Чемпіонат Харківської області
12.11.2017
Лаптєвка

М10 6 КП, 0.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шимчук Андрей                                         12 2007 00:09:13      1      
   2  Федотов Андрей           КСО Компас                  22 2010 00:12:13      2      
   3 Лукьянов Дмитрий          КДЮСШ-3                    146 2007 00:18:24      3      

Новички 9 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Бондарь Анастасия         ЦДЮТ 1                     155      00:19:14      1      
   2 Бруева Ева                ЦДЮТ 1                     180      00:19:17      2      
   3 Терещенко Денис           ЦДЮТ 1                     165      00:19:30      3      
   4 Сорока Алина              ЦДЮТ 1                     164      00:19:46      4      
   5  Багрич Игорь             ЦДЮТ 1                     153      00:19:47      5      
   6 Кодак Максим              ЦДЮТ 1                     181      00:19:58      6      
   7 Лисовец Георгий           ЦДЮТ 1                     161      00:20:07      7      
   8 Чубенко Анастасия         ЦДЮТ 1                     166      00:20:10      8      
   9 Кодак Дарья               ЦДЮТ 1                     158      00:20:11      9      
  10 Селюков Артём             ОблСЮТур                    88      00:20:16     10      
  11 Калинин Глеб              ЦДЮТ 1                     157      00:21:17     11      
  12 Яковлева Диана             O-DEAF КДЮСШ3             106      00:32:46     12      
  13 Юрик Вадим                 O-DEAF КДЮСШ3             178      00:32:47     13      
  14 Каплун Илья                O-DEAF КДЮСШ3              97      00:33:01     14      
  15 Коноваленко Диана         ДЮСШ-3                     140      00:54:13     15      
  16 Киреева Анна              ХФМЛ-27                    169      00:54:18     16      
  17 Беззубов Ярослав          ХФМЛ-27                    168      00:54:25     17      
  18 Гребнева-Копоть Елизавета СШ-117                     173      00:54:36     18      
  19 Дмитриева Анастасия       СШ-117                     174      00:54:41     19      
  20 Стороженко Артём          ХФМЛ-27                    170      00:54:46     20      
  21 Ковтун Андрей             ДЮСШ-3                     139      00:59:10     21      
  22 Шейнин Захар              ДЮСШ-3                     143      01:00:14     22      

М12 9 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Игнатьев Максим           КСО Компас                  29 2006 00:22:06      1      
   2 Собіна Максим             Шевченково                  82 2006 00:23:23      2      
   3 Удовицкий Евгений         Мерефянская ДЮСШ            92 2007 00:36:42      3      
   4 Холопченко Данііл         Шевченково                  85 2006 00:36:55      4      
   5 Капітоненко Тімур         Шевченково                  73 2005 01:02:08      5      
   6 Богомолов Кирил           Шевченково                  69 2006 01:04:12      6      

Ж12 9 КП, 1.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Дарья          КСО Компас           IIю    32 2006 00:17:13      1      
   2 Ильченко Евгения          Мерефянская ДЮСШ            90 2007 00:31:33      2      
   3 Данилова Даша             ОблСЮТур                    86 2006 00:39:27      3      
   4 Соляник Анастасія         Шевченково                  83 2006 00:40:15      4      
   5 Савченко Ангеліна         Шевченково                  81 2005 00:41:30      5      
   6 Осидченко Олеся           Шевченково                  78 2005 00:42:38      6      
   7 Нечволод Вікторія         Шевченково                  77 2006 00:44:02      7      
   8 Гета Карина               Шевченково                  70 2006 00:44:23      8      
   9 Костіна Анастасія         Шевченково                  74 2006 00:48:47      9      
  10 Кулик Ельвіра             Шевченково                  76 2006 00:52:47     10      
  11 Бикова Єлізавета          Шевченково                  68 2006 01:24:32     11      

М14 11 КП, 2.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шип Алексей               КСО Компас           II     49 2007 00:15:52      1      
   2 Савченко Иван              O-DEAF КДЮСШ3             103 2003 00:17:32      2      
   3 Евченко Даниил             O-DEAF КДЮСШ3              96 2003 00:19:46      3      
   4 Власенко Никита            O-DEAF КДЮСШ3              95 2004 00:19:52      4      
   5 Набоков Павел              O-DEAF КДЮСШ3              99 2004 00:26:10      5      
   6 Багнюк Максим              O-DEAF КДЮСШ3              93 2004 00:34:17      6      
   7 Шлычков Денис             ДЮСШ-3                     144 2004 00:48:39      7      

Ж14 11 КП, 2.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Невольниченко Кристина     O-DEAF КДЮСШ3             100 2004 00:23:51      1      
   2 Лесик Алина               КСО Фигуровка        IIIю  177 2004 00:26:26      2      
   3 Бутенко Валерия            O-DEAF КДЮСШ3              94 2004 00:29:56      3      
   4 Романюха Маша             ОблСЮТур                    87 2004 00:49:52      4      
   5 Бабарико Вероніка         Шевченково                  65 2004 01:06:23      5      
   6  Букір Анастасія          Шевченково                  61 2004 01:09:18      6      
   7 Пушкарьова Діана          Шевченково                  80 2005 01:22:57      7      
   8 Пасіка Юлія               Шевченково                  79 2004 отметка          

М16 15 КП, 3.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Плотников Никита           O-DEAF КДЮСШ3             101 2001 00:37:44      1      
   2 Проказин Владислав         O-DEAF КДЮСШ3             102 2002 00:42:46      2      
   3 Драга Валерий             ДЮСШ-3                     179 2002 00:45:52      3      

Ж16 12 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Черная Кетино              O-DEAF КДЮСШ3             104 2001 00:29:08      1      
   2 Бабарико Вероніка         Шевченково                  66 2004 00:52:18      2      
   3 Гончарова Анастасія       Шевченково                  71 2005 отметка          

М18 20 КП, 4.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Илья              Харьков                    126 2003 00:35:07      1      
   2 Скомороха Максим          Харьков              КМС   129 2002 00:35:32      2      
   3 Красильников Валентин     КСО Фигуровка        КМС    17 2001 00:36:36      3      
   4 Кузнецов Ярослав          КСО Фигуровка        III    18 2000 00:47:05      4      
   5  Соколовський Станіслав   Шевченково                  63 2002 00:47:59      5      

Ж18 15 КП, 4.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Мария              КСО Компас           КМС    25 1999 00:35:44      1      
   2 Отрешко Мария             Харьков              Iю    127 2005 00:36:54      2      
   3 Жинкевич Александра       Краматорск                 108 2004 00:46:16      3      
   4 Коновалова Анна           КСО Компас           КМС    31 2000 00:53:57      4      

Ж20 15 КП, 4.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Кравченко Екатерина        O-DEAF КДЮСШ3       II     98 1998 00:52:44      1      

ПК 11 КП, 2.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Опанасенко Елена          Харьков                    125 1974 00:46:56      1      
   2  Григорьева Ирина         Харьков                    119      00:54:56      2      
   3 Ставрунов Антон           Шевченково                  84      01:05:33      3      
   4 Старицкая Наталья         Харьков                    130 1991 01:06:07      4      
   5  Щендрыгина Юлия          КДЮСШ-3                    145      01:06:20      5      

М21А 15 КП, 3.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Лепёшкин Александр        Полтава                    137 1983 00:31:26      1      
   2 Антонов Олег              Шевченково           I      64 1989 00:33:11      2      
   3 Степаненко Сергей         Харьков              IIю   131 1979 00:41:44      3      
   4  Логинов Дмитрий          Харьков                    120 1973 00:43:24      4      
   5 Деркач Вадим              Харьков                    124 1984 00:47:21      5      
   6 Зеленец Александр          ХНМУ                      115 1999 00:56:08      6      

Ж21А 12 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Варшавская Анна           КСО Мухомор          I     109 1994 00:23:01      1      
   2 Павлюченко Ирина          КСО Компас           КМС    40 1965 00:28:47      2      
   3 Буракова Катерина         Полтава                    136 1983 00:29:47      3      
   4 Фадеева Дарья             Харьков                    133 1987 00:35:06      4      
   5 Питель Анна                ХНМУ                      117 1998 00:38:55      5      
   6 Суходольская Алёна         ХНМУ                      118 1996 00:39:46      6      
   7 Рудаков Александр          ХНМУ                      199      00:45:40    в/к      
   8  Федосеева Ирина          Харьков              III   121 1983 00:47:36      7      
   9 Трошкин Дмитрий            ХНМУ                      200      12:27:53    в/к      

М21Е 20 КП, 4.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Левин Дмитрий                                          7      00:29:36      1      
   2 Плахотник Дмитрий                                      9      00:29:53      2      
   3 Старов Александр          КСО Компас           МС     45 1987 00:31:48      3      
   4 Дьяченко Вадим            КСО Компас           МС     27 1992 00:32:11      4      
   5  Федотов Роман            КСО Компас           МСМК   23 1974 00:33:30      5      
   6 Милируд Евгений           КСО Компас           I      38 1983 00:35:08      6      
   7 Терпай Дмитрий                                        10      00:35:12      7      
   8 Магас Игорь               КСО Компас                  37 1996 00:39:04      8      
   9  Шимчук Руслан                                         1      00:39:32      9      
  10 Хасаншин Ренат            КСО Мухомор          МС    112 1983 00:40:12     10      
  11 Литвин Александр          КСО Компас           КМС    34 1999 00:40:43     11      
  12 Снурников Дмитрий         КСО Фигуровка        I      21 1998 00:41:31     12      
  13 Чухно Виталий             Мерефа                     151 1975 00:46:07     13      
  14 Лукавенко Дмитрий          ХНМУ                      116 1997 00:53:40     14      
  15 Внуков Саша               КСО Мухомор                110 1984 00:55:22     15      
  16 Ярош Валентин             КСО Компас           КМС    51 1999 01:05:55     16      

Ж21Е 15 КП, 4.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Веремеенко Евгения        КСО Компас           МС     24 1994 00:30:23      1      
   2 Чехунова Марина                                       11      00:31:02      2      
   3 Данилова Анастасия        КСО Компас           МС     26 1987 00:32:31      3      
   4 Андросович Анна                                        4      00:34:24      4      
   5 Логуновская Анастасия     КСО Компас           КМС    35 2000 00:35:34      5      
   6 Плахотник Виктория                                     8      00:36:06      6      
   7 Шип Надежда                                           15      00:36:52      7      
   8 Беда Татьяна                                           5      00:37:31      8      
   9 Пустовая Наталия          КСО Мухомор          МС    111 1983 00:40:29      9      
  10 Терновская Елена          Харьков                    132 1974 00:43:37     10      
  11 Чебераха Ольга            КСО Мухомор          МС    114 1983 00:53:09     11      

М35 20 КП, 4.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Игнатьев Алексей          КСО Компас           КМС    28 1977 00:32:10      1      
   2 Шимчук Вячеслав                                       13      00:32:14      2      
   3 Шип Павел                 КСО Компас           I      50 1971 00:32:18      3      
   4 Могуренко Александр       КСО Компас           КМС    39 1968 00:35:32      4      
   5 Перепелица Алексей        КСО Компас           КМС    42 1971 00:36:54      5      
   6 Лысенко Андрей            КСО Компас                  36 1974 00:38:18      6      
   7 Шпетный Владимир          Харьков              I     135 1969 00:38:46      7      
   8 Коновалов Андрей          КСО Компас           КМС    30 1970 00:39:37      8      
   9 Коренцов Александр        КСО Компас           I      33 1963 00:40:55      9      
  10 Федько Сергей             КСО Компас           КМС    48 1963 00:41:09     10      
  11 Плохой Сергей             КСО Компас           I      43 1971 00:42:10     11      
  12 Полторацкий Денис         Харьков                    128 1972 00:44:36     12      
  13 Беленец Николай           Краматорск                 107 1955 00:48:38     13      
  14 Колосарь Юрий             Ветеран                     55 1950 01:02:01     14      
  15 Перепелица Александр      КСО Компас                  41 1976 01:03:40     15      

Ж35 15 КП, 4.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Прядкина Татьяна          КСО Компас           МС     44 1978 00:51:06      1      

М40 15 КП, 4.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Стадник Вячеслав          Полосатый Race             152 1975 00:42:23      1      
   2 Шевчук Алексей            Харьков                    134 1975 01:28:56      2      
   3 Баранік Євгеній           Шевченково                  67 1979 01:35:14    в/к      

М50 11 КП, 2.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Николай            Харьков              МС    123 1959 00:18:54      1      

М60 11 КП, 2.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Карнаушенко Юрій          КСО Фигуровка        IIIю   16 1955 00:22:02      1      
   2 Рубаненко Александр       Ветеран              I      58 1955 00:22:36      2      

М65 11 КП, 2.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Игнатьев Александр        Ветеран                     54 1946 00:29:14      1      
   2 Чудновский Николай        Ветеран              I      59 1946 00:31:57      2      
   3 Белоус Алексей            Ветеран                     53 1942 00:34:48      3      
   4 Анисимов Юрий             Ветеран                     57 1948 00:43:53      4      

Ж40 15 КП, 3.700 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шимчук Яна                                            14      00:37:20      1      

Ж60 11 КП, 2.600 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1  Отрешко Наталья          Ветеран              I      52 1951 00:30:10      1      
   2 Шахова Вера               Ветеран                     60 1947 00:33:59      2      
   3 Литвин Валентина          Ветеран              I      56 1948 00:35:08      3      
Главный судья                                  
Главный секретарь