Чемпіонат Харківської області
03.12.2017
Малиновка

М10 5 КП, 1.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Сергиец Артём             ЦДЮТ 1                     126      00:36:07      1      
   2 Терещенко Денис           ЦДЮТ 1                     127      00:36:09      2      

Ж10 5 КП, 1.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Бондарь Анастасия         ЦДЮТ 1                     124      00:36:10      1      
   2 Бруева Ева                ЦДЮТ 1                     125      00:36:11      2      

Новички 6 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Юрик Вадим                 O-DEAF КДЮСШ3              84      00:28:20      1      
   2 Федотов Андрей            Харьков                    111      00:31:23      2      
   3 Селюков Артём             ОблСЮТур                    71      00:31:35      3      
   4 Душко Валерий             ОблСЮТур                    69 2009 00:32:00      4      
   5 Астапович Лариса          Харьков                     98      00:32:20      5      
   6 Хомиченко Полина          Харьков                    112      00:33:40      6      
   7 Тишаков Денис             ДЮСШ-3                     119      00:35:30      7      
   8 Дмитриева Анастасия       СШ-117                     129      00:36:08      8      
   9 Бабкин Иван               Харьков                    100      00:37:00      9      
  10 Коноваленко Диана         ДЮСШ-3                     118      01:00:00     10      
  11 Гребнева-Копоть Елизавета СШ-117                     128      01:00:00     10      

М12 6 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Капітоненко Тімур         Шевченково                  53 2005 00:35:20      1      
   2 Холопченко Данііл         Шевченково                  66 2006 01:00:00      2      

Ж12 6 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Дарья          КСО Компас           IIю    35 2006 00:17:47      1      
   2 Данилова Даша             ОблСЮТур                    68 2006 00:19:00      2      
   3 Пучкова Анастасія         КСО Фигуровка        IIIю   26 2006 00:40:00      3      
   4 Іхненко Софія             КСО Фигуровка        IIIю  135 2006 00:40:00      3      
   5 Соляник Анастасія         Шевченково                  63 2006 00:41:30      5      
   6 Кулик Ельвіра             Шевченково                  55 2006 00:41:50      6      
   7 Клінкуш Олександра        Шевченково                  54 2006 00:41:51      7      
   8 Осидченко Олеся           Шевченково                  56 2005 00:41:52      8      
   9 Бикова Єлізавета          Шевченково                  51 2006 01:21:00      9      
  10 Целікова Валерія          Шевченково                  67      отметка          

М14 12 КП, 2.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Поддубный Егор            Мерефянская ДЮСШ            27 2003 00:44:00      1      
   2 Савченко Иван              O-DEAF КДЮСШ3              82 2003 00:49:11      2      
   3 Евченко Даниил             O-DEAF КДЮСШ3              75 2003 00:49:12      3      
   4 Багнюк Максим              O-DEAF КДЮСШ3              72 2004 00:49:13      4      
   5 Печурін Дмитро            Шевченково                  58 2004 00:54:50      5      
   6 Астапович Михаил          Харьков                     99 2004 00:56:15      6      
   7 Симоненко Віталій         Шевченково                  62      01:12:20      7      
   8 Ставрунов Антон           Шевченково                  64      01:12:20      7      
   9 Грушка Макар              Мерефянская ДЮСШ            22      01:20:00      9      
  10 Удовицкий Евгений         Мерефянская ДЮСШ            21 2004 01:20:00      9      
  11 Власенко Никита            O-DEAF КДЮСШ3              74 2004 01:22:30     11      

Ж14 12 КП, 2.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Васильєва Анастасія       КСО Фигуровка               20 2004 00:44:20      1      
   2 Бутенко Валерия            O-DEAF КДЮСШ3              73 2004 00:49:14      2      
   3 Пасіка Юлія               Шевченково                  57 2004 01:15:00      3      
   4  Букір Анастасія          Шевченково                  49 2004 01:15:00      3      
   5 Невольниченко Кристина     O-DEAF КДЮСШ3              79 2004 01:22:30      5      
   6 Романюха Маша             ОблСЮТур                    70 2004 01:37:00      6      

М16 14 КП, 5.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Илья              Харьков                    130 2003 00:55:11      1      
   2 Плотников Никита           O-DEAF КДЮСШ3              80 2001 01:25:00      2      
   3 Проказин Владислав         O-DEAF КДЮСШ3              81 2002 01:25:00      2      

Ж16 11 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Отрешко Мария                                         10 2005 00:56:15      1      
   2 Бабарико Вероніка         Шевченково                  50 2004 01:42:40      2      

М18 23 КП, 11.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Скомороха Максим          Харьков              КМС   107 2002 01:16:20      1      

Ж18 18 КП, 7.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Мария              КСО Компас           КМС    31 1999 01:07:00      1      

ПК 10 КП, 4.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Астапович Вячеслав        Харьков                     97      00:56:02      1      
   2 Опанасенко Елена          Харьков                    104 1974 01:22:50      2      
   3 Тарадай Юлия                                          14      01:23:00      3      
   4 Коваленко Серегй                                       6      01:23:00      3      
   5 Соловьёва Татьяна                                     13      01:36:00      5      
   6 Шевчук Алексей            Харьков                    113 1975 01:44:00      6      
   7 Сенюк Елена               Харьков                    109 1991 02:15:00      7      
   8 Щендрыгина Юлия                                       18      02:15:00      7      
   9 Вараксин Андрей                                        5      02:22:00      9      

М21А 14 КП, 5.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Шамрай Дмитрий            КСО Фигуровка        III    28 1999 00:51:30      1      
   2 Стадник Вячеслав          Харьков                    108      00:56:16      2      
   3 Степаненко Сергей         Харьков              IIю   110 1979 00:56:50      3      
   4  Логинов Дмитрий          Харьков                     94 1973 01:07:00      4      
   5 Деркач Вадим              Харьков                    102 1984 01:35:00      5      
   6 Левин Александр           КСО Мухомор                 89      отметка          

Ж21А 11 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Буракова Катерина         Полтава                    115 1983 01:04:50      1      
   2  Федосеева Ирина          Харьков              III    95 1983 01:41:45      2      
   3 Суходольская Алёна         ХНМУ                       93 1996 01:44:00      3      

М21Е 23 КП, 11.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Наточий Сергей            КСО Фигуровка        КМС    25 1998 01:03:30    в/к      
   2 Шимчук Руслан                                         16      01:04:50      1      
   3  Федотов Роман            КСО Компас           МСМК   30 1974 01:05:20      2      
   4 Литвин Александр          КСО Компас           КМС    37 1999 01:10:01      3      
   5 Левин Дмитрий                                          7      01:12:40      4      
   6 Магас Игорь               КСО Компас                  39 1996 01:36:00      5      
   7 Лепёшкин Александр        Полтава                    116 1983 02:02:00      6      
   8 Плахотник Дмитрий                                     12      сошёл            
   9 Милируд Евгений           КСО Компас           I      40 1983 сошёл            

Ж21Е 18 КП, 7.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Сухаревская Виктория      КСО Компас           МС     43 1994 00:49:00      1      
   2 Андросович Анна                                        1      00:55:40      2      
   3 Чехунова Марина                                       15      01:06:40      3      
   4 Плахотник Виктория                                    11      01:07:00      4      
   5 Шип Надежда                                           17      01:24:00      5      
   6 Москаленко Ирина          Полтава                    117      01:47:50      6      
   7 Chernysheva Anna          Харьков                     96 1987 02:18:00      7      

М35 23 КП, 11.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Чухно Виталий             Мерефа                     122 1975 01:38:40      1      

М40 18 КП, 7.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Кузьмин Геннадий                                       9      01:30:00      1      
   2 Колосарь Юрий             Ветеран                     47 1950 01:43:40      2      

М50 10 КП, 4.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гоенко Николай            Харьков                    101 1959 00:41:37      1      

Ж60 10 КП, 4.100 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1  Отрешко Наталья          Ветеран              I      46 1951 01:01:00      1      

Ж45 11 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Павлюченко Ирина          КСО Компас           КМС    41 1965 00:58:05      1      

М45 14 КП, 5.900 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Плохой Сергей             КСО Компас           I      42 1971 00:40:50      1      
   2 Лысенко Андрей            КСО Компас                  38 1974 00:41:00    в/к      
   3 Даньков Сергей            КСО Компас           МС     32 1968 00:41:17      2      
   4 Федько Сергей             КСО Компас           КМС    45 1963 00:45:42      3      
   5 Коновалов Андрей          КСО Компас           КМС    34 1970 00:49:50      4      
   6 Беленец Николай           Краматорск                  86 1955 00:51:00      5      
   7 Коренцов Александр        КСО Компас           I      36 1963 01:03:00      6      
Главный судья                                  
Главный секретарь