Чемпіонат Харківської області
12.11.2017
Лаптєвка

М10


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1  Федотов Андрей           КСО Компас                    22 2010 11:00:00          
   2 Лукьянов Дмитрий          КДЮСШ-3                      146 2007 11:01:00          
   3 Шимчук Андрей                                           12 2007 11:03:00          

Новички


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1  Клещенко Дмитрий         Мерефянская ДЮСШ              89      11:01:00          
   2  Багрич Игорь             ЦДЮТ 1                       153      11:02:00          
   3 Андриенко Алина           ЦДЮТ 1                       154      11:02:00          
   4 Бондарь Анастасия         ЦДЮТ 1                       155      11:02:00          
   5 Бруева Ева                ЦДЮТ 1                       156      11:02:00          
   6 Калинин Глеб              ЦДЮТ 1                       157      11:02:00          
   7 Кодак Дарья               ЦДЮТ 1                       158      11:02:00          
   8 Кодак Максим              ЦДЮТ 1                       159      11:02:00          
   9 Кутько Злата              ЦДЮТ 1                       160      11:02:00          
  10 Лисовец Георгий           ЦДЮТ 1                       161      11:02:00          
  11 Метик Андрей              ЦДЮТ 1                       162      11:02:00          
  12 Миняков Никита            ЦДЮТ 1                       163      11:02:00          
  13 Сорока Алина              ЦДЮТ 1                       164      11:02:00          
  14 Терещенко Денис           ЦДЮТ 1                       165      11:02:00          
  15 Чубенко Анастасия         ЦДЮТ 1                       166      11:02:00          
  16 Юшко Максим               ЦДЮТ 1                       167      11:02:00          
  17 Ковтун Андрей             ДЮСШ-3                       139      11:08:00          
  18 Коноваленко Диана         ДЮСШ-3                       140      11:08:00          
  19 Тишаков Денис             ДЮСШ-3                       141      11:08:00          
  20 Шейнин Захар              ДЮСШ-3                       143      11:08:00          
  21 Беззубов Ярослав          ХФМЛ-27                      168      11:08:00          
  22 Киреева Анна              ХФМЛ-27                      169      11:08:00          
  23 Стороженко Артём          ХФМЛ-27                      170      11:08:00          
  24 Тристапшон Никита         ХФМЛ-27                      171      11:08:00          
  25 Глушко Олег               СШ-117                       172      11:08:00          
  26 Гребнева-Копоть Елизавета СШ-117                       173      11:08:00          
  27 Дмитриева Анастасия       СШ-117                       174      11:08:00          
  28 Юрик Вадим                 O-DEAF КДЮСШ3               105      11:22:00          
  29 Каплун Илья                O-DEAF КДЮСШ3                97      11:23:00          
  30 Kulakov Petro                                            2      11:24:00          
  31 Sobolieva Galina                                         3      11:25:00          
  32 Яковлева Диана             O-DEAF КДЮСШ3               106      11:26:00          
  33 Селюков Артём             ОблСЮТур                      88      11:27:00          
  34 Хасаншин Руслан           КСО Мухомор                  113      11:28:00          

М12


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Холопченко Данііл         Шевченково                    85 2006 11:04:00          
   2 Собіна Максим             Шевченково                    82 2006 11:05:00          
   3 Игнатьев Максим           КСО Компас                    29 2006 11:06:00          
   4 Богомолов Кирил           Шевченково                    69 2006 11:07:00          
   5 Капітоненко Тімур         Шевченково                    73 2005 11:09:00          
   6 Удовицкий Евгений         Мерефянская ДЮСШ              92 2007 11:10:00          

Ж12


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Кулик Ельвіра             Шевченково                    76 2006 11:11:00          
   2 Данилова Даша             ОблСЮТур                      86 2006 11:12:00          
   3 Ильченко Евгения          Мерефянская ДЮСШ              90 2007 11:13:00          
   4 Коновалова Дарья          КСО Компас             IIю    32 2006 11:14:00          
   5 Костіна Анастасія         Шевченково                    74 2006 11:15:00          
   6 Гета Карина               Шевченково                    70 2006 11:16:00          
   7 Нечволод Вікторія         Шевченково                    77 2006 11:17:00          
   8 Осидченко Олеся           Шевченково                    78 2005 11:18:00          
   9 Савченко Ангеліна         Шевченково                    81 2005 11:19:00          
  10 Соляник Анастасія         Шевченково                    83 2006 11:20:00          
  11 Бикова Єлізавета          Шевченково                    68 2006 11:21:00          

М14


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Евченко Даниил             O-DEAF КДЮСШ3                96 2003 11:10:00          
   2 Набоков Павел              O-DEAF КДЮСШ3                99 2004 11:11:00          
   3 Власенко Никита            O-DEAF КДЮСШ3                95 2004 11:12:00          
   4 Шлычков Денис             ДЮСШ-3                       144 2004 11:13:00          
   5 Савченко Иван              O-DEAF КДЮСШ3               103 2003 11:14:00          
   6 Шип Алексей               КСО Компас             II     49 2007 11:15:00          
   7 Багнюк Максим              O-DEAF КДЮСШ3                93 2004 11:16:00          

Ж14


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Бутенко Валерия            O-DEAF КДЮСШ3                94 2004 11:00:00          
   2  Букір Анастасія          Шевченково                    61 2004 11:01:00          
   3 Клещенко Елена            Мерефянская ДЮСШ              91 2003 11:02:00          
   4 Пушкарьова Діана          Шевченково                    80 2005 11:03:00          
   5 Бабарико Вероніка         Шевченково                    65 2004 11:04:00          
   6 Кряченко Аня              Шевченково                    75 2005 11:05:00          
   7 Пасіка Юлія               Шевченково                    79 2004 11:06:00          
   8 Невольниченко Кристина     O-DEAF КДЮСШ3               100 2004 11:07:00          
   9 Лесик Алина               КСО Фигуровка          IIIю   19 2004 11:08:00          
  10 Романюха Маша             ОблСЮТур                      87 2004 11:09:00          

М16


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1  Оршава Артем             Шевченково                    62 2001 11:28:00          
   2 Коновалов Алексей         Луганск Радио          I     147 2001 11:29:00          
   3 Драга Валерий             ДЮСШ-3                       138 2002 11:30:00          
   4 Плотников Никита           O-DEAF КДЮСШ3               101 2001 11:31:00          
   5 Деревянко Сергій          Шевченково                    72 2001 11:32:00          
   6 Проказин Владислав         O-DEAF КДЮСШ3               102 2002 11:33:00          

Ж16


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Бабарико Вероніка         Шевченково                    66 2004 11:17:00          
   2 Черная Кетино              O-DEAF КДЮСШ3               104 2001 11:18:00          
   3 Гончарова Анастасія       Шевченково                    71 2005 11:19:00          

М18


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Скомороха Максим          Харьков                КМС   129 2002 11:34:00          
   2 Отрешко Илья              Харьков                      126 2003 11:35:00          
   3  Соколовський Станіслав   Шевченково                    63 2002 11:36:00          
   4 Красильников Валентин     КСО Фигуровка          КМС    17 2001 11:37:00          
   5 Кузнецов Ярослав          КСО Фигуровка          III    18 2000 11:38:00          

Ж18


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Отрешко Мария             Харьков                Iю    127 2005 11:15:00          
   2 Гоенко Мария              КСО Компас             КМС    25 1999 11:16:00          
   3 Жинкевич Александра       Краматорск                   108 2004 11:17:00          
   4 Коновалова Анна           КСО Компас             КМС    31 2000 11:18:00          

Ж20


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Кравченко Екатерина        O-DEAF КДЮСШ3         II     98 1998 11:19:00          

ПК


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1  Григорьева Ирина         Харьков                      119      11:24:00          
   2 Бондаренко Владимир                                      6 1959 11:28:00          
   3 Опанасенко Елена          Харьков                      125 1974 11:32:00          
   4 Старицкая Наталья         Харьков                      130 1991 11:36:00          
   5  Щендрыгина Юлия          КДЮСШ-3                      145      11:38:00          
   6 Ставрунов Антон           Шевченково                    84      11:40:00          

М21А


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Лукавенко Дмитрий          ХНМУ                        116 1997 11:34:00          
   2 Степаненко Сергей         Харьков                IIю   131 1979 11:35:00          
   3 Лепёшкин Александр        Полтава                      137 1983 11:36:00          
   4 Деркач Вадим              Харьков                      124 1984 11:37:00          
   5 Фастовец Максим           Антрацит                     148 1983 11:38:00          
   6 Антонов Олег              Шевченково             I      64 1989 11:39:00          
   7 Зеленец Александр          ХНМУ                        115 1999 11:40:00          
   8  Логинов Дмитрий          Харьков                      120 1973 11:41:00          

Ж21А


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1  Федосеева Ирина          Харьков                III   121 1983 11:20:00          
   2 Буракова Катерина         Полтава                      136 1983 11:21:00          
   3 Фадеева Дарья             Харьков                      133 1987 11:22:00          
   4 Питель Анна                ХНМУ                        117 1998 11:23:00          
   5  Шамарина Светлана        Харьков                      122 1990 11:24:00          
   6 Суходольская Алёна         ХНМУ                        118 1996 11:25:00          
   7 Павлюченко Ирина          КСО Компас             КМС    40 1965 11:26:00          
   8 Варшавская Анна           КСО Мухомор            I     109 1994 11:27:00          

М21Е


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Плахотник Дмитрий                                        9      11:00:00          
   2 Кравченко Богдан          ХНУРЭ                        150 1996 11:01:00          
   3 Старов Александр          КСО Компас             МС     45 1987 11:03:00          
   4 Чухно Виталий             Мерефа                       151 1975 11:04:00          
   5 Левин Дмитрий                                            7      11:05:00          
   6  Федотов Роман            КСО Компас             МСМК   23 1974 11:06:00          
   7 Долгих Роман              КО "След ежа"          I     149 1988 11:07:00          
   8 Литвин Александр          КСО Компас             КМС    34 1999 11:09:00          
   9 Терпай Дмитрий                                          10      11:10:00          
  10 Магас Игорь               КСО Компас                    37 1996 11:11:00          
  11  Шимчук Руслан                                           1      11:12:00          
  12 Ярош Валентин             КСО Компас             КМС    51 1999 11:13:00          
  13 Милируд Евгений           КСО Компас             I      38 1983 11:15:00          
  14 Внуков Саша               КСО Мухомор                  110 1984 11:16:00          
  15 Хасаншин Ренат            КСО Мухомор            МС    112 1983 11:17:00          
  16 Дьяченко Вадим            КСО Компас             МС     27 1992 11:18:00          
  17 Снурников Дмитрий         КСО Фигуровка          I      21 1998 11:19:00          
  18 Наточий Сергей            КСО Фигуровка          КМС    20 1998 11:20:00          

Ж21Е


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Плахотник Виктория                                       8      11:00:00          
   2 Логуновская Анастасия     КСО Компас             КМС    35 2000 11:01:00          
   3 Данилова Анастасия        КСО Компас             МС     26 1987 11:03:00          
   4 Беда Татьяна                                             5      11:04:00          
   5 Веремеенко Евгения        КСО Компас             МС     24 1994 11:05:00          
   6 Андросович Анна                                          4      11:06:00          
   7 Чебераха Ольга            КСО Мухомор            МС    114 1983 11:07:00          
   8 Терновская Елена          Харьков                      132 1974 11:09:00          
   9 Шип Надежда                                             15      11:10:00          
  10 Сухаревская Виктория      КСО Компас             МС     46 1994 11:11:00          
  11 Пустовая Наталия          КСО Мухомор            МС    111 1983 11:12:00          
  12 Чехунова Марина                                         11      11:13:00          

М35


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Шип Павел                 КСО Компас             I      50 1971 11:18:00          
   2 Лысенко Андрей            КСО Компас                    36 1974 11:19:00          
   3 Перепелица Алексей        КСО Компас             КМС    42 1971 11:20:00          
   4 Перепелица Александр      КСО Компас                    41 1976 11:21:00          
   5 Полторацкий Денис         Харьков                      128 1972 11:22:00          
   6 Федько Сергей             КСО Компас             КМС    48 1963 11:23:00          
   7 Шимчук Вячеслав                                         13      11:24:00          
   8 Плохой Сергей             КСО Компас             I      43 1971 11:25:00          
   9 Беленец Николай           Краматорск                   107 1955 11:26:00          
  10 Коренцов Александр        КСО Компас             I      33 1963 11:27:00          
  11 Колосарь Юрий             Ветеран                       55 1950 11:28:00          
  12 Могуренко Александр       КСО Компас             КМС    39 1968 11:29:00          
  13 Якименко Виталий          Харьков Радио          I     175 1967 11:30:00          
  14 Игнатьев Алексей          КСО Компас             КМС    28 1977 11:31:00          
  15 Шпетный Владимир          Харьков                I     135 1969 11:32:00          
  16 Коновалов Андрей          КСО Компас             КМС    30 1970 11:33:00          

Ж35


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Прядкина Татьяна          КСО Компас             МС     44 1978 11:14:00          

М40


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Баранік Євгеній           Шевченково                    67 1979 11:20:00в/к       
   2 Стадник Вячеслав          Полосатый Race               152 1975 11:21:00          
   3 Шевчук Алексей            Харьков                      134 1975 11:22:00          

М50


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Гоенко Николай            Харьков                МС    123 1959 11:30:00          

М60


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Карнаушенко Юрій          КСО Фигуровка          IIIю   16 1955 11:25:00          
   2 Рубаненко Александр       Ветеран                I      58 1955 11:29:00          

М65


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Игнатьев Александр        Ветеран                       54 1946 11:23:00          
   2 Белоус Алексей            Ветеран                       53 1942 11:27:00          
   3 Перепелица Геннадий       Ветеран                       57 1948 11:31:00          
   4 Чудновский Николай        Ветеран                I      59 1946 11:35:00          

Ж40


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Шимчук Яна                                              14      11:27:00          

Ж55


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Товажнянская Жанна        КСО Компас             III    47 1961 11:26:00          

Ж60


№п/п Фамилия, имя                   Коллектив         Квал Номер ГР   СТАРТ   Примечания
   1 Литвин Валентина          Ветеран                I      56 1948 11:33:00          
   2 Уфимцева Евгения          ДЮСШ-3                 II    142 1955 11:34:00          
   3  Отрешко Наталья          Ветеран                I      52 1951 11:37:00          
   4 Шахова Вера               Ветеран                       60 1947 11:39:00