин                    164 1982 00:51:25      7      

Ж55 14 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Наталья           Ветеран                    149      00:41:40      1      
   2 Гоенко Надежда            Харьков                    134 1960 00:51:00      2      
   3 Опанасенко Лидия          Ветеран              II    148 1955 00:53:34      3      
   4 Товажнянская Жанна        КСО Компас                 116 1963 01:08:30      4      

М12 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Цимбалист Даниил          Облсютур                   157 2004 00:15:50      1      
   2 Ельников Богдан           Облсютур                   153 2004 00:21:13      2      

М14 9 КП, 2.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Заика Валерий             КСО Фигуровка              123 2003 00:17:13      1      
   2 Чупрей Данил              КСО Фигуровка        IIю   131 2003 00:18:57      2      
   3 Шип Алексей               КСО Компас           III   119 2007 00:19:10      3      
   4 Астапович Михаил          Облсютур                   152 2004 00:29:20      4      

М18 18 КП, 5.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            КСО Фигуровка              127      00:29:54      1      
   2 Ярош Валентин             КСО Компас           КМС   121      00:31:25      2      
   3 Скомороха Максим          КСО Фигуровка        КМС   130 2002 00:33:10      3      
   4 Матузка Степан            КСО Компас           КМС   109      00:34:40      4      

М21А 15 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Пичугин Дмитрий           Баклажанчик                162      00:56:42      1      

М21Е 18 КП, 5.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ушкварок Павел            КСО Компас           МСМК  118 1983 00:29:46      1      
   2 Пуговкин Антон            Харьков                    142 1991 00:34:48      2      
   3 Старов Александр          КСО Компас           МС    128 1987 00:38:48      3      

М35 18 КП, 5.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Толмачёв Александр        КСО Компас                 117 1962 00:35:30      1      
   2 Перепелица Алексей        КСО Компас           КМС   112 1971 00:37:27      2      
   3 Лысенко Андрей            КСО Компас                 108 1974 00:37:54      3      
   4 Чухно Виталий             Мерефа                     159 1975 00:37:55      4      
   5 Коновалов Андрей          КСО Компас           КМС   105 1970 00:38:00      5      
   6 Плохой Сергей             КСО Компас                 114      00:40:30      6      
   7 Коренцов Александр        лично                      144 1963 00:42:00      7      
   8 Беленец Николай           лично                      143      00:46:50      8      
   9 Колосарь Юрий             Ветеран                    147 1950 00:48:42      9      
  10 Милируд Евгений           КСО Компас                 110      00:54:07     10      
  11 Перепелица Александр      КСО Компас                 111      00:55:25     11      
  12 Кузьмин Геннадий          Полосатый Рейс             166 1973 01:09:16     12      

М40 16 КП, 5.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шип Павел                 КСО Компас           I     120 1973 00:30:01      1      
   2 Назаренко Станислав       Полосатый Рейс             167 1975 00:39:50      2      
   3 Стадник Вячеслав          Полосатый Рейс             168 1975 00:41:09      3      

М45 15 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Бабенко Игорь             Харьков                    132 1963 00:45:35      1      

ПК 14 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Астапович Вячеслав        Адреналин                  160 1975 00:47:40      1      
   2 Логинов Дмитрий           Харьков                    140 1973 00:52:35      2      
   3 Лантвоева Наталья         Харьков                    137 1967 01:47:45      3      
   4 Лебедева Анна             Харьков                    139 1988 01:50:10      4      
   5 Лебедев Максим            Харьков                    138 1983 01:51:10      5      

новички 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Яворовский Александр      Облсютур                   158 2008 00:17:54      1      

Ж65 14 КП, 3.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шахова Вера               Ветеран                    151 1947 00:48:45      1      

М55 14 КП, 4.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Опанасенко Николай        Харьков                    141 1955 00:33:25      1      
   2 Быканов Виктор            Харьков                    129      01:00:35    в/к      
Главный судья                                  Наточій Михайло
Главный секретарь