Обласні змагання серед учнівської молоді "Великі Надії"
30.09.2017
м. Харків

Ж12 5 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Пучкова Анастасія         Чугуївський район    IIIю   14 2006 00:09:49      1      
   2 Рябченко Алина            ОблСютур                   278 2006 00:11:53      2      
   3 Коновалова Дарья          КДЮСШ "Темп"         Iю    137 2006 00:11:58      3      
   4 Коноваленко Діана         ДЮСШ 3                      62 2006 00:12:39      4      
   5 Хроль Аліна               ЗОШ 181                    134 2007 00:15:56    в/к      
   6 Рожкова Дарина            Балаклійський район        104 2005 00:16:47      5      
   7 Рябченко Яна              ОблСютур                   277 2006 00:17:14      6      
   8 Якіменко Аліса            ДЮСШ 3                      79 2007 00:17:40      7      
   9 Дмитриева Анастасия       ЗОШ 117                     87 2006 00:19:11      8      
  10 Попкова Анна              Харк. Палац ДЮТ            195 2006 00:22:18      9      
  11 Гребнева-Копоть Елизавета ЗОШ 117                     86 2006 00:23:33     10      
  12 Іваннікова Ліза           Чугуївський район            2 2005 00:23:39     11      
  13 Данилова Олександра       ЗОШ № 18                   268 2007 00:24:14     12      
  14 Шиянова Діана             Дергачівський р-н 3        347      00:26:38     13      
  15 Гавриленко Діана          Нова Водолага №2           319 2005 00:27:43     14      
  16 Потютько Вікторія         ЗОШ № 18                   269 2008 00:28:36     15      
  17 Гусарова Катерина         Ізюмський район             19 2007 00:29:41     16      
  18 Рой Катерина              Балаклійський район        105 2005 00:29:57     17      
  19 Юнікова Анна              Нова Водолага №2           316 2006 00:32:08     18      
  20 Ткач Ірина                ЗОШ № 18                   270 2008 00:33:14     19      
  21 Козарук Софія             Лозівський район            37 2005 00:34:41     20      
  22 Чумак Аліна               Балаклійський р-н 2        109      00:37:09     21      
  23 Бєлєнькова Марія          м. Первомайський           177 2005 00:37:56     22      
  24 Соляник Анастасія         Шевченківський р-н         229 2006 00:39:06     23      
  25 Лапзарєва Діана           Первомайськийр-н           174 2006 00:40:19     24      
  26 Мартиненко Єлізавета      Балаклійський район         98 2005 00:40:26     25      
  27 Гета Каріна               Шевченківський р-н         218 2006 00:41:02     26      
  28 Нечволод Вікторія         Шевченківський р-н         227 2006 00:44:55     27      
  29 Хмезенко Євгенія          Нова Водолага №2           314 2006 00:45:44     28      
  30 Борисенко Аліна           Первомайськийр-н           166 2006 00:46:20     29      
  31 Савченко Ангеліна         Шевченківський р-н         228 2005 00:48:01     30      
  32 Гончарова Анастасія       Шевченківський р-н         219 2005 00:49:07     31      
  33 Клінкуш Олександра        Шевченківський р-н         221 2006 00:51:21     32      
  34 Буракова Софія            Харк. Палац ДЮТ            191 2005 00:52:45     33      
  35 Шеремет Валерія           Ізюмський район             25 2007 00:53:42     34      
  36 Целікова Валерія          Шевченківський р-н         164 2005 00:55:33     35      
  37 Кулик Ельвіра             Шевченківський р-н 2       224 2006 01:02:50     36      
  38 Деркач Катерина           Лозівський район            34 2005 01:04:38     37      
  39 Киреева Анна              ХФМЛ-27                     81 2007 01:09:21     38      
  40 Кошева Вікторія           ЗОШ Старий Мерчик          203 2006 01:14:07     39      
  41 Компанієць Варвара        Нова Водолага гімназ       235 2005 01:25:22     40      
  42 Лихобаба Єва              Нова Водолага №2           312 2006 01:29:27     41      
  43 Ніколенко Дар’я           Нова Водолага №2           324 2007 01:37:13     42      
  44 Желєзнова Валерія         Нова Водолага №2           322 2007 01:38:01     43      
  45 Шиленко Ольга             Нова Водолага №2           315 2006 01:51:20     44      
  46 Цапок Дарія               Ізюмський район             23 2007 снят             
  47 Сирцова Ірина             ОблСютур                   273 2006 снят             
  48 Ляшедько Мілана           Нова Водолага №2           313 2007 снят             
  49 Пащенко Єлізавета         Дергачівський р-н 2        343 2006 снят             
  50 Погребняк Аліна           Дергачівський р-н 2        344 2006 снят             
  51 Черкашина Тетяна          Дергачівський р-н 3        349 2006 снят             

Ч12 7 КП, 1.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Горєлков Максим           м. Чугуїв                  250 2005 00:15:18      1      
   2 Котик Богдан              Нова Водолага гімназ       236 2005 00:15:42      2      
   3 Тішаков Деніс             ДЮСШ 3                      75 2007 00:19:02      3      
   4 Максимко Максим           ЗОШ 181                    130 2007 00:19:37      4      
   5 Бондаренко Роман          Балаклійський р-н 2         88      00:20:05      5      
   6 Ступак Владислав          Нов Водолага гімн. 2       352 2005 00:20:42      6      
   7 Старченко Денис           м. Первомайський           188 2006 00:22:06      7      
   8 Беззубов Ярослав          ХФМЛ-27                     80 2007 00:22:31      8      
   9 Кабанчук Дмитро           м. Первомайський           183 2007 00:22:39      9      
  10 Селіванов Антон           Нов Водолага гімн. 2       351 2005 00:22:47     10      
  11 Капітоненко Тімур         Шевченківський р-н         220 2005 00:24:08     11      
  12 Рєзанов Ілья              ЗОШ 181                    132 2007 00:24:35     12      
  13 Курильченко Максим        Шевченківський р-н         225 2005 00:24:40     13      
  14 Хиленко Максим            Нова Водолага №1           327 2007 00:26:38     14      
  15 Словко Максим             Нова Водолага №2           325 2007 00:27:59     15      
  16 Мєщанніков Вячеслав       Дергачівський р-н 2        300 2005 00:28:35     16      
  17 Врублевський Михайло      Дергачівський р-н 2        334 2006 00:30:14     17      
  18 Грунський Володимир       Лозівський район            33 2005 00:31:27     18      
  19 Фоменков Владислав        Нова Водолага №2           326 2006 00:32:34     19      
  20 Макаров Владислав         Дергачівський район        301 2007 00:35:38     20      
  21 Круговий Даніїл           Дергачівський р-н 2        296 2005 00:35:43     21      
  22 Онопрієнко Данило         ОблСютур                   282 2006 00:37:27     22      
  23 Аксюта Артем              Лозівський район            31 2005 00:38:25     23      
  24 Старченко Іван            ЗОШ 181                    133 2006 00:42:02     24      
  25 Холопченко Даніїл         Шевченківський р-н         230 2006 00:43:46     25      
  26 Федотов Андрій            ОблСютур                   287 2010 00:45:24     26      
  27 Іванов Даниїло            ЗОШ 181                    128 2008 00:46:14     27      
  28 Шумило Костянтин          Нова Водолага №2           332 2006 00:47:17     28      
  29 Богомолов Кирил           Шевченківський р-н 2       216 2006 00:50:14     29      
  30 Колісник Єгор             Нова Водолага №2           311 2007 00:50:32     30      
  31 Глушко Олег               ЗОШ 117                     85 2007 00:53:21     31      
  32 Молошний Ярослав          Нова Водолага №1           323 2005 00:53:54     32      
  33 Бувалець Юрій             Нова Водолага №2           317 2006 00:54:04     33      
  34 Гробов Юрій               ЗОШ Старий Мерчик          200 2006 00:54:19     34      
  35 Савченко Ілля             м. Первомайський           187 2007 00:58:23     35      
  36 Чокобок Нікіта            ЗОШ Старий Мерчик          213 2006 01:02:09     36      
  37 Данченко Олексій          Первомайськийр-н           171 2006 01:04:22     37      
  38 Задорожній Денис          Первомайськийр-н           172 2006 01:14:51     38      
  39 Ільїн Ілля                Первомайськийр-н           165 2006 01:21:34     39      
  40 Ковтун Андрій             ДЮСШ 3                      60 2008 снят             
  41 Музафаров Роман           ЗОШ 181                    131 2006 снят             
  42 Метелин Валентин          м. Первомайський           180 2005 снят             
  43 Звоніков Микита           м. Первомайський           181 2006 снят             
  44 Понамарьов Максим         м. Первомайський           184 2007 снят             
  45 Одерій Владислав          Шевченківський р-н         226 2005 снят             
  46 Курін Назар               Нова Водолага гімназ       232 2005 снят             
  47 Довбенко Олексій          ОблСютур                   284 2007 снят             
  48 Селюков Артем             ОблСютур                   286 2007 снят             
  49 Гавриленко Олексій        Нова Водолага №2           320 2007 снят             

Ж14 7 КП, 1.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Семенченко Олександра     ДЮСШ 3                      72 2004 00:13:47      1      
   2 Довбенко Ангеліна         ОблСютур                   283 2003 00:15:14      2      
   3 Деркач Уляна              Лозівський район            35 2003 00:16:32      3      
   4 Крюкова Марина            ОблСютур                   285 2004 00:16:42      4      
   5 Бутенко Валерія           ДЮСШ 3                      51 2004 00:16:50      5      
   6 Паустовська А.            ОблСютур                   272      00:17:22      6      
   7 Гейда Карина              Дергачівський р-н 2        336 2004 00:19:30      7      
   8 Лесик Аліна               Чугуївський район    IIIю   11 2004 00:19:56      8      
   9 Стадник Віолета           Лозівський район            43 2004 00:20:26      9      
  10 Васильєва Анастасія       Чугуївський район    IIIю    1 2004 00:20:59     10      
  11 Залялетдінова Аліна       Чугуївський район            3 2004 00:22:00     11      
  12 Шитова Аліна              Дергачівський район        309 2004 00:22:25     12      
  13 Гурьєва Анна              м. Чугуїв                  263 2003 00:23:36     13      
  14 Вусик Ганна               Дергачівський р-н 2        335 2003 00:23:43     14      
  15 Камишан Віка              м. Чугуїв 2                261 2004 00:24:11     15      
  16 Громова Валерія           Балаклійський район         93 2003 00:24:50     16      
  17 Горбунова Ксенія          м. Чугуїв 2                262 2004 00:25:05     17      
  18 Мандрика Уляна            Нова Водолага гімназ       239 2003 00:25:59     18      
  19 Ляшенко Олександра        Нова Водолага гімназ       238 2003 00:26:59     19      
  20 Безугла Анна              Дергачівський район        289 2004 00:28:15     20      
  21 Філіпчук Крістіна         Нова Водолага гімназ       245 2003 00:28:56     21      
  22 Гусєва Світлана           Нова Водолага гімназ       241 2003 00:31:36     22      
  23 Ковалик Аліна             Балаклійський р-н 2         96 2003 00:31:56     23      
  24 Цапок Каміла              Ізюмський район             24 2003 00:32:08     24      
  25 Кулик Крістіна            Дергачівський район        338 2003 00:33:17     25      
  26 Чуйко Аліна               Харк. Палац ДЮТ            197 2003 00:34:12     26      
  27 Белякова Діана            Балаклійський р-н 2         91 2003 00:34:26     27      
  28 Турчинова Юлія            Чугуївський район           18 2003 00:35:11     28      
  29 Гавриленко Валерія        Нова Водолага №1           318 2004 00:36:02     29      
  30 Влащенко Карина           Нова Водолага №1           114 2003 00:39:50     30      
  31 Вітковська Аліна          Шевченківський р-н         217 2004 00:40:11     31      
  32 Мальцева Катерина         Нов Водолага гімн. 2       353 2004 00:40:21     32      
  33 Хохленкова Єлізавета      ЦДЮТ №3                     29 2003 00:41:16     33      
  34 Доценко Снєжана           Дергачівський р-н 2        298 2004 00:41:49     34      
  35 Горлач Владислава         Балаклійський р-н 2         92 2003 00:42:15     35      
  36 Плужник Анастасія         Чугуївський район           13 2003 00:47:21     36      
  37 Костіна Анастасія         Шевченківський р-н         163 2004 00:48:38     37      
  38 Косенко Вікторія          Лозівський район            38 2004 00:50:30     38      
  39 Букір Анастасія           Шевченківський р-н         162 2004 00:56:19     39      
  40 Власенко Дарина           м. Чугуїв                  249 2004 01:00:26     40      
  41 Коба Анастасія            Лозівський район            36 2004 01:04:31     41      
  42 Сайченко Анастасія        Лозівський район            42 2004 01:07:27     42      
  43 Орлова Ірина              Лозівський район            41 2004 01:23:31     43      
  44 Савченко Ольга            ЗОШ Старий Мерчик          210 2005 01:38:58     44      
  45 Чокобок Анна              ЗОШ Старий Мерчик          212 2004 01:46:20     45      
  46 Кривошта Анастасія        Чугуївський район            9 2004 снят             
  47 Невольниченко Кристина    ДЮСШ 3                      64 2004 снят             
  48 Бабарико Вероніка         Шевченківський р-н         161 2003 снят             
  49 Чечоткіна Рената          Нова Водолага №1           329 2004 снят             

Ч14 9 КП, 1.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Савченко Іван             ДЮСШ 3                      71 2003 00:11:02      1      
   2 Кривобородий Владислав    м. Чугуїв                  255 2003 00:13:02      2      
   3 Отрешко Мария             ДЮСШ 3                      66 2003 00:13:50      3      
   4 Набоков Павло             ДЮСШ 3                      63 2004 00:13:57      4      
   5 Москалюк Антон            Дергачівський район        304 2003 00:14:35      5      
   6 Кіріченко Володимир       Нова Водолага №1           119 2004 00:14:39      6      
   7 Богнюк Максим             ДЮСШ 3 команда 2            49 2004 00:15:12      7      
   8 Кулик Олексій             Нова Водолага гімназ       237 2003 00:16:22      8      
   9 Євченко Данило            ДЮСШ 3 команда 2            47 2003 00:16:25      9      
  10 Мальцев Лев               м. Чугуїв                  259 2003 00:18:14     10      
  11 Майстровий Олексій        м. Чугуїв                  258 2003 00:18:22     11      
  12 Трембач Богдан            м. Первомайський           189 2004 00:20:24     12      
  13 Гуцал Вадим               Дергачівський район        337 2003 00:20:37     13      
  14 Омельченко Владислав      ДЮСШ 3                      65 2004 00:20:49     14      
  15 Мараховський Максим       м. Чугуїв                  260 2004 00:21:49     15      
  16 Кукса Дмитро              ЗОШ Старий Мерчик          204 2005 00:23:38     16      
  17 Звєрьков Ярослав          м. Чугуїв                  264 2003 00:23:58     17      
  18 Шаповалов Валерій         Балаклійський р-н 2        110 2004 00:24:31     18      
  19 Лазарєв Кирило            Первомайськийр-н           173 2003 00:24:41     19      
  20 Поздняков Олег            Балаклійський район        101 2004 00:24:43     20      
  21 Подмазко Дмитро           Дергачівський р-н 2        307 2003 00:24:45     21      
  22 Кльопов Данило            м. Чугуїв                  267 2004 00:24:48     22      
  23 Лях Олександр             Дергачівський район        299 2004 00:24:55     23      
  24 Молошний Олег             Нова Водолага №1           120 2003 00:25:40     24      
  25 Углеватий Даніїл          Балаклійський р-н 2         94 2004 00:25:40     24      
  26 Птишник Роман             Нова Водолага №1           123 2003 00:26:14     26      
  27 Молотко Максим            Дергачівський р-н 2        302 2003 00:26:35     27      
  28 Гуров Артем               Дергачівський р-н 2        291 2004 00:26:55     28      
  29 Шалімов Дмитро            Нова Водолага №1           125 2004 00:27:12     29      
  30 Власенко Микита           ДЮСШ 3 команда 2            54 2004 00:28:26     30      
  31 Шличков Деніс             ДЮСШ 3                      78 2004 00:28:49     31      
  32 Нікітін Ярослав           Дергачівський р-н 2        305 2004 00:31:15     32      
  33 Шмило Артем               Шевченківський р-н         231 2004 00:31:20     33      
  34 Федоренко Олександр       Нова Водолага гімназ       247 2003 00:32:17     34      
  35 Пасевич Назарій           Дергачівський р-н 2        342 2003 00:32:19     35      
  36 Ковальов Микита           Харк. Палац ДЮТ            192 2004 00:33:16     36      
  37 Ігнатьєв Максим           ЗОШ Старий Мерчик          198 2005 00:33:50     37      
  38 Шумило Андрій             Нова Водолага №1           331 2004 00:34:03     38      
  39 Прокофьєв Віталій         Дергачівський р-н 2        345 2003 00:35:11     39      
  40 Шиленко Олексій           Нова Водолага №2           330 2004 00:35:17     40      
  41 Любота Данило             ЗОШ Старий Мерчик          206 2005 00:36:43     41      
  42 Клімов Микита             Балаклійський район         95 2003 00:37:14     42      
  43 Торощин Ілля              Дергачівський р-н 2        308 2004 00:38:13     43      
  44 Тарасов Максим            Дергачівський р-н 2        348 2003 00:40:40     44      
  45 Кукленко Ростислав        Нова Водолага гімназ       242 2004 00:43:58     45      
  46 Сидорович Михайло         Балаклійський район        107 2003 00:44:07     46      
  47 Армєйський Олександр      ЦДЮТ №3                     26 2003 00:45:33     47      
  48 Макаровський Андрій       Дергачівський район        340 2004 00:45:39     48      
  49 Вітхен Дмитро             Первомайськийр-н           168 2003 00:47:06     49      
  50 Ніколаенко Кирило         Ізюмський район             21 2004 00:47:40     50      
  51 Кизим Данило              Ізюмський район             20 2003 00:51:11     51      
  52 Садовниченко Максим       Ізюмський район             22 2003 00:52:41     52      
  53 Луцковський Валентин      Лозівський район            39 2003 00:54:15     53      
  54 Яремій Ярослав            Лозівський район            46 2003 00:56:05     54      
  55 Ліннік Сергій             ЗОШ Старий Мерчик          205 2005 00:59:39     55      
  56 Монтвід Олександр         ЗОШ Старий Мерчик          207 2004 01:16:50     56      
  57 Ходієнко Денис            м. Чугуїв                  248 2004 снят             
  58 Молотков Владислав        Дергачівський район        303 2004 снят             

Ж16 9 КП, 1.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Данькова Алена            КДЮСШ "Темп"         КМС   135 2002 00:10:09      1      
   2 Вайнбергер Вікторія       Нова Водолага №1           112 2001 00:13:03      2      
   3 Чорна Кетино              ДЮСШ 3 команда 2            77 2001 00:13:05      3      
   4 Коротка Анастасія         Чугуївський район    II      6 2001 00:14:18      4      
   5 Радько Анастасія          Чугуївський район    III    15 2002 00:16:58      5      
   6 Долинська Вікторія        Нова Водолага №1           117 2002 00:17:01      6      
   7 Камчатна Анна             м. Чугуїв                  251 2001 00:18:41      7      
   8 Дудзенко Владлена         м. Чугуїв                  252 2001 00:18:46      8      
   9 Сомова Анастасія          Балаклійський район        108 2003 00:19:38      9      
  10 Огороднік Тетяна          ЦДЮТ №3                     28 2002 00:24:27     10      
  11 Садова Маряна             Дергачівський район        346 2002 00:24:55     11      
  12 Польова Діана             ЗОШ Старий Мерчик          208 2003 00:25:29     12      
  13 Якименко Валерія          Дергачівський район        310 2002 00:32:26     13      
  14 Єрмолович Вікторія        Дергачівський район        288 2001 00:35:24     14      
  15 Кулик Анастасія           Дергачівський район        297 2002 00:36:48     15      
  16 Гилун Анна                Дергачівський район        290 2002 00:37:25     16      
  17 Зубко Анастасія           ЗОШ Старий Мерчик          201 2002 00:38:10     17      
  18 Полина Суслова            КДЮСШ "Темп"         II    141 2003 00:45:25     18      
  19 Лисенко Катерина          Балаклійський р-н 2         97 2002 00:48:36     19      
  20 Сидорович Єлізавета       Балаклійський район        106 2002 00:50:27     20      
  21 Чатинян Карина            ЦДЮТ №3                     30 2001 00:51:44     21      
  22 Буклей Дарина             Нова Водолага гімназ       234 2002 01:01:49     22      
  23 Кисіль Аліна              Дергачівський район        295 2004 снят             

Ч16 10 КП, 2.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Комбаров Олександр        Чугуївський район    I       5 2001 00:10:29      1      
   2 Красильніков Валентин     Чугуївський район    КМС     7 2001 00:10:43      2      
   3 Касалап Денис             м. Чугуїв                  253 2001 00:10:57      3      
   4 Орда Станіслав            Нова Водолага №1           122 2001 00:12:02      4      
   5 Проказін Владислав        ДЮСШ 3                      69 2002 00:13:13      5      
   6 Драга Валерій             ДЮСШ 3                      58 2002 00:13:55      6      
   7 Кудрявський Артем         м. Чугуїв                  256 2002 00:14:20      7      
   8 Хиленко Ігор              Нова Водолага №1           124 2001 00:15:25      8      
   9 Рябчіков Данило           ЗОШ Старий Мерчик          209 2003 00:17:04      9      
  10 Юніков Олексій            Нова Водолага №1           126 2002 00:18:13     10      
  11 Лавров Микита             м. Чугуїв                  257 2001 00:20:06     11      
  12 Нетецький Костянтин       Нова Водолага гімназ       240 2001 00:20:37     12      
  13 Штефан Андрій             Лозівський район            44 2001 00:22:00     13      
  14 Продьма Віталій           Балаклійський район        102 2002 00:24:07     14      
  15 Думнов Віталій            Дергачівський район        293 2001 00:32:41     15      
  16 Машура Антон              Лозівський район            40 2002 00:34:18     16      
  17 Тиндик Олександр          Нова Водолага гімназ       243 2002 00:34:42     17      
  18 Федоренко Дмитро          Нова Водолага гімназ       246 2001 00:38:13     18      
  19 Гайдамака Юрій            ЗОШ Старий Мерчик          199 2003 00:41:03     19      
  20 Фрайт Ігор                ЗОШ Старий Мерчик          211 2003 00:54:03     20      
  21 Мартиненко Сергій         Балаклійський район         99 2001 снят             

Ж18 11 КП, 2.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Логуновская Анастасия     КДЮСШ "Темп"         II    139 2000 00:13:44      1      
   2 Коновалова Анна           КДЮСШ "Темп"         КМС   136 2000 00:15:19      2      
   3 Рубан Юлія                ДЮСШ 3                      70 1999 00:15:26      3      
   4 Коденко Єлизавета         ЗОШ Старий Мерчик          202 2001 снят             

Ч18 11 КП, 2.300 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Ярош Валентин             КДЮСШ "Темп"         КМС   143 1999 00:09:29      1      
   2 Литвин Александр          КДЮСШ "Темп"         КМС   138 1999 00:10:17      2      
   3 Кузнєцов Ярослав          Чугуївський район    III    10 2000 00:13:05      3      
   4 Пухнік Ростислав          Балаклійський район        103 2000 00:13:29      4      
   5 Долгополов Станіслав      Нова Водолага №1           116 2000 00:13:48      5      
   6 Омеліч Артем              Балаклійський район        100 2000 00:14:03      6      
   7 Плотніков Микита          ДЮСШ 3                      68 2000 00:14:42      7      
   8 Говоров Віктор            Лозівський район            32 2000 00:15:29      8      
   9 Штефан Олег               Лозівський район            45 1999 00:17:03      9      
  10 Барський Дмитро           Балаклійський район         90 2000 00:17:44     10      
  11 Костюк Олександр          м. Чугуїв                  254 1999 00:21:38     11      
  12 Барський Євген            Балаклійський район         89 2000 00:22:08     12      
  13 Буклей Володимир          Нова Водолага гімназ       233 2000 00:25:52     13      
  14 Шипенко Євген             Балаклійський район        111 2000 00:33:02     14      
  15 Ткаченко Олександр        Нова Водолага гімназ       244 1999 00:35:57     15      
Главный судья                                  Данилова А.В.
Главный секретарь                              Наточій М.С.