Чемпіонат Харківської області
Середня дистанція, Лаптевка
30.10.16

Ж10 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ихненко София             КСО Фигуровка              129 2006 00:18:40      1      
   2 Пучкова Анастасия         КСО Фигуровка              169 2006 00:18:40      1      
   3 Данилова Дарья            КСО Компас                 103      00:19:30      3      

Ж12 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Дарья          КСО Компас                 108 2006 00:15:23      1      
   2 Крюкова Марина            Облсютур                   162 2004 00:17:22      2      
   3 Яценко Диана              КСО Фигуровка              138 2005 00:27:14      3      

Ж14 11 КП, 2.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Радько Анастасия          КСО Фигуровка              134 2002 00:32:14      1      
   2 Довбенко Ангелина         Облсютур                   160 2003 00:41:30      2      

Ж16 13 КП, 3.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Мария             Харьков                    148 2005 00:48:47      1      

Ж18 19 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данькова Алёна            КСО Компас           КМС   104 2002 00:41:51      1      
   2 Логуновская Анастасия     КСО Фигуровка        I     131 2000 00:43:22      2      
   3 Коновалова Анна           КСО Компас           КМС   107 2000 00:52:35      3      

Ж21А 13 КП, 3.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Павлюченко Ирина          КСО Компас           КМС   115 1965 00:43:30      1      

Ж21Е 19 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Перепелица Мария          КСО Компас           КМС   118 1996 00:40:06      1      
   2 Пустова Наталия           КСО Мухомор                139 1983 00:46:10      2      
   3 Бабич Елена               Люботин                    167 1982 00:47:39      3      
   4 Пичугина Мария            Баклажанчик                166      00:59:00      4      
   5 Батурина Анна             Харьков                    142 1983 01:06:35      5      

Ж55 13 КП, 3.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Наталья           Ветеран              I     156      00:46:18      1      
   2 Опанасенко Лидия          Ветеран              II    155 1955 00:54:07      2      
   3 Шахова Вера               Ветеран                    157 1947 00:56:38      3      

М10 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Логинов Антон             Харьков                    143 2006 00:30:30      1      

М12 6 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ельников Богдан           Облсютур                   161 2004 00:27:00      1      

М14 11 КП, 2.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Заика Валерий             КСО Фигуровка              128 2003 00:23:40      1      
   2 Чупрей Данил              КСО Фигуровка        IIю   137 2003 00:26:12      2      
   3 Астапович Михаил          Облсютур                   158 2004 00:27:40      3      
   4 Будник Артём              Облсютур                   159 2003 00:28:50      4      
   5 Поддубный Егор            Мерефянская ДЮСШ     Iю    168 2003 00:33:10      5      

М16 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Мишнёв Максим             КСО Фигуровка        II    132 2001 00:34:50      1      

М18 23 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Матузка Степан            КСО Компас           КМС   112      00:34:18      1      
   2 Ярош Валентин             КСО Компас           КМС   126      00:37:25      2      
   3 Снурников Дмитрий         КСО Фигуровка        I     136 1998 00:43:45      3      
   4 Красильников Валентин     лично                      151 2001 00:45:10      4      
   5 Отрешко Илья              Харьков                    147 2003 01:11:22      5      

М21А 15 КП, 4.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Михайлов Евгений          Харьков                    145 1984 00:43:00      1      

М21Е 23 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ушкварок Павел            КСО Компас           МСМК  124 1983 00:31:32      1      
   2 Дьяченко Вадим            КСО Компас           МС    105 1992 00:34:52      2      
   3 Половинко Андрей          КСО Компас           МС    119 1994 00:37:53      3      
   4 Старов Александр          КСО Компас           МС    120 1987 00:38:13      4      
   5 Хасаншин Ренат            КСО Мухомор                141 1983 00:39:10      5      
   6 Магас Игорь               КСО Компас           I     111 1996 00:39:41      6      
   7 Однокоз Кирилл            Харьков                    146 1986 00:49:50      7      
   8 Милируд Евгений           КСО Компас           III   113 1983 00:57:46      8      

М35 23 КП, 5.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Федько Сергей             КСО Компас           КМС   125 1963 00:40:18      1      
   2 Перепелица Алексей        КСО Компас           КМС   117 1971 00:41:25      2      
   3 Могуренко Александр       КСО Компас           КМС   114 1968 00:41:25      2      
   4 Толмачёв Александр        КСО Компас                 123 1962 00:42:04      4      
   5 Коновалов Андрей          КСО Компас           КМС   106 1970 00:45:06      5      
   6 Белоскурский Сергей       КСО Компас                 101 1976 00:45:42      6      
   7 Коренцов Александр        лично                      150 1963 00:47:50      7      
   8 Чухно Виталий             Мерефа                     164 1975 00:57:30      8      
   9 Перепелица Александр      КСО Компас                 116      01:01:10      9      

М40 19 КП, 4.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Стадник Вячеслав          Харьков                    121      00:43:50      1      
   2 Колосарь Юрий             Ветеран                    154 1950 01:11:00      2      

М65 13 КП, 3.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Белоус Алексей            Ветеран              II    152 1942 00:57:30      1      
   2 Игнатьев Александр        Ветеран                    153 1946 00:58:08      2      

ПК 13 КП, 3.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Логинов Дмитрий           Харьков                    144 1973 00:44:04      1      
   2 Веремеенко Евгения        КСО Компас           МС    102 1994 00:44:30      2      
   3 Астапович Вячеслав        Адреналин                  165 1975 00:59:50      3      
Главный судья                                  Наточій Михайло
Главный секретарь