Обласні змагання серед учнівської молоді
16.06.21, Дергачі

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ

Ч21Е, 18 КП, 6.000 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Мінько Микола                                        182 1981 00:59:45      1 
   2 Коврига Д                                            194      01:00:31      2 
   3 Чухно Віталій                                        185 1975 01:16:57      3 
   4 Колосарь Юрий             Харьков Ветеран      II    176 1950 01:58:18      4 
Ранг не определялся

Ж21Е, 12 КП, 4.500 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Єсіпова Вікторія          КСО Фігуровка        I     163 2003 00:44:03      1 
   2 Щендригіна Юлія                                      184 1977 00:48:14      2 
   3 Лесик Аліна               КСО Фігуровка        II    169 2004 00:48:27      3 
   4 Мусиенко Н                                           190      01:43:47      4 
Ранг не определялся

Ч16, 13 КП, 4.200 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Шип Олексій               Норд                 КМС   162 2007 00:30:46      1 
   2 Савченко Микита           КСО Фігуровка        IIю   174 2008 00:40:03      2 
   3 Крамаренко Дима           КСО Фігуровка              168      00:55:00      3 
   4 Лучков Ігор               КСО Фігуровка        IIю   170 2008 01:22:15      4 
Ранг не определялся

Ж16, 13 КП, 3.600 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Константинова Лада        Норд                 Iю    160 2006 00:42:05      1 
   2 Бутенко А                                            193      01:17:43      2 
Ранг не определялся

Ч14, 11 КП, 3.300 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Дамаскін Данило           КСО Фігуровка        IIю   166 2008 00:49:05      1 
Ранг не определялся

Ж14, 11 КП, 3.300 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Константинова Світлана    Норд                 Iю    161 2009 00:41:14      1 
Ранг не определялся

Ч12, 6 КП, 1.100 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Рогозянський Артем        КСО Фігуровка              173      00:18:51      1 
   2 Кисіль Максим             КСО Фігуровка              167 2009 00:23:59      2 
Ранг не определялся

Ж12, 6 КП, 1.100 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Рибалко Ангеліна          КСО Фігуровка              172      00:26:33      1 
Ранг не определялся

Ч50, 13 КП, 4.200 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Гоєнко Николай                                       181 1959 01:15:18      1 
Ранг не определялся

Ч65, 10 КП, 3.500 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Игнатьев Александр        Харьков Ветеран            186      01:37:59      1 
   2 Нетиков Евгений           Харьков Ветеран      II    178 1947 02:10:23      2 
Ранг не определялся

Ж65, 10 КП, 3.500 м

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР   Результат Место Прим 
   1 Отрешко Наталія           Харьков Ветеран      I     179 1951 01:40:31      1 
   2 Шахова Вера               Харьков Ветеран      I     180 1947 01:47:36      2 
Ранг не определялся