Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
Федерація спортивного орієнтування України
Федерація спортивного орієнтування Харківської області
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах
Кубок України зі спортивного орієнтування на велосипедах(7-9 етапи)
КОРОТКА
Заданий напрямок
23.09.2017, м.Чугуїв

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ

Ж14, 7 КП, 3.090 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 32)       4( 40)       5( 38)       6( 41)       7(100)   
   1 Чос Дарина                Львівська            IIю    27 2004 00:29:39   +00:00      1       2:20( 31)(  1)    4:13( 39)(  2)    4:43( 32)(  1)    8:41( 40)(  2)    4:15( 38)(  2)    2:33( 41)(  2)    2:17(100)(  1) 
                                                                                                  2:20( 31)(  1)    6:33( 39)(  1)   11:16( 32)(  1)   19:57( 40)(  2)   24:12( 38)(  2)   26:45( 41)(  2)   29:02(100)(  1) 
   2 Косміна Юля               Львівська            Iю     19 2003 00:30:01   +00:22      2       4:12( 31)(  2)    3:29( 39)(  1)    7:21( 32)(  2)    4:46( 40)(  1)    4:01( 38)(  1)    2:14( 41)(  1)    3:04(100)(  2) 
                                                                                                  4:12( 31)(  2)    7:41( 39)(  2)   15:02( 32)(  2)   19:48( 40)(  1)   23:49( 38)(  1)   26:03( 41)(  1)   29:07(100)(  2) 

Ж17, 8 КП, 4.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 32)       4( 42)       5( 37)       6( 40)       7( 41)       8(100)   
   1 Маланчук Надія            Львівська            I      20 2001 00:34:48   +00:00      1       2:12( 31)(  1)    3:21( 39)(  1)    3:25( 32)(  1)    5:55( 42)(  1)    6:14( 37)(  2)    3:10( 40)(  1)    7:10( 41)(  2)    2:41(100)(  1) 
                                                                                                  2:12( 31)(  1)    5:33( 39)(  1)    8:58( 32)(  1)   14:53( 42)(  1)   21:07( 37)(  1)   24:17( 40)(  1)   31:27( 41)(  1)   34:08(100)(  1) 
   2 Сотула Валерія            Дніпропетровська     III     9 2002 00:47:54   +13:06      2       2:27( 31)(  2)    3:33( 39)(  2)    4:15( 32)(  2)   19:02( 42)(  2)    5:00( 37)(  1)    3:37( 40)(  2)    6:21( 41)(  1)    2:54(100)(  2) 
                                                                                                  2:27( 31)(  2)    6:00( 39)(  2)   10:15( 32)(  2)   29:17( 42)(  2)   34:17( 37)(  2)   37:54( 40)(  2)   44:15( 41)(  2)   47:09(100)(  2) 

Ж20, 8 КП, 4.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 32)       4( 42)       5( 37)       6( 40)       7( 41)       8(100)   
   1 Муханова Христина         Львівська            I      22 2001 00:35:44   +00:00      1       2:05( 31)(  1)    4:49( 39)(  1)    2:48( 32)(  1)    7:21( 42)(  1)    1:56( 37)(  1)    3:35( 40)(  1)    9:17( 41)(  1)    3:07(100)(  1) 
                                                                                                  2:05( 31)(  1)    6:54( 39)(  1)    9:42( 32)(  1)   17:03( 42)(  1)   18:59( 37)(  1)   22:34( 40)(  1)   31:51( 41)(  1)   34:58(100)(  1) 

Ж21А, 8 КП, 4.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 32)       4( 42)       5( 37)       6( 40)       7( 41)       8(100)   
   1 Колосарь Вера             Харківська2          III    51 1989 00:30:08   +00:00      1       2:51( 31)(  1)    3:20( 39)(  1)    2:59( 32)(  1)    5:15( 42)(  1)    2:26( 37)(  2)    3:00( 40)(  1)    6:39( 41)(  1)    2:53(100)(  1) 
                                                                                                  2:51( 31)(  1)    6:11( 39)(  1)    9:10( 32)(  1)   14:25( 42)(  1)   16:51( 37)(  1)   19:51( 40)(  1)   26:30( 41)(  1)   29:23(100)(  1) 
   2 Саніна Ірина              Харківська3          III    61 1984 00:40:49   +10:41      2       3:34( 31)(  2)    3:50( 39)(  2)    3:53( 32)(  2)   10:38( 42)(  2)    2:20( 37)(  1)    5:09( 40)(  2)    7:31( 41)(  2)    3:08(100)(  2) 
                                                                                                  3:34( 31)(  2)    7:24( 39)(  2)   11:17( 32)(  2)   21:55( 42)(  2)   24:15( 37)(  2)   29:24( 40)(  2)   36:55( 41)(  2)   40:03(100)(  2) 

Ж21Е, 8 КП, 5.750 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 39)       2( 32)       3( 41)       4( 33)       5( 42)       6( 37)       7( 38)       8(100)   
   1 Батурина Ганна            Харківська2          I      46 1983 00:33:35   +00:00      1       4:15( 39)(  1)    2:10( 32)(  1)    5:17( 41)(  2)    8:38( 33)(  2)    4:15( 42)(  1)    1:29( 37)(  2)    4:05( 38)(  2)    2:54(100)(  1) 
                                                                                                  4:15( 39)(  1)    6:25( 32)(  1)   11:42( 41)(  2)   20:20( 33)(  1)   24:35( 42)(  1)   26:04( 37)(  1)   30:09( 38)(  1)   33:03(100)(  1) 
   2 Пустова Наталiя           Харківська1          МС     42 1983 00:38:41   +05:06      2       4:23( 39)(  2)    2:43( 32)(  3)    3:52( 41)(  1)   12:10( 33)(  5)    6:16( 42)(  2)    1:27( 37)(  1)    4:04( 38)(  1)    3:10(100)(  2) 
                                                                                                  4:23( 39)(  2)    7:06( 32)(  2)   10:58( 41)(  1)   23:08( 33)(  2)   29:24( 42)(  2)   30:51( 37)(  2)   34:55( 38)(  2)   38:05(100)(  2) 
   3 Тарнавська Iрина          Дніпропетровська     МС     10 1982 00:43:07   +09:32      3       5:22( 39)(  3)    3:16( 32)(  5)    6:19( 41)(  5)    9:25( 33)(  3)    7:36( 42)(  3)    1:39( 37)(  3)    4:59( 38)(  3)    3:48(100)(  4) 
                                                                                                  5:22( 39)(  3)    8:38( 32)(  3)   14:57( 41)(  3)   24:22( 33)(  3)   31:58( 42)(  3)   33:37( 37)(  3)   38:36( 38)(  3)   42:24(100)(  3) 
   4 Ратушна Катерина          Харківська2          I      55 1990 00:44:37   +11:02      4       7:26( 39)(  6)    2:26( 32)(  2)    6:01( 41)(  4)    8:29( 33)(  1)    7:45( 42)(  5)    1:48( 37)(  5)    5:18( 38)(  5)    4:46(100)(  7) 
                                                                                                  7:26( 39)(  6)    9:52( 32)(  5)   15:53( 41)(  4)   24:22( 33)(  3)   32:07( 42)(  4)   33:55( 37)(  4)   39:13( 38)(  4)   43:59(100)(  4) 
   5 Подруцька Наталiя         Одеська                     30 1981 00:56:21   +22:46      5       5:25( 39)(  4)    3:14( 32)(  4)    7:30( 41)(  7)   10:54( 33)(  4)   17:54( 42)(  7)    1:42( 37)(  4)    5:01( 38)(  4)    4:00(100)(  5) 
                                                                                                  5:25( 39)(  4)    8:39( 32)(  4)   16:09( 41)(  5)   27:03( 33)(  5)   44:57( 42)(  6)   46:39( 37)(  6)   51:40( 38)(  5)   55:40(100)(  5) 
   6 Серьогіна Ольга           Харківська1          II     43 1981 00:56:41   +23:06      6       7:06( 39)(  5)    3:17( 32)(  6)    6:00( 41)(  3)   20:05( 33)(  7)    7:44( 42)(  4)    2:08( 37)(  6)    6:07( 38)(  6)    3:36(100)(  3) 
                                                                                                  7:06( 39)(  5)   10:23( 32)(  6)   16:23( 41)(  6)   36:28( 33)(  7)   44:12( 42)(  5)   46:20( 37)(  5)   52:27( 38)(  6)   56:03(100)(  6) 
   7 Кодак Дар’я               Харківська2          II     49 1991 01:02:34   +28:59      7       8:56( 39)(  7)    4:03( 32)(  7)    6:49( 41)(  6)   14:18( 33)(  6)   12:45( 42)(  6)    2:15( 37)(  7)    7:55( 38)(  7)    4:45(100)(  6) 
                                                                                                  8:56( 39)(  7)   12:59( 32)(  7)   19:48( 41)(  7)   34:06( 33)(  6)   46:51( 42)(  7)   49:06( 37)(  7)   57:01( 38)(  7)   61:46(100)(  7) 

Ч14, 8 КП, 4.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 32)       4( 42)       5( 37)       6( 40)       7( 41)       8(100)   
   1 Клименко Вадим            Дніпропетровська     III     2 2003 00:30:29   +00:00      1       2:17( 31)(  2)    3:24( 39)(  3)    3:04( 32)(  2)    6:51( 42)(  2)    2:10( 37)(  2)    3:08( 40)(  2)    5:44( 41)(  2)    3:14(100)(  3) 
                                                                                                  2:17( 31)(  2)    5:41( 39)(  3)    8:45( 32)(  3)   15:36( 42)(  2)   17:46( 37)(  2)   20:54( 40)(  2)   26:38( 41)(  1)   29:52(100)(  1) 
   2 Самойленко Дмитрий        Дніпропетровська     III     6 2001 00:32:23   +01:54      2       2:01( 31)(  1)    2:30( 39)(  1)    4:07( 32)(  4)    8:56( 42)(  3)    2:14( 37)(  3)    3:11( 40)(  3)    5:38( 41)(  1)    3:09(100)(  2) 
                                                                                                  2:01( 31)(  1)    4:31( 39)(  1)    8:38( 32)(  2)   17:34( 42)(  3)   19:48( 37)(  3)   22:59( 40)(  3)   28:37( 41)(  2)   31:46(100)(  2) 
   3 Семприх Андріан           Львівська            Iю     23 2005 00:55:40   +25:11      3       2:18( 31)(  3)    3:11( 39)(  2)    3:00( 32)(  1)    6:32( 42)(  1)    1:42( 37)(  1)    3:05( 40)(  1)   32:05( 41)(  4)    3:07(100)(  1) 
                                                                                                  2:18( 31)(  3)    5:29( 39)(  2)    8:29( 32)(  1)   15:01( 42)(  1)   16:43( 37)(  1)   19:48( 40)(  1)   51:53( 41)(  3)   55:00(100)(  3) 
   4 Горелков Максим           Харківська1          IIIю   37 2005 02:01:36   +31:07      4      45:33( 31)(  5)    4:51( 39)(  5)    4:49( 32)(  5)   17:17( 42)(  4)    3:14( 37)(  4)    3:46( 40)(  4)   30:32( 41)(  3)   10:33(100)(  4) 
                                                                                                 45:33( 31)(  5)   50:24( 39)(  5)   55:13( 32)(  5)   72:30( 42)(  4)   75:44( 37)(  4)   79:30( 40)(  4)  110:02( 41)(  4)  120:35(100)(  4) 
   5 Рожков Єгор               Львівська            IIю    24 2007 непр.отм.                    29:15( 31)(  4)    4:10( 39)(  4)    3:31( 32)(  3) 
                                                                                                 29:15( 31)(  4)   33:25( 39)(  4)   36:56( 32)(  4) 

Ч17, 8 КП, 5.750 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 39)       2( 32)       3( 41)       4( 33)       5( 42)       6( 37)       7( 38)       8(100)   
   1 Коструб Максим            Івано-Франківська    КМС    16 2002 00:47:52   +00:00      1       4:45( 39)(  1)    2:25( 32)(  1)    4:56( 41)(  1)   14:56( 33)(  4)    8:52( 42)(  3)    1:43( 37)(  3)    5:13( 38)(  4)    4:14(100)(  4) 
                                                                                                  4:45( 39)(  1)    7:10( 32)(  1)   12:06( 41)(  1)   27:02( 33)(  1)   35:54( 42)(  1)   37:37( 37)(  1)   42:50( 38)(  1)   47:04(100)(  1) 
   2 Карапиш Деніс             Дніпропетровська     II      1 2001 00:48:03   +00:11      2       8:43( 39)(  3)    2:46( 32)(  4)    6:40( 41)(  3)   11:38( 33)(  3)    8:07( 42)(  1)    1:39( 37)(  2)    4:43( 38)(  1)    3:14(100)(  2) 
                                                                                                  8:43( 39)(  3)   11:29( 32)(  3)   18:09( 41)(  2)   29:47( 33)(  2)   37:54( 42)(  2)   39:33( 37)(  2)   44:16( 38)(  2)   47:30(100)(  2) 
   3 Рябовий Максим            Дніпропетровська     II      8 2002 00:56:00   +08:08      3      15:01( 39)(  4)    2:25( 32)(  1)   10:00( 41)(  4)   10:25( 33)(  1)    8:07( 42)(  1)    1:31( 37)(  1)    4:51( 38)(  2)    3:05(100)(  1) 
                                                                                                 15:01( 39)(  4)   17:26( 32)(  4)   27:26( 41)(  3)   37:51( 33)(  3)   45:58( 42)(  3)   47:29( 37)(  3)   52:20( 38)(  3)   55:25(100)(  3) 
   4 Худяк Олександр           Івано-Франківська    I      17 2001 01:05:10   +17:18      4      25:29( 39)(  5)    2:47( 32)(  5)    5:28( 41)(  2)   10:46( 33)(  2)    9:33( 42)(  4)    1:45( 37)(  4)    4:55( 38)(  3)    3:50(100)(  3) 
                                                                                                 25:29( 39)(  5)   28:16( 32)(  5)   33:44( 41)(  4)   44:30( 33)(  4)   54:03( 42)(  4)   55:48( 37)(  4)   60:43( 38)(  4)   64:33(100)(  4) 
   5 Комбаров Олександр        Харківська2          II     52 2001 непр.отм.                     8:38( 39)(  2)    2:36( 32)(  3)   28:08( 41)(  5) 
                                                                                                  8:38( 39)(  2)   11:14( 32)(  2)   39:22( 41)(  5) 

Ч20, 9 КП, 6.660 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 40)       4( 37)       5( 36)       6( 34)       7( 42)       8( 41)       9(100)   
   1 Наточій Сергій            Харківська2          КМС    53 1998 00:32:26   +00:00      1       1:49( 31)(  2)    3:13( 39)(  3)    5:14( 40)(  1)    2:16( 37)(  1)    5:23( 36)(  1)    3:29( 34)(  1)    4:20( 42)(  1)    4:17( 41)(  1)    1:52(100)(  1) 
                                                                                                  1:49( 31)(  2)    5:02( 39)(  3)   10:16( 40)(  1)   12:32( 37)(  1)   17:55( 36)(  1)   21:24( 34)(  1)   25:44( 42)(  1)   30:01( 41)(  1)   31:53(100)(  1) 
   2 Безрукий Павло            Івано-Франківська    КМС    14 2001 00:36:18   +03:52      2       1:55( 31)(  4)    2:20( 39)(  1)    6:24( 40)(  3)    2:23( 37)(  2)    5:52( 36)(  2)    3:52( 34)(  2)    5:16( 42)(  2)    5:32( 41)(  2)    2:11(100)(  2) 
                                                                                                  1:55( 31)(  4)    4:15( 39)(  1)   10:39( 40)(  2)   13:02( 37)(  2)   18:54( 36)(  2)   22:46( 34)(  2)   28:02( 42)(  2)   33:34( 41)(  2)   35:45(100)(  2) 
   3 Курочкін Дмитро           Дніпропетровська     КМС     5 1998 00:44:24   +11:58      3       2:44( 31)(  5)    2:50( 39)(  2)    6:13( 40)(  2)    2:49( 37)(  4)    8:01( 36)(  4)    4:49( 34)(  4)    7:02( 42)(  5)    6:32( 41)(  3)    2:49(100)(  4) 
                                                                                                  2:44( 31)(  5)    5:34( 39)(  4)   11:47( 40)(  3)   14:36( 37)(  3)   22:37( 36)(  3)   27:26( 34)(  3)   34:28( 42)(  3)   41:00( 41)(  3)   43:49(100)(  3) 
   4 Чень Петро                Львівська            I      26 1998 00:54:54   +22:28      4       5:12( 31)(  6)    3:26( 39)(  5)    7:58( 40)(  4)    2:35( 37)(  3)    6:34( 36)(  3)    8:45( 34)(  5)    6:45( 42)(  4)   10:04( 41)(  5)    3:02(100)(  5) 
                                                                                                  5:12( 31)(  6)    8:38( 39)(  6)   16:36( 40)(  4)   19:11( 37)(  4)   25:45( 36)(  4)   34:30( 34)(  4)   41:15( 42)(  4)   51:19( 41)(  4)   54:21(100)(  4) 
   5 Муханов Ярослав           Львівська            I      21 1999 01:02:41   +30:15      5       1:54( 31)(  3)    6:34( 39)(  6)   20:02( 40)(  6)    3:24( 37)(  6)   10:05( 36)(  5)    4:21( 34)(  3)    5:55( 42)(  3)    7:20( 41)(  4)    2:36(100)(  3) 
                                                                                                  1:54( 31)(  3)    8:28( 39)(  5)   28:30( 40)(  6)   31:54( 37)(  6)   41:59( 36)(  5)   46:20( 34)(  5)   52:15( 42)(  5)   59:35( 41)(  5)   62:11(100)(  5) 
   6 Писарский Ігор            Дніпропетровська     III     7 2001 непр.отм.                     1:27( 31)(  1)    3:23( 39)(  4)   15:00( 40)(  5)    3:05( 37)(  5) 
                                                                                                  1:27( 31)(  1)    4:50( 39)(  2)   19:50( 40)(  5)   22:55( 37)(  5) 

Ч21А, 9 КП, 6.660 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 40)       4( 37)       5( 36)       6( 34)       7( 42)       8( 41)       9(100)   
   1 Садовой Виталий           Харківська3          I      70 1995 00:35:29   +00:00      1       2:24( 31)(  4)    2:22( 39)(  1)    5:25( 40)(  1)    2:21( 37)(  1)    6:28( 36)(  2)    5:40( 34)(  5)    4:11( 42)(  1)    4:14( 41)(  1)    1:51(100)(  1) 
                                                                                                  2:24( 31)(  4)    4:46( 39)(  2)   10:11( 40)(  2)   12:32( 37)(  2)   19:00( 36)(  2)   24:40( 34)(  2)   28:51( 42)(  2)   33:05( 41)(  1)   34:56(100)(  1) 
   2 Санін Андрій              Харківська3          III    60 1984 00:37:36   +02:07      2       1:33( 31)(  1)    2:36( 39)(  3)    5:31( 40)(  2)    2:34( 37)(  2)    6:24( 36)(  1)    3:50( 34)(  2)    5:43( 42)(  3)    6:47( 41)(  3)    2:03(100)(  2) 
                                                                                                  1:33( 31)(  1)    4:09( 39)(  1)    9:40( 40)(  1)   12:14( 37)(  1)   18:38( 36)(  1)   22:28( 34)(  1)   28:11( 42)(  1)   34:58( 41)(  2)   37:01(100)(  2) 
   3 Тягло Павло               Одеська                     32 1979 00:45:56   +10:27      3       4:08( 31)(  5)    2:22( 39)(  1)    5:38( 40)(  3)    3:15( 37)(  4)    7:26( 36)(  3)    3:33( 34)(  1)    5:10( 42)(  2)    7:09( 41)(  4)    6:31(100)(  5) 
                                                                                                  4:08( 31)(  5)    6:30( 39)(  4)   12:08( 40)(  4)   15:23( 37)(  4)   22:49( 36)(  4)   26:22( 34)(  4)   31:32( 42)(  3)   38:41( 41)(  3)   45:12(100)(  3) 
   4 Шишкин Едуард             Харківська2          III    57 1987 01:08:58   +33:29      4       1:59( 31)(  3)    9:11( 39)(  5)   19:44( 40)(  5)    5:29( 37)(  5)    8:17( 36)(  5)    5:00( 34)(  4)    7:29( 42)(  4)    6:39( 41)(  2)    4:23(100)(  4) 
                                                                                                  1:59( 31)(  3)   11:10( 39)(  5)   30:54( 40)(  5)   36:23( 37)(  5)   44:40( 36)(  5)   49:40( 34)(  5)   57:09( 42)(  4)   63:48( 41)(  4)   68:11(100)(  4) 
   5 Черногоров Андрій         Харківська3          II     62 1980 01:14:44   +39:15      5       1:43( 31)(  2)    3:15( 39)(  4)    6:45( 40)(  4)    2:40( 37)(  3)    7:34( 36)(  4)    4:05( 34)(  3)   38:03( 42)(  5)    7:34( 41)(  5)    2:33(100)(  3) 
                                                                                                  1:43( 31)(  2)    4:58( 39)(  3)   11:43( 40)(  3)   14:23( 37)(  3)   21:57( 36)(  3)   26:02( 34)(  3)   64:05( 42)(  5)   71:39( 41)(  5)   74:12(100)(  5) 

Ч21Е, 10 КП, 7.900 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 33)       4( 34)       5( 35)       6( 36)       7( 37)       8( 38)       9( 41)      10(100)   
   1 Хасаншин Ренат            Харківська1          КМС    44 1983 00:31:33   +00:00      1       1:24( 31)(  2)    3:09( 32)(  1)    6:00( 33)(  1)    7:00( 34)(  2)    1:44( 35)(  1)    2:32( 36)(  1)    3:34( 37)(  1)    2:55( 38)(  1)    1:07( 41)(  1)    1:39(100)(  1) 
                                                                                                  1:24( 31)(  2)    4:33( 32)(  1)   10:33( 33)(  1)   17:33( 34)(  1)   19:17( 35)(  1)   21:49( 36)(  1)   25:23( 37)(  1)   28:18( 38)(  1)   29:25( 41)(  1)   31:04(100)(  1) 
   2 Касьянов Олександр        Закарпатська         МС     12 1994 00:36:11   +04:38      2       1:23( 31)(  1)    3:34( 32)(  2)    6:49( 33)(  2)    7:19( 34)(  3)    2:09( 35)(  2)    2:45( 36)(  3)    4:13( 37)(  3)    4:05( 38)(  2)    1:29( 41)(  2)    1:58(100)(  3) 
                                                                                                  1:23( 31)(  1)    4:57( 32)(  2)   11:46( 33)(  2)   19:05( 34)(  2)   21:14( 35)(  2)   23:59( 36)(  2)   28:12( 37)(  2)   32:17( 38)(  2)   33:46( 41)(  2)   35:44(100)(  2) 
   3 Расько Юрій               м.Київ               КМС    28 1984 00:38:45   +07:12      3       1:40( 31)(  5)    4:03( 32)(  5)    7:59( 33)(  4)    6:58( 34)(  1)    3:23( 35)(  8)    2:38( 36)(  2)    3:39( 37)(  2)    4:24( 38)(  3)    1:34( 41)(  3)    1:57(100)(  2) 
                                                                                                  1:40( 31)(  5)    5:43( 32)(  5)   13:42( 33)(  4)   20:40( 34)(  3)   24:03( 35)(  3)   26:41( 36)(  3)   30:20( 37)(  3)   34:44( 38)(  3)   36:18( 41)(  3)   38:15(100)(  3) 
   4 Степаненко Роман          Львівська            КМС    25 1996 00:44:14   +12:41      4       1:30( 31)(  4)    3:55( 32)(  4)    7:30( 33)(  3)   10:14( 34)(  5)    2:31( 35)(  3)    2:47( 36)(  4)    6:00( 37)(  4)    4:36( 38)(  4)    2:40( 41)(  8)    1:58(100)(  3) 
                                                                                                  1:30( 31)(  4)    5:25( 32)(  4)   12:55( 33)(  3)   23:09( 34)(  4)   25:40( 35)(  4)   28:27( 36)(  4)   34:27( 37)(  4)   39:03( 38)(  4)   41:43( 41)(  4)   43:41(100)(  4) 
   5 Внуков Олександр          Харківська1          II     35 1984 00:49:38   +18:05      5       2:03( 31)(  6)    4:28( 32)(  7)    8:18( 33)(  5)   10:28( 34)(  6)    2:49( 35)(  4)    3:02( 36)(  5)    9:04( 37)(  9)    5:07( 38)(  6)    1:43( 41)(  4)    2:06(100)(  5) 
                                                                                                  2:03( 31)(  6)    6:31( 32)(  7)   14:49( 33)(  6)   25:17( 34)(  5)   28:06( 35)(  5)   31:08( 36)(  5)   40:12( 37)(  5)   45:19( 38)(  5)   47:02( 41)(  5)   49:08(100)(  5) 
   6 Козачинський Олександр    Івано-Франківська    МС     15 1988 00:54:37   +23:04      6       2:09( 31)(  8)    8:15( 32)( 10)    8:54( 33)(  7)    9:43( 34)(  4)    2:59( 35)(  6)    3:27( 36)(  6)    8:51( 37)(  8)    5:11( 38)(  7)    1:54( 41)(  7)    2:35(100)(  9) 
                                                                                                  2:09( 31)(  8)   10:24( 32)( 10)   19:18( 33)( 10)   29:01( 34)(  7)   32:00( 35)(  6)   35:27( 36)(  6)   44:18( 37)(  6)   49:29( 38)(  6)   51:23( 41)(  6)   53:58(100)(  6) 
   7 Євтєфєєв Максим           Харківська1          II     38 1974 00:56:19   +24:46      7       2:25( 31)( 10)    5:21( 32)(  9)   10:24( 33)(  9)   15:30( 34)(  8)    3:01( 35)(  7)    3:29( 36)(  7)    6:16( 37)(  6)    5:13( 38)(  8)    1:51( 41)(  6)    2:16(100)(  6) 
                                                                                                  2:25( 31)( 10)    7:46( 32)(  9)   18:10( 33)(  9)   33:40( 34)(  8)   36:41( 35)(  8)   40:10( 36)(  8)   46:26( 37)(  7)   51:39( 38)(  7)   53:30( 41)(  7)   55:46(100)(  7) 
   8 Колесниченко Денис        Харківська2                 50 1981 00:57:00   +25:27      8       2:05( 31)(  7)    4:18( 32)(  6)   11:41( 33)( 10)   16:11( 34)(  9)    2:57( 35)(  5)    3:57( 36)(  9)    6:08( 37)(  5)    5:06( 38)(  5)    1:45( 41)(  5)    2:19(100)(  7) 
                                                                                                  2:05( 31)(  7)    6:23( 32)(  6)   18:04( 33)(  8)   34:15( 34)(  9)   37:12( 35)(  9)   41:09( 36)(  9)   47:17( 37)(  9)   52:23( 38)(  8)   54:08( 41)(  8)   56:27(100)(  8) 
   9 Внуков Андрій             Харківська2          II     47 1985 01:05:37   +34:04      9       2:17( 31)(  9)    5:20( 32)(  8)    8:43( 33)(  6)   11:16( 34)(  7)    6:16( 35)(  9)    3:53( 36)(  8)    8:43( 37)(  7)   13:15( 38)(  9)    2:58( 41)(  9)    2:23(100)(  8) 
                                                                                                  2:17( 31)(  9)    7:37( 32)(  8)   16:20( 33)(  7)   27:36( 34)(  6)   33:52( 35)(  7)   37:45( 36)(  7)   46:28( 37)(  8)   59:43( 38)(  9)   62:41( 41)(  9)   65:04(100)(  9) 
  10 Грудецький Євген          Львівська            КМС    18 1997 непр.отм.                     1:27( 31)(  3)    3:43( 32)(  3)    9:34( 33)(  8) 
                                                                                                  1:27( 31)(  3)    5:10( 32)(  3)   14:44( 33)(  5) 

Ч40, 9 КП, 6.660 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 40)       4( 37)       5( 36)       6( 34)       7( 42)       8( 41)       9(100)   
   1 Гладковский Олег          Харківська1          II     36 1974 00:32:21   +00:00      1       1:31( 31)(  1)    2:19( 39)(  1)    5:05( 40)(  1)    2:25( 37)(  1)    5:04( 36)(  1)    3:12( 34)(  1)    4:59( 42)(  1)    5:14( 41)(  2)    2:03(100)(  1) 
                                                                                                  1:31( 31)(  1)    3:50( 39)(  1)    8:55( 40)(  1)   11:20( 37)(  1)   16:24( 36)(  1)   19:36( 34)(  1)   24:35( 42)(  1)   29:49( 41)(  1)   31:52(100)(  1) 
   2 Крамаренко Віктор         Харківська3          II     58 1964 00:35:44   +03:23      2       1:47( 31)(  2)    2:27( 39)(  2)    5:20( 40)(  3)    2:31( 37)(  2)    5:57( 36)(  2)    4:11( 34)(  3)    5:29( 42)(  2)    5:05( 41)(  1)    2:14(100)(  2) 
                                                                                                  1:47( 31)(  2)    4:14( 39)(  2)    9:34( 40)(  3)   12:05( 37)(  2)   18:02( 36)(  2)   22:13( 34)(  2)   27:42( 42)(  2)   32:47( 41)(  2)   35:01(100)(  2) 
   3 Чепур Олександр           Запорізька                  13 1959 00:37:56   +05:35      3       1:47( 31)(  2)    2:30( 39)(  3)    5:15( 40)(  2)    2:36( 37)(  3)    7:16( 36)(  3)    4:18( 34)(  4)    5:35( 42)(  3)    5:23( 41)(  3)    2:30(100)(  4) 
                                                                                                  1:47( 31)(  2)    4:17( 39)(  3)    9:32( 40)(  2)   12:08( 37)(  3)   19:24( 36)(  3)   23:42( 34)(  3)   29:17( 42)(  3)   34:40( 41)(  3)   37:10(100)(  3) 
   4 Плохой Сергей             Харківська2          I      54 1972 00:41:45   +09:24      4       1:57( 31)(  4)    2:34( 39)(  4)    6:07( 40)(  4)    2:47( 37)(  4)    8:26( 36)(  6)    3:48( 34)(  2)    6:30( 42)(  5)    6:39( 41)(  4)    2:23(100)(  3) 
                                                                                                  1:57( 31)(  4)    4:31( 39)(  4)   10:38( 40)(  4)   13:25( 37)(  4)   21:51( 36)(  4)   25:39( 34)(  4)   32:09( 42)(  4)   38:48( 41)(  4)   41:11(100)(  4) 
   5 Седашов Станiслав         Одеська              III    31 1970 00:51:05   +18:44      5       2:35( 31)(  7)    3:58( 39)(  7)    6:49( 40)(  5)    3:10( 37)(  6)    7:53( 36)(  5)    5:33( 34)(  6)    6:33( 42)(  6)    9:39( 41)(  6)    4:19(100)(  6) 
                                                                                                  2:35( 31)(  7)    6:33( 39)(  7)   13:22( 40)(  6)   16:32( 37)(  6)   24:25( 36)(  6)   29:58( 34)(  6)   36:31( 42)(  6)   46:10( 41)(  6)   50:29(100)(  5) 
   6 Піщурніков Олег           Одеська                     29 1973 00:56:13   +23:52      6       2:15( 31)(  6)    2:54( 39)(  6)   12:08( 40)(  7)    3:35( 37)(  7)    9:04( 36)(  7)    6:26( 34)(  7)    7:48( 42)(  7)    8:46( 41)(  5)    2:38(100)(  5) 
                                                                                                  2:15( 31)(  6)    5:09( 39)(  6)   17:17( 40)(  7)   20:52( 37)(  7)   29:56( 36)(  7)   36:22( 34)(  7)   44:10( 42)(  7)   52:56( 41)(  7)   55:34(100)(  6) 
   7 Якименко Віталій          Харківська1          I      45 1967 непр.отм.                     1:57( 31)(  4)    2:42( 39)(  5)    8:10( 40)(  6)    2:58( 37)(  5)    7:16( 36)(  3)    4:55( 34)(  5)    5:43( 42)(  4)   10:26( 41)(  7) 
                                                                                                  1:57( 31)(  4)    4:39( 39)(  5)   12:49( 40)(  5)   15:47( 37)(  5)   23:03( 36)(  5)   27:58( 34)(  5)   33:41( 42)(  5)   44:07( 41)(  5) 

Ч60, 8 КП, 4.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 60

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 39)       3( 32)       4( 42)       5( 37)       6( 40)       7( 41)       8(100)   
   1 Купрієнко Олександр       Дніпропетровська     I       4 1949 00:33:02   +00:00      1       2:49( 31)(  1)    3:50( 39)(  1)    3:18( 32)(  1)    6:46( 42)(  1)    2:04( 37)(  1)    3:24( 40)(  1)    7:26( 41)(  1)    2:45(100)(  1) 
                                                                                                  2:49( 31)(  1)    6:39( 39)(  1)    9:57( 32)(  1)   16:43( 42)(  1)   18:47( 37)(  1)   22:11( 40)(  1)   29:37( 41)(  1)   32:22(100)(  1) 
Главный судья                                   Наточій Михайло
Главный секретарь                               Пустова Наталія