Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
Федерація спортивного орієнтування України
Федерація спортивного орієнтування Харківської області
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах
Кубок України зі спортивного орієнтування на велосипедах(7-9 етапи)
Довга
Заданий напрямок
24.09.2017, м.Чугуїв

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ

Ж14, 6 КП, 4.700 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 33)       2( 31)       3( 32)       4( 43)       5( 35)       6(100)   
   1 Косміна Юля               Львівська            Iю     19 2003 01:38:49   +00:00      1       3:12( 33)(  2)    4:38( 31)(  2)   28:54( 32)(  2)    8:25( 43)(  1)   45:40( 35)(  1)    7:46(100)(  2) 
                                                                                                  3:12( 33)(  2)    7:50( 31)(  2)   36:44( 32)(  2)   45:09( 43)(  1)   90:49( 35)(  1)   98:35(100)(  1) 
   2 Чос Дарина                Львівська            IIю    27 2004 01:42:44   +03:55      2       3:00( 33)(  1)    3:08( 31)(  1)   11:46( 32)(  1)   30:42( 43)(  2)   46:18( 35)(  2)    7:38(100)(  1) 
                                                                                                  3:00( 33)(  1)    6:08( 31)(  1)   17:54( 32)(  1)   48:36( 43)(  2)   94:54( 35)(  2)  102:32(100)(  2) 

Ж17, 6 КП, 6.820 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 34)       2( 31)       3( 32)       4( 44)       5( 35)       6(100)   
   1 Маланчук Надія            Львівська            I      20 2001 01:42:01   +00:00      1       8:35( 34)(  1)    9:07( 31)(  1)   30:05( 32)(  1)   15:04( 44)(  2)   29:22( 35)(  2)    9:39(100)(  1) 
                                                                                                  8:35( 34)(  1)   17:42( 31)(  1)   47:47( 32)(  1)   62:51( 44)(  1)   92:13( 35)(  1)  101:52(100)(  1) 
   2 Сотула Валерія            Дніпропетровська     III     9 2002 01:46:07   +04:06      2      11:54( 34)(  2)    9:46( 31)(  2)   30:13( 32)(  2)   15:03( 44)(  1)   29:06( 35)(  1)    9:54(100)(  2) 
                                                                                                 11:54( 34)(  2)   21:40( 31)(  2)   51:53( 32)(  2)   66:56( 44)(  2)   96:02( 35)(  2)  105:56(100)(  2) 

Ж20, 6 КП, 6.820 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 34)       2( 31)       3( 32)       4( 44)       5( 35)       6(100)   
   1 Муханова Христина         Львівська            I      22 2001 01:26:40   +00:00      1       9:32( 34)(  1)   10:33( 31)(  2)   15:52( 32)(  2)   20:49( 44)(  2)   23:50( 35)(  1)    5:54(100)(  1) 
                                                                                                  9:32( 34)(  1)   20:05( 31)(  2)   35:57( 32)(  2)   56:46( 44)(  2)   80:36( 35)(  1)   86:30(100)(  1) 
   2 Колижук Світлана          Дніпропетровська     II      3 2002 01:36:07   +09:27      2      10:42( 34)(  2)    9:17( 31)(  1)   12:06( 32)(  1)   14:35( 44)(  1)   41:57( 35)(  2)    7:19(100)(  2) 
                                                                                                 10:42( 34)(  2)   19:59( 31)(  1)   32:05( 32)(  1)   46:40( 44)(  1)   88:37( 35)(  2)   95:56(100)(  2) 

Ж21А, 6 КП, 6.820 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 34)       2( 31)       3( 32)       4( 44)       5( 35)       6(100)   
   1 Колосарь Вера             Харківська2          III    51 1989 01:21:47   +00:00      1       9:05( 34)(  1)   11:59( 31)(  1)   13:46( 32)(  1)   10:37( 44)(  1)   19:07( 35)(  2)   17:03(100)(  2) 
                                                                                                  9:05( 34)(  1)   21:04( 31)(  1)   34:50( 32)(  1)   45:27( 44)(  1)   64:34( 35)(  1)   81:37(100)(  1) 
   2 Щендригіна Юлія           Харківська3          КМС    63 1977 01:31:59   +10:12      2      19:08( 34)(  2)   13:24( 31)(  2)   19:11( 32)(  2)   10:49( 44)(  2)   17:17( 35)(  1)   12:01(100)(  1) 
                                                                                                 19:08( 34)(  2)   32:32( 31)(  2)   51:43( 32)(  2)   62:32( 44)(  2)   79:49( 35)(  2)   91:50(100)(  2) 

Ж21Е, 10 КП, 10.120 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 33)       2( 42)       3( 41)       4( 38)       5( 36)       6( 44)       7( 32)       8( 43)       9( 35)      10(100)   
   1 Батурина Ганна            Харківська2          I      46 1983 01:10:33   +00:00      1       1:57( 33)(  1)    3:29( 42)(  1)    8:24( 41)(  1)    6:50( 38)(  1)   12:35( 36)(  1)    4:29( 44)(  2)   10:22( 32)(  3)   13:16( 43)(  6)    4:17( 35)(  2)    4:46(100)(  1) 
                                                                                                  1:57( 33)(  1)    5:26( 42)(  1)   13:50( 41)(  1)   20:40( 38)(  1)   33:15( 36)(  1)   37:44( 44)(  1)   48:06( 32)(  1)   61:22( 43)(  1)   65:39( 35)(  1)   70:25(100)(  1) 
   2 Пустова Наталiя           Харківська1          МС     42 1983 01:14:33   +04:00      2       2:27( 33)(  2)    4:37( 42)(  2)   12:25( 41)(  2)   10:54( 38)(  4)   17:11( 36)(  2)    4:05( 44)(  1)    7:15( 32)(  1)    5:31( 43)(  1)    4:28( 35)(  3)    5:29(100)(  2) 
                                                                                                  2:27( 33)(  2)    7:04( 42)(  2)   19:29( 41)(  2)   30:23( 38)(  2)   47:34( 36)(  2)   51:39( 44)(  2)   58:54( 32)(  2)   64:25( 43)(  2)   68:53( 35)(  2)   74:22(100)(  2) 
   3 Тарнавська Iрина          Дніпропетровська     МС     10 1982 01:28:56   +18:23      3       2:58( 33)(  3)    5:33( 42)(  3)   19:00( 41)(  6)    8:06( 38)(  2)   19:07( 36)(  3)    6:32( 44)(  4)    9:37( 32)(  2)    7:22( 43)(  3)    4:12( 35)(  1)    6:19(100)(  3) 
                                                                                                  2:58( 33)(  3)    8:31( 42)(  3)   27:31( 41)(  5)   35:37( 38)(  3)   54:44( 36)(  3)   61:16( 44)(  3)   70:53( 32)(  3)   78:15( 43)(  3)   82:27( 35)(  3)   88:46(100)(  3) 
   4 Серьогіна Ольга           Харківська1          II     43 1981 01:45:12   +34:39      4       3:01( 33)(  4)    5:35( 42)(  4)   17:32( 41)(  5)    9:35( 38)(  3)   23:12( 36)(  4)    5:16( 44)(  3)   12:26( 32)(  4)    6:08( 43)(  2)    6:37( 35)(  4)   15:42(100)(  6) 
                                                                                                  3:01( 33)(  4)    8:36( 42)(  4)   26:08( 41)(  4)   35:43( 38)(  4)   58:55( 36)(  4)   64:11( 44)(  4)   76:37( 32)(  4)   82:45( 43)(  4)   89:22( 35)(  4)  105:04(100)(  4) 
   5 Подруцька Наталiя         Одеська                     30 1981 02:02:00   +51:27      5       3:15( 33)(  5)    7:52( 42)(  5)   14:30( 41)(  3)   12:35( 38)(  6)   32:55( 36)(  5)    6:36( 44)(  5)   13:10( 32)(  5)    8:58( 43)(  5)   14:10( 35)(  6)    7:51(100)(  4) 
                                                                                                  3:15( 33)(  5)   11:07( 42)(  5)   25:37( 41)(  3)   38:12( 38)(  5)   71:07( 36)(  5)   77:43( 44)(  5)   90:53( 32)(  5)   99:51( 43)(  5)  114:01( 35)(  5)  121:52(100)(  5) 
   6 Кодак Дар’я               Харківська2          II     49 1991 02:07:51   +57:18      6       6:34( 33)(  6)    8:04( 42)(  6)   16:47( 41)(  4)   11:46( 38)(  5)   35:51( 36)(  6)    7:17( 44)(  6)   15:44( 32)(  6)    8:57( 43)(  4)    7:17( 35)(  5)    9:24(100)(  5) 
                                                                                                  6:34( 33)(  6)   14:38( 42)(  6)   31:25( 41)(  6)   43:11( 38)(  6)   79:02( 36)(  6)   86:19( 44)(  6)  102:03( 32)(  6)  111:00( 43)(  6)  118:17( 35)(  6)  127:41(100)(  6) 

Ч14, 6 КП, 6.820 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 34)       2( 31)       3( 32)       4( 44)       5( 35)       6(100)   
   1 Самойленко Дмитрий        Дніпропетровська     III     6 2001 01:03:22   +00:00      1       6:38( 34)(  1)    7:40( 31)(  1)    9:20( 32)(  1)    7:47( 44)(  1)   23:54( 35)(  2)    7:51(100)(  2) 
                                                                                                  6:38( 34)(  1)   14:18( 31)(  1)   23:38( 32)(  1)   31:25( 44)(  1)   55:19( 35)(  1)   63:10(100)(  1) 
   2 Клименко Вадим            Дніпропетровська     III     2 2003 01:24:42   +21:20      2      10:29( 34)(  4)    8:08( 31)(  2)   23:50( 32)(  3)    8:29( 44)(  2)   19:48( 35)(  1)   13:48(100)(  3) 
                                                                                                 10:29( 34)(  4)   18:37( 31)(  2)   42:27( 32)(  3)   50:56( 44)(  2)   70:44( 35)(  2)   84:32(100)(  2) 
   3 Рожков Єгор               Львівська            IIю    24 2007 01:53:01   +49:39      3       9:13( 34)(  2)   10:51( 31)(  3)   15:13( 32)(  2)   16:58( 44)(  4)   30:41( 35)(  4)   29:55(100)(  4) 
                                                                                                  9:13( 34)(  2)   20:04( 31)(  3)   35:17( 32)(  2)   52:15( 44)(  3)   82:56( 35)(  3)  112:51(100)(  3) 
   4 Семприх Андріан           Львівська            Iю     23 2005 02:04:00   +00:38      4       9:27( 34)(  3)   39:38( 31)(  4)   24:07( 32)(  4)   16:05( 44)(  3)   26:58( 35)(  3)    7:35(100)(  1) 
                                                                                                  9:27( 34)(  3)   49:05( 31)(  4)   73:12( 32)(  4)   89:17( 44)(  4)  116:15( 35)(  4)  123:50(100)(  4) 
   5 Горелков Максим           Харківська1          IIIю   37 2005 непр.отм.                    92:08( 34)(  5) 
                                                                                                 92:08( 34)(  5) 

Ч17, 10 КП, 10.120 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 33)       2( 42)       3( 41)       4( 38)       5( 36)       6( 44)       7( 32)       8( 43)       9( 35)      10(100)   
   1 Комбаров Олександр        Харківська2          II     52 2001 01:10:42   +00:00      1       2:25( 33)(  3)    4:23( 42)(  1)   12:41( 41)(  2)    7:18( 38)(  2)   17:38( 36)(  1)    4:05( 44)(  1)    8:09( 32)(  1)    5:30( 43)(  3)    3:27( 35)(  1)    4:57(100)(  1) 
                                                                                                  2:25( 33)(  3)    6:48( 42)(  1)   19:29( 41)(  1)   26:47( 38)(  1)   44:25( 36)(  1)   48:30( 44)(  1)   56:39( 32)(  1)   62:09( 43)(  1)   65:36( 35)(  1)   70:33(100)(  1) 
   2 Худяк Олександр           Івано-Франківська    I      17 2001 01:24:02   +13:20      2       2:45( 33)(  4)    6:04( 42)(  4)   12:06( 41)(  1)    7:45( 38)(  3)   22:09( 36)(  3)    6:32( 44)(  3)    8:47( 32)(  2)    4:50( 43)(  2)    5:35( 35)(  3)    7:20(100)(  4) 
                                                                                                  2:45( 33)(  4)    8:49( 42)(  4)   20:55( 41)(  2)   28:40( 38)(  2)   50:49( 36)(  3)   57:21( 44)(  3)   66:08( 32)(  2)   70:58( 43)(  2)   76:33( 35)(  2)   83:53(100)(  2) 
   3 Карапиш Деніс             Дніпропетровська     II      1 2001 01:25:52   +15:10      3       2:20( 33)(  2)    4:56( 42)(  3)   14:06( 41)(  3)    8:12( 38)(  4)   20:45( 36)(  2)    5:09( 44)(  2)   14:42( 32)(  4)    4:47( 43)(  1)    4:42( 35)(  2)    6:05(100)(  2) 
                                                                                                  2:20( 33)(  2)    7:16( 42)(  3)   21:22( 41)(  3)   29:34( 38)(  3)   50:19( 36)(  2)   55:28( 44)(  2)   70:10( 32)(  3)   74:57( 43)(  3)   79:39( 35)(  3)   85:44(100)(  3) 
   4 Рябовий Максим            Дніпропетровська     II      8 2002 02:04:49   +54:07      4       2:14( 33)(  1)    4:50( 42)(  2)   31:44( 41)(  5)    7:00( 38)(  1)   23:14( 36)(  4)   10:24( 44)(  5)   10:16( 32)(  3)   18:29( 43)(  4)    9:43( 35)(  4)    6:45(100)(  3) 
                                                                                                  2:14( 33)(  1)    7:04( 42)(  2)   38:48( 41)(  5)   45:48( 38)(  5)   69:02( 36)(  5)   79:26( 44)(  5)   89:42( 32)(  5)  108:11( 43)(  4)  117:54( 35)(  4)  124:39(100)(  4) 
   5 Коструб Максим            Івано-Франківська    КМС    16 2002 непр.отм.                     2:52( 33)(  5)    6:11( 42)(  5)   15:43( 41)(  4)   10:25( 38)(  5)   29:59( 36)(  5)    6:53( 44)(  4)   15:34( 32)(  5) 
                                                                                                  2:52( 33)(  5)    9:03( 42)(  5)   24:46( 41)(  4)   35:11( 38)(  4)   65:10( 36)(  4)   72:03( 44)(  4)   87:37( 32)(  4) 

Ч20, 10 КП, 11.740 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 43)       4( 44)       5( 36)       6( 38)       7( 41)       8( 42)       9( 34)      10(100)   
   1 Наточій Сергій            Харківська2          КМС    53 1998 01:08:25   +00:00      1       3:49( 31)(  2)    7:20( 32)(  1)    3:58( 43)(  1)    7:18( 44)(  1)    4:34( 36)(  2)   15:30( 38)(  1)    5:36( 41)(  1)    8:28( 42)(  1)    6:43( 34)(  2)    4:57(100)(  1) 
                                                                                                  3:49( 31)(  2)   11:09( 32)(  1)   15:07( 43)(  1)   22:25( 44)(  1)   26:59( 36)(  1)   42:29( 38)(  1)   48:05( 41)(  1)   56:33( 42)(  1)   63:16( 34)(  1)   68:13(100)(  1) 
   2 Безрукий Павло            Івано-Франківська    КМС    14 2001 01:22:50   +14:25      2       3:39( 31)(  1)   10:24( 32)(  2)    4:49( 43)(  2)    9:40( 44)(  3)    4:23( 36)(  1)   18:17( 38)(  4)    6:45( 41)(  2)   12:56( 42)(  3)    6:25( 34)(  1)    5:20(100)(  2) 
                                                                                                  3:39( 31)(  1)   14:03( 32)(  2)   18:52( 43)(  2)   28:32( 44)(  2)   32:55( 36)(  2)   51:12( 38)(  2)   57:57( 41)(  2)   70:53( 42)(  2)   77:18( 34)(  2)   82:38(100)(  2) 
   3 Чень Петро                Львівська            I      26 1998 01:40:24   +31:59      3       5:02( 31)(  4)   11:13( 32)(  4)    8:15( 43)(  6)   18:07( 44)(  5)    6:29( 36)(  5)   16:21( 38)(  2)    7:01( 41)(  3)   12:53( 42)(  2)    8:45( 34)(  3)    6:10(100)(  3) 
                                                                                                  5:02( 31)(  4)   16:15( 32)(  4)   24:30( 43)(  4)   42:37( 44)(  4)   49:06( 36)(  4)   65:27( 38)(  3)   72:28( 41)(  3)   85:21( 42)(  3)   94:06( 34)(  3)  100:16(100)(  3) 
   4 Курочкін Дмитро           Дніпропетровська     КМС     5 1998 01:53:23   +44:58      4       5:00( 31)(  3)   10:26( 32)(  3)    5:03( 43)(  3)   18:07( 44)(  5)    6:53( 36)(  6)   23:19( 38)(  6)    8:07( 41)(  4)   15:38( 42)(  4)   10:52( 34)(  5)    9:50(100)(  5) 
                                                                                                  5:00( 31)(  3)   15:26( 32)(  3)   20:29( 43)(  3)   38:36( 44)(  3)   45:29( 36)(  3)   68:48( 38)(  4)   76:55( 41)(  4)   92:33( 42)(  4)  103:25( 34)(  4)  113:15(100)(  4) 
   5 Писарский Ігор            Дніпропетровська     III     7 2001 01:58:20   +49:55      5       8:33( 31)(  6)   23:49( 32)(  6)    5:17( 43)(  4)    8:54( 44)(  2)    5:42( 36)(  3)   18:05( 38)(  3)   14:13( 41)(  6)   17:29( 42)(  5)    8:45( 34)(  3)    7:23(100)(  4) 
                                                                                                  8:33( 31)(  6)   32:22( 32)(  6)   37:39( 43)(  6)   46:33( 44)(  6)   52:15( 36)(  6)   70:20( 38)(  5)   84:33( 41)(  6)  102:02( 42)(  6)  110:47( 34)(  5)  118:10(100)(  5) 
   6 Муханов Ярослав           Львівська            I      21 1999 непр.отм.                     6:43( 31)(  5)   21:09( 32)(  5)    6:29( 43)(  5)   10:31( 44)(  4)    6:15( 36)(  4)   19:28( 38)(  5)    8:41( 41)(  5)   17:52( 42)(  6) 
                                                                                                  6:43( 31)(  5)   27:52( 32)(  5)   34:21( 43)(  5)   44:52( 44)(  5)   51:07( 36)(  5)   70:35( 38)(  6)   79:16( 41)(  5)   97:08( 42)(  5) 

Ч21А, 10 КП, 11.740 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 43)       4( 44)       5( 36)       6( 38)       7( 41)       8( 42)       9( 34)      10(100)   
   1 Садовой Виталий           Харківська3                 64 1995 01:21:07   +00:00      1       3:42( 31)(  1)   17:42( 32)(  3)    3:11( 43)(  1)    8:18( 44)(  1)    6:48( 36)(  2)   15:55( 38)(  1)    5:31( 41)(  1)    8:14( 42)(  1)    6:29( 34)(  1)    5:09(100)(  1) 
                                                                                                  3:42( 31)(  1)   21:24( 32)(  3)   24:35( 43)(  2)   32:53( 44)(  2)   39:41( 36)(  2)   55:36( 38)(  1)   61:07( 41)(  1)   69:21( 42)(  1)   75:50( 34)(  1)   80:59(100)(  1) 
   2 Шишкин Едуард             Харківська2          III    57 1987 01:43:17   +22:10      2       4:52( 31)(  3)   12:16( 32)(  2)    4:37( 43)(  2)   10:28( 44)(  2)    5:56( 36)(  1)   23:10( 38)(  2)    9:30( 41)(  3)   12:18( 42)(  3)    7:58( 34)(  3)   12:03(100)(  3) 
                                                                                                  4:52( 31)(  3)   17:08( 32)(  2)   21:45( 43)(  1)   32:13( 44)(  1)   38:09( 36)(  1)   61:19( 38)(  2)   70:49( 41)(  2)   83:07( 42)(  2)   91:05( 34)(  2)  103:08(100)(  2) 
   3 Тягло Павло               Одеська                     32 1979 01:51:14   +30:07      3       4:25( 31)(  2)    8:58( 32)(  1)   16:46( 43)(  3)   13:55( 44)(  3)    8:45( 36)(  3)   29:59( 38)(  3)    5:50( 41)(  2)    9:12( 42)(  2)    7:10( 34)(  2)    6:07(100)(  2) 
                                                                                                  4:25( 31)(  2)   13:23( 32)(  1)   30:09( 43)(  3)   44:04( 44)(  3)   52:49( 36)(  3)   82:48( 38)(  3)   88:38( 41)(  3)   97:50( 42)(  3)  105:00( 34)(  3)  111:07(100)(  3) 

Ч21Е, 14 КП, 17.490 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 33)       2( 31)       3( 34)       4( 32)       5( 44)       6( 36)       7( 39)       8( 37)       9( 40)      10( 41)      11( 42)      12( 43)      13( 35)      14(100)   
   1 Хасаншин Ренат            Харківська1          КМС    44 1983 01:17:29   +00:00      1       1:31( 33)(  1)    1:39( 31)(  1)    4:27( 34)(  2)    5:30( 32)(  1)    4:09( 44)(  1)    4:08( 36)(  1)   14:07( 39)(  1)    4:13( 37)(  1)    4:54( 40)(  1)    8:49( 41)(  2)    8:32( 42)(  5)    6:28( 43)(  1)    5:19( 35)(  7)    3:35(100)(  1) 
                                                                                                  1:31( 33)(  1)    3:10( 31)(  1)    7:37( 34)(  1)   13:07( 32)(  1)   17:16( 44)(  1)   21:24( 36)(  1)   35:31( 39)(  1)   39:44( 37)(  1)   44:38( 40)(  1)   53:27( 41)(  1)   61:59( 42)(  1)   68:27( 43)(  1)   73:46( 35)(  1)   77:21(100)(  1) 
   2 Касьянов Олександр        Закарпатська         МС     12 1994 01:26:43   +09:14      2       1:36( 33)(  2)    2:32( 31)( 10)    4:42( 34)(  4)    5:41( 32)(  2)    6:28( 44)(  5)    4:37( 36)(  4)   14:15( 39)(  2)    6:10( 37)(  4)    6:19( 40)(  3)   11:33( 41)(  4)    8:27( 42)(  4)    7:43( 43)(  3)    2:31( 35)(  1)    4:01(100)(  3) 
                                                                                                  1:36( 33)(  2)    4:08( 31)(  6)    8:50( 34)(  5)   14:31( 32)(  3)   20:59( 44)(  4)   25:36( 36)(  3)   39:51( 39)(  3)   46:01( 37)(  3)   52:20( 40)(  3)   63:53( 41)(  3)   72:20( 42)(  4)   80:03( 43)(  4)   82:34( 35)(  3)   86:35(100)(  2) 
   3 Грудецький Євген          Львівська            КМС    18 1997 01:27:03   +09:34      3       1:42( 33)(  4)    1:46( 31)(  3)    4:25( 34)(  1)    6:30( 32)(  3)    5:35( 44)(  3)    4:27( 36)(  3)   14:20( 39)(  3)    4:28( 37)(  2)    6:52( 40)(  5)    8:59( 41)(  3)    6:53( 42)(  2)    6:48( 43)(  2)    4:30( 35)(  4)    9:39(100)( 11) 
                                                                                                  1:42( 33)(  4)    3:28( 31)(  3)    7:53( 34)(  2)   14:23( 32)(  2)   19:58( 44)(  2)   24:25( 36)(  2)   38:45( 39)(  2)   43:13( 37)(  2)   50:05( 40)(  2)   59:04( 41)(  2)   65:57( 42)(  2)   72:45( 43)(  2)   77:15( 35)(  2)   86:54(100)(  3) 
   4 Расько Юрій               м.Київ               КМС    28 1984 01:28:14   +10:45      4       1:39( 33)(  3)    1:44( 31)(  2)    4:39( 34)(  3)    7:15( 32)(  4)    5:28( 44)(  2)    4:55( 36)(  7)   14:42( 39)(  4)    8:11( 37)(  9)    8:10( 40)(  8)    8:42( 41)(  1)    6:41( 42)(  1)    7:46( 43)(  4)    4:16( 35)(  3)    3:58(100)(  2) 
                                                                                                  1:39( 33)(  3)    3:23( 31)(  2)    8:02( 34)(  3)   15:17( 32)(  4)   20:45( 44)(  3)   25:40( 36)(  4)   40:22( 39)(  4)   48:33( 37)(  4)   56:43( 40)(  4)   65:25( 41)(  4)   72:06( 42)(  3)   79:52( 43)(  3)   84:08( 35)(  4)   88:06(100)(  4) 
   5 Степаненко Роман          Львівська            КМС    25 1996 01:43:07   +25:38      5       1:45( 33)(  5)    1:53( 31)(  4)    4:46( 34)(  5)   11:00( 32)(  9)    5:52( 44)(  4)    4:25( 36)(  2)   17:57( 39)(  5)    7:53( 37)(  8)    5:54( 40)(  2)   13:02( 41)(  5)    8:02( 42)(  3)    9:58( 43)(  5)    4:47( 35)(  5)    5:45(100)(  8) 
                                                                                                  1:45( 33)(  5)    3:38( 31)(  4)    8:24( 34)(  4)   19:24( 32)(  6)   25:16( 44)(  5)   29:41( 36)(  5)   47:38( 39)(  5)   55:31( 37)(  5)   61:25( 40)(  5)   74:27( 41)(  5)   82:29( 42)(  5)   92:27( 43)(  5)   97:14( 35)(  5)  102:59(100)(  5) 
   6 Козачинський Олександр    Івано-Франківська    МС     15 1988 01:52:39   +35:10      6       2:08( 33)(  8)    1:58( 31)(  7)    6:12( 34)(  9)    9:37( 32)(  7)    7:09( 44)(  7)    5:25( 36)(  9)   18:58( 39)(  7)    6:50( 37)(  6)    7:08( 40)(  6)   15:12( 41)(  8)    9:47( 42)(  6)   13:01( 43)( 11)    3:45( 35)(  2)    5:20(100)(  6) 
                                                                                                  2:08( 33)(  8)    4:06( 31)(  5)   10:18( 34)(  7)   19:55( 32)(  8)   27:04( 44)(  7)   32:29( 36)(  7)   51:27( 39)(  6)   58:17( 37)(  7)   65:25( 40)(  6)   80:37( 41)(  6)   90:24( 42)(  6)  103:25( 43)(  6)  107:10( 35)(  6)  112:30(100)(  6) 
   7 Внуков Олександр          Харківська1          II     35 1984 01:55:32   +38:03      7       2:02( 33)(  6)    4:00( 31)( 12)    5:44( 34)(  8)    7:16( 32)(  5)    6:31( 44)(  6)    4:51( 36)(  5)   21:36( 39)( 10)    5:41( 37)(  3)   10:55( 40)( 11)   14:17( 41)(  6)   10:49( 42)(  8)   10:32( 43)(  6)    5:32( 35)(  8)    5:39(100)(  7) 
                                                                                                  2:02( 33)(  6)    6:02( 31)( 12)   11:46( 34)( 11)   19:02( 32)(  5)   25:33( 44)(  6)   30:24( 36)(  6)   52:00( 39)(  8)   57:41( 37)(  6)   68:36( 40)(  8)   82:53( 41)(  7)   93:42( 42)(  7)  104:14( 43)(  7)  109:46( 35)(  7)  115:25(100)(  7) 
   8 Внуков Андрій             Харківська2          II     47 1985 02:02:04   +44:35      8       2:16( 33)(  9)    1:54( 31)(  5)    6:38( 34)( 10)    9:05( 32)(  6)    7:15( 44)(  8)    6:08( 36)( 10)   18:31( 39)(  6)    7:15( 37)(  7)    6:49( 40)(  4)   17:05( 41)( 10)   10:46( 42)(  7)   11:34( 43)(  8)   11:58( 35)( 11)    4:39(100)(  4) 
                                                                                                  2:16( 33)(  9)    4:10( 31)(  7)   10:48( 34)(  9)   19:53( 32)(  7)   27:08( 44)(  8)   33:16( 36)(  8)   51:47( 39)(  7)   59:02( 37)(  8)   65:51( 40)(  7)   82:56( 41)(  8)   93:42( 42)(  7)  105:16( 43)(  8)  117:14( 35)(  8)  121:53(100)(  8) 
   9 Литвин Андрiй             Харківська1          I      41 1973 02:05:08   +47:39      9       2:32( 33)( 11)    2:22( 31)(  8)    7:06( 34)( 12)   11:04( 32)( 10)    7:56( 44)( 10)    5:11( 36)(  8)   19:36( 39)(  8)   12:33( 37)( 10)    7:44( 40)(  7)   16:12( 41)(  9)   11:48( 42)(  9)   10:32( 43)(  6)    5:14( 35)(  6)    5:10(100)(  5) 
                                                                                                  2:32( 33)( 11)    4:54( 31)(  9)   12:00( 34)( 12)   23:04( 32)( 10)   31:00( 44)( 10)   36:11( 36)(  9)   55:47( 39)(  9)   68:20( 37)(  9)   76:04( 40)(  9)   92:16( 41)(  9)  104:04( 42)(  9)  114:36( 43)(  9)  119:50( 35)(  9)  125:00(100)(  9) 
  10 Колесниченко Денис        Харківська2                 50 1981 02:24:18   +06:49     10       2:23( 33)( 10)    2:38( 31)( 11)    6:42( 34)( 11)    9:38( 32)(  8)    8:10( 44)( 11)    7:04( 36)( 12)   31:06( 39)( 12)   12:48( 37)( 11)    8:11( 40)(  9)   14:46( 41)(  7)   16:26( 42)( 10)   11:39( 43)(  9)    5:44( 35)(  9)    6:55(100)(  9) 
                                                                                                  2:23( 33)( 10)    5:01( 31)( 10)   11:43( 34)( 10)   21:21( 32)(  9)   29:31( 44)(  9)   36:35( 36)( 10)   67:41( 39)( 10)   80:29( 37)( 10)   88:40( 40)( 10)  103:26( 41)( 10)  119:52( 42)( 10)  131:31( 43)( 10)  137:15( 35)( 10)  144:10(100)( 10) 
  11 Євтєфєєв Максим           Харківська1          II     38 1974 02:36:22   +18:53     11       3:29( 33)( 12)    1:55( 31)(  6)    5:15( 34)(  6)   33:25( 32)( 11)    8:21( 44)( 12)    4:52( 36)(  6)   21:07( 39)(  9)    6:25( 37)(  5)   11:55( 40)( 12)   17:24( 41)( 11)   16:34( 42)( 11)   11:44( 43)( 10)    5:59( 35)( 10)    7:45(100)( 10) 
                                                                                                  3:29( 33)( 12)    5:24( 31)( 11)   10:39( 34)(  8)   44:04( 32)( 11)   52:25( 44)( 11)   57:17( 36)( 11)   78:24( 39)( 11)   84:49( 37)( 11)   96:44( 40)( 11)  114:08( 41)( 11)  130:42( 42)( 11)  142:26( 43)( 11)  148:25( 35)( 11)  156:10(100)( 11) 
  12 Ісаєв Дмитро              Харківська2          III    48 1987 непр.отм.                     2:06( 33)(  7)    2:22( 31)(  8)    5:23( 34)(  7)   52:44( 32)( 12)    7:19( 44)(  9)    6:24( 36)( 11)   22:00( 39)( 11)   14:49( 37)( 12)    8:35( 40)( 10) 
                                                                                                  2:06( 33)(  7)    4:28( 31)(  8)    9:51( 34)(  6)   62:35( 32)( 12)   69:54( 44)( 12)   76:18( 36)( 12)   98:18( 39)( 12)  113:07( 37)( 12)  121:42( 40)( 12) 

Ч40, 10 КП, 11.740 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 43)       4( 44)       5( 36)       6( 38)       7( 41)       8( 42)       9( 34)      10(100)   
   1 Гладковский Олег          Харківська1          II     36 1974 01:05:54   +00:00      1       3:24( 31)(  1)    8:05( 32)(  2)    3:51( 43)(  1)    6:53( 44)(  1)    4:20( 36)(  1)   14:25( 38)(  1)    5:54( 41)(  1)    7:51( 42)(  1)    6:16( 34)(  1)    4:47(100)(  1) 
                                                                                                  3:24( 31)(  1)   11:29( 32)(  1)   15:20( 43)(  1)   22:13( 44)(  1)   26:33( 36)(  1)   40:58( 38)(  1)   46:52( 41)(  1)   54:43( 42)(  1)   60:59( 34)(  1)   65:46(100)(  1) 
   2 Назаренко Станіслав       Харківська3          II     59 1975 01:20:06   +14:12      2       3:46( 31)(  2)    7:56( 32)(  1)    4:34( 43)(  3)    7:38( 44)(  2)    5:17( 36)(  3)   19:16( 38)(  5)    7:04( 41)(  2)    9:33( 42)(  2)    8:51( 34)(  5)    5:56(100)(  2) 
                                                                                                  3:46( 31)(  2)   11:42( 32)(  2)   16:16( 43)(  2)   23:54( 44)(  2)   29:11( 36)(  2)   48:27( 38)(  2)   55:31( 41)(  2)   65:04( 42)(  2)   73:55( 34)(  2)   79:51(100)(  2) 
   3 Чепур Олександр           Запорізька                  13 1959 01:26:26   +20:32      3       5:43( 31)(  6)    8:19( 32)(  3)    4:45( 43)(  4)    8:42( 44)(  3)    4:54( 36)(  2)   18:38( 38)(  3)    7:23( 41)(  3)   12:54( 42)(  4)    8:01( 34)(  2)    6:59(100)(  5) 
                                                                                                  5:43( 31)(  6)   14:02( 32)(  4)   18:47( 43)(  4)   27:29( 44)(  4)   32:23( 36)(  4)   51:01( 38)(  4)   58:24( 41)(  3)   71:18( 42)(  3)   79:19( 34)(  3)   86:18(100)(  3) 
   4 Якименко Віталій          Харківська1          I      45 1967 01:38:13   +32:19      4       4:17( 31)(  3)    8:42( 32)(  4)    4:32( 43)(  2)    8:52( 44)(  4)    5:46( 36)(  4)   18:04( 38)(  2)   14:13( 41)(  7)   17:30( 42)(  7)    8:45( 34)(  4)    7:22(100)(  6) 
                                                                                                  4:17( 31)(  3)   12:59( 32)(  3)   17:31( 43)(  3)   26:23( 44)(  3)   32:09( 36)(  3)   50:13( 38)(  3)   64:26( 41)(  4)   81:56( 42)(  4)   90:41( 34)(  4)   98:03(100)(  4) 
   5 Седашов Станiслав         Одеська              III    31 1970 01:47:35   +41:41      5       4:57( 31)(  4)   10:30( 32)(  5)    5:31( 43)(  5)    9:24( 44)(  5)    7:50( 36)(  7)   30:20( 38)(  7)    8:50( 41)(  4)   12:31( 42)(  3)   10:37( 34)(  6)    6:55(100)(  3) 
                                                                                                  4:57( 31)(  4)   15:27( 32)(  5)   20:58( 43)(  5)   30:22( 44)(  5)   38:12( 36)(  5)   68:32( 38)(  6)   77:22( 41)(  5)   89:53( 42)(  5)  100:30( 34)(  5)  107:25(100)(  5) 
   6 Крамаренко Віктор         Харківська3          II     58 1964 01:49:47   +43:53      6       5:02( 31)(  5)   22:17( 32)(  7)    5:53( 43)(  6)    9:32( 44)(  6)    6:09( 36)(  5)   19:05( 38)(  4)   11:22( 41)(  6)   13:32( 42)(  5)    8:23( 34)(  3)    8:21(100)(  7) 
                                                                                                  5:02( 31)(  5)   27:19( 32)(  7)   33:12( 43)(  7)   42:44( 44)(  7)   48:53( 36)(  7)   67:58( 38)(  5)   79:20( 41)(  6)   92:52( 42)(  6)  101:15( 34)(  6)  109:36(100)(  6) 
   7 Піщурніков Олег           Одеська                     29 1973 01:53:31   +47:37      7       5:51( 31)(  7)   11:59( 32)(  6)    6:44( 43)(  7)   11:59( 44)(  7)    7:22( 36)(  6)   27:13( 38)(  6)    9:18( 41)(  5)   13:53( 42)(  6)   12:02( 34)(  7)    6:56(100)(  4) 
                                                                                                  5:51( 31)(  7)   17:50( 32)(  6)   24:34( 43)(  6)   36:33( 44)(  6)   43:55( 36)(  6)   71:08( 38)(  7)   80:26( 41)(  7)   94:19( 42)(  7)  106:21( 34)(  7)  113:17(100)(  7) 

Ч60, 6 КП, 6.820 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 150

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 34)       2( 31)       3( 32)       4( 44)       5( 35)       6(100)   
   1 Купрієнко Олександр       Дніпропетровська     I       4 1949 01:21:05   +00:00      1      11:16( 34)(  1)   10:59( 31)(  1)   17:46( 32)(  1)   15:01( 44)(  1)   17:42( 35)(  1)    6:38(100)(  1) 
                                                                                                 11:16( 34)(  1)   22:15( 31)(  1)   40:01( 32)(  1)   55:02( 44)(  1)   72:44( 35)(  1)   79:22(100)(  1) 
Главный судья                                   Наточій Михайло
Главный секретарь                               Пустова Наталія