Обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.
"Великі Надії"
05.10.19
Лісопарк

Ж12 6 КП, 1.400 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Игнатьева Инна            КДЮСШ "Темп"               142      00:24:05      1      
   2 Данькова Инна             КДЮСШ "Темп"               140      00:34:20    в/к      
   3 Константинова Света       Дергачівський район         17      00:36:47      2      
   4 Андрющенко Крістіна       Дергачівський район         49 2007 00:45:10      3      
   5 Семенченко Кира           Нововодолазська ОТГ        217      00:47:30      4      
   6 Єрмолович Анна            Дергачівський район         48 2007 00:48:47      5      
   7 Бондарь Анастасія         КДЮСШ-3                    198 2007 00:49:40      6      
   8 Чернишова Анна            Нововодолазська ОТГ        214 2008 01:00:25      7      
   9 Хурса Дар`я               Нововодолазська ОТГ        212 2008 01:05:47      8      
  10 Ніколенко Даша            Липкуватівський ліц        263 2007 01:06:24      9      
  11 Домова Яна                КДЮСШ-3                    196 2007 01:07:45     10      
  12 Педченко Софія            Дергачівський р-н 3         50 2007 01:08:30     11      
  13 Мирошниченко София        Дергачівський район         10      01:08:55     12      
  14 Шкіртиль Єлізавета        КДЮСШ-3                    194 2007 01:09:45     13      
  15 Осьмак Ульяна             Дергачівський р-н 3         51 2007 01:11:50     14      
  16 Северова Єлезавета        Студенок                   152 2008 01:15:45     15      
  17 Сучкова Анастасія         Дергачівський р-н 2         52 2008 01:15:47     16      
  18 Гавриленко Анастасія      Липкуватівський л. 2       258 2009 01:17:10     17      
  19 Ярошенко Софія            Липкуватівський л. 2       261 2007 01:18:17     18      
  20 Д`якова Єлизавета         Нововодолазська ОТГ        207 2008 01:20:00     19      
  21 Бондарева Єва             Нововодолазська ОТГ        222      01:20:10     20      
  22 Перевалова Юлія           Лозівський район           365 2008 01:24:40     21      
  23 Крилова Поліна            Липкуватівський л. 2       256 2009 01:25:00     22      
  24 Мостович Софія            Нововодолазська ОТГ        220 2007 01:27:10     23      
  25 Гайдаржи Вікторія         Дергачівський р-н 3         61 2008 01:27:50     24      
  26 Морозова Дарина           Лозівський район           364 2008 01:28:10     25      
  27 Ляшедько Міла             Липкуватівський ліц        257 2007 01:28:19     26      
  28 Губанова Тетяна           Зачепилівка                150 2007 01:29:20     27      
  29 Немчинова Вероніка        Нововодолазська ОТГ        219 2008 01:42:25     28      
  30 Гусарова Катерина         Студенок                   154 2007 01:44:25     29      
  31 Ковтун Марія              Нововодолозська ОТГ2       184 2007 01:46:10     30      
  32 Пермякова Аліна           Нововодолазська ОТГ        218      01:47:21     31      
  33 Соколова Світлана         Студенок                   153 2008 01:54:40     32      
  34 Сербіна Катерина          ЦДЮТ №3                    177 2007 02:00:10     33      
  35 Борисенко Аліна           Первомайський р-н          240 2007 02:22:30     34      
  36 Овсійчук Ярослава         Дергачівський р-н 2          4      снят             
  37 Лагута Рената             Дергачівський р-н 3         57 2008 снят             
  38 Купчинова Аліна           Балаклійський р-н 2         81 2007 снят             
  39 Клименюк Ирина            КДЮСШ "Темп"               136      снят             
  40 Козуб Софія               Студенок                   157 2008 снят             
  41 Корчма Марія              Студенок                   158 2007 снят             
  42 Шеремет Валерія           Студенок                   161 2007 снят             
  43 Янчева Маргарита          Первомайський р-н          239 2007 снят             

Ж14 7 КП, 2.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Коновалова Дарья          КДЮСШ "Темп"               139      00:38:20      1      
   2 Коноваленко Диана         КДЮСШ "Темп"               137      00:40:20      2      
   3 Жовтобрюх Даша            Дергачівський район          9      00:41:24      3      
   4 Пазыч Настя               Дергачівський район          1      00:43:22      4      
   5 Якименко Аліса            КДЮСШ-3                    199 2007 00:44:20      5      
   6 Константинова Лада        Дергачівський район          2      00:45:02      6      
   7 Дмитриева Анастасия       КДЮСШ-3                    187 2006 00:48:12      7      
   8 Пучкова Анастасія         Чугуївський район    IIIю   69 2006 00:56:47      8      
   9 Бурдукова Роза            КДЮСШ-3                    193 2006 00:57:31      9      
  10 Землякова Алиса           КДЮСШ "Темп"               146      00:59:25     10      
  11 Дмитренко Полина          КДЮСШ "Темп"               135      01:01:47     11      
  12 Ішутінова Єва             Чугуївський район           72 2005 01:07:30     12      
  13 Компанієць Варвара        Нововодолазська ОТГ        223 2006 01:12:54     13      
  14 Гребенюк Єлизавета        Нововодолазська ОТГ        213 2006 01:17:45     14      
  15 Рой Катерина              Балаклійський район         94 2005 01:28:00     15      
  16 Мопанько Кіра             Чугуївський район           65 2006 01:28:25     16      
  17 Павленко Ліана            Валківський район          123 2005 01:28:30     17      
  18 Андреєва Анжеліка         Чугуївський район           64 2005 01:30:25     18      
  19 Іхненко Софія             Чугуївський район    IIIю   73 2006 01:33:00     19      
  20 Чумак Аліна               Балаклійський район         90 2005 01:33:10     20      
  21 Савченко Ольга            Валківський район          121 2005 01:33:20     21      
  22 Кошева Вікторія           Валківський район          131 2006 01:48:10     22      
  23 Бубела Юлія               Лозівський район            68 2006 01:48:10     22      
  24 Сергеєва Анастасія        Чугуївський район    IIIю  373 2006 01:48:30     24      
  25 Акімцева Вікторія         Балаклійський район         84 2005 01:49:00     25      
  26 Бандалієва Каміла         Дергачівський р-н 2         43 2006 01:53:43     26      
  27 Немашкало Анастасія       Лозівський район           366 2006 01:56:53     27      
  28 Масалатіна Катерина       Валківський район          130 2005 01:58:10     28      
  29 Орда Валерія              Липкуватівський ліц         75 2005 снят             
  30 Мартиненко Єлізавета      Балаклійський район         82 2005 снят             
  31 Бичкова Єлізавета         Балаклійський р-н 2         96 2005 снят             
  32 Гринько Яна               Балаклійський р-н 2         98 2006 снят             
  33 Гавриленко Діана          Липкуватівський ліц        109      снят             
  34 Пазушко Уляна             Студенок                   160 2005 снят             
  35 Шишко Катерина            Студенок                   167 2006 снят             
  36 Бервінова Оксана          ЦДЮТ №3                    179 2006 снят             
  37 Мосинцева Юлія            м. Первомайськ             230 2006 снят             
  38 Юнікова Анна              Липкуватівський ліц        252 2006 снят             
  39 Лихобаба Єва              Липкуватівський ліц        266 2006 снят             
  40 Юр'єва Валерія            Зачепилівка                446      снят             

Ж16 9 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Єсіпова Вікторія          Малинівська ОТГ      II    112 2003 00:32:47      1      
   2 Бутенко Валерія           КДЮСШ-3                    200 2004 00:37:40      2      
   3 Кобилкіна Віолетта        Малинівська ОТГ      III   116 2004 00:40:00      3      
   4 Невольниченко Кристина    КДЮСШ-3                    202 2004 00:41:10      4      
   5 Смачило Мирослава         Дергачівський район         30 2004 00:51:30      5      
   6 Бірюкова Катерина         ЦДЮТ №3                    185 2003 00:57:20      6      
   7 Лесик Аліна               Малинівська ОТГ      III   114 2004 01:09:30      7      
   8 Молодча Валерія           Дергачівський р-н 3         37 2003 01:13:45      8      
   9 Рожкова Даша              Балаклійський район        100 2004 01:39:30      9      
  10 Плотнік Анастасія         Балаклійський район         97 2004 01:41:35     10      
  11 Кісіль Аліна              Дергачівський район         26 2004 снят             
  12 Косенко Вікторія          Лозівський район            77 2004 снят             
  13 Палієнко Галина           Балаклійський район        101 2003 снят             
  14 Чокобок Анна              Валківський район          132 2004 снят             

Ж18 11 КП, 3.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Сльота Антоніна           Валківський район          119 2001 01:17:15      1      
   2 Лісовська Марія           ЦДЮТ №3                    178 2002 01:35:00      2      
   3 Клещенко Елена            Мерефянская ДЮСШ           270 2002 01:35:00      2      
   4 Долинська Вікторія        Липкуватівський ліц        360      01:46:10      4      
   5 Дмитриенко Влада          Мерефянская ДЮСШ           356 2003 01:57:10      5      
   6 Коденко Єлизавета         Валківський район          118 2001 снят             

Ч12 7 КП, 1.500 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Гонтарь Кирил             КДЮСШ-3                    203 2008 00:17:50      1      
   2 Савченко Микита           Малинівська ОТГ      IIIю  107      00:26:30      2      
   3 Гура Микита               КДЮСШ-3                    188 2008 00:27:30      3      
   4 Черников Егор             Дергачівський р-н 2          8      00:28:40      4      
   5 Триполка Володимир        Нововодолазська ОТГ        216      00:29:00      5      
   6 Крамаренко Дмитро         Чугуївський район           71 2007 00:31:10      6      
   7 Кукса Дмитро              Валківський район          117 2007 00:33:00      7      
   8 Кобилка Олександр         Балаклійський район         87 2007 00:34:30      8      
   9 Лучков Ігор               Малинівська ОТГ      IIIю  108 2008 00:34:47      9      
  10 Юркин Антон               Дергачівський район         16      00:35:30     10      
  11 Головко Іван              Дергачівський район         14      00:35:50     11      
  12 Супрун Денис              Первомайський р-н          237 2007 00:36:00     12      
  13 Домаєв Назарій            КДЮСШ-3                    191 2007 00:38:00     13      
  14 Ковтун Андрій             КДЮСШ-3                    192 2008 00:39:15     14      
  15 Гавриленко Даніїл         Липкуватівський ліц        233 2008 00:41:14     15      
  16 Васильєв Олексій          ЦДЮТ №3                    182 2007 00:43:25     16      
  17 Мятечкин Александр        КДЮСШ "Темп"               143      00:43:40     17      
  18 Словко Максим             Липкуватівський л. 2       260 2007 00:46:22     18      
  19 Гавриленко Олексій        Липкуватівський л. 2       259 2007 00:48:25     19      
  20 Зубрич Олексій            Дергачівський р-н 3         12      00:50:20     20      
  21 Хиленко Макс              Липкуватівський ліц        224 2008 00:54:18     21      
  22 Доброскок Антон           Дергачівський район         11      00:55:05     22      
  23 Дамаскін Данило           Малинівська ОТГ      IIIю  110 2009 00:56:10     23      
  24 Войненков Денис           Дергачівський р-н 2          6      00:56:45     24      
  25 Підкопай Назар            Липкуватівський л. 2       234 2008 00:59:10     25      
  26 Ільїн Ілля                Первомайський р-н          248 2007 01:01:47     26      
  27 Лютий Назар               Липкуватівський л. 2       265 2009 01:04:15     27      
  28 Сливка Влад               Липкуватівський ліц        235 2007 01:10:20     28      
  29 Кузнєцов Іван             Нововодолазська ОТГ        211      01:23:00     29      
  30 Павлюк Сергій             Липкуватівський л. 2       262      01:23:17     30      
  31 Левдер Сергій             Первомайський р-н          243 2007 01:30:00     31      
  32 Синиця Вова               Липкуватівський л. 2       225 2008 01:30:20     32      
  33 Піщанський Роман          Липкуватівський л. 2       255 2009 01:31:55     33      
  34 Ляшенко Андрій            Дергачівський р-н 3         62 2009 01:33:13     34      
  35 Сипченко Артур            ЦДЮТ №3                    287 2007 01:33:50     35      
  36 Соломін Даниїл            Малинівська ОТГ            113 2008 01:34:45     36      
  37 Савченко Ілля             м. Первомайськ             226 2008 01:35:55     37      
  38 Клещенко Дмитрий          Мерефянская ДЮСШ           357 2008 01:36:50     38      
  39 Пікалов Дмитро            Нововодолозська ОТГ2        86      01:40:00     39      
  40 Пилипенко Павло           Первомайський р-н          242 2008 01:41:00     40      
  41 Нечитайло Денис           Липкуватівський л. 2       267      01:44:34     41      
  42 Горденко Роман            Липкуватівський л. 2       264 2009 01:46:40     42      
  43 Саклаков Ярослав          Дергачівський р-н 3          3      снят             
  44 Доценко Дмитро            Дергачівський р-н 3         58 2008 снят             
  45 Тиндик Макс               Нововодолозська ОТГ2        78      снят             
  46 Вагнер Олег               Нововодолозська ОТГ2        99      снят             
  47 Боєв Артем                Балаклійський р-н 2        102 2008 снят             
  48 Абдунов Махамад           Нововодолозська ОТГ2       186 2007 снят             
  49 Шаламов Святослав         м. Первомайськ             227 2007 снят             
  50 Олександров Іван          м. Первомайськ             228 2009 снят             
  51 Пономарьов Максим         м. Первомайськ             231 2008 снят             
  52 Рибалко Микита            Липкуватівський ліц        253 2007 снят             

Ч14, 9 КП, 3.000 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Игнатьев Максим           КДЮСШ "Темп"               145      00:36:00      1      
   2 Тішаков Деніс             КДЮСШ-3                    205 2007 00:44:20      2      
   3 Мазняк Дмитро             Чугуївський район           70 2006 00:54:47      3      
   4 Юзков Александр           Мерефянская ДЮСШ           268 2006 01:02:15      4      
   5 Ігнатьєв Максим           Валківський район          126 2005 01:06:30      5      
   6 Бондаренко Роман          Балаклійський район         92 2005 01:08:45      6      
   7 Петренко Ігор             Зачепилівка                151 2006 01:11:47      7      
   8 Боєв Роман                Балаклійський район         88 2006 01:16:45      8      
   9 Дука Максим               Зачепилівка                148 2006 01:17:47      9      
  10 Аксюта Артем              Лозівський район           115      01:20:40     10      
  11 Горяшник Руслан           Зачепилівка                445 2005 01:26:50     11      
  12 Користилев Нікіта         Дергачівський район         13      01:27:30     12      
  13 Котик Богдан              Нововодолазська ОТГ        209 2006 01:28:27     13      
  14 Введеньев Назар           Чугуївський район           74 2006 01:30:10     14      
  15 Макаров Владислав         Дергачівський район         44 2006 01:32:28     15      
  16 Пчолка Дмитро             Дергачівський р-н 2         46 2006 01:34:45     16      
  17 Герасименя Владислав      Балаклійський район         80 2005 01:36:30     17      
  18 Матвєєв В’ячеслав         Дергачівський р-н 2         41 2005 01:37:35     18      
  19 Дружбін Даніїл            Балаклійський район         85 2006 01:40:50     19      
  20 Дружбін Владислав         Балаклійський район         83 2006 01:42:53     20      
  21 Шумило Костянтин          Липкуватівський л. 2       254 2006 01:44:30     21      
  22 Плешкан Євген             Дергачівський р-н 2         34 2005 снят             
  23 Мячеков Владислав         Дергачівський р-н 2         35 2005 снят             
  24 Ворона Кирило             Дергачівський р-н 2         45 2006 снят             
  25 Кириченко Ростислав       Лозівський район            66      снят             
  26 Грунський Володимир       Лозівський район            76 2005 снят             
  27 Ліннік Сергій             Валківський район          120 2005 снят             
  28 Чокобок Нікіта            Валківський район          124 2006 снят             
  29 Гробов Юрій               Валківський район          127 2006 снят             
  30 Яворський Дмитро          Зачепилівка                147 2006 снят             
  31 Оданець Денис             Зачепилівка                149 2005 снят             
  32 Іванов Микита             ЦДЮТ №3                    181 2006 снят             
  33 Харієнко Валентин         Первомайський р-н          241 2006 снят             

Ч16, 11 КП, 3.800 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Поздняков Олег            Балаклійський район         95 2004 00:49:30      1      
   2 Чупрей Данило             Малинівська ОТГ      III   106 2003 00:50:47      2      
   3 Астапович Михаил          КДЮСШ "Темп"               141      00:52:23      3      
   4 Клімов Микита             Балаклійський район         93 2003 00:52:35      4      
   5 Домаскін Владислав        Малинівська ОТГ      III   104 2003 00:53:20      5      
   6 Богнюк Максим             КДЮСШ-3                    197 2004 00:53:45      6      
   7 Углеватий Даніїл          Балаклійський район         91 2004 00:55:40      7      
   8 Власенко Микита           КДЮСШ-3                    195 2004 00:55:50      8      
   9 Федоренко Олександр       Нововодолазська ОТГ        221 2003 01:05:00      9      
  10 Яремій Ярослав            Лозівський район           362 2006 01:08:23     10      
  11 Луцковський Валентин      Лозівський район           361      01:11:25     11      
  12 Доценко Максим            Балаклійський район         89 2003 01:17:15     12      
  13 Шличков Деніс             КДЮСШ-3                    206 2004 01:25:16     13      
  14 Фрайт Ігор                Валківський район          125 2003 01:27:30     14      
  15 Армійський Олександр      ЦДЮТ №3                    180 2003 01:29:02     15      
  16 Гайдамака Юрій            Валківський район          122 2003 01:30:35     16      
  17 Денисов Ростислав         Студенок                   155 2003 02:01:10     17      
  18 Прокоф’єв Віталій         Дергачівський р-н 2         19 2003 снят             
  19 Молотков Максим           Дергачівський р-н 2         20 2003 снят             
  20 Молотков Владислав        Дергачівський район         24 2004 снят             
  21 Лях Олександр             Дергачівський район         28 2004 снят             
  22 Рябчіков Данило           Валківський район          128 2003 снят             
  23 Кіріченко Вова            Липкуватівський ліц        129 2004 снят             
  24 Теліус Єгор               Студенок                   163 2004 снят             
  25 Садовниченко Максим       Студенок                   166 2003 снят             
  26 Мигович Антон             Первомайський р-н          244 2003 снят             
  27 Бобрик Павло              Лозівський район           369 2003 снят             

Ч18 12 КП, 5.200 км

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Литвин Александр          КДЮСШ "Темп"               134      00:38:05    в/к      
   2 Юрик Вадим                КДЮСШ-3                    190 2002 00:53:47      1      
   3 Комбаров Олександр        Чугуївський район    I      67 2001 01:06:20      2      
   4 Мішньов Максим            Чугуївський район    III    63 2001 01:32:05      3      
   5 Говоров Ігор              Лозівський район           359 2002 01:32:35      4      
   6 Поддубный ЕГор            Мерефянская ДЮСШ           269 2003 01:32:45      5      
   7 Штефан Олег               Лозівський район           103 2002 01:33:30      6      
   8 Мартиненко Сергій         Балаклійський район         79 2001 01:38:10      7      
   9 Кулик Олексій             Нововодолазська ОТГ        210 2002 01:47:00      8      
  10 Тиндик Олександр          Нововодолазська ОТГ        208 2002 01:51:15      9      
  11 Хиленко Ігор              Липкуватівський ліц        236      01:58:10     10      
  12 Участник № 368            Лозівський район           368      02:35:10     11      
  13 Юніков Олексій            Липкуватівський ліц        232      снят             
Главный судья                                  Наточій М.С.
Главный секретарь