Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
Федерація спортивного орієнтування України
Федерація спортивного орієнтування Харківської області
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах
Кубок України зі спортивного орієнтування на велосипедах(7-9 етапи)
СЕРЕДНЯ
Заданий напрямок
23.09.2017, м.Чугуїв

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ

Ж14, 6 КП, 4.830 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 42)       2( 34)       3( 31)       4( 41)       5( 44)       6(100)   
   1 Чос Дарина                Львівська            IIю    27 2004 01:01:09   +00:00      1       9:41( 42)(  2)    2:05( 34)(  1)    3:28( 31)(  1)   24:25( 41)(  1)   14:55( 44)(  2)    5:48(100)(  2) 
                                                                                                  9:41( 42)(  2)   11:46( 34)(  1)   15:14( 31)(  1)   39:39( 41)(  1)   54:34( 44)(  1)   60:22(100)(  1) 
   2 Косміна Юля               Львівська            Iю     19 2003 01:05:07   +03:58      2       9:27( 42)(  1)    2:21( 34)(  2)    7:21( 31)(  2)   26:41( 41)(  2)   14:49( 44)(  1)    3:45(100)(  1) 
                                                                                                  9:27( 42)(  1)   11:48( 34)(  2)   19:09( 31)(  2)   45:50( 41)(  2)   60:39( 44)(  2)   64:24(100)(  2) 

Ж17, 7 КП, 5.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 42)       2( 47)       3( 31)       4( 40)       5( 41)       6( 44)       7(100)   
   1 Маланчук Надія            Львівська            I      20 2001 00:48:14   +00:00      1       7:47( 42)(  1)    5:31( 47)(  1)    6:05( 31)(  1)    3:52( 40)(  1)    2:43( 41)(  1)   17:24( 44)(  1)    4:14(100)(  1) 
                                                                                                  7:47( 42)(  1)   13:18( 47)(  1)   19:23( 31)(  1)   23:15( 40)(  1)   25:58( 41)(  1)   43:22( 44)(  1)   47:36(100)(  1) 
   2 Сотула Валерія            Дніпропетровська     III     9 2002 01:13:31   +25:17      2      10:00( 42)(  2)    8:44( 47)(  2)    6:50( 31)(  2)    4:16( 40)(  2)    2:52( 41)(  2)   34:11( 44)(  2)    5:46(100)(  2) 
                                                                                                 10:00( 42)(  2)   18:44( 47)(  2)   25:34( 31)(  2)   29:50( 40)(  2)   32:42( 41)(  2)   66:53( 44)(  2)   72:39(100)(  2) 

Ж20, 7 КП, 5.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 42)       2( 47)       3( 31)       4( 40)       5( 41)       6( 44)       7(100)   
   1 Муханова Христина         Львівська            I      22 2001 00:45:03   +00:00      1       8:24( 42)(  2)    7:00( 47)(  2)    4:18( 31)(  1)    4:36( 40)(  1)    2:28( 41)(  2)   14:16( 44)(  2)    3:21(100)(  1) 
                                                                                                  8:24( 42)(  2)   15:24( 47)(  2)   19:42( 31)(  2)   24:18( 40)(  1)   26:46( 41)(  1)   41:02( 44)(  1)   44:23(100)(  1) 
   2 Колижук Світлана          Дніпропетровська     II      3 2002 01:16:01   +30:58      2       7:31( 42)(  1)    5:10( 47)(  1)    6:19( 31)(  2)   37:05( 40)(  2)    2:22( 41)(  1)   12:09( 44)(  1)    4:32(100)(  2) 
                                                                                                  7:31( 42)(  1)   12:41( 47)(  1)   19:00( 31)(  1)   56:05( 40)(  2)   58:27( 41)(  2)   70:36( 44)(  2)   75:08(100)(  2) 

Ж21А, 7 КП, 5.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 42)       2( 47)       3( 31)       4( 40)       5( 41)       6( 44)       7(100)   
   1 Колосарь Вера             Харківська2          III    51 1989 00:41:19   +00:00      1       6:45( 42)(  1)    7:16( 47)(  1)    4:06( 31)(  1)    3:29( 40)(  1)    3:50( 41)(  2)   11:11( 44)(  1)    3:57(100)(  1) 
                                                                                                  6:45( 42)(  1)   14:01( 47)(  1)   18:07( 31)(  1)   21:36( 40)(  1)   25:26( 41)(  1)   36:37( 44)(  1)   40:34(100)(  1) 
   2 Щендригіна Юлія           Харківська3          КМС    63 1977 00:59:50   +18:31      2      11:10( 42)(  2)    8:57( 47)(  2)    6:28( 31)(  2)    5:34( 40)(  2)    2:22( 41)(  1)   16:30( 44)(  2)    7:52(100)(  2) 
                                                                                                 11:10( 42)(  2)   20:07( 47)(  2)   26:35( 31)(  2)   32:09( 40)(  2)   34:31( 41)(  2)   51:01( 44)(  2)   58:53(100)(  2) 

Ж21Е, 9 КП, 8.530 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 38)       3( 32)       4( 33)       5( 43)       6( 40)       7( 41)       8( 44)       9(100)   
   1 Батурина Ганна            Харківська2          I      46 1983 00:38:23   +00:00      1       5:19( 31)(  1)    2:33( 38)(  1)    5:42( 32)(  1)    3:54( 33)(  1)    5:08( 43)(  1)    4:28( 40)(  1)    1:21( 41)(  1)    6:45( 44)(  1)    2:42(100)(  1) 
                                                                                                  5:19( 31)(  1)    7:52( 38)(  1)   13:34( 32)(  1)   17:28( 33)(  1)   22:36( 43)(  1)   27:04( 40)(  1)   28:25( 41)(  1)   35:10( 44)(  1)   37:52(100)(  1) 
   2 Пустова Наталiя           Харківська1          МС     42 1983 00:52:07   +13:44      2       8:26( 31)(  4)    3:56( 38)(  2)    8:50( 32)(  3)    4:24( 33)(  2)    6:07( 43)(  2)    6:01( 40)(  2)    1:55( 41)(  2)    8:45( 44)(  2)    3:08(100)(  2) 
                                                                                                  8:26( 31)(  4)   12:22( 38)(  3)   21:12( 32)(  3)   25:36( 33)(  3)   31:43( 43)(  2)   37:44( 40)(  2)   39:39( 41)(  2)   48:24( 44)(  2)   51:32(100)(  2) 
   3 Тарнавська Iрина          Дніпропетровська     МС     10 1982 00:55:31   +17:08      3       7:10( 31)(  2)    4:04( 38)(  3)    8:22( 32)(  2)    5:27( 33)(  3)    7:11( 43)(  3)    7:53( 40)(  3)    2:16( 41)(  4)    8:55( 44)(  3)    3:30(100)(  4) 
                                                                                                  7:10( 31)(  2)   11:14( 38)(  2)   19:36( 32)(  2)   25:03( 33)(  2)   32:14( 43)(  3)   40:07( 40)(  3)   42:23( 41)(  3)   51:18( 44)(  3)   54:48(100)(  3) 
   4 Ратушна Катерина          Харківська2          I      55 1990 01:02:05   +23:42      4       7:44( 31)(  3)    4:59( 38)(  4)   10:06( 32)(  4)    6:02( 33)(  4)    8:32( 43)(  4)    7:56( 40)(  4)    2:08( 41)(  3)    9:30( 44)(  4)    3:16(100)(  3) 
                                                                                                  7:44( 31)(  3)   12:43( 38)(  4)   22:49( 32)(  4)   28:51( 33)(  4)   37:23( 43)(  4)   45:19( 40)(  4)   47:27( 41)(  4)   56:57( 44)(  4)   60:13(100)(  4) 
   5 Серьогіна Ольга           Харківська1          II     43 1981 01:25:40   +47:17      5      22:28( 31)(  7)    5:43( 38)(  5)   11:35( 32)(  5)    7:16( 33)(  5)    9:37( 43)(  5)   10:40( 40)(  6)    2:20( 41)(  6)   11:41( 44)(  5)    3:37(100)(  5) 
                                                                                                 22:28( 31)(  7)   28:11( 38)(  7)   39:46( 32)(  7)   47:02( 33)(  7)   56:39( 43)(  5)   67:19( 40)(  6)   69:39( 41)(  6)   81:20( 44)(  5)   84:57(100)(  5) 
   6 Подруцька Наталiя         Одеська                     30 1981 01:25:59   +47:36      6      15:43( 31)(  6)    7:32( 38)(  7)   13:54( 32)(  6)    7:25( 33)(  6)   12:36( 43)(  6)   10:04( 40)(  5)    2:16( 41)(  4)   12:09( 44)(  6)    3:38(100)(  6) 
                                                                                                 15:43( 31)(  6)   23:15( 38)(  6)   37:09( 32)(  6)   44:34( 33)(  5)   57:10( 43)(  6)   67:14( 40)(  5)   69:30( 41)(  5)   81:39( 44)(  6)   85:17(100)(  6) 
   7 Кодак Дар’я               Харківська2          II     49 1991 01:43:36   +05:13      7      13:49( 31)(  5)    6:54( 38)(  6)   16:23( 32)(  7)    9:12( 33)(  7)   21:09( 43)(  7)   12:02( 40)(  7)    2:59( 41)(  7)   13:55( 44)(  7)    6:02(100)(  7) 
                                                                                                 13:49( 31)(  5)   20:43( 38)(  5)   37:06( 32)(  5)   46:18( 33)(  6)   67:27( 43)(  7)   79:29( 40)(  7)   82:28( 41)(  7)   96:23( 44)(  7)  102:25(100)(  7) 

Ч14, 7 КП, 5.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 42)       2( 47)       3( 31)       4( 40)       5( 41)       6( 44)       7(100)   
   1 Клименко Вадим            Дніпропетровська     III     2 2003 00:38:35   +00:00      1       7:06( 42)(  1)    6:09( 47)(  1)    4:06( 31)(  1)    3:12( 40)(  1)    1:47( 41)(  1)   11:04( 44)(  1)    4:31(100)(  2) 
                                                                                                  7:06( 42)(  1)   13:15( 47)(  1)   17:21( 31)(  1)   20:33( 40)(  1)   22:20( 41)(  1)   33:24( 44)(  1)   37:55(100)(  1) 
   2 Підгребельний Анат        Львівська            Iю     23 2005 00:43:38   +05:03      2       7:15( 42)(  2)    6:29( 47)(  2)    6:39( 31)(  4)    4:31( 40)(  2)    2:56( 41)(  3)   11:48( 44)(  2)    3:20(100)(  1) 
                                                                                                  7:15( 42)(  2)   13:44( 47)(  2)   20:23( 31)(  2)   24:54( 40)(  2)   27:50( 41)(  2)   39:38( 44)(  2)   42:58(100)(  2) 
   3 Горелков Максим           Харківська1          IIIю   37 2005 00:57:01   +18:26      3      10:59( 42)(  4)    7:30( 47)(  3)    4:45( 31)(  2)    7:10( 40)(  4)    2:34( 41)(  2)   17:35( 44)(  3)    5:47(100)(  4) 
                                                                                                 10:59( 42)(  4)   18:29( 47)(  3)   23:14( 31)(  3)   30:24( 40)(  4)   32:58( 41)(  3)   50:33( 44)(  3)   56:20(100)(  3) 
   4 Рожков Єгор               Львівська            IIю    24 2007 01:19:42   +41:07      4      10:13( 42)(  3)    8:56( 47)(  4)    4:58( 31)(  3)    5:03( 40)(  3)    6:33( 41)(  4)   38:27( 44)(  4)    4:45(100)(  3) 
                                                                                                 10:13( 42)(  3)   19:09( 47)(  4)   24:07( 31)(  4)   29:10( 40)(  3)   35:43( 41)(  4)   74:10( 44)(  4)   78:55(100)(  4) 
   5 Самойленко Дмитрий        Дніпропетровська     III     6 2001 непр.отм.                    51:13( 42)(  5) 
                                                                                                 51:13( 42)(  5) 

Ч17, 9 КП, 8.530 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 38)       3( 32)       4( 33)       5( 43)       6( 40)       7( 41)       8( 44)       9(100)   
   1 Комбаров Олександр        Харківська2          II     52 2001 00:53:30   +00:00      1       6:07( 31)(  1)    3:30( 38)(  1)    8:09( 32)(  1)    5:24( 33)(  1)    7:30( 43)(  2)    8:21( 40)(  2)    1:50( 41)(  3)    8:34( 44)(  1)    3:24(100)(  1) 
                                                                                                  6:07( 31)(  1)    9:37( 38)(  1)   17:46( 32)(  1)   23:10( 33)(  1)   30:40( 43)(  1)   39:01( 40)(  1)   40:51( 41)(  1)   49:25( 44)(  1)   52:49(100)(  1) 
   2 Рябовий Максим            Дніпропетровська     II      8 2002 00:57:42   +04:12      2       7:23( 31)(  3)    4:01( 38)(  2)    9:30( 32)(  2)    5:24( 33)(  1)    7:26( 43)(  1)    8:51( 40)(  4)    1:34( 41)(  2)    9:27( 44)(  2)    3:29(100)(  3) 
                                                                                                  7:23( 31)(  3)   11:24( 38)(  2)   20:54( 32)(  2)   26:18( 33)(  2)   33:44( 43)(  2)   42:35( 40)(  2)   44:09( 41)(  2)   53:36( 44)(  2)   57:05(100)(  2) 
   3 Худяк Олександр           Івано-Франківська    I      17 2001 01:00:36   +07:06      3       9:02( 31)(  5)    4:07( 38)(  3)    9:41( 32)(  3)    5:37( 33)(  3)    8:11( 43)(  4)    7:23( 40)(  1)    1:30( 41)(  1)   10:37( 44)(  3)    3:44(100)(  4) 
                                                                                                  9:02( 31)(  5)   13:09( 38)(  4)   22:50( 32)(  3)   28:27( 33)(  3)   36:38( 43)(  3)   44:01( 40)(  3)   45:31( 41)(  3)   56:08( 44)(  3)   59:52(100)(  3) 
   4 Карапиш Деніс             Дніпропетровська     II      1 2001 01:04:04   +10:34      4       7:05( 31)(  2)    4:50( 38)(  4)   11:13( 32)(  4)    5:47( 33)(  4)    8:10( 43)(  3)    8:28( 40)(  3)    2:03( 41)(  4)   12:28( 44)(  5)    3:24(100)(  1) 
                                                                                                  7:05( 31)(  2)   11:55( 38)(  3)   23:08( 32)(  4)   28:55( 33)(  4)   37:05( 43)(  4)   45:33( 40)(  4)   47:36( 41)(  4)   60:04( 44)(  4)   63:28(100)(  4) 
   5 Коструб Максим            Івано-Франківська    КМС    16 2002 01:18:39   +25:09      5       8:21( 31)(  4)    5:25( 38)(  5)   13:54( 32)(  5)    8:20( 33)(  5)   12:42( 43)(  5)    9:56( 40)(  5)    2:24( 41)(  5)   11:55( 44)(  4)    4:46(100)(  5) 
                                                                                                  8:21( 31)(  4)   13:46( 38)(  5)   27:40( 32)(  5)   36:00( 33)(  5)   48:42( 43)(  5)   58:38( 40)(  5)   61:02( 41)(  5)   72:57( 44)(  5)   77:43(100)(  5) 

Ч20, 10 КП, 9.500 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 33)       4( 46)       5( 38)       6( 37)       7( 41)       8( 40)       9( 44)      10(100)   
   1 Безрукий Павло            Івано-Франківська    КМС    14 2001 00:50:17   +00:00      1       6:49( 31)(  3)    7:24( 32)(  2)    4:06( 33)(  2)    3:28( 46)(  2)    3:25( 38)(  2)    7:12( 37)(  2)    5:28( 41)(  1)    1:11( 40)(  1)    7:53( 44)(  1)    2:39(100)(  1) 
                                                                                                  6:49( 31)(  3)   14:13( 32)(  2)   18:19( 33)(  1)   21:47( 46)(  1)   25:12( 38)(  1)   32:24( 37)(  1)   37:52( 41)(  1)   39:03( 40)(  1)   46:56( 44)(  1)   49:35(100)(  1) 
   2 Наточій Сергій            Харківська2          КМС    53 1998 00:58:07   +07:50      2       6:00( 31)(  1)    8:10( 32)(  3)    4:42( 33)(  3)    4:04( 46)(  3)    4:07( 38)(  4)    8:34( 37)(  4)    8:13( 41)(  4)    1:52( 40)(  5)    8:17( 44)(  2)    3:29(100)(  4) 
                                                                                                  6:00( 31)(  1)   14:10( 32)(  1)   18:52( 33)(  2)   22:56( 46)(  2)   27:03( 38)(  2)   35:37( 37)(  3)   43:50( 41)(  3)   45:42( 40)(  3)   53:59( 44)(  2)   57:28(100)(  2) 
   3 Писарский Ігор            Дніпропетровська     III     7 2001 01:03:05   +12:48      3      10:20( 31)(  6)    7:20( 32)(  1)    4:03( 33)(  1)    3:23( 46)(  1)    3:17( 38)(  1)    5:50( 37)(  1)    5:58( 41)(  2)    3:32( 40)(  6)   14:55( 44)(  6)    3:48(100)(  5) 
                                                                                                 10:20( 31)(  6)   17:40( 32)(  5)   21:43( 33)(  4)   25:06( 46)(  3)   28:23( 38)(  3)   34:13( 37)(  2)   40:11( 41)(  2)   43:43( 40)(  2)   58:38( 44)(  3)   62:26(100)(  3) 
   4 Чень Петро                Львівська            I      26 1998 01:03:33   +13:16      4       6:41( 31)(  2)    8:47( 32)(  4)    5:26( 33)(  5)    4:32( 46)(  4)    5:56( 38)(  5)    8:46( 37)(  5)    7:44( 41)(  3)    1:33( 40)(  2)   10:12( 44)(  3)    3:22(100)(  2) 
                                                                                                  6:41( 31)(  2)   15:28( 32)(  3)   20:54( 33)(  3)   25:26( 46)(  4)   31:22( 38)(  4)   40:08( 37)(  4)   47:52( 41)(  4)   49:25( 40)(  4)   59:37( 44)(  4)   62:59(100)(  4) 
   5 Курочкін Дмитро           Дніпропетровська     КМС     5 1998 01:13:11   +22:54      5       6:53( 31)(  4)   10:44( 32)(  6)    7:34( 33)(  6)    5:07( 46)(  5)    6:44( 38)(  6)    9:23( 37)(  6)    9:10( 41)(  5)    1:46( 40)(  3)   11:03( 44)(  4)    4:07(100)(  6) 
                                                                                                  6:53( 31)(  4)   17:37( 32)(  4)   25:11( 33)(  6)   30:18( 46)(  5)   37:02( 38)(  6)   46:25( 37)(  6)   55:35( 41)(  5)   57:21( 40)(  5)   68:24( 44)(  5)   72:31(100)(  5) 
   6 Муханов Ярослав           Львівська            I      21 1999 01:14:56   +24:39      6       9:17( 31)(  5)    9:15( 32)(  5)    4:46( 33)(  4)    9:10( 46)(  6)    4:05( 38)(  3)    8:24( 37)(  3)   12:15( 41)(  6)    1:47( 40)(  4)   11:59( 44)(  5)    3:22(100)(  2) 
                                                                                                  9:17( 31)(  5)   18:32( 32)(  6)   23:18( 33)(  5)   32:28( 46)(  6)   36:33( 38)(  5)   44:57( 37)(  5)   57:12( 41)(  6)   58:59( 40)(  6)   70:58( 44)(  6)   74:20(100)(  6) 

Ч21А, 10 КП, 9.500 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 33)       4( 46)       5( 38)       6( 37)       7( 41)       8( 40)       9( 44)      10(100)   
   1 Садовой Виталий           Харківська3                 70      01:01:40   +00:00      1       5:36( 31)(  1)    8:50( 32)(  2)    9:04( 33)(  2)    3:25( 46)(  2)    3:31( 38)(  2)    8:02( 37)(  2)    7:52( 41)(  3)    1:17( 40)(  1)   10:27( 44)(  3)    3:04(100)(  3) 
                                                                                                  5:36( 31)(  1)   14:26( 32)(  1)   23:30( 33)(  1)   26:55( 46)(  1)   30:26( 38)(  1)   38:28( 37)(  1)   46:20( 41)(  1)   47:37( 40)(  1)   58:04( 44)(  1)   61:08(100)(  1) 
   2 Черногоров Андрій         Харківська3          II     62 1980 01:05:06   +03:26      2       6:23( 31)(  2)   10:42( 32)(  3)    8:33( 33)(  1)    3:44( 46)(  3)    4:26( 38)(  3)    9:13( 37)(  3)    7:38( 41)(  2)    1:27( 40)(  2)    9:34( 44)(  2)    2:54(100)(  2) 
                                                                                                  6:23( 31)(  2)   17:05( 32)(  3)   25:38( 33)(  2)   29:22( 46)(  2)   33:48( 38)(  2)   43:01( 37)(  2)   50:39( 41)(  2)   52:06( 40)(  2)   61:40( 44)(  2)   64:34(100)(  2) 
   3 Тягло Павло               Одеська                     32 1979 01:11:25   +09:45      3       7:32( 31)(  4)    7:05( 32)(  1)   24:19( 33)(  4)    3:01( 46)(  1)    3:30( 38)(  1)    6:41( 37)(  1)    5:19( 41)(  1)    2:37( 40)(  3)    8:05( 44)(  1)    2:42(100)(  1) 
                                                                                                  7:32( 31)(  4)   14:37( 32)(  2)   38:56( 33)(  4)   41:57( 46)(  4)   45:27( 38)(  4)   52:08( 37)(  3)   57:27( 41)(  3)   60:04( 40)(  3)   68:09( 44)(  3)   70:51(100)(  3) 
   4 Шишкин Едуард             Харківська2          III    57 1987 01:32:20   +30:40      4       7:28( 31)(  3)   11:19( 32)(  4)    9:14( 33)(  3)    5:17( 46)(  4)    6:16( 38)(  4)   14:19( 37)(  4)   17:15( 41)(  4)    2:39( 40)(  4)   12:56( 44)(  4)    4:43(100)(  4) 
                                                                                                  7:28( 31)(  3)   18:47( 32)(  4)   28:01( 33)(  3)   33:18( 46)(  3)   39:34( 38)(  3)   53:53( 37)(  4)   71:08( 41)(  4)   73:47( 40)(  4)   86:43( 44)(  4)   91:26(100)(  4) 

Ч21Е, 11 КП, 11.100 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 33)       4( 43)       5( 37)       6( 41)       7( 40)       8( 47)       9( 42)      10( 44)      11(100)   
   1 Расько Юрій               м.Київ               КМС    28 1984 00:44:21   +00:00      1       5:02( 31)(  3)    5:40( 32)(  1)    3:19( 33)(  1)    4:38( 43)(  2)    4:00( 37)(  1)    4:07( 41)(  2)    1:01( 40)(  1)    3:58( 47)(  1)    2:43( 42)(  1)    6:45( 44)(  1)    2:39(100)(  3) 
                                                                                                  5:02( 31)(  3)   10:42( 32)(  2)   14:01( 33)(  1)   18:39( 43)(  1)   22:39( 37)(  1)   26:46( 41)(  1)   27:47( 40)(  1)   31:45( 47)(  1)   34:28( 42)(  1)   41:13( 44)(  1)   43:52(100)(  1) 
   2 Хасаншин Ренат            Харківська1          КМС    44 1983 00:45:45   +01:24      2       4:35( 31)(  1)    6:05( 32)(  3)    3:28( 33)(  2)    4:34( 43)(  1)    4:17( 37)(  3)    4:01( 41)(  1)    1:02( 40)(  2)    4:55( 47)(  2)    2:57( 42)(  2)    7:04( 44)(  2)    2:19(100)(  1) 
                                                                                                  4:35( 31)(  1)   10:40( 32)(  1)   14:08( 33)(  2)   18:42( 43)(  2)   22:59( 37)(  2)   27:00( 41)(  2)   28:02( 40)(  2)   32:57( 47)(  2)   35:54( 42)(  2)   42:58( 44)(  2)   45:17(100)(  2) 
   3 Касьянов Олександр        Закарпатська         МС     12 1994 00:51:32   +07:11      3       4:56( 31)(  2)    5:59( 32)(  2)    3:50( 33)(  4)    7:42( 43)( 11)    4:11( 37)(  2)    4:34( 41)(  3)    1:18( 40)(  6)    5:00( 47)(  3)    3:29( 42)(  5)    7:29( 44)(  4)    2:37(100)(  2) 
                                                                                                  4:56( 31)(  2)   10:55( 32)(  3)   14:45( 33)(  3)   22:27( 43)(  4)   26:38( 37)(  4)   31:12( 41)(  3)   32:30( 40)(  3)   37:30( 47)(  3)   40:59( 42)(  3)   48:28( 44)(  3)   51:05(100)(  3) 
   4 Степаненко Роман          Львівська            КМС    25 1996 00:52:23   +08:02      4       5:23( 31)(  4)    6:36( 32)(  5)    4:02( 33)(  5)    5:17( 43)(  3)    4:35( 37)(  4)    5:57( 41)(  6)    1:02( 40)(  2)    5:20( 47)(  5)    3:21( 42)(  3)    7:41( 44)(  5)    2:39(100)(  3) 
                                                                                                  5:23( 31)(  4)   11:59( 32)(  4)   16:01( 33)(  4)   21:18( 43)(  3)   25:53( 37)(  3)   31:50( 41)(  4)   32:52( 40)(  4)   38:12( 47)(  4)   41:33( 42)(  4)   49:14( 44)(  4)   51:53(100)(  4) 
   5 Литвин Андрiй             Харківська1          I      41 1973 01:01:29   +17:08      5       6:00( 31)(  5)    8:37( 32)(  9)    4:47( 33)(  9)    6:30( 43)(  7)    6:03( 37)(  9)    6:48( 41)(  9)    1:12( 40)(  5)    5:38( 47)(  6)    3:26( 42)(  4)    8:45( 44)(  7)    3:07(100)(  7) 
                                                                                                  6:00( 31)(  5)   14:37( 32)(  8)   19:24( 33)(  8)   25:54( 43)(  8)   31:57( 37)(  7)   38:45( 41)(  8)   39:57( 40)(  7)   45:35( 47)(  6)   49:01( 42)(  6)   57:46( 44)(  5)   60:53(100)(  5) 
   6 Козачинський Олекс        Івано-Франківська    МС     15 1988 01:03:47   +19:26      6       6:37( 31)(  9)    8:33( 32)(  8)    4:40( 33)(  8)    6:16( 43)(  4)    6:01( 37)(  8)    6:27( 41)(  8)    1:27( 40)(  9)    6:13( 47)(  8)    3:38( 42)(  6)    9:55( 44)(  9)    3:23(100)( 10) 
                                                                                                  6:37( 31)(  9)   15:10( 32)(  9)   19:50( 33)(  9)   26:06( 43)(  9)   32:07( 37)(  8)   38:34( 41)(  7)   40:01( 40)(  8)   46:14( 47)(  8)   49:52( 42)(  7)   59:47( 44)(  6)   63:10(100)(  6) 
   7 Євтєфєєв Максим           Харківська1          II     38 1974 01:04:16   +19:55      7       6:08( 31)(  6)    8:09( 32)(  7)    4:28( 33)(  7)    6:47( 43)(  9)    5:46( 37)(  7)    5:25( 41)(  4)    1:35( 40)( 10)    7:26( 47)(  9)    4:09( 42)(  8)   10:32( 44)( 10)    3:16(100)(  9) 
                                                                                                  6:08( 31)(  6)   14:17( 32)(  7)   18:45( 33)(  6)   25:32( 43)(  6)   31:18( 37)(  6)   36:43( 41)(  5)   38:18( 40)(  5)   45:44( 47)(  7)   49:53( 42)(  8)   60:25( 44)(  7)   63:41(100)(  7) 
   8 Внуков Андрій             Харківська2          II     47 1985 01:07:24   +23:03      8       9:53( 31)( 11)    8:50( 32)( 10)    4:13( 33)(  6)    6:23( 43)(  6)    5:40( 37)(  6)    5:25( 41)(  4)    1:21( 40)(  7)    7:42( 47)( 11)    5:58( 42)( 11)    8:40( 44)(  6)    2:42(100)(  5) 
                                                                                                  9:53( 31)( 11)   18:43( 32)( 11)   22:56( 33)( 11)   29:19( 43)( 11)   34:59( 37)(  9)   40:24( 41)(  9)   41:45( 40)(  9)   49:27( 47)(  9)   55:25( 42)(  9)   64:05( 44)(  8)   66:47(100)(  8) 
   9 Грудецький Євген          Львівська            КМС    18 1997 01:11:19   +26:58      9       6:27( 31)(  8)    6:35( 32)(  4)    3:43( 33)(  3)    6:21( 43)(  5)   19:00( 37)( 11)    8:06( 41)( 10)    1:07( 40)(  4)    5:09( 47)(  4)    3:48( 42)(  7)    7:25( 44)(  3)    3:08(100)(  8) 
                                                                                                  6:27( 31)(  8)   13:02( 32)(  5)   16:45( 33)(  5)   23:06( 43)(  5)   42:06( 37)( 11)   50:12( 41)( 11)   51:19( 40)( 11)   56:28( 47)( 11)   60:16( 42)( 10)   67:41( 44)(  9)   70:49(100)(  9) 
  10 Колесниченко Денис        Харківська2                 50 1981 01:13:38   +29:17     10       6:45( 31)( 10)    9:04( 32)( 11)    5:38( 33)( 11)    7:26( 43)( 10)    7:50( 37)( 10)    8:54( 41)( 11)    1:39( 40)( 11)    7:38( 47)( 10)    5:23( 42)( 10)    9:44( 44)(  8)    3:03(100)(  6) 
                                                                                                  6:45( 31)( 10)   15:49( 32)( 10)   21:27( 33)( 10)   28:53( 43)( 10)   36:43( 37)( 10)   45:37( 41)( 10)   47:16( 40)( 10)   54:54( 47)( 10)   60:17( 42)( 11)   70:01( 44)( 10)   73:04(100)( 10) 
  11 Внуков Олександр          Харківська1          II     35 1984 непр.отм.                     6:09( 31)(  7)    7:57( 32)(  6)    5:06( 33)( 10)    6:35( 43)(  8)    5:30( 37)(  5)    5:59( 41)(  7)    1:21( 40)(  7)    6:02( 47)(  7)    4:21( 42)(  9) 
                                                                                                  6:09( 31)(  7)   14:06( 32)(  6)   19:12( 33)(  7)   25:47( 43)(  7)   31:17( 37)(  5)   37:16( 41)(  6)   38:37( 40)(  6)   44:39( 47)(  5)   49:00( 42)(  5) 

Ч40, 10 КП, 9.500 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 31)       2( 32)       3( 33)       4( 46)       5( 38)       6( 37)       7( 41)       8( 40)       9( 44)      10(100)   
   1 Гладковский Олег          Харківська1          II     36 1974 00:46:27   +00:00      1       6:15( 31)(  3)    7:05( 32)(  1)    4:19( 33)(  1)    3:24( 46)(  1)    3:14( 38)(  1)    5:44( 37)(  1)    5:11( 41)(  1)    1:08( 40)(  1)    6:53( 44)(  1)    2:44(100)(  1) 
                                                                                                  6:15( 31)(  3)   13:20( 32)(  1)   17:39( 33)(  1)   21:03( 46)(  1)   24:17( 38)(  1)   30:01( 37)(  1)   35:12( 41)(  1)   36:20( 40)(  1)   43:13( 44)(  1)   45:57(100)(  1) 
   2 Якименко Віталій          Харківська1          I      45 1967 00:52:30   +06:03      2       5:51( 31)(  1)    7:43( 32)(  2)    4:37( 33)(  4)    3:37( 46)(  2)    3:39( 38)(  2)    7:16( 37)(  3)    5:56( 41)(  3)    1:16( 40)(  2)    8:30( 44)(  3)    3:29(100)(  5) 
                                                                                                  5:51( 31)(  1)   13:34( 32)(  2)   18:11( 33)(  2)   21:48( 46)(  2)   25:27( 38)(  2)   32:43( 37)(  2)   38:39( 41)(  2)   39:55( 40)(  2)   48:25( 44)(  2)   51:54(100)(  2) 
   3 Крамаренко Віктор         Харківська3          II     58 1964 00:55:40   +09:13      3       5:52( 31)(  2)    9:09( 32)(  4)    4:29( 33)(  2)    3:41( 46)(  3)    3:56( 38)(  3)    7:07( 37)(  2)    5:17( 41)(  2)    1:32( 40)(  3)    9:47( 44)(  5)    4:11(100)(  7) 
                                                                                                  5:52( 31)(  2)   15:01( 32)(  3)   19:30( 33)(  3)   23:11( 46)(  3)   27:07( 38)(  3)   34:14( 37)(  3)   39:31( 41)(  3)   41:03( 40)(  3)   50:50( 44)(  3)   55:01(100)(  3) 
   4 Чепур Олександр           Запорізька                  13 1959 00:57:54   +11:27      4       6:32( 31)(  4)    8:40( 32)(  3)    4:29( 33)(  2)    4:52( 46)(  5)    4:39( 38)(  4)    8:16( 37)(  4)    7:38( 41)(  4)    1:32( 40)(  3)    7:43( 44)(  2)    2:53(100)(  2) 
                                                                                                  6:32( 31)(  4)   15:12( 32)(  4)   19:41( 33)(  4)   24:33( 46)(  4)   29:12( 38)(  4)   37:28( 37)(  4)   45:06( 41)(  4)   46:38( 40)(  4)   54:21( 44)(  4)   57:14(100)(  4) 
   5 Плохой Сергей             Харківська2          I      54 1972 01:05:48   +19:21      5       6:58( 31)(  5)   10:07( 32)(  5)    5:10( 33)(  5)    4:25( 46)(  4)    5:29( 38)(  7)    9:04( 37)(  5)    9:37( 41)(  7)    1:49( 40)(  6)    9:07( 44)(  4)    3:25(100)(  4) 
                                                                                                  6:58( 31)(  5)   17:05( 32)(  5)   22:15( 33)(  5)   26:40( 46)(  5)   32:09( 38)(  5)   41:13( 37)(  5)   50:50( 41)(  5)   52:39( 40)(  5)   61:46( 44)(  5)   65:11(100)(  5) 
   6 Піщурніков Олег           Одеська                     29 1973 01:11:19   +24:52      6       7:40( 31)(  7)   10:40( 32)(  6)    6:23( 33)(  6)    5:44( 46)(  7)    4:49( 38)(  5)   10:34( 37)(  6)    7:56( 41)(  5)    2:04( 40)(  7)   10:59( 44)(  6)    3:47(100)(  6) 
                                                                                                  7:40( 31)(  7)   18:20( 32)(  6)   24:43( 33)(  6)   30:27( 46)(  7)   35:16( 38)(  7)   45:50( 37)(  6)   53:46( 41)(  6)   55:50( 40)(  6)   66:49( 44)(  6)   70:36(100)(  6) 
   7 Седашов Станiслав         Одеська              III    31 1970 01:13:13   +26:46      7       7:19( 31)(  6)   11:06( 32)(  7)    6:32( 33)(  7)    5:14( 46)(  6)    4:53( 38)(  6)   10:47( 37)(  7)    9:23( 41)(  6)    1:46( 40)(  5)   12:10( 44)(  7)    3:24(100)(  3) 
                                                                                                  7:19( 31)(  6)   18:25( 32)(  7)   24:57( 33)(  7)   30:11( 46)(  6)   35:04( 38)(  6)   45:51( 37)(  7)   55:14( 41)(  7)   57:00( 40)(  7)   69:10( 44)(  7)   72:34(100)(  7) 

Ч60, 7 КП, 5.400 м, Зам. гл.судьи по СТО: Нестеров Євген, Контрольное время, минут: 90

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   РезультатОтставан    Место Прим     1( 42)       2( 47)       3( 31)       4( 40)       5( 41)       6( 44)       7(100)   
   1 Купрієнко Олександр       Дніпропетровська     I       4 1949 01:05:21   +00:00      1      10:37( 42)(  1)    8:22( 47)(  1)   14:19( 31)(  1)    5:22( 40)(  1)    2:31( 41)(  1)   19:28( 44)(  1)    3:54(100)(  1) 
                                                                                                 10:37( 42)(  1)   18:59( 47)(  1)   33:18( 31)(  1)   38:40( 40)(  1)   41:11( 41)(  1)   60:39( 44)(  1)   64:33(100)(  1) 
Главный судья                                   Наточій Михайло
Главный секретарь                               Пустова Наталія