Результаты – Нічний привид 2018

2018-11-10
Ж14 (5 / 5) Рез-т Отст.
1. Коновалова Дар’я КСО О-Компас КДЮСШ Темп 26:52
  5:59 (5:59) 6:45 (12:44) 5:10 (17:54) 5:59 (23:53) 1:14 (25:07) 1:32 (26:39)
  0:13 (26:52)
2. Крюкова Марина ОблСЮТур Харків 28:56 +2:04
  7:25 (7:25) 7:28 (14:53) 5:03 (19:56) 6:10 (26:06) 1:04 (27:10) 1:35 (28:45)
  0:11 (28:56)
3. Коноваленко Діана ОблСЮТур Харків 40:15 +13:23
  4:38 (4:38) 17:05 (21:43) 3:44 (25:27) 11:13 (36:40) 1:20 (38:00) 2:06 (40:06)
  0:09 (40:15)
4. Лесик Аліна КСО ”Фігуровка” Харків 42:14 +15:22
  3:56 (3:56) 26:10 (30:06) 2:42 (32:48) 5:50 (38:38) 1:18 (39:56) 2:06 (42:02)
  0:12 (42:14)
  Семенченко Олександра Харків КДЮСШ №3 DNS
Ч14 (3 / 3) Рез-т Отст.
1. Астапович Михайло ОблСЮТур Харків 20:27
  4:12 (4:12) 5:12 (9:24) 1:18 (10:42) 6:12 (16:54) 0:57 (17:51) 2:26 (20:17)
  0:10 (20:27)
2. Грушка Макар Мерефянська ДЮСШ 1:00:02 +39:35
  8:38 (8:38) 14:12 (22:50) 5:46 (28:36) 18:43 (47:19) 2:03 (49:22) 10:28 (59:50)
  0:12 (1:00:02)
  Шличков Деніс Харків КДЮСШ №3 DNS
Ч16 (2 / 2) Рез-т Отст.
1. Шип Олексій КСО О-Компас КДЮСШ Темп 30:26
  6:56 (6:56) 1:23 (8:19) 2:37 (10:56) 1:21 (12:17) 2:49 (15:06) 0:32 (15:38)
  1:51 (17:29) 1:46 (19:15) 2:35 (21:50) 1:16 (23:06) 5:52 (28:58) 1:15 (30:13)
  0:13 (30:26)
2. Дамаскін Владислав КСО ”Фігуровка” Харків 33:17 +2:51
  9:54 (9:54) 1:22 (11:16) 2:44 (14:00) 1:14 (15:14) 2:49 (18:03) 0:30 (18:33)
  1:51 (20:24) 1:54 (22:18) 2:24 (24:42) 1:22 (26:04) 5:53 (31:57) 1:09 (33:06)
  0:11 (33:17)
Ж18 (2 / 2) Рез-т Отст.
1. Ліхтей Вікторія Троя ХЦПР 55:50
  6:05 (6:05) 7:10 (13:15) 4:27 (17:42) 6:15 (23:57) 1:15 (25:12) 3:42 (28:54)
  4:14 (33:08) 3:08 (36:16) 5:19 (41:35) 0:38 (42:13) 2:02 (44:15) 2:59 (47:14)
  4:59 (52:13) 3:25 (55:38) 0:12 (55:50)
  Коновалова Анна КСО О-Компас DNF
  8:59 (8:59) 4:12 (13:11) 9:48 (22:59) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–)
Ч20 (5 / 5) Рез-т Отст.
1. Комбаров Олександр КСО ”Фігуровка” Харків 59:47
  7:46 (7:46) 8:16 (16:02) 4:23 (20:25) 1:36 (22:01) 1:32 (23:33) 1:53 (25:26)
  1:33 (26:59) 3:10 (30:09) 2:21 (32:30) 0:36 (33:06) 2:05 (35:11) 0:43 (35:54)
  3:48 (39:42) 2:28 (42:10) 5:08 (47:18) 2:09 (49:27) 1:18 (50:45) 3:01 (53:46)
  2:42 (56:28) 2:10 (58:38) 0:59 (59:37) 0:10 (59:47)
2. Литвин Олексій КСО О-Компас КДЮСШ Темп 1:01:50 +2:03
  11:56 (11:56) 3:34 (15:30) 4:28 (19:58) 1:20 (21:18) 2:35 (23:53) 3:12 (27:05)
  0:41 (27:46) 2:35 (30:21) 1:15 (31:36) 2:41 (34:17) 2:00 (36:17) 2:38 (38:55)
  2:23 (41:18) 2:54 (44:12) 5:03 (49:15) 2:10 (51:25) 1:38 (53:03) 2:41 (55:44)
  2:55 (58:39) 2:03 (1:00:42) 0:56 (1:01:38) 0:12 (1:01:50)
3. Снурніков Дмитро КСО ”Фігуровка” Харків 1:03:46 +3:59
  5:30 (5:30) 11:23 (16:53) 2:39 (19:32) 1:17 (20:49) 1:59 (22:48) 2:30 (25:18)
  1:59 (27:17) 5:27 (32:44) 3:13 (35:57) 0:39 (36:36) 2:28 (39:04) 0:49 (39:53)
  3:40 (43:33) 2:34 (46:07) 5:05 (51:12) 2:10 (53:22) 1:22 (54:44) 3:05 (57:49)
  2:42 (1:00:31) 2:10 (1:02:41) 0:53 (1:03:34) 0:12 (1:03:46)
4. Федотов Ілля КСО О-Компас 1:13:37 +13:50
  7:54 (7:54) 9:54 (17:48) 2:18 (20:06) 1:08 (21:14) 2:07 (23:21) 2:48 (26:09)
  0:31 (26:40) 2:02 (28:42) 1:11 (29:53) 6:54 (36:47) 2:03 (38:50) 2:53 (41:43)
  7:05 (48:48) 2:34 (51:22) 5:50 (57:12) 3:36 (1:00:48) 1:21 (1:02:09) 4:42 (1:06:51)
  2:44 (1:09:35) 2:21 (1:11:56) 1:29 (1:13:25) 0:12 (1:13:37)
  Свидло Олексій Север Харківська Контрольное время
  5:36 (5:36) 4:49 (10:25) 3:34 (13:59) 1:24 (15:23) 4:54 (20:17) 6:41 (26:58)
  2:33 (29:31) 2:48 (32:19) 12:40 (44:59) 0:35 (45:34) 3:08 (48:42) 1:04 (49:46)
  4:59 (54:45) 8:49 (1:03:34) 12:49 (1:16:23) 4:26 (1:20:49) 8:37 (1:29:26) 7:32 (1:36:58)
  5:58 (1:42:56) 3:24 (1:46:20) 3:01 (1:49:21) 0:13 (1:49:34)
Ч21Е (21 / 21) Рез-т Отст.
1. Ярош Валентин КСО О-Компас КДЮСШ Темп 43:37
  4:48 (4:48) 2:10 (6:58) 2:28 (9:26) 1:08 (10:34) 1:30 (12:04) 2:21 (14:25)
  0:35 (15:00) 1:46 (16:46) 0:44 (17:30) 1:58 (19:28) 1:22 (20:50) 2:26 (23:16)
  1:38 (24:54) 2:29 (27:23) 3:41 (31:04) 1:58 (33:02) 2:19 (35:21) 2:37 (37:58)
  2:53 (40:51) 1:46 (42:37) 0:50 (43:27) 0:10 (43:37)
2. Наточій Сергій КСО ”Фігуровка” Харків 45:51 +2:14
  4:47 (4:47) 2:56 (7:43) 2:11 (9:54) 0:59 (10:53) 4:15 (15:08) 4:10 (19:18)
  1:27 (20:45) 2:11 (22:56) 1:57 (24:53) 0:32 (25:25) 1:56 (27:21) 0:47 (28:08)
  1:40 (29:48) 2:15 (32:03) 3:52 (35:55) 1:42 (37:37) 1:08 (38:45) 2:12 (40:57)
  2:22 (43:19) 1:35 (44:54) 0:50 (45:44) 0:07 (45:51)
3. Фесенко Євген Наш Клуб Полтавська 46:45 +3:08
  3:02 (3:02) 2:28 (5:30) 2:11 (7:41) 0:58 (8:39) 1:34 (10:13) 4:55 (15:08)
  0:30 (15:38) 1:39 (17:17) 0:41 (17:58) 1:50 (19:48) 1:21 (21:09) 2:19 (23:28)
  1:53 (25:21) 2:11 (27:32) 4:28 (32:00) 1:47 (33:47) 1:08 (34:55) 2:17 (37:12)
  6:50 (44:02) 1:40 (45:42) 0:54 (46:36) 0:09 (46:45)
4. Хасаншин Ренат Клуб ”Мухомор” 49:48 +6:11
  4:25 (4:25) 2:19 (6:44) 3:06 (9:50) 1:03 (10:53) 1:38 (12:31) 1:58 (14:29)
  1:28 (15:57) 3:54 (19:51) 1:58 (21:49) 0:35 (22:24) 2:01 (24:25) 0:43 (25:08)
  1:42 (26:50) 2:58 (29:48) 4:19 (34:07) 2:29 (36:36) 1:31 (38:07) 4:36 (42:43)
  3:46 (46:29) 2:08 (48:37) 1:00 (49:37) 0:11 (49:48)
5. Піддубний Михайло Capitol Region Nordic Alliance 50:39 +7:02
  7:51 (7:51) 3:05 (10:56) 4:40 (15:36) 1:01 (16:37) 1:39 (18:16) 2:55 (21:11)
  1:33 (22:44) 2:26 (25:10) 1:49 (26:59) 0:31 (27:30) 1:50 (29:20) 0:58 (30:18)
  1:40 (31:58) 2:18 (34:16) 5:15 (39:31) 1:44 (41:15) 1:17 (42:32) 2:18 (44:50)
  2:28 (47:18) 2:25 (49:43) 0:46 (50:29) 0:10 (50:39)
6. Міліруд Євген КСО О-Компас 56:00 +12:23
  3:58 (3:58) 2:00 (5:58) 7:39 (13:37) 1:06 (14:43) 3:04 (17:47) 2:02 (19:49)
  0:38 (20:27) 2:05 (22:32) 0:51 (23:23) 1:51 (25:14) 1:32 (26:46) 2:49 (29:35)
  3:42 (33:17) 2:28 (35:45) 8:03 (43:48) 1:56 (45:44) 1:23 (47:07) 2:59 (50:06)
  3:07 (53:13) 1:51 (55:04) 0:47 (55:51) 0:09 (56:00)
7. Карпенко Ігор СК СКІФ Сумська 1:00:41 +17:04
  5:23 (5:23) 3:17 (8:40) 3:04 (11:44) 1:39 (13:23) 2:01 (15:24) 3:02 (18:26)
  0:46 (19:12) 2:30 (21:42) 1:12 (22:54) 3:01 (25:55) 2:14 (28:09) 3:08 (31:17)
  4:20 (35:37) 2:52 (38:29) 8:51 (47:20) 3:27 (50:47) 1:25 (52:12) 2:43 (54:55)
  2:28 (57:23) 2:14 (59:37) 0:53 (1:00:30) 0:11 (1:00:41)
8. Добренький Ярослав ПФСО Полтавська 1:00:49 +17:12
  5:00 (5:00) 2:35 (7:35) 3:13 (10:48) 1:13 (12:01) 1:48 (13:49) 7:19 (21:08)
  0:27 (21:35) 2:08 (23:43) 1:01 (24:44) 2:26 (27:10) 3:14 (30:24) 2:37 (33:01)
  2:51 (35:52) 4:07 (39:59) 4:37 (44:36) 2:42 (47:18) 1:49 (49:07) 4:30 (53:37)
  3:56 (57:33) 2:05 (59:38) 1:00 (1:00:38) 0:11 (1:00:49)
9. Добриловський Михайло Клуб ”Мухомор” 1:04:59 +21:22
  6:37 (6:37) 3:19 (9:56) 4:55 (14:51) 1:19 (16:10) 2:30 (18:40) 3:48 (22:28)
  0:53 (23:21) 2:49 (26:10) 1:01 (27:11) 2:48 (29:59) 1:57 (31:56) 3:35 (35:31)
  2:09 (37:40) 3:29 (41:09) 7:26 (48:35) 2:16 (50:51) 2:10 (53:01) 4:51 (57:52)
  2:51 (1:00:43) 2:57 (1:03:40) 1:06 (1:04:46) 0:13 (1:04:59)
10. Мінаєв Борис Сумська 1:19:59 +36:22
  6:09 (6:09) 2:54 (9:03) 3:24 (12:27) 1:40 (14:07) 6:20 (20:27) 3:06 (23:33)
  1:05 (24:38) 3:24 (28:02) 1:23 (29:25) 2:39 (32:04) 2:16 (34:20) 3:32 (37:52)
  2:29 (40:21) 4:35 (44:56) 14:20 (59:16) 4:14 (1:03:30) 1:31 (1:05:01) 4:09 (1:09:10)
  6:46 (1:15:56) 2:42 (1:18:38) 1:12 (1:19:50) 0:09 (1:19:59)
11. Однокоз Кирило Лично 1:25:51 +42:14
  8:42 (8:42) 7:36 (16:18) 4:00 (20:18) 1:24 (21:42) 2:58 (24:40) 3:40 (28:20)
  0:57 (29:17) 2:34 (31:51) 1:11 (33:02) 6:41 (39:43) 2:15 (41:58) 5:23 (47:21)
  3:19 (50:40) 3:33 (54:13) 7:54 (1:02:07) 7:04 (1:09:11) 2:12 (1:11:23) 4:15 (1:15:38)
  6:13 (1:21:51) 2:08 (1:23:59) 1:09 (1:25:08) 0:43 (1:25:51)
12. Евтефеев Максим Харків 1:30:10 +46:33
  5:56 (5:56) 14:18 (20:14) 7:05 (27:19) 1:44 (29:03) 3:04 (32:07) 2:51 (34:58)
  3:33 (38:31) 3:07 (41:38) 3:51 (45:29) 1:01 (46:30) 3:09 (49:39) 1:16 (50:55)
  2:50 (53:45) 12:12 (1:05:57) 7:50 (1:13:47) 3:05 (1:16:52) 1:41 (1:18:33) 4:19 (1:22:52)
  3:07 (1:25:59) 2:17 (1:28:16) 1:40 (1:29:56) 0:14 (1:30:10)
13. Хижний Іван Харків 1:40:04 +56:27
  9:47 (9:47) 5:30 (15:17) 6:16 (21:33) 2:38 (24:11) 3:08 (27:19) 8:11 (35:30)
  0:50 (36:20) 4:29 (40:49) 1:18 (42:07) 9:35 (51:42) 2:55 (54:37) 4:57 (59:34)
  4:05 (1:03:39) 4:39 (1:08:18) 8:29 (1:16:47) 2:53 (1:19:40) 2:06 (1:21:46) 6:42 (1:28:28)
  4:04 (1:32:32) 4:19 (1:36:51) 2:55 (1:39:46) 0:18 (1:40:04)
  Кравченко Богдан Харків Контрольное время
  14:05 (14:05) 7:12 (21:17) 8:05 (29:22) 1:34 (30:56) 3:04 (34:00) 3:54 (37:54)
  2:32 (40:26) 15:24 (55:50) 9:29 (1:05:19) 3:28 (1:08:47) 2:37 (1:11:24) 1:26 (1:12:50)
  4:52 (1:17:42) 7:21 (1:25:03) 8:38 (1:33:41) 7:29 (1:41:10) 1:29 (1:42:39) 3:34 (1:46:13)
  3:32 (1:49:45) 2:35 (1:52:20) 1:33 (1:53:53) 0:11 (1:54:04)
  Ліфінцев Дмитро Сумська Контрольное время
  9:17 (9:17) 6:50 (16:07) 7:51 (23:58) 3:27 (27:25) 5:53 (33:18) 4:08 (37:26)
  9:04 (46:30) 3:46 (50:16) 6:23 (56:39) 1:07 (57:46) 4:51 (1:02:37) 1:42 (1:04:19)
  11:19 (1:15:38) 3:31 (1:19:09) 12:34 (1:31:43) 3:58 (1:35:41) 5:29 (1:41:10) 5:34 (1:46:44)
  7:52 (1:54:36) 3:00 (1:57:36) 2:22 (1:59:58) 0:13 (2:00:11)
  Чухно Вiталий особисто Харківська Контрольное время
  7:37 (7:37) 8:55 (16:32) 7:09 (23:41) 2:28 (26:09) 4:12 (30:21) 7:17 (37:38)
  3:53 (41:31) 5:37 (47:08) 7:33 (54:41) 1:19 (56:00) 5:26 (1:01:26) 1:50 (1:03:16)
  3:52 (1:07:08) 4:46 (1:11:54) 13:38 (1:25:32) 5:07 (1:30:39) 2:41 (1:33:20) 5:18 (1:38:38)
  11:03 (1:49:41) 3:18 (1:52:59) 2:03 (1:55:02) 0:21 (1:55:23)
  Стародубцев-Смолянінов Харків пп.2.6.10
  9:16 (9:16) 9:55 (19:11) 6:07 (25:18) 2:48 (28:06) 7:44 (35:50) 11:46 (47:36)
  2:24 (50:00) 5:34 (55:34) 8:27 (1:04:01) 6:38 (1:10:39) 13:25 (1:24:04) 6:04 (1:30:08)
  22:15 (1:52:23) 5:54 (1:58:17) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (2:12:49) 0:15 (2:13:04)
  Федотов Роман КСО О-Компас КДЮСШ Темп пп.2.6.10
  18:24:21 (18:24:21) – (–) – (18:27:11) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (18:29:43) 0:17 (18:30:00)
  Долгіх Роман КО ”Слід їжака” Харківська DNF
  2:59 (2:59) 5:40 (8:39) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–)
  Литвин Олександр КСО О-Компас КДЮСШ Темп DNS
  Скомороха Максим КСО О-Компас КДЮСШ Темп DNS
Ж21Е (12 / 12) Рез-т Отст.
1. Карпенко Юлія КСО Орієнтир м.Суми 45:32
  5:03 (5:03) 1:59 (7:02) 1:00 (8:02) 3:51 (11:53) 1:28 (13:21) 2:36 (15:57)
  0:57 (16:54) 4:26 (21:20) 0:57 (22:17) 1:11 (23:28) 1:10 (24:38) 1:50 (26:28)
  2:14 (28:42) 2:26 (31:08) 1:50 (32:58) 2:09 (35:07) 1:22 (36:29) 1:50 (38:19)
  2:36 (40:55) 1:26 (42:21) 2:08 (44:29) 0:52 (45:21) 0:11 (45:32)
2. Сухаревська Вікторія КСО О-Компас КДЮСШ Темп 48:29 +2:57
  4:02 (4:02) 2:01 (6:03) 1:00 (7:03) 7:04 (14:07) 1:09 (15:16) 1:09 (16:25)
  1:12 (17:37) 2:04 (19:41) 1:42 (21:23) 2:43 (24:06) 0:52 (24:58) 2:09 (27:07)
  2:10 (29:17) 2:20 (31:37) 3:27 (35:04) 2:55 (37:59) 1:17 (39:16) 1:50 (41:06)
  2:26 (43:32) 1:28 (45:00) 2:26 (47:26) 0:53 (48:19) 0:10 (48:29)
3. Пітірімова Олена Особисто 52:59 +7:27
  4:20 (4:20) 1:47 (6:07) 0:56 (7:03) 3:28 (10:31) 1:44 (12:15) 1:55 (14:10)
  1:01 (15:11) 1:37 (16:48) 0:51 (17:39) 1:18 (18:57) 1:07 (20:04) 1:41 (21:45)
  2:08 (23:53) 2:00 (25:53) 1:41 (27:34) 2:03 (29:37) 1:37 (31:14) 4:28 (35:42)
  1:49 (37:31) 10:37 (48:08) 3:28 (51:36) 1:11 (52:47) 0:12 (52:59)
4. Логуновська Анастасія КСО О-Компас КДЮСШ Темп 54:57 +9:25
  7:39 (7:39) 2:45 (10:24) 1:09 (11:33) 3:44 (15:17) 0:53 (16:10) 1:19 (17:29)
  1:28 (18:57) 3:58 (22:55) 1:26 (24:21) 2:41 (27:02) 0:59 (28:01) 3:02 (31:03)
  2:29 (33:32) 2:16 (35:48) 2:22 (38:10) 2:21 (40:31) 1:35 (42:06) 3:36 (45:42)
  2:20 (48:02) 2:30 (50:32) 3:01 (53:33) 1:10 (54:43) 0:14 (54:57)
5. Данькова Олена КСО О-Компас КДЮСШ Темп 58:34 +13:02
  4:33 (4:33) 3:11 (7:44) 1:02 (8:46) 5:25 (14:11) 1:18 (15:29) 2:46 (18:15)
  1:05 (19:20) 2:23 (21:43) 1:23 (23:06) 1:08 (24:14) 1:08 (25:22) 6:10 (31:32)
  2:17 (33:49) 2:34 (36:23) 2:15 (38:38) 6:25 (45:03) 1:38 (46:41) 2:55 (49:36)
  2:45 (52:21) 2:25 (54:46) 2:38 (57:24) 0:57 (58:21) 0:13 (58:34)
6. Бабич Олена Харків 1:08:06 +22:34
  6:23 (6:23) 4:17 (10:40) 1:21 (12:01) 8:32 (20:33) 1:21 (21:54) 1:23 (23:17)
  1:29 (24:46) 5:09 (29:55) 1:07 (31:02) 6:01 (37:03) 1:29 (38:32) 2:18 (40:50)
  3:09 (43:59) 2:58 (46:57) 3:38 (50:35) 2:34 (53:09) 1:43 (54:52) 1:54 (56:46)
  3:48 (1:00:34) 3:29 (1:04:03) 2:51 (1:06:54) 1:03 (1:07:57) 0:09 (1:08:06)
7. Карпенко Дар’я КСО Орієнтир Сумська 1:16:03 +30:31
  5:47 (5:47) 5:47 (11:34) 1:29 (13:03) 5:45 (18:48) 2:17 (21:05) 4:40 (25:45)
  1:26 (27:11) 2:41 (29:52) 1:02 (30:54) 3:12 (34:06) 1:41 (35:47) 4:55 (40:42)
  3:52 (44:34) 3:07 (47:41) 5:37 (53:18) 3:02 (56:20) 2:14 (58:34) 5:01 (1:03:35)
  3:01 (1:06:36) 4:39 (1:11:15) 3:16 (1:14:31) 1:17 (1:15:48) 0:15 (1:16:03)
  Кавешникова Юлия Харків Контрольное время
  18:06 (18:06) 6:59 (25:05) 3:22 (28:27) 9:03 (37:30) 2:41 (40:11) 2:24 (42:35)
  3:25 (46:00) 6:10 (52:10) 3:30 (55:40) 6:52 (1:02:32) 3:05 (1:05:37) 5:05 (1:10:42)
  7:38 (1:18:20) 6:27 (1:24:47) 7:34 (1:32:21) 7:34 (1:39:55) 3:15 (1:43:10) 4:55 (1:48:05)
  5:04 (1:53:09) 5:51 (1:59:00) 5:38 (2:04:38) 2:53 (2:07:31) 0:31 (2:08:02)
  Терновська Олена Харків Контрольное время
  10:40 (10:40) 5:13 (15:53) 1:48 (17:41) 6:23 (24:04) 4:51 (28:55) 6:10 (35:05)
  1:32 (36:37) 12:04 (48:41) 1:24 (50:05) 2:09 (52:14) 5:27 (57:41) 3:03 (1:00:44)
  7:51 (1:08:35) 4:04 (1:12:39) 3:52 (1:16:31) 7:37 (1:24:08) 4:02 (1:28:10) 10:04 (1:38:14)
  4:40 (1:42:54) 5:37 (1:48:31) 4:56 (1:53:27) 1:29 (1:54:56) 0:25 (1:55:21)
  Кобзева Светлана Харків пп.2.6.10
  20:22 (20:22) 6:58 (27:20) 3:00 (30:20) 8:58 (39:18) 18:25 (57:43) 6:55 (1:04:38)
  2:50 (1:07:28) 5:11 (1:12:39) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (1:19:25) 7:23 (1:26:48) 7:30 (1:34:18) 7:34 (1:41:52) 3:23 (1:45:15) 5:00 (1:50:15)
  4:52 (1:55:07) 5:48 (2:00:55) 5:41 (2:06:36) 2:56 (2:09:32) 0:26 (2:09:58)
  Кочнева Тетяна Харків пп.2.6.10
  18:57:21 (18:57:21) – (–) – (–) – (–) – (19:12:26) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (19:14:41)
  – (–) – (–) – (–) – (19:18:10) 0:21 (19:18:31)
  Шевченко Елена Особисто пп.2.6.10
  37:25 (37:25) 5:02 (42:27) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (1:27:11) 5:39 (1:32:50) 7:52 (1:40:42) 7:14 (1:47:56) 3:17 (1:51:13) 4:50 (1:56:03)
  4:47 (2:00:50) 5:59 (2:06:49) 4:35 (2:11:24) 1:34 (2:12:58) 0:25 (2:13:23)
Ч21А (10 / 10) Рез-т Отст.
1. Коноваленко Олександр КСО О-Компас 38:57
  6:24 (6:24) 2:17 (8:41) 2:07 (10:48) 1:55 (12:43) 2:31 (15:14) 5:07 (20:21)
  3:05 (23:26) 2:40 (26:06) 3:04 (29:10) 0:36 (29:46) 1:52 (31:38) 1:44 (33:22)
  3:06 (36:28) 2:19 (38:47) 0:10 (38:57)
2. Левин Александр Клуб ”Мухомор” 48:41 +9:44
  5:20 (5:20) 2:11 (7:31) 3:16 (10:47) 8:16 (19:03) 0:53 (19:56) 6:07 (26:03)
  5:54 (31:57) 2:35 (34:32) 4:39 (39:11) 0:25 (39:36) 1:31 (41:07) 2:01 (43:08)
  2:58 (46:06) 2:25 (48:31) 0:10 (48:41)
3. Дмитренко Віталій Сумська 58:40 +19:43
  10:40 (10:40) 4:12 (14:52) 6:39 (21:31) 6:14 (27:45) 1:12 (28:57) 4:02 (32:59)
  3:55 (36:54) 3:13 (40:07) 5:16 (45:23) 0:39 (46:02) 1:58 (48:00) 3:04 (51:04)
  4:57 (56:01) 2:30 (58:31) 0:09 (58:40)
4. Степаненко Сергiй КО ”Слід їжака” Харківська 1:00:09 +21:12
  5:38 (5:38) 4:33 (10:11) 4:26 (14:37) 3:01 (17:38) 1:52 (19:30) 5:19 (24:49)
  6:05 (30:54) 3:05 (33:59) 15:28 (49:27) 0:42 (50:09) 2:19 (52:28) 2:32 (55:00)
  2:56 (57:56) 2:02 (59:58) 0:11 (1:00:09)
5. Доля Євген Клуб ”Мухомор” 1:11:06 +32:09
  8:14 (8:14) 3:23 (11:37) 5:38 (17:15) 2:41 (19:56) 1:20 (21:16) 10:01 (31:17)
  7:45 (39:02) 3:01 (42:03) 18:30 (1:00:33) 0:30 (1:01:03) 1:49 (1:02:52) 2:26 (1:05:18)
  2:33 (1:07:51) 2:59 (1:10:50) 0:16 (1:11:06)
6. Володимирський Олександр Клуб ”Мухомор” 1:20:29 +41:32
  9:32 (9:32) 9:07 (18:39) 5:27 (24:06) 3:06 (27:12) 1:44 (28:56) 4:57 (33:53)
  8:03 (41:56) 5:14 (47:10) 5:10 (52:20) 0:53 (53:13) 2:13 (55:26) 10:20 (1:05:46)
  9:49 (1:15:35) 4:36 (1:20:11) 0:18 (1:20:29)
  Кулік Олег Сумська пп.2.6.10
  54:35 (54:35) 4:44 (59:19) 4:50 (1:04:09) 4:20 (1:08:29) 9:00 (1:17:29) 8:37 (1:26:06)
  8:04 (1:34:10) 4:23 (1:38:33) 6:23 (1:44:56) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (1:45:49) 0:25 (1:46:14)
  Шрестха Артур Клуб ”Мухомор” пп.2.6.10
  56:08 (56:08) 13:52 (1:10:00) 27:41 (1:37:41) 5:24 (1:43:05) 2:19 (1:45:24) 6:53 (1:52:17)
  7:27 (1:59:44) 4:40 (2:04:24) 5:07 (2:09:31) 5:43 (2:15:14) – (–) – (–)
  – (–) – (2:17:58) 0:14 (2:18:12)
  Щелканов Сергей Харків пп.2.6.10
  – (–) – (18:21:26) 10:13 (18:31:39) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (18:37:52)
  – (–) – (18:53:57) – (1:45:40)
  Сербiн Василь Харків DNS
Ж21А (7 / 7) Рез-т Отст.
1. Щендригіна Юлія Пролісок 34:12
  4:43 (4:43) 1:22 (6:05) 3:41 (9:46) 1:38 (11:24) 4:09 (15:33) 0:35 (16:08)
  1:47 (17:55) 2:12 (20:07) 3:22 (23:29) 2:15 (25:44) 6:31 (32:15) 1:45 (34:00)
  0:12 (34:12)
2. Пустова Наталiя Клуб ”Мухомор” 38:22 +4:10
  4:16 (4:16) 1:37 (5:53) 4:09 (10:02) 1:53 (11:55) 3:52 (15:47) 0:43 (16:30)
  1:46 (18:16) 7:09 (25:25) 2:37 (28:02) 1:35 (29:37) 7:20 (36:57) 1:10 (38:07)
  0:15 (38:22)
3. Мозолевська Анастасія Горизонт-АМК Луганська 54:40 +20:28
  7:41 (7:41) 2:06 (9:47) 2:23 (12:10) 6:58 (19:08) 4:30 (23:38) 1:24 (25:02)
  2:18 (27:20) 5:36 (32:56) 8:14 (41:10) 2:55 (44:05) 8:23 (52:28) 1:50 (54:18)
  0:22 (54:40)
4. Колосарь Вера Харків 1:02:00 +27:48
  10:18 (10:18) 1:52 (12:10) 2:18 (14:28) 3:54 (18:22) 14:04 (32:26) 0:31 (32:57)
  2:24 (35:21) 2:57 (38:18) 5:26 (43:44) 3:05 (46:49) 12:50 (59:39) 2:04 (1:01:43)
  0:17 (1:02:00)
5. Федосєєва Ірина Харків 1:04:53 +30:41
  8:05 (8:05) 2:29 (10:34) 2:31 (13:05) 3:02 (16:07) 4:12 (20:19) 4:57 (25:16)
  3:16 (28:32) 5:07 (33:39) 9:22 (43:01) 9:28 (52:29) 9:53 (1:02:22) 2:14 (1:04:36)
  0:17 (1:04:53)
6. Варавіна Ксенія Пролісок 1:05:35 +31:23
  16:24 (16:24) 2:01 (18:25) 4:27 (22:52) 2:22 (25:14) 10:55 (36:09) 0:58 (37:07)
  8:44 (45:51) 3:25 (49:16) 3:19 (52:35) 2:03 (54:38) 8:57 (1:03:35) 1:46 (1:05:21)
  0:14 (1:05:35)
7. Ратушна Катерина Харків 1:05:39 +31:27
  4:52 (4:52) 5:55 (10:47) 15:13 (26:00) 2:27 (28:27) 5:19 (33:46) 0:56 (34:42)
  2:13 (36:55) 2:36 (39:31) 3:53 (43:24) 6:50 (50:14) 12:57 (1:03:11) 2:07 (1:05:18)
  0:21 (1:05:39)
Ж40 (2 / 2) Рез-т Отст.
1. Сиворонова Ольга КСО О-Компас КДЮСШ Темп 29:56
  3:46 (3:46) 1:18 (5:04) 1:31 (6:35) 1:38 (8:13) 3:57 (12:10) 0:47 (12:57)
  1:52 (14:49) 2:15 (17:04) 4:10 (21:14) 2:02 (23:16) 5:26 (28:42) 0:59 (29:41)
  0:15 (29:56)
2. Ісаєва Людмила СК СКІФ Сумська 57:21 +27:25
  8:00 (8:00) 2:41 (10:41) 3:08 (13:49) 10:16 (24:05) 4:20 (28:25) 1:05 (29:30)
  2:20 (31:50) 5:21 (37:11) 7:15 (44:26) 2:07 (46:33) 8:50 (55:23) 1:30 (56:53)
  0:28 (57:21)
ПК (10 / 10) Рез-т Отст.
1. Логинов Дмитрий Харків 42:33
  4:57 (4:57) 1:57 (6:54) 2:15 (9:09) 3:12 (12:21) 4:01 (16:22) 3:48 (20:10)
  2:26 (22:36) 3:27 (26:03) 3:56 (29:59) 2:39 (32:38) 8:04 (40:42) 1:29 (42:11)
  0:22 (42:33)
2. Жуков Евгений Пролісок 42:46 +0:13
  6:02 (6:02) 1:51 (7:53) 2:07 (10:00) 2:14 (12:14) 7:15 (19:29) 0:58 (20:27)
  2:23 (22:50) 3:39 (26:29) 3:48 (30:17) 2:16 (32:33) 8:22 (40:55) 1:32 (42:27)
  0:19 (42:46)
3. Григор’єва Ірина Харків 58:00 +15:27
  6:25 (6:25) 2:34 (8:59) 4:03 (13:02) 2:46 (15:48) 4:29 (20:17) 2:21 (22:38)
  4:12 (26:50) 3:22 (30:12) 4:35 (34:47) 2:47 (37:34) 17:55 (55:29) 2:06 (57:35)
  0:25 (58:00)
4. Опанасенко Елена Харків 1:02:02 +19:29
  10:27 (10:27) 2:28 (12:55) 4:09 (17:04) 2:42 (19:46) 4:29 (24:15) 2:24 (26:39)
  4:09 (30:48) 3:25 (34:13) 4:32 (38:45) 2:51 (41:36) 17:54 (59:30) 2:02 (1:01:32)
  0:30 (1:02:02)
5. Астапович Вячеслав Харків 1:05:33 +23:00
  12:04 (12:04) 2:48 (14:52) 6:50 (21:42) 2:19 (24:01) 3:58 (27:59) 1:06 (29:05)
  2:34 (31:39) 3:25 (35:04) 3:59 (39:03) 3:23 (42:26) 20:31 (1:02:57) 2:15 (1:05:12)
  0:21 (1:05:33)
6. Григор’єва Олена Клуб ”Мухомор” 1:11:48 +29:15
  20:47 (20:47) 2:23 (23:10) 3:12 (26:22) 2:31 (28:53) 5:17 (34:10) 3:55 (38:05)
  2:40 (40:45) 3:40 (44:25) 4:26 (48:51) 2:36 (51:27) 16:44 (1:08:11) 3:07 (1:11:18)
  0:30 (1:11:48)
7. Чернишова Ганна Харків 1:14:07 +31:34
  11:57 (11:57) 3:52 (15:49) 8:17 (24:06) 9:07 (33:13) 6:47 (40:00) 5:53 (45:53)
  5:59 (51:52) 3:00 (54:52) 3:55 (58:47) 2:31 (1:01:18) 8:51 (1:10:09) 1:30 (1:11:39)
  2:28 (1:14:07)
8. Шевчук Олексій Харків 1:27:11 +44:38
  14:19 (14:19) 5:18 (19:37) 4:13 (23:50) 4:52 (28:42) 12:09 (40:51) 1:24 (42:15)
  10:28 (52:43) 5:48 (58:31) 7:25 (1:05:56) 3:49 (1:09:45) 14:40 (1:24:25) 2:19 (1:26:44)
  0:27 (1:27:11)
  Якименко Світлана Клуб ”Мухомор” пп.2.6.10
  – (–) – (18:53:23) 19:37 (19:13:00) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (19:33:33) – (–) – (–) – (–) – (19:36:40)
  – (1:31:28)
  Володимирська Марина Клуб ”Мухомор” DNS
Ч40 (9 / 9) Рез-т Отст.
1. Даньков Сергій КСО О-Компас КДЮСШ Темп 45:59
  4:53 (4:53) 3:16 (8:09) 1:18 (9:27) 3:02 (12:29) 1:22 (13:51) 2:25 (16:16)
  1:01 (17:17) 2:35 (19:52) 1:05 (20:57) 1:22 (22:19) 1:13 (23:32) 2:12 (25:44)
  2:12 (27:56) 2:09 (30:05) 1:50 (31:55) 2:55 (34:50) 1:27 (36:17) 1:53 (38:10)
  2:41 (40:51) 1:43 (42:34) 2:17 (44:51) 0:55 (45:46) 0:13 (45:59)
2. Коновалов Андрій Харків 47:02 +1:03
  4:32 (4:32) 2:18 (6:50) 1:01 (7:51) 3:54 (11:45) 1:14 (12:59) 2:56 (15:55)
  1:00 (16:55) 1:57 (18:52) 1:07 (19:59) 1:16 (21:15) 1:21 (22:36) 1:55 (24:31)
  2:51 (27:22) 2:20 (29:42) 3:03 (32:45) 2:25 (35:10) 1:36 (36:46) 1:57 (38:43)
  2:41 (41:24) 2:09 (43:33) 2:19 (45:52) 1:01 (46:53) 0:09 (47:02)
3. Плохий Сергій КСО О-Компас 55:01 +9:02
  5:42 (5:42) 4:20 (10:02) 1:05 (11:07) 4:40 (15:47) 1:22 (17:09) 1:30 (18:39)
  1:25 (20:04) 3:34 (23:38) 2:49 (26:27) 2:41 (29:08) 1:10 (30:18) 2:10 (32:28)
  2:54 (35:22) 2:50 (38:12) 2:47 (40:59) 1:57 (42:56) 1:24 (44:20) 1:43 (46:03)
  2:43 (48:46) 2:25 (51:11) 2:45 (53:56) 0:55 (54:51) 0:10 (55:01)
4. Шип Павло КСО О-Компас 56:11 +10:12
  4:09 (4:09) 2:48 (6:57) 1:15 (8:12) 6:45 (14:57) 7:53 (22:50) 1:17 (24:07)
  1:12 (25:19) 2:00 (27:19) 0:57 (28:16) 2:19 (30:35) 0:47 (31:22) 1:38 (33:00)
  3:20 (36:20) 2:20 (38:40) 1:51 (40:31) 4:07 (44:38) 1:32 (46:10) 3:13 (49:23)
  2:22 (51:45) 1:31 (53:16) 1:49 (55:05) 0:53 (55:58) 0:13 (56:11)
5. Могуренко Олександр КСО О-Компас 57:00 +11:01
  4:30 (4:30) 3:08 (7:38) 0:59 (8:37) 3:41 (12:18) 1:18 (13:36) 1:58 (15:34)
  3:53 (19:27) 5:06 (24:33) 1:39 (26:12) 3:01 (29:13) 1:17 (30:30) 1:55 (32:25)
  2:32 (34:57) 3:04 (38:01) 4:07 (42:08) 2:28 (44:36) 1:48 (46:24) 1:43 (48:07)
  3:38 (51:45) 1:43 (53:28) 2:27 (55:55) 0:55 (56:50) 0:10 (57:00)
6. Назаренко Станіслав Харків 1:07:42 +21:43
  9:28 (9:28) 2:17 (11:45) 1:07 (12:52) 4:14 (17:06) 2:08 (19:14) 3:46 (23:00)
  1:34 (24:34) 2:03 (26:37) 1:08 (27:45) 2:28 (30:13) 1:35 (31:48) 2:09 (33:57)
  4:38 (38:35) 2:42 (41:17) 7:41 (48:58) 3:00 (51:58) 2:14 (54:12) 2:03 (56:15)
  3:36 (59:51) 4:04 (1:03:55) 2:21 (1:06:16) 1:13 (1:07:29) 0:13 (1:07:42)
7. Якименко Віталій Клуб ”Мухомор” 1:12:21 +26:22
  6:14 (6:14) 5:17 (11:31) 2:16 (13:47) 7:15 (21:02) 2:02 (23:04) 1:54 (24:58)
  1:40 (26:38) 3:44 (30:22) 2:13 (32:35) 7:18 (39:53) 1:25 (41:18) 3:40 (44:58)
  5:01 (49:59) 3:27 (53:26) 1:58 (55:24) 2:42 (58:06) 1:32 (59:38) 2:07 (1:01:45)
  3:04 (1:04:49) 3:10 (1:07:59) 2:57 (1:10:56) 1:12 (1:12:08) 0:13 (1:12:21)
8. Стадник Вячеслав Харків 1:24:19 +38:20
  10:05 (10:05) 4:12 (14:17) 3:31 (17:48) 5:36 (23:24) 2:50 (26:14) 3:51 (30:05)
  1:33 (31:38) 3:11 (34:49) 1:16 (36:05) 1:38 (37:43) 1:49 (39:32) 4:57 (44:29)
  6:58 (51:27) 4:22 (55:49) 2:18 (58:07) 2:17 (1:00:24) 1:41 (1:02:05) 2:17 (1:04:22)
  2:40 (1:07:02) 2:20 (1:09:22) 13:33 (1:22:55) 1:09 (1:24:04) 0:15 (1:24:19)
  Коренцов Олександр КСО О-Компас DNF
  6:20 (6:20) 4:29 (10:49) 1:47 (12:36) 13:58 (26:34) 3:16 (29:50) 8:45 (38:35)
  1:36 (40:11) 4:54 (45:05) 2:59 (48:04) 1:43 (49:47) 1:42 (51:29) 2:54 (54:23)
  6:03 (1:00:26) 3:42 (1:04:08) 2:45 (1:06:53) 3:05 (1:09:58) 1:57 (1:11:55) 17:37 (1:29:32)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
Ж50 (1 / 1) Рез-т Отст.
  Товажнянская Жанна Сумська пп.2.6.10
  20:14 (20:14) 2:52 (23:06) 8:55 (32:01) 3:59 (36:00) 8:56 (44:56) – (–)
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (59:45) 0:43 (1:00:28)
Ч50 (1 / 1) Рез-т Отст.
1. Ісаєв Юрій СК СКІФ Сумська 52:00
  5:53 (5:53) 3:52 (9:45) 3:43 (13:28) 6:19 (19:47) 1:08 (20:55) 4:01 (24:56)
  4:10 (29:06) 3:13 (32:19) 5:09 (37:28) 0:41 (38:09) 2:02 (40:11) 2:58 (43:09)
  4:51 (48:00) 3:43 (51:43) 0:17 (52:00)
Ж60 (1 / 1) Рез-т Отст.
1. Уфімцева Євгенія Харків КДЮСШ №3 51:21
  10:08 (10:08) 15:55 (26:03) 5:32 (31:35) 11:04 (42:39) 3:21 (46:00) 4:33 (50:33)
  0:48 (51:21)
Ч65 (4 / 4) Рез-т Отст.
1. Чудновський Микола Ветеран Харківська 1:05:54
  14:00 (14:00) 5:06 (19:06) 6:11 (25:17) 6:30 (31:47) 5:24 (37:11) 9:38 (46:49)
  1:34 (48:23) 5:05 (53:28) 2:44 (56:12) 4:31 (1:00:43) 4:50 (1:05:33) 0:21 (1:05:54)
2. Ігнатьєв Олександр Ветеран Харківська 1:07:45 +1:51
  20:34 (20:34) 2:02 (22:36) 5:29 (28:05) 5:53 (33:58) 5:07 (39:05) 9:20 (48:25)
  2:00 (50:25) 5:09 (55:34) 2:35 (58:09) 4:32 (1:02:41) 4:47 (1:07:28) 0:17 (1:07:45)
  Анісімов Юрій Пролісок Контрольное время
  24:22 (24:22) 3:09 (27:31) 21:12 (48:43) 4:03 (52:46) 13:23 (1:06:09) 13:00 (1:19:09)
  2:11 (1:21:20) 4:36 (1:25:56) 5:29 (1:31:25) 18:57 (1:50:22) 11:05 (2:01:27) 0:33 (2:02:00)
  Білоус Олексій Ветеран Харківська DNF
  24:33 (24:33) 2:05 (26:38) 5:40 (32:18) 5:34 (37:52) 5:37 (43:29) 9:18 (52:47)
  1:42 (54:29) 5:13 (59:42) – (–) – (–) – (–) – (–)
Новачки (18 / 18) Рез-т Отст.
1. Плоха Надія КСО О-Компас 10:51
  2:23 (2:23) 1:38 (4:01) 1:05 (5:06) 1:44 (6:50) 1:02 (7:52) 2:42 (10:34)
  0:17 (10:51)
2. Терехова Марія КСО О-Компас КДЮСШ Темп 12:08 +1:17
  2:40 (2:40) 1:46 (4:26) 1:11 (5:37) 1:20 (6:57) 1:29 (8:26) 3:29 (11:55)
  0:13 (12:08)
3. Хасаншин Руслан Клуб ”Мухомор” 12:40 +1:49
  3:28 (3:28) 1:50 (5:18) 1:15 (6:33) 1:13 (7:46) 1:07 (8:53) 3:29 (12:22)
  0:18 (12:40)
4. Тішаков Денис Харків КДЮСШ №3 14:11 +3:20
  4:31 (4:31) 3:02 (7:33) 1:22 (8:55) 1:34 (10:29) 1:10 (11:39) 2:16 (13:55)
  0:16 (14:11)
5. Якименко Аліса Харків КДЮСШ №3 14:13 +3:22
  4:42 (4:42) 2:57 (7:39) 1:23 (9:02) 1:31 (10:33) 1:05 (11:38) 2:20 (13:58)
  0:15 (14:13)
6. Ковтун Андрій Харків КДЮСШ №3 14:22 +3:31
  4:47 (4:47) 2:57 (7:44) 1:22 (9:06) 1:34 (10:40) 1:04 (11:44) 2:22 (14:06)
  0:16 (14:22)
7. Данькова Інна КСО О-Компас КДЮСШ Темп 16:03 +5:12
  4:03 (4:03) 2:21 (6:24) 1:56 (8:20) 2:36 (10:56) 1:30 (12:26) 3:21 (15:47)
  0:16 (16:03)
8. Гура Микита Харків КДЮСШ №3 17:04 +6:13
  5:25 (5:25) 1:59 (7:24) 1:59 (9:23) 2:18 (11:41) 1:24 (13:05) 3:43 (16:48)
  0:16 (17:04)
9. Бондарь Анастасія Харків КДЮСШ №3 17:07 +6:16
  5:29 (5:29) 1:49 (7:18) 2:08 (9:26) 2:02 (11:28) 1:31 (12:59) 3:54 (16:53)
  0:14 (17:07)
10. Гонтар Кирило Харків КДЮСШ №3 17:10 +6:19
  5:18 (5:18) 2:03 (7:21) 2:07 (9:28) 2:13 (11:41) 1:24 (13:05) 3:49 (16:54)
  0:16 (17:10)
10. Севастьянов Микита Харків КДЮСШ №3 17:10 +6:19
  5:33 (5:33) 1:52 (7:25) 2:06 (9:31) 2:05 (11:36) 1:28 (13:04) 3:49 (16:53)
  0:17 (17:10)
12. Жаворонкова Ксения Харків КДЮСШ №3 17:20 +6:29
  5:26 (5:26) 1:56 (7:22) 2:07 (9:29) 2:10 (11:39) 1:27 (13:06) 3:59 (17:05)
  0:15 (17:20)
13. Домова Яна Харків КДЮСШ №3 17:43 +6:52
  5:28 (5:28) 2:17 (7:45) 2:08 (9:53) 2:08 (12:01) 1:25 (13:26) 3:55 (17:21)
  0:22 (17:43)
14. Гонтарь Антон Харків КДЮСШ №3 19:33 +8:42
  5:52 (5:52) 2:06 (7:58) 1:59 (9:57) 2:26 (12:23) 1:51 (14:14) 4:36 (18:50)
  0:43 (19:33)
  Дмитрієва Анастасія Харків КДЮСШ №3 DNS
  Добриловська Дарiя Клуб ”Мухомор” DNS
  Климинюк Іра Харків КДЮСШ №3 DNS
  Коноваленко Настя ОблСЮТур Харків DNS

Создано в MeOS 3.5.916 (U2): 11-Nov-18 11:43:46