Обласні змагання зі спортивного орієнтування
серед учнівської молоді Харківської області
"Великі Надії"
08.10.2016, Фельдман Экопарк

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ


Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ж12, 6 КП, 1.300 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Семенченко Олександра     КДЮСШ-3 1                  253 2004 00:12:38   +00:00      1 
   2 Отрешко Марія             КДЮСШ-3 1                  249 2005 00:12:43   +00:05      2 
   3 Коновалова Дарья          КДЮСШ Темп           IIIю  126 2006 00:13:45   +01:07      3 
   4 Кисіль Аліна              Дергачівський р-н 1        170 2004 00:19:17   +06:39      4 
   5 Кавешнікова Марина        КДЮСШ-3 1                  241 2005 00:20:34   +07:56      5 
   6 Семенченко Вікторія       Нововодолазський-1         282 2004 00:22:07   +09:29      6 
   7 Шитова Аліна              Дергачівський р-н 1        202 2004 00:22:14   +09:36      7 
   8 Марюхна Анастасія         Нововодолазський-2         386 2005 00:23:26   +10:48      8 
   9 Пучкова Анастасія         Чугуївський район 2        116 2006 00:25:14   +12:36      9 
  10 Романюха Мария            ОблСютур                   424 2004 00:26:24   +13:46     10 
  11 Крюкова Марина            ОблСютур                   422 2004 00:27:21   +14:43     11 
  12 Панчик Софія              Холодногірський р-н        510 2005 00:30:04   +17:26     12 
  13 Гордієнко Наталія         Нововодолазський-2         399 2004 00:30:34   +17:56     13 
  14 Петрикєєва Владислава     ХЗОШ № 38                  503 2004 00:33:58   +21:20     14 
  15 Вусик Анна                Дергачівський р-н 3        153 2005 00:34:39   +22:01     15 
  16 Зуєнко Наталія            Дергачівський р-н 2        168 2005 00:36:29   +23:51     16 
  17 Карасьова Марина          ХЗОШ № 38                  493 2004 00:37:24   +24:46     17 
  18 Радченко Вероніка         ХЗОШ №27                   602      00:37:26   +24:48     18 
  19 Кравцова Дарья            ОблСютур                   421 2004 00:38:00   +25:22     19 
  20 Ільченко Евгенія          Мерефянська ДЮСШ           221 2007 00:38:28   +25:50     20 
  21 Гончарова Алла            Чугуївський район 1        105 2004 00:39:12   +26:34     21 
  22 Лєвіна Анна               Холодногірський р-н        509 2004 00:40:07   +27:29     22 
  23 Компанієць Варвара        Нововодолазський-3         401 2005 00:40:25   +27:47     23 
  24 Невольниченко Кристина    КДЮСШ-3 2                  247 2004 00:41:07   +28:29     24 
  25 Ткаченко Дарья            "Конний комплекс"          216 2004 00:41:21   +28:43     25 
  26 Мазур Валерія             Дергачівський р-н 3        176 2004 00:42:20   +29:42     26 
  27 Гребенюк Єлизавета        Нововодолазський-3         400 2005 00:42:24   +29:46     27 
  28 Масич Діані               Дергачівський р-н 3        154 2005 00:45:30   +32:52     28 
  29 Иващенко Александра       "Геолог" (ОблСютур)        371 2006 00:45:40   +33:02     29 
  30 Гусєва Світлана           Нововодолазський-2         378 2004 00:46:13   +33:35     30 
  31 Гавриленко Діана          Нововодолазський-2         396 2005 00:47:33   +34:55     31 
  32 Хмезенко Євгенія          Нововодолазський-3         405 2006 00:48:35   +35:57     32 
  33 Безугла Анна              Дергачівський р-н 1        149 2004 00:49:29   +36:51     33 
  34 Данилова Дарья            ОблСютур                   417 2006 00:50:40   +38:02     34 
  35 Кукушкіна Діана           Нововодолазський-3         402 2004 00:51:22   +38:44     35 
  36 Гейда Карина              Дергачівський р-н 3        155 2004 00:51:30   +38:52     36 
  37 Диас-Гончаренко Лиза      ОблСютур                   419 2004 00:54:41   +42:03     37 
  38 Островерх Марія           Дергачівський р-н 2        188 2004 00:54:50   +42:12     38 
  39 Сребницька Ксенія         Самоцвіт Буд. Вчител       486 2004 00:54:59   +42:21     39 
  40 Смірнова Діана            Красноградський р 2        458 2005 00:55:19   +42:41     40 
  41 Буракова Софія            Харк. Палац Дит. тв.       329 2005 00:57:50   +45:12     41 
  42 Мірошник Юлія             Самоцвіт Буд. Вчител       479 2004 00:59:03   +46:25     42 
  43 Мирошниченко              Краєзнавці ОблСютур        414      01:00:04   +47:26     43 
  44 Чокобок Анна              Старомерчинська ЗОШ2       357 2004 01:00:56   +48:18     44 
  45 Лесик Аліна               Чугуївський район 2        110 2004 01:02:03   +49:25     45 
  46 Пастух Поліна             Чугуївський район 2        114 2005 01:02:37   +49:59     46 
  47 Еремина                   Краєзнавці ОблСютур        415      01:04:56   +52:18     47 
  48 Орлова Ірина              Лозівський район 2         305 2004 01:05:57   +53:19     48 
  49 Дейнеко София             "Геолог" (ОблСютур)        373 2005 01:06:40   +54:02     49 
  50 Скварча Александра        ЗОШ 117 Харків             554 2006 01:07:47   +55:09     50 
  51 Арустомян Диана           "Геолог" (ОблСютур)        369 2004 01:08:46   +56:08     51 
  52 Стрілець Єва              Дергачівський р-н 1        194 2004 01:12:36   +59:58     52 
  53 Пересада Эльвира          ЗОШ 117 Харків             552 2006 01:14:31   +01:53     53 
  54 Личман Катерина           Красноградський р 1        449 2005 01:18:40   +06:02     54 
  55 Малєй Діана               Самоцвіт Буд. Вчител       480 2004 01:25:46   +13:08     55 
  56 Деркач Катерина           Лозівський район 1         296 2005 01:29:53   +17:15     56 
  57 Косенко Вікторія          Лозівський район 1         301 2004 01:32:04   +19:26     57 
  58 Стадник Віолета           Лозівський район 2         308 2004 01:32:56   +20:18     58 
  59 Коба Анастасія            Лозівський район 1         299 2004 01:33:04   +20:26     59 
  60 Козарук Софія             Лозівський район 1         300 2005 02:04:47   +52:09     60 
  61 Вільхівська Олександра    КДЮСШ-3 2                  236 2006 02:05:56   +53:18     61 
  62 Хрістенко Ліза            Холодногірський р-н        117 2002 знятий                  
  63 Яценко Діана              Чугуївський район 1        122 2006 знятий                  
  64 Шиянова Єлизавета         Дергачівський р-н 3        203 2006 знятий                  
  65 Ярошевич Єлизавета        Дергачівський р-н 3        204 2005 знятий                  
  66 Полтавская Соня           "Конний комплекс"          213 2005 знятий                  
  67 Скок Дарья                "Конний комплекс"          214 2004 знятий                  
  68 Юнікова Анна              Нововодолазський-3         406 2006 знятий                  
  69 Рай-Раус Богдана          Самоцвіт Буд. Вчител       484 2004 знятий                  
  70 Пугина Алёна              ЗОШ 117 Харків             553 2006 знятий                  
  71 Кислюк Альбіна            ХЗОШ №27                   608      знятий                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ж14, 7 КП, 1.600 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Філіпчук Крістіна         Нововодолазський-1         285 2003 00:23:39   +00:00      1 
   2 Тюрина Таисия             "Конний комплекс"          219 2003 00:30:18   +06:39      2 
   3 Тесленко Марія            ХЗОШ № 38                  504 2003 00:32:00   +08:21      3 
   4 Кулик Крістіна            Дергачівський р-н 2        175 2003 00:34:10   +10:31      4 
   5 Сидорович Єлизавета       Балаклійський р-н 1        367 2002 00:34:23   +10:44      5 
   6 Кукса Оксана              Старомерчинська ЗОШ1       347 2002 00:36:28   +12:49      6 
   7 Єсіпова Вікторія          Чугуївський район 1        101 2003 00:36:49   +13:10      7 
   8 Сомова Анастасія          Балаклійський р-н 1        327 2003 00:37:54   +14:15      8 
   9 Клещенко Олена            Мерефянська ДЮСШ           225 2003 00:38:05   +14:26      9 
  10 Садова Мар'яна            Дергачівський р-н 2        192 2002 00:38:16   +14:37     10 
  11 Бугай Катерина            Золочівський р-н 1         520      00:38:49   +15:10     11 
  12 Єрофеєва Марина           Золочівський р-н 1         516      00:38:57   +15:18     12 
  13 Скачко Марина             Золочівський р-н 1         537      00:41:21   +17:42     13 
  14 Воропиева                 Краєзнавці ОблСютур        410      00:41:28   +17:49     14 
  15 Савельєва Валерія         Чугуївський район 1        118 2003 00:44:58   +21:19     15 
  16 Польова Діана             Старомерчинська ЗОШ1       352 2003 00:46:02   +22:23     16 
  17 Гльоза Анастасія          КДЮСШ-3 1                  238 2002 00:47:45   +24:06     17 
  18 Деркач Ульяна             Лозівський район 1         297 2003 00:48:23   +24:44     18 
  19 Громова Валерія           Балаклійський р-н 1        316 2003 00:48:50   +25:11     19 
  20 Гилун Анна                Дергачівський р-н 2        158 2002 00:49:40   +26:01     20 
  21 Ляшенко Олександра        Нововодолазський-1         279 2003 00:49:46   +26:07     21 
  22 Лиганенко Каріна          Нововодолазський-2         384 2002 00:52:52   +29:13     22 
  23 Касян Ірина               Золочівський р-н 2         523      00:53:27   +29:48     23 
  24 Кізіченко Анастасія       Красноградський р 1        446 2003 00:55:36   +31:57     24 
  25 Бондар Юлія               Золочівський р-н 2         519      00:55:56   +32:17     25 
  26 Дубовик Поліна            Валківський район          434 2003 00:55:58   +32:19     26 
  27 Влащенко Карина           Нововодолазський-2         394 2003 00:59:10   +35:31     27 
  28 Мандрика Ульяна           Нововодолазський-1         280 2003 00:59:49   +36:10     28 
  29 Радзивіло Дарія           Лозівський район 2         307 2003 01:00:41   +37:02     29 
  30 Глушко Карина             Дергачівський р-н 1        159 2002 01:01:27   +37:48     30 
  31 Ніколаєнко Ангеліна       Дергачівський р-н 3        184 2003 01:01:55   +38:16     31 
  32 Сипка Еріка               Харк. Палац Дит. тв.       335 2003 01:03:07   +39:28     32 
  33 Довбенко Ангелина         ОблСютур                   545 2003 01:06:50   +43:11     33 
  34 Вільхівська Марія         КДЮСШ-3 1                  235 2003 01:07:25   +43:46     34 
  35 Позднякова Карина         Дергачівський р-н 3        190 2003 01:08:09   +44:30     35 
  36 Плющ Інна                 Красноградський р 1        452 2003 01:08:57   +45:18     36 
  37 Долінська Вікторія        Нововодолазський-2         379 2002 01:09:19   +45:40     37 
  38 Литвиненко Анна           Золочівський р-н 1         527      01:11:32   +47:53     38 
  39 Васюта Тетяна             Нововодолазський-2         393 2003 01:11:50   +48:11     39 
  40 Палієнко Галина           Балаклійський р-н 1        323 2003 01:13:01   +49:22     40 
  41 Чуйко Аліна               Харк. Палац Дит. тв.       337 2003 01:13:32   +49:53     41 
  42 Кулик Анастасія           Дергачівський р-н 1        174 2002 01:21:45   +58:06     42 
  43 Косіневська Катерина      Золочівський р-н 1         524      01:23:14   +59:35     43 
  44 Коломійцева               Краєзнавці ОблСютур        409      01:37:16   +13:37     44 
  45 Гончар Аліна              Богодухівський ЦДЮТ        508 2003 01:52:46   +29:07     45 
  46 Шкафенко Марина           Богодухівський ЦДЮТ        513 2003 01:57:48   +34:09     46 
  47 Дєдова Наталія            Дергачівський р-н 1        164 2002 знятий                  
  48 Рычка Катя                "Конний комплекс"          217 2002 знятий                  
  49 Нгади Глория              "Конний комплекс"          220 2003 знятий                  
  50 Зубко Анастасія           Старомерчинська ЗОШ1       344 2002 знятий                  
  51 Паустовская Анастасия     ОблСютур                   423 2003 знятий                  
  52 Літовка Анна              Красноградський р 1        448 2002 знятий                  
  53 Яковлєва Марина           Богодухівський ЦДЮТ        515 2003 знятий                  
  54 Михайлова Анастасія       Золочівський р-н 1         531      знятий                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ж16, 11 КП, 2.300 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Данькова Алена            КДЮСШ Темп           КМС   124 2002 00:23:57   +00:00      1 
   2 Логуновська Анастасія     Чугуївський район 1  I     111 2000 00:24:42   +00:45      2 
   3 Коновалова Анна           КДЮСШ Темп           КМС   125 2000 00:24:53   +00:56      3 
   4 Дібцева Ганна             КДЮСШ-3 1            III   240 2001 00:29:37   +05:40      4 
   5 Солопанова Ольга          "Конний комплекс"          215 2000 00:35:42   +11:45      5 
   6 Кіріченко Альона          Нововодолазський-1         277 2001 00:35:50   +11:53      6 
   7 Жежеря Анастасия          "Конний комплекс"          206 2000 00:36:45   +12:48      7 
   8 Терещенко Катерина        Лозівський район 2         309 2000 00:37:52   +13:55      8 
   9 Мар’єнко Юлія             Золочівський р-н 1         528      00:40:39   +16:42      9 
  10 Оруджова Джаміла          Золочівський р-н 1         532      00:42:32   +18:35     10 
  11 Вайнбергер Вікторія       Нововодолазський-1         275 2001 00:46:39   +22:42     11 
  12 Марченко Катерина         Золочівський р-н 1         529      00:47:06   +23:09     12 
  13 Гета Юлія                 Красноградський р 1        444 2001 00:47:44   +23:47     13 
  14 Коновалова Альона         ХЗОШ № 38                  494 2000 00:48:42   +24:45     14 
  15 Коденко Єлизавета         Старомерчинська ЗОШ1       345 2001 00:48:57   +25:00     15 
  16 Журавель Анастасія        Дергачівський р-н 1        166 2001 00:55:25   +31:28     16 
  17 Сльота Антоніна           Старомерчинська ЗОШ1       354 2000 00:56:07   +32:10     17 
  18 Ольховська Аліна          Нововодолазський-2         403 2001 00:56:29   +32:32     18 
  19 Максименко Дарья          "Конний комплекс"          210 2000 00:56:45   +32:48     19 
  20 Хуторна Аліна             Красноградський р 2        459 2001 00:57:30   +33:33     20 
  21 Яремій Катерина           Лозівський район 2         311 2000 01:04:04   +40:07     21 
  22 Кайда Вікторія            Красноградський р 1        447 2000 01:05:14   +41:17     22 
  23 Шевченко Настя            "Конний комплекс"          207 1999 01:13:05   +49:08     23 
  24 Ведмідь Ольга             Валківський район          430 2001 01:14:01   +50:04     24 
  25 Квочка Наталія            Лозівський район 1         298 2000 01:14:22   +50:25     25 
  26 Гнаток Галина             "Конний комплекс"          205 2000 знятий                  
  27 Николаенко Валентина      "Конний комплекс"          212 2001 знятий                  
  28 Чорна Катерина            КДЮСШ-3 2                  262 2001 знятий                  
  29 Герасимчук Аліна          Зачепилівський БДЮТ        265 2000 знятий                  
  30 Ларіна Людмила            Лозівський район 1         302 2000 знятий                  
  31 Беяр Ніка                 Старомерчинська ЗОШ1       339 2001 знятий                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ж18, 9 КП, 2.400 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Татаренко Настя           КДЮСШ-3 1            I     259 2000 00:22:15   +00:00      1 
   2 Кравченко Катерина        КДЮСШ-3 1                  244 1998 00:31:01   +08:46      2 
   3 Мілованова Софія          Балаклійський р-н 1  II    321 1998 00:36:58   +14:43      3 
   4 Душкина Оля               ЦДЮТ №4                    542 1999 00:43:29   +21:14      4 
   5 Вороновская Настя         ЦДЮТ №4                    539 1999 00:45:28   +23:13      5 
   6 Деркач Марія              Старомерчинська ЗОШ1       342 1998 00:47:41   +25:26      6 
   7 Тунник Екатерина          "Конний комплекс"          218 1999 00:56:55   +34:40      7 
   8 Карташова Анастасия       "Конний комплекс"          208 1999 01:07:41   +45:26      8 
   9 Джафарова Кароліна        Старомерчинська ЗОШ1       343 1999 01:12:28   +50:13      9 
  10 Коскіна Анна              Балаклійський р-н 1        320 1998 01:13:41   +51:26     10 
  11 Голощапова Ірина          Самоцвіт Буд. Вчител       475 1999 01:14:34   +52:19     11 
  12 Зеленська Олександра      Дергачівський р-н 2        167 1999 01:25:47   +03:32     12 
  13 Циплухіна Ангеліна        Дергачівський р-н 1        199 1999 01:30:43   +08:28     13 
  14 Кононова Катерина         Нововодолазський-3         281 1999 знятий                  
  15 Тимофеєва Ірина           Нововодолазський-1         283 1999 знятий                  
  16 Винник Анна               Лозівський район 1         292 1999 знятий                  
  17 Єкатериненко Катерина     Балаклійський р-н 1  II    360 1999 знятий                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Оpen, 11 КП, 2.600 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Федотов Роман             особисто             МСМК  557 1974 00:18:31   +00:00      1 
   2 Хасаншин Ренат            особисто                   558 1983 00:21:26   +02:55      2 
   3 Коновалов Андрей          особисто             КМС   135 1970 00:21:57   +03:26      3 
   4 Пустовая Наталья          особисто                   556 1983 00:23:38   +05:07      4 
   5 Толмачёв Александр        особисто                   143 1962 00:23:43   +05:12      5 
   6 Чухно Виталий             особисто                   145 1975 00:29:30   +10:59      6 
   7 Кочерга Владислав         особисто                   137 1996 00:30:12   +11:41      7 
   8 Суркова Олена             особисто                   142 1967 00:34:41   +16:10      8 
   9 Сурков Єгор               особисто                   141 1994 00:35:30   +16:59      9 
  10 Астапович Вячеслав        особисто                   132 1975 00:36:18   +17:47     10 
  11 Логинов Дмитрий           особисто                   139      00:37:52   +19:21     11 
  12 Шарейко Евгений           особисто                   146 1995 00:40:42   +22:11     12 
  13 Костишен Сергей           особисто                   136 1995 00:50:31   +32:00     13 
  14 Еварницкая Полина         особисто                   134 1982 00:53:58   +35:27     14 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ч12, 6 КП, 1.300 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Шип Олексій               КДЮСШ Темп           IIIю  130 2007 00:15:05   +00:00      1 
   2 Набоков Павло             КДЮСШ-3 2                  246 2004 00:16:00   +00:55      2 
   3 Астапович Михаил          ОблСютур                   418 2004 00:17:37   +02:32      3 
   4 Семененко Андрей          ОблСютур                   425 2004 00:18:01   +02:56      4 
   5 Буднік Володимир          ХЗОШ № 38                  497 2005 00:20:27   +05:22      5 
   6 Омельченко Владислав      ФМЛ 27 Харків              550 2004 00:20:34   +05:29      6 
   7 Грушка Макар              Мерефянська ДЮСШ           223 2006 00:21:11   +06:06      7 
   8 Яворовский Александр      ОблСютур                   427 2008 00:21:44   +06:39      8 
   9 Воробей Валерій           Красноградський р 1        443 2004 00:21:53   +06:48      9 
  10 Шличков Деніс             КДЮСШ-3 1                  263 2004 00:22:40   +07:35     10 
  11 Попов Арсений             ХЗОШ №27                   601      00:22:48   +07:43     11 
  12 Литвинчук Данило          ХЗОШ № 38                  505 2004 00:22:58   +07:53     12 
  13 Гетьман Николай           ЦДЮТ №4                    540 2004 00:23:05   +08:00     13 
  14 Шалімов Дмитро            Нововодолазський-1         390 2004 00:24:04   +08:59     14 
  15 Цимбалист Данил           ОблСютур                   426 2004 00:24:54   +09:49     15 
  16 Тішаков Деніс             КДЮСШ-3 1                  258 2007 00:24:55   +09:50     16 
  17 Гуров Артем               Дергачівський р-н 2        161 2004 00:25:26   +10:21     17 
  18 Молотков Владислав        Дергачівський р-н 1        181 2004 00:25:32   +10:27     18 
  19 Аксюта Артем              Лозівський район 1         289 2005 00:26:38   +11:33     19 
  20 Седашев Михаил            ФМЛ 27 Харків              548 2006 00:26:51   +11:46     20 
  21 Коваль Микита             ХЗОШ №27                   607      00:26:57   +11:52     21 
  22 Волков Станіслав          ХЗОШ №27                   606      00:27:46   +12:41     22 
  23 Ліннік Сергій             Старомерчинська ЗОШ2       348 2005 00:27:51   +12:46     23 
  24 Торощин Ілля              Дергачівський р-н 2        197 2004 00:28:37   +13:32     24 
  25 Пілюгін Іван              Золочівський р-н 1         533      00:28:39   +13:34     25 
  26 Поздняков Олег            Балаклійський р-н 1        324 2004 00:28:52   +13:47     26 
  27 Фоменков Владислав        Нововодолазський-2         404 2005 00:29:32   +14:27     27 
  28 Шимико Андрій             Нововодолазський-3         391 2004 00:29:43   +14:38     28 
  29 Ковальов Микита           Харк. Палац Дит. тв.       330 2004 00:30:22   +15:17     29 
  30 Ельников Богдан           ОблСютур                   420 2004 00:30:37   +15:32     30 
  31 Удовицький Евгеній        Мерефянська ДЮСШ           230 2007 00:31:19   +16:14     31 
  32 Сентюров Максим           Золочівський р-н 1         536      00:31:27   +16:22     32 
  33 Прокоф'єв Віталій         Дергачівський р-н 3        191 2005 00:31:38   +16:33     33 
  34 Горішній Олексій          Дергачівський р-н 2        160 2004 00:31:43   +16:38     34 
  35 Любота Данила             Старомерчинська ЗОШ2       351 2004 00:31:49   +16:44     35 
  36 Лапченко Олександр        Холодногірський р-н        507 2005 00:32:22   +17:17     36 
  37 Кукленко Ростислав        Нововодолазський-2         383 2004 00:32:55   +17:50     37 
  38 Ігнатьєв Максим           Старомерчинська ЗОШ1       338 2005 00:33:22   +18:17     38 
  39 Лавріненко Вадим          Золочівський р-н 1         526      00:33:24   +18:19     39 
  40 Заволока                  Краєзнавці ОблСютур        412      00:35:10   +20:05     40 
  41 Шевченко Олексій          Золочівський р-н 1         538      00:35:10   +20:05     40 
  42 Пандорін Віктор           Самоцвіт Буд. Вчител       482 2004 00:35:41   +20:36     42 
  43 Жданов Олексій            Нововодолазський-2         381 2005 00:36:13   +21:08     43 
  44 Радченко В'ячеслав        ХЗОШ №27                   600      00:36:16   +21:11     44 
  45 Таиров Александр          ФМЛ 27 Харків              547 2006 00:36:42   +21:37     45 
  46 Кіндрицький Микита        ХЗОШ №27                   604      00:37:02   +21:57     46 
  47 Абдулаев Реван            ЗОШ 117 Харків             233 2006 00:37:28   +22:23     47 
  48 Круговий Данило           Дергачівський р-н 2        173 2005 00:38:01   +22:56     48 
  49 Каніщев Михайло           ХЗОШ №27                   603      00:38:02   +22:57     49 
  50 Бондаренко Роман          Балаклійський р-н 1        361 2005 00:38:10   +23:05     50 
  51 Бондаренко                Краєзнавці ОблСютур        413      00:38:40   +23:35     51 
  52 Адаменко Олександр        Золочівський р-н 2         517      00:38:42   +23:37     52 
  53 Заєв Денис                Красноградський р 1        445 2005 00:39:38   +24:33     53 
  54 Мирошников Павел          ФМЛ 27 Харків              546 2006 00:41:20   +26:15     54 
  55 Хохлов                    Краєзнавці ОблСютур        411      00:41:32   +26:27     55 
  56 Лях Олександр             Дергачівський р-н 3        150 2005 00:42:27   +27:22     56 
  57 Демура Артем              Мерефянська ДЮСШ           224 2006 00:46:58   +31:53    в/к
  58 Стариченко Артем          Мерефянська ДЮСШ           229 2007 00:47:01   +31:56    в/к
  59 Бірев Максим              Мерефянська ДЮСШ           222 2009 00:49:42   +34:37    в/к
  60 Олексіїнко Євген          Русская Лозовая            700      00:56:12   +41:07     57 
  61 Петренко Максим           ФМЛ 27 Харків              549 2006 00:56:28   +41:23     58 
  62 Монтвід Олександр         Старомерчинська ЗОШ2       340 2004 01:00:09   +45:04     59 
  63 Гендич Дмитро             КДЮСШ-3 2                  237 2004 знятий                  
  64 Грунський Володимир       Лозівський район 1         294 2005 знятий                  
  65 Кукса Дмитро              Старомерчинська ЗОШ2       346 2005 знятий                  
  66 Иващенко Егор             "Геолог" (ОблСютур)        372 2005 знятий                  
  67 Прокофєв Юрій             Красноградський р 1        455 2004 знятий                  
  68 Шевердин Микита           Холодногірський р-н        506 2005 знятий                  
  69 Бондар Олександр          Золочівський р-н 2         518      знятий                  
  70 Горпач Ростислав          ХЗОШ №27                   605      знятий                  
  71 Матвеев Богдан            Мерефянська ДЮСШ           227 2006 зійшов                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ч14, 9 КП, 1.900 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Отрешко Ілля              КДЮСШ-3 1                  248 2003 00:17:48   +00:00      1 
   2 Чупрей Данило             Чугуївський район 1  IIю   121 2003 00:21:57   +04:09      2 
   3 Заїка Валерій             Чугуївський район 1  IIIю  106 2003 00:22:31   +04:43      3 
   4 Проказін Владислав        КДЮСШ-3 2                  251 2002 00:26:14   +08:26      4 
   5 Рябчіков Данило           Старомерчинська ЗОШ2       353 2003 00:27:14   +09:26      5 
   6 Доценко Максим            Балаклійський р-н 2        363 2003 00:29:06   +11:18      6 
   7 Сидорович Михайло         Балаклійський р-н 1        326 2003 00:29:28   +11:40      7 
   8 Світличний Олексій        Мерефянська ДЮСШ           228 2003 00:29:33   +11:45      8 
   9 Штефан Андрій             Лозівський район 1         303 2003 00:32:49   +15:01      9 
  10 Юніков Олексій            Нововодолазський-1         287 2002 00:32:53   +15:05     10 
  11 Кіріченко Володимир       Нововодолазський-1         278 2003 00:33:18   +15:30     11 
  12 Філатов Кирило            Дергачівський р-н 1        198 2002 00:36:48   +19:00     12 
  13 Сичев Ігорь               КДЮСШ-3 2                  255 2003 00:36:51   +19:03     13 
  14 Будник Артём              ОблСютур                   416 2003 00:38:36   +20:48     14 
  15 Горожанкін Артур          КДЮСШ-3 1                  239 2003 00:39:40   +21:52     15 
  16 Макаровський Андрій       Дергачівський р-н 3        179 2003 00:40:37   +22:49     16 
  17 Болдарев Віталій          ХЗОШ № 38                  490 2003 00:40:53   +23:05     17 
  18 Вельможний Андрій         Валківський район          431 2002 00:41:48   +24:00     18 
  19 Фрайт Ігор                Старомерчинська ЗОШ1       356 2003 00:44:02   +26:14     19 
  20 Вершинін Владислав        Красноградський р 1        442 2002 00:45:27   +27:39     20 
  21 Первухін Іван             Золочівський р-н 1         534      00:47:59   +30:11     21 
  22 Гаврилюк Віктор           Золочівський р-н 1         522      00:49:57   +32:09     22 
  23 Орда Денис                Нововодолазський-2         387 2002 00:50:19   +32:31     23 
  24 Водка Олександр           Чугуївський район 1        104 2003 00:51:31   +33:43     24 
  25 Гайдамака Юрій            Старомерчинська ЗОШ1       341 2003 00:51:31   +33:43     24 
  26 Жадан Станіслав           ХЗОШ № 38                  491 2003 00:52:39   +34:51     26 
  27 Головешко Данило          Нововодолазський-2         398 2002 00:53:06   +35:18     27 
  28 Онищенко Олександр        Дергачівський р-н 2        186 2002 00:57:03   +39:15     28 
  29 Лісенко Станіслав         Мерефянська ДЮСШ           226 2003 00:57:19   +39:31     29 
  30 Суворов                   Краєзнавці ОблСютур        408      00:58:00   +40:12     30 
  31 Мацюк Дмитро              Лозівський район 1         304 2002 00:58:21   +40:33     31 
  32 Котенко                   Краєзнавці ОблСютур        407      00:58:29   +40:41     32 
  33 Мамура Антон              Лозівський район 1         295 2002 00:59:30   +41:42     33 
  34 Тарасов Максим            Дергачівський р-н 3        195 2003 01:04:03   +46:15     34 
  35 Дікарєв Віктор            Дергачівський р-н 2        163 2003 01:10:51   +53:03     35 
  36 Кулік Артем               Дергачівський р-н 3        201 2002 01:10:57   +53:09     36 
  37 Костирко Юрій             Валківський район          436 2002 01:11:37   +53:49     37 
  38 Скотаренко Данило         Красноградський р 2        457 2002 01:11:53   +54:05     38 
  39 Рашевський Даніл          Самоцвіт Буд. Вчител       485 2002 01:16:10   +58:22     39 
  40 Скачко Антон              Дергачівський р-н 3        193 2003 01:17:04   +59:16     40 
  41 Краснокутський Максим     Нововодолазський-2         382 2002 01:18:51   +01:03     41 
  42 Богун Руслан              Валківський район          428 2002 01:19:50   +02:02     42 
  43 Поляков Илья              Самоцвіт Буд. Вчител       483 2002 01:27:08   +09:20     43 
  44 Тиндик Олександр          Нововодолазський-2         389 2002 01:35:59   +18:11     44 
  45 Гриневський Антон         Дергачівський р-н 2        171 2003 01:37:58   +20:10     45 
  46 Яремій Ярослав            Лозівський район 2         312 2003 01:49:24   +31:36     46 
  47 Юрчук Владислав           Богодухівський ЦДЮТ        514 2003 01:49:55   +32:07     47 
  48 Олійник Володимир         Богодухівський ЦДЮТ        511 2003 01:52:19   +34:31     48 
  49 Іваненко Денис            Дергачівський р-н 2        148 2003 знятий                  
  50 Пасевич Назар             Дергачівський р-н 3        151 2003 знятий                  
  51 Гуцал Вадим               Дергачівський р-н 3        162 2003 знятий                  
  52 Свідло Олексій            КДЮСШ-3 1                  231 2002 знятий                  
  53 Бобрик Павло              Лозівський район 1         291 2002 знятий                  
  54 Псюк Дмитро               Лозівський район 2         306 2002 знятий                  
  55 Демочко Олександр         Балаклійський р-н 2        317 2002 знятий                  
  56 Клімов Микита             Балаклійський р-н 1        319 2003 знятий                  
  57 Алексеев Артём            "Геолог" (ОблСютур)        370 2002 знятий                  
  58 Петлиця Денис             Валківський район          437 2003 знятий                  
  59 Половик Дмитро            Валківський район          438 2002 знятий                  
  60 Трофименко Владислав      Валківський район          439 2002 знятий                  
  61 Антонюк Давид             Красноградський р 1        441 2003 знятий                  
  62 Маліков Олег              Красноградський р 1        450 2002 знятий                  
  63 Сербиненко Влад           Самоцвіт Буд. Вчител       478 2003 знятий                  
  64 Юрков Артем               Самоцвіт Буд. Вчител       489 2003 знятий                  
  65 Шевцов Руслан             Богодухівський ЦДЮТ        512 2002 знятий                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ч16, 9 КП, 2.400 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Скомороха Максим          Чугуївський район 1  КМС   119 2002 00:23:38   +00:00      1 
   2 Пухнік Ростислав          Балаклійський р-н 1        325 2000 00:26:22   +02:44      2 
   3 Кузнєцов Ярослав          Чугуївський район 1  III   108 2000 00:28:24   +04:46      3 
   4 Комбаров Александр        Чугуївський район 1  II    107 2001 00:29:28   +05:50      4 
   5 Метєльов Дмитро           Дергачівський р-н 2        180 2000 00:30:46   +07:08      5 
   6 Іщенко Владислав          КДЮСШ-3 2                  252 2000 00:32:16   +08:38      6 
   7 Гришаков Алексей          ЦДЮТ №4                    541 2001 00:32:44   +09:06      7 
   8 Долгополов Стас           Нововодолазський-1         276 2000 00:33:09   +09:31      8 
   9 Карпенко Сергій           Дергачівський р-н 1        169 2000 00:34:40   +11:02      9 
  10 Мішньов Максим            Чугуївський район 1  II    112 2001 00:34:57   +11:19     10 
  11 Сидоренко Олексій         КДЮСШ-3 1            IIю   254 2000 00:35:11   +11:33     11 
  12 Ярошенко Сергій           Нововодолазський-1         288 2000 00:35:20   +11:42     12 
  13 Хіленко Ігор              Нововодолазський-1         286 2001 00:37:07   +13:29     13 
  14 Омеліч Артем              Балаклійський р-н 1        322 2000 00:37:14   +13:36     14 
  15 Барський Евген            Балаклійський р-н 1        314 2000 00:38:20   +14:42     15 
  16 Макаренко Михайло         Дергачівський р-н 1        178 2000 00:40:42   +17:04     16 
  17 Онопрієнко Олександр      Дергачівський р-н 1  IIю   187 2000 00:44:14   +20:36     17 
  18 Овчинніков Олександр      ХЗОШ № 38                  501 2001 00:45:23   +21:45     18 
  19 Ткаченко Дмитро           Дергачівський р-н 1        196 2000 00:45:41   +22:03     19 
  20 Кухаренко Олег            ХЗОШ № 38                  498 2001 00:49:11   +25:33     20 
  21 Бровіков Владислав        Чугуївський район 1        102 2000 00:50:15   +26:37     21 
  22 Говоров Віктор            Лозівський район 1         293 2000 00:51:02   +27:24     22 
  23 Долгополов Кирило         Валківський район          433 2000 00:51:19   +27:41     23 
  24 Сухоруков Богдан          Старомерчинська ЗОШ1       355 2000 00:57:29   +33:51     24 
  25 Барський Дмитро           Балаклійський р-н 1        313 2000 00:58:02   +34:24     25 
  26 Шабалтас Максим           Дергачівський р-н 3        200 2000 01:00:51   +37:13     26 
  27 Пономарьов Нікіта         Красноградський р 1        453 2001 01:00:55   +37:17     27 
  28 Шипенко Євген             Балаклійський р-н 1        368 2000 01:01:19   +37:41     28 
  29 Косенко Євген             Старомерчинська ЗОШ1       349 2001 01:01:25   +37:47     29 
  30 Антіпов Дмитро            Красноградський р 1        440 2000 01:01:56   +38:18     30 
  31 Крикун Віталій            ХЗОШ № 38                  495 2001 01:06:18   +42:40     31 
  32 Князєв Вадим              Валківський район          435 2000 01:07:35   +43:57     32 
  33 Паршиков Микита           ХЗОШ № 38                  502 2000 01:08:22   +44:44     33 
  34 Мирончук Владислав        Красноградський р 1        451 2000 01:09:45   +46:07     34 
  35 Мартиненко Дмитро         Зачепилівський БДЮТ        270 2000 01:12:18   +48:40     35 
  36 Білоус Максим             Нововодолазський-1         273 2000 01:22:51   +59:13     36 
  37 Баклагін Максим           Зачепилівський БДЮТ        264 2000 01:40:03   +16:25     37 
  38 Ковалевский Никита        "Конний комплекс"          209 2000 знятий                  
  39 Бобрик Віталій            Лозівський район 1         290 2001 знятий                  
  40 Мартиненко Сергій         Балаклійський р-н 2  II    328 2000 знятий                  
  41 Вільхівський Максим       Валківський район          429 2000 знятий                  
  42 Рожко Євген               Красноградський р 2        456 2001 знятий                  
  43 Шолох Володимир           Красноградський р 2        460 2001 знятий                  

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Оpen Ч12 Ч14 Ч16 Ч18


Ч18, 11 КП, 2.600 м, Контрольное время, минут: 120

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим 
   1 Матузка Степан            КДЮСШ Темп           КМС   129 1999 00:18:22   +00:00      1 
   2 Левін Дмитро              КДЮСШ-3 1            КМС   245 1998 00:18:34   +00:12      2 
   3 Наточий Сергей            Чугуївський район 1  КМС   113 1998 00:19:21   +00:59      3 
   4 Литвин Олександр          КДЮСШ Темп           I     128 1999 00:19:51   +01:29      4 
   5 Ярош Валентин             КДЮСШ Темп           КМС   131 1999 00:20:19   +01:57      5 
   6 Снурников Дмитрий         Чугуївський район 1  I     120 1998 00:23:06   +04:44      6 
   7 Балаба Ярослав            КДЮСШ-3 1            III   232 1999 00:26:02   +07:40      7 
   8 Бугаєвський Сергій        Чугуївський район 1  III   103 1999 00:30:30   +12:08      8 
   9 Шелягов Михайло           Старомерчинська ЗОШ1       359 1998 00:30:40   +12:18      9 
  10 Вітхен Роман              Золочівський р-н 2         521      00:32:17   +13:55     10 
  11 Бондаренко Андрій         Нововодолазський-1         274 1999 00:32:26   +14:04     11 
  12 Сало Антон                Зачепилівський БДЮТ        269 1999 00:32:37   +14:15     12 
  13 Попов Андрій              Красноградський р 1        454 1998 00:36:31   +18:09     13 
  14 Михайлов Роман            "Конний комплекс"          211 1999 00:38:09   +19:47     14 
  15 Лавро Михайло             Дергачівський р-н 2        177 1999 00:38:34   +20:12     15 
  16 Коробкін Віталій          Дергачівський р-н 1        172 1999 00:47:34   +29:12     16 
  17 Гробов Валентин           Старомерчинська ЗОШ1       358 1999 00:52:55   +34:33     17 
  18 Штефан Олег               Лозівський район 2         310 1999 00:54:59   +36:37     18 
  19 Михайлов Артем            Золочівський р-н 1         530      01:03:36   +45:14     19 
  20 Ткаченко Олександр        Нововодолазський-1         284 1999 01:04:53   +46:31     20 
  21 Московка Дмитро           Старомерчинська ЗОШ1       350 1998 01:07:09   +48:47     21 
  22 Остапенко Олександр       Зачепилівський БДЮТ        268 1999 знятий                  
  23 Пихтін Юрій               Золочівський р-н 1         535      знятий                  
Главный судья                                   А. Данилова
Главный секретарь                               М. Наточий