Чемпіонат Харківської області
зі спортивного орієнтування на лижах
на довгій дистанції.
19 січня 2019р., Лісопарк

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ

A, 27 КП, 11.100 м, набор высоты 140 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  РезультатОтставание Место Прим 
   1 Шип Павел                 КСО О-Компас Харьков I      61 1973 01:26:05   +00:00      1 
   2 Наточий Сергей            КСО Фигуровка        КМС    67 1998 01:35:50   +09:45      2 
   3 Федотов Роман             КСО О-Компас Харьков МСМК   58 1974 01:46:10   +20:05      3 
   4 Чухно Виталий             Мерефа                      68 1975 04:09:00 +2:42:55      4 
   5 Астапович Вячеслав        Харьков                     71 1975 Сошел                   
   6 Христенко Николай         Харьков                     76 1985 Не старт                

B, 16 КП, 4.740 м, набор высоты 75 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  РезультатОтставание Место Прим 
   1 Шип Алексей               КСО О-Компас Харьков III    59 2007 00:48:25   +00:00      1 
   2 Щендрыгина Юлия           ДЮСШ-3 Харьков       КМС    33 1977 01:01:10   +12:45      2 
   3 Комбаров Александр        КСО Фигуровка        КМС    66 2001 01:11:15   +22:50      3 
   4 Омельченко Владислав      ДЮСШ-3 Харьков       IIIю   25 2004 01:30:20   +41:55      4 
   5 Шлычков Денис             ДЮСШ-3 Харьков              32 2004 01:36:00   +47:35      5 
   6 Деревянко Евгений         Шевченківський БДЮТ         80 2003 01:41:20   +52:55      6 
   7 Астапович Михаил          ОблСЮТур Харьков            69 2004 01:43:30   +55:05      7 
   8 Корсанюк Данило           Шевченківський БДЮТ         81 2003 01:45:40   +57:15      8 
   9 Желтоноженко Андрей       ХОТСС Харьков               70 1984 01:49:20 +1:00:55      9 
  10 Омельченко Виталий        ДЮСШ-3 Харьков              24 1979 Сошел                   
  11 Гонтар Максим             Шевченківський БДЮТ         79 2001 Не старт                

C, 13 КП, 3.330 м, набор высоты 35 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  РезультатОтставание Место Прим 
   1 Сухаревская Виктория      КСО О-Компас Харьков        51 1994 00:39:35   +00:00      1 
   2 Семенченко Александра     ДЮСШ-3 Харьков       IIю    27 2004 00:43:50   +04:15      2 
   3 Есипова Виктория          КСО Фигуровка        IIIю   62 2003 00:46:10   +06:35      3 
   4 Тишаков Денис             ДЮСШ-3 Харьков              29 2007 00:48:00   +08:25      4 
   5 Дмитриева Анастасия       ДЮСШ-3 Харьков       IIIю    6 2006 00:50:20   +10:45      5 
   6 Игнатьев Максим           Дергачевская ДЮСШ    IIю    39 2006 00:52:00   +12:25      6 
   7 Соляник Анастасія         Шевченківський БДЮТ  IIю    85 2006 00:52:08   +12:33      7 
   8 Константинова Лада        Дергачевская ДЮСШ    IIIю   41 2006 01:03:50   +24:15      8 
   9 Гета Карина               Шевченківський БДЮТ  IIIю   78 2006 01:10:10   +30:35      9 
  10 Пазыч Настя               Дергачевская ДЮСШ           49 2006 01:16:25   +36:50     10 
  11 Жовтобрюх Даша            Дергачевская ДЮСШ           38 2006 01:19:50   +40:15     11 
  12 Добродий Александр        Дергачевская ДЮСШ           36 2005 01:22:50   +43:15     12 
  13 Астапович Лариса          Харьков                     72 1975 02:24:00 +1:44:25     13 
  14 Користилев Никита         Дергачевская ДЮСШ           44 2006 Снят 01:42:35 Отметка КП 6            
  15 Нагорный  Максим          Дергачевская ДЮСШ           47 2006 Снят 01:58:00 Отметка КП 7,8,9            
  16 Першина Елена             Харьков              IIю    73 1963 Снят 01:08:45 Отметка            
  17 Товажнянская Жанна        Харьков              IIIю   74 1961 Снят 01:06:05 Отметка            
  18 Сычев Игорь               ДЮСШ-3 Харьков              28 2003 Не старт                

D, 7 КП, 1.340 м, набор высоты 15 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  РезультатОтставание Место Прим 
   1 Гонтарь Кирилл            ДЮСШ-3 Харьков               3 2008 00:15:35   +00:00      1 
   2 Якименко Алиса            ДЮСШ-3 Харьков              34 2007 00:18:45   +03:10      2 
   3 Землякова Алиса           ДЮСШ-3 Харьков              10 2006 00:18:53   +03:18      3 
   4 Забахидзе Катя            ДЮСШ-3 Харьков               9 2006 00:19:10   +03:35      4 
   5 Черников Егор             Дергачевская ДЮСШ           50 2010 00:23:05   +07:30      5 
   6 Маслюк Мирослав           Дергачевская ДЮСШ           46 2009 00:23:40   +08:05      6 
   7 Климинюк Ирина            ДЮСШ-3 Харьков              11 2007 00:23:50   +08:15      7 
   8 Гура Никита               ДЮСШ-3 Харьков               4 2008 00:25:40   +10:05      8 
   9 Домова Яна                ДЮСШ-3 Харьков               8 2007 00:28:00   +12:25      9 
  10 Доброскок Антон           Дергачевская ДЮСШ           37 2010 00:28:15   +12:40     10 
  11 Олейник Максим            ДЮСШ-3 Харьков              22 2008 00:28:15   +12:40     10 
  12 Бондарь Анастасия         ДЮСШ-3 Харьков               1 2007 00:28:40   +13:05     12 
  13 Ковтун Андрей             ДЮСШ-3 Харьков              12 2008 00:30:45   +15:10     13 
  14 Шевякова Анастасія        Шевченківський БДЮТ         86 2005 00:31:05   +15:30     14 
  15 Дмитренко Полина          ЦПО Вектор Харьков          77 2007 00:31:10   +15:35     15 
  16 Федотов  Андрей           КСО О-Компас Харьков        57 2010 00:32:00   +16:25     16 
  17 Соляник Єлізавета         Шевченківський БДЮТ         83 2004 00:32:50   +17:15     17 
  18 Константинова Света       Дергачевская ДЮСШ           42 2009 00:34:05   +18:30     18 
  19 Шкиртиль Елизавета        ДЮСШ-3 Харьков              31 2007 00:39:25   +23:50     19 
  20 Игнатьева Инна            Дергачевская ДЮСШ           40 2009 00:40:35   +25:00     20 
  21 Мятечкин  Саша            ДЮСШ-3 Харьков              21 2007 00:40:35   +25:00     20 
  22 Севастьянов Никита        ДЮСШ-3 Харьков              26 2007 01:02:30   +46:55     22 
  23 Юркин Антон               Дергачевская ДЮСШ           35 2008 01:35:30   +19:55     23 
  24 Котляр Ксения             ДЮСШ-3 Харьков              14 2006 Не старт                

B-пешком, 16 КП, 4.740 м, набор высоты 75 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  РезультатОтставание Место Прим 
   1 Симоненко Віталій         Шевченківський БДЮТ         82 2003 01:37:50   +00:00      1 
Главный судья                                  Уфімцева Є.С.
Главный секретарь                              Уфімцев О.І.