Ж12 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
341 Ихненко София КСО Фигуровка 2006
10:35:00
449 Якименко Алиса Радио 2007
10:36:00
408 Пучкова Настя КСО Фигуровка 2006
10:37:00
257 Данилова Даша ОблСЮТур 2006
10:38:00
339 Ильченко Евгения Мерефянская ДЮСШ 2007
10:39:00
357 Коновалова Дарья КСО Компас 2006 10:40:00
335 Иванникова Лиза КСО Фигуровка 2005
10:41:00








Ж14 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
432 Фадеева ДАРЬЯ в/к


10:50:00
310 Ващенко Юлия в/к ХНУГХ 1995 10:51:00
253 Романюха Маша ОблСЮТур 2004
10:52:00
425 Тишковець Дар'я
2005
10:53:00
309 Васильева Анастасия КСО Фигуровка 2004
10:54:00
252 Довбенко Ангелина ОблСЮТур 2003
10:55:00
413 Семенченко Александра ДЮСШ-3 2004 10:56:00
254 Крюкова Марина ОблСЮТур 2004
10:57:00
402 Плужник Анастасия КСО Фигуровка 2003
10:58:00








Ж16 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
344 Кашицкая Анастасия в/к ХНМУ 1997
10:42:00
373 Лубянова Елизавета-Ольга ХНМУ 1998
10:43:00








Ж20 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
384 Невмержинька Анюта ХНМУ 1998
10:59:00
391 Омельченко Ирина в/к
1984
11:00:00
295 Бабичева Катерина ХНМУ 1998
11:01:00
314 Виктория Коневская
1998 11:02:00
340 Имбли Сара ХНМУ 1997
11:03:00
422 Суходольська Олена ХНМУ 1997
11:04:00
356 Коновалова Анна КСО Компас 2000 кмс 11:05:00








Ж21Е Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
351 Колосарь Вера
1989
10:30:00
380 Москаленко Ирина Lazy Vampire 1987 10:31:00
280 Логуновская Анастасия КСО Компас 2000 кмс 10:32:00
437 Цыбульник Мария КДЮСШ-3 1993
10:33:00
530 Курятник Наталья КСО Компас 1985 кмс 10:34:00
291 Авакян Аревик
1994 10:35:00
301 Данилова Анастасия КСО Компас 1987 мс 10:36:00
446 Щендрыгина Юлия КДЮСШ-3 1977
10:37:00
300 Данькова Алёна КСО Компас 2002 кмс 10:38:00
420 Суркова Поліна
2001
10:39:00
299 Бондар Лиза КСО Wild.Boars 2001 10:40:00
439 Чебераха Ольга КСО Мухомор 1983
10:41:00
329 Должко Фарида ХНПУ 1968 мс 10:42:00
515 Данькова Ольга КСО Компас 1977 мс 10:43:00
308 Варшавская Анна КСО Мухомор 1994 10:44:00
343 Карпенко Дарья Ориентир 1992 кмс 10:45:00
311 Веремеенко Евгения КСО Компас 1994 мс 10:46:00
304 Буракова Катя Lazy Vampire 1983 10:47:00
363 Кравчук Юлия Наш Клуб 1994 мс 10:48:00
441 Шип Надежда
1966 мс 10:49:00
383 Науменко Лучана Радио 1997 10:50:00
290 Chernysheva Anna
1987
10:51:00
334 Жалкина Лариса ДЮСШ-3 1996
10:52:00
445 Штонда Виктория КСО Компас 1997 10:53:00
395 Отрешко Мария
2005 10:54:00
350 Кодак Дарья ДЮСШ-3 1991 10:55:00
281 Сухаревская Виктория КСО Компас 1994 мс 10:56:00
326 Добриловская Виктория
1985
10:57:00
434 Харченко Анастасия


10:58:00
409 Ратушная Екатерина Радио 1990
10:59:00
433 Федорова Олена
1992 мс 11:00:00
407 Пустовая Наталия КСО Мухомор 1983
11:01:00








Ж40 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
305 Буяджи Ольга Полосатый Race 1973
10:35:00
421 Суркова Олена
1967
10:36:00
293 Астапович Лариса Адреналин 1975
10:37:00
888 Павлюченко Ирина КСО Компас 1965 кмс 10:38:00








Ж55 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
584 Шахова Вера Ветеран 1947
10:45:00
371 Литвин Валентина Ветеран 1948 10:46:00
327 Отрешко Наталья Ветеран 1951 10:47:00
392 Опанасенко Лидия ветеран 1955 10:48:00








Ж60 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
431 Уфимцева Евгения ДЮСШ-3 1955 10:34:00








Новачки Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
296 Беззубов Ярослав ХФМЛ-27 2007
вільний старт
298 Бойко Егор
2011
вільний старт
313 Верховод Екатерина ХНУГХ 1998
вільний старт
317 Воронюк Егор ХНУГХ 1998
вільний старт
318 Глушко Олег СШ-117 2007
вільний старт
319 Горбуз София ХФМЛ-27 2007
вільний старт
320 Гребнева-Копоть Елизавета СШ-117 2006
вільний старт
259 Данилова 1 ОблСЮТур 2007
вільний старт
282 Данькова Инна КСО Компас 2011
вільний старт
323 Дивнич Иван Радио 1994
вільний старт
324 Дмитриева Анастасия СШ-117 2006
вільний старт
325 Добриловская Даша Детсад 270 2012
вільний старт
251 Довбенко Алексей ОблСЮТур 2007
вільний старт
337 Игнатьев Максим КСО Компас 2006
вільний старт
338 Игнатьева Инна КСО Компас 2009
вільний старт
345 Киреева Анна ХФМЛ-27 2006
вільний старт
346 Клещенко Дмитрий Мерефянская ДЮСШ 2008
вільний старт
349 Ковтун Андрей ДЮСШ-3 2008
вільний старт
367 Кулагин Вячеслав Полосатый Race 1982
вільний старт
387 Нестерук Ірина ДЮСШ 3 2007
вільний старт
388 Нестерук Мілана ДЮСШ 3 2012
вільний старт
390 Овчинников Дмитрий Полосатый Race 2007
вільний старт
393 Остроушко Валерия УВК "Лицей Профессионал" ДЮСШ3 2006
вільний старт
396 Павлюченко Анна КСО Компас 2013
вільний старт
398 Первых Валентин ХНУГХ 1991
вільний старт
400 Плохая Надежда
2007
вільний старт
250 Романюха Ксюша ОблСЮТур 2010
вільний старт
416 Соколенко Никита
1982
вільний старт
419 Стороженко Артём ХФМЛ-27 2007
вільний старт
426 Тишковець Ігор
2010
вільний старт
428 Тристапшон Никита ХФМЛ-27 2006
вільний старт
800 Федотов Андрей КСО Компас 2010
вільний старт
436 Хасаншин Руслан
2012
вільний старт
438 Чапланов Максим ХФМЛ-27 2006
вільний старт
443 Шокун Янина
2000
вільний старт








Ч12 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
447 Юзков Александр Мерефянская ДЮСШ 2006
10:30:00
424 Тишаков Денис ДЮСШ-3 2007
10:31:00
429 Удовицкий Евгений Мерефянская ДЮСШ 2007
10:32:00
321 Грушка Макар Мерефянская ДЮСШ 2006
10:33:00








Ч14 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
362 Кравченко Виктор
2003
10:30:00
285 Шип Алексей КСО Компас 2007 10:31:00
442 Шлычков Денис ДЮСШ-3 2004
10:32:00
258 Астапович Михаил ОблСЮТур 2004
10:33:00
423 Сычев Игорь КДЮСШ-3 2003
10:34:00








Ч16 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
414 Скомороха Максим КСО Фигуровка 2002 11:06:00
331 Драга Валерий ДЮСШ-3 2002
11:07:00
365 Красильников Валентин КСО Фигуровка 2001
11:08:00
412 Свидло Олексій
2002
11:09:00
379 Мишнёв Максим КСО Фигуровка 2001 11:10:00
355 Коновалов Алексей Радио 2001 11:11:00
352 Комбаров Александр КСО Фигуровка 2001 11:12:00








Ч18 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
306 Валенко Вячеслав O-Resh 2000 кмс 11:13:00
286 Матузка Степан
1999 кмс 11:14:00
403 Поддубный Михаил КСО Wild.Boars 2001 кмс 11:15:00
287 Литвин Александр КСО Компас 1999 кмс 11:16:00
366 Кузнецов Ярослав КСО Фигуровка 2000 11:17:00
284 Ярош Валентин КСО Компас 1999 кмс 11:18:00








Ч20 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
406 Пронин Данила ХНПУ 1998
11:03:00
389 Ніколенко Владислав ХНМУ 1998
11:04:00
415 Снурников Дмитрий КСО Фигуровка 1998 11:05:00
322 Дегтяр Кирило ХНМУ 1998
11:06:00
374 Лукавенко Дмитрий ХНМУ 1997
11:07:00
382 Наточий Сергей КСО Фигуровка 1998 кмс 11:08:00
376 Лучник Станіслав ХНМУ 1997
11:09:00
312 Веремей Дмитро ХНМУ 1998
11:10:00
21 Литвин Алексей КСО Компас 1998 кмс 11:11:00








Ч21Е Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
359 Корж Алексей


11:20:00
315 Внуков Андрій КСО Мухомор 1985
11:21:00
430 Уткин Дмитрий Север 2018 11:22:00
397 Палеха Андрей КСО Wild.Boars 1995 11:23:00
361 Кравченко Богдан
1996
11:24:00
360 Костин Валентин КСО Компас 1991 кмс 11:25:00
316 Ворона Николай Lazy Vampire 1985 11:26:00
297 Береговой Валерий КСО Wild.Boars 1968 кмс 11:27:00
375 Лучик Нестор
1998
11:28:00
801 Федотов Роман КСО Компас 1974 мсмк 11:29:00
411 Рудь Вадим ХНУПС 1998
11:30:00
435 Хасаншин Ренат КСО Мухомор 1983
11:31:00
256 Дьяченко Вадим КСО Компас 1992 мс 11:32:00
332 Єрема Дмитро ХНУПС 1996
11:33:00
255 Магас Игорь КСО Компас 1996 кмс 11:34:00
440 Чухно Виталий
1975
11:35:00
385 Недбайло Дмитро
1998
11:36:00
418 Стародубцев Андрей лично 1991
11:37:00
303 Милируд Евгений КСО Компас 1983 11:38:00
353 Коневский Владислав
1995
11:39:00
368 Левин Александр КСО Мухомор 1984
11:40:00
333 Петровец Николай КСО Компас 1994 мс 11:41:00
448 Якименко Виталий Радио 1967 11:42:00
370 Литвин Андрей
1973
11:43:00
404 Половинко Андрей КСО Компас 1994 мс 11:44:00
386 Немченко Валентин КСО Wild.Boars 1979 кмс 11:45:00
378 Машинский Сергей
1988 кмс 11:46:00
240 Старов Александр КСО Компас 1987 мс 11:47:00
394 Отрешко Илья
2003 11:48:00
369 Лепешкин Александр Lazy Vampire 1986 11:49:00
328 Добриловский Михаил КСО Мухомор 1986
11:50:00
381 Наточий Михаил КСО Фигуровка 1986 кмс 11:51:00








Ч40 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
401 Плохой Сергей КСО Компас 1972 10:44:00
358 Коренцов Александр
1963 10:45:00
288 Шип Павел КСО Компас 1973 10:46:00
292 Астапович Вячеслав Адреналин 1975
10:47:00
399 Перепелица Алексей Компас 1971 кмс 10:48:00
336 Игнатьев Алексей КСО Компас 1977 кмс 10:49:00
405 Полторацкий Денис
1972
10:50:00
377 Лысенко Андрей КСО Компас 1974
10:51:00
372 Логинов Дмитрий
1973
10:52:00
354 Федько Сергей КСО Компас 1963 кмс 10:53:00
417 Стадник Вячеслав Полосатый Race 1975
10:54:00








Ч45 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
444 Коновалов Андрей КСО Компас 1970 кмс 10:55:00
307 Вараксин Андрей
1971
10:56:00
777 Могуренко Александр КСО Компас 1968 кмс 10:57:00
330 Доля Евгений КСО Мухомор 1969 кмс 10:58:00








Ч50 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
364 Краморенко Виктор
1964
10:39:00
427 Толмачёв Александр КСО Компас 1962
10:40:00
294 Бабенко Игорь
1963
10:41:00








Ч60 Kharkiv O-Sprint Протокол старту







номер прізвище ім´я команда р.н. розряд стартова хвилина
450 Перепелица Геннадий


10:41:00
410 Рубаненко Александр Ветеран 1955 кмс 10:42:00
342 Карнаушенко Юрій КСО Фигуровка 1955 10:43:00
583 Колосарь Юрий Ветеран 1950
10:44:00